16 Квітень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


. На головну / Документи / Проекти рішень колегій РДА / 2015 / 24.03.2015

проект

ДОЛИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КОЛЕГІЯ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ
РІШЕННЯ

Від_________                                   №______

м.Долина

 

Звіт управління соціального захисту населення 

районної державної адміністрації за 2014 рік

 

        Заслухавши звіт начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації колегія відзначає, що діяльність управління соціального захисту населення спрямована на реалізацію  державної  політики  в галузі соціального забезпечення та соціального захисту соціально незахищених громадян - пенсіонерів, інвалідів, одиноких матерів,  багатодітних сімей, інших громадян, які внаслідок недостатньої матеріальної забезпеченості потребують допомоги та соціальної підтримки з боку держави, забезпечення  в установленому порядку надання населенню субсидій на житлово-комунальні послуги.      
        У 2014 році відділами управління соціального захисту населення проведена відповідна робота. Протягом звітного періоду за рахунок субвенції з Державного бюджету, бюджету Пенсійного фонду та місцевого бюджету було виплачено 8843 державних соціальних допомог та 1162 субсидії. Виплата соціальних допомог проведена по грудень включно, що складає 147405 тис.грн., зараховано коштів організаціям, що надають житлово-комунальні послуги на суму 1072488,0 тис.грн., на придбання скрапленого, твердого і рідкого палива на суму 294530,0 тис.грн.. У звітному періоді спеціалістами відділу контролю за правильністю призначення і виплати пенсій та соціальних інспекторів проведено 1217 перевірок достовірності інформації про доходи і майновий стан одержувачів державних соціальних допомог та житлових субсидій. При перевірці цільового використання коштів виявлено 129 порушень на суму 200090 грн., з них повернуто кошти на суму 64300 грн.. З 12 місяців 2014 року виплачено компенсацію на харчування 203 учасникам ЧАЕС, 26 учасників ЧАЕС 1-2 категорії, в тому числі одну дитину забезпечено путівками на санаторно-курортне лікування.
        У відповідності до чинного законодавства проводиться робота щодо вирішення проблем інвалідів та ветеранів війни, учасників АТО. У 2014 році 90 сім’ям учасників АТО підготовлено документи на одержання одноразової грошової допомоги, 32 інвалідам та малозабезпеченим особам виплачено одноразову грошову допомогу в розмірі 50 відсотків прожиткового мінімуму на суму 15184 грн.. 99 інвалідів отримали виплати грошових компенсацій на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів, видано 161 направлення інвалідам на забезпечення протезно-ортопедичними виробами та 145 на забезпечення технічними засобами реабілітації. 

            Однак в роботі управління соціального захисту населення є ряд проблем в матеріально-технічному забезпеченні. Виконання такого обсягу робіт потребує оновлення комп’ютерної техніки. Протягом останніх десяти років в управлінні не замінено жодного комп’ютера, в той час коли програмне забезпечення оновлюється щомісячно і вимоги до технічного оснащення  стають все більшими. Потребує заміни електропроводка, так як в наслідок навантаження в електромережі, комп’ютерна техніка дає збій, що може призвести до втрати бази даних одержувачів допомог,  субсидій і пільг. 

 

Виходячи з наведеного, колегія районної державної адміністрації вирішила рекомендувати:

1.Звіт начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації  за 2014 рік взяти до відома.

2. Управлінню соціального захисту населення  районної державної адміністрації (Н.Ілиняк) :

2.1.Продовжити роботу щодо забезпечення виконання програм соціального захисту населення.

2.2. Забезпечити наповнення та підтримку в актуальному стані бази Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги.

2.3. Здійснювати контроль за ефективним використанням бюджетних коштів.

2.4. Проводити організаційно-роз’яснювальну роботу в населених пунктах району шляхом прийому громадян виїзним «мобільним соціальним офісом».

2.5. Продовжувати тісну співпрацю з виконавчими комітетами міської селищної, сільських рад, громадськими організаціями  з метою забезпечення своєчасного  надання соціальної допомоги учасникам АТО, які постраждали під час бойових дій, а також їх сім’ям.

         2.6.Посилити контроль за здійсненням соціального супроводу поранених бійців, які перебували в зоні проведення АТО, а також членів їх сімей.

         2.7. Забезпечити в межах повноважень надання матеріальної допомоги та оперативне вирішення  проблем, з якими звертаються члени сімей мобілізованих, що потребують особливої уваги (багатодітні, малозабезпечені тощо), члени сімей поранених та загиблих військовослужбовців.

         2.8.Посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу з питань надання пільг учасникам АТО через засоби масової інформації та на веб-сайті районної державної адміністрації.

3. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (С.Демченко) вишукати кошти для покращення матеріально-технічного забезпечення управління соціального захисту населення районної державної адміністрації.

 

4.Координацію роботи щодо виконання рішення покласти на головного виконавця - управління соціального захисту населення районної державної адміністрації.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Віктора Громиша.

 

 

Голова районної

державної адміністрації,

голова колегії                                                                                                            Юрій Мазур


 

 
Важлива інформація!

Служба Судової охорони в Івано-Франківській області

Sluzhba-Sudovoyi-Ohorony.jpg 

Детальна інформація за посиланням

http://www.if.gov.ua/news/47820

Пам'ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією або Республікою Білорусь

pamjatka.pdf

На підтримку українських лікарів!
Держпродспоживслужба інформує!
До уваги громадян! Контакти сімейних лікарів!

Важливо!
Актуально!
 
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

Долинщина запрошує!

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області