12 Квітень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


. На головну / Цивільний захист населення і територій / Пожежна безпека

Суха минулорічна рослинність, що залишилась створює пожежну небезпеку для прилеглих територій та будівель. У зв’язку з цим, кількість виїздів пожежних підрозділів різко збільшилась. Основна причина цього – спалювання сухої трави, опалого листя, тощо. Вкотре хочеться  нагадати, що спалювання сухої трави в більшості випадків стає неконтрольованим і зупинити такі пожежі стає вкрай важко. Це  призводить до серйозних наслідків.

На території Долинського району та Болехівської міської ради з початку року виникло 28 пожеж сухої трави. З метою попередження випадків пожеж на торфовищах, в лісах та населених пунктах внаслідок спалювання посуші та сміття Долинський районний відділ управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Івано-Франківській області нагадує, що самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків, а також опалого листя у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах без дозволу органів державного контролю у галузі охорони навколишнього природного середовища, або з порушенням умов такого дозволу тягне за собою адміністративну відповідальність. Відповідальність за порушення цієї норми передбачена статтею 77 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення. За самовільне спалювання рослинних решток законодавство передбачає адміністративне покарання громадян у вигляді штрафу на громадян від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від п'ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Також рятувальники застерігають всіх мешканців, посадових осіб всіх рівнів не проводити випалювання сухої трави та рослинних залишків. Громадяни котрі будуть порушувати вимоги пожежної та екологічної безпеки будуть притягуватися до адміністративної відповідальності.

В разі виявлення вами фактів спалювання трави та різного роду сухих залишків – негайно повідомляйте службу 101.

 

Головний інспектор Долинського районного відділу

 управління державної служби України

 з надзвичайних ситуацій у Івано-Франківській області

Титиш М. В.

 

Щорічно під час сухої та теплої погоди  все частіше до пожежно-рятувальної  служби району надходять повідомлення про загорання сухої трави на господарських угіддях, уздовж транспортних магістралей і навіть на узбіччях практично у центрі міст та сіл.

З початку року на території Долинського району та Болехівської міської ради виникло 40 пожеж різного характеру, загинув 1 чоловік, з них 28 загорань сухої трави по причині необережне поводження з вогнем з боку невстановленої особи (січень – 13 пожеж, лютий – 15 пожеж).

В лютому місяці виникло загорань:

- м. Долина – 8 пожеж;

- с. Оболоня – 1пожежа;

- с. Княжолука – 2 пожежі;

- с. Яворів – 1 пожежа;

- с. Новичка – 1пожежа.

Із встановленням сухої погоди та відповідно із проведенням сільськогосподарських робіт, повідомлення про спалювання сухої трави  зазвичай, як показує практика, частішають. Знищуючи родючий шар ґрунту, завдаючи непоправної шкоди продуктами горіння довкіллю, горе-господарі саме  в такий спосіб намагаються  навести  лад на присадибних ділянках, на полях та сінокосах. Іноді для виникнення пожежі достатньо навіть непогашеного недопалка, недбало кинутого на узбіччя, а локалізувати загорання та погасити пожежу сухої трави на відкритих територіях, не просто, оскільки швидкість поширення вогню -  висока, особливо у суху, вітряну погоду. Тому людям варто замислитись на скільки небезпечним може стати розведене під час відпочинку на галявині багаття чи  неконтрольоване спалювання сухої трави та сміття, особливо у весняний пожежонебезпечний період.

Спалюючи стерню, більшість громадян не усвідомлюють того, що чинять протизаконно. Частина перша статті 77 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачає відповідальність за самовільне спалювання рослинності або її залишків, опалого листя у парках, скверах, інших зелених насадженнях без дозволу органів державного контролю у галузі охорони навколишнього природного середовища або з порушенням умов такого дозволу.

Щоб запобігти виникненню випадків пожеж Долинський РВ УДСНС  в Івано-Франківській області звертаються до всіх мешканців Долинського району з проханням дотримуватись правил пожежної безпеки в побуті та під час відпочинку, бути обережними, не наражати на небезпеку  себе та оточуючих.

 

Провідний інспектор  Долинського РВ УДСНС

Віктор Чуревич
Важлива інформація!

Служба Судової охорони в Івано-Франківській області

Sluzhba-Sudovoyi-Ohorony.jpg 

Детальна інформація за посиланням

http://www.if.gov.ua/news/47820

Пам'ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією або Республікою Білорусь

pamjatka.pdf

На підтримку українських лікарів!
Держпродспоживслужба інформує!
До уваги громадян! Контакти сімейних лікарів!

Важливо!
Актуально!
 
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

Долинщина запрошує!

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області