16 Квітень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


. На головну / Документи / Проекти рішень колегій РДА / 2015 / 24.03.2015

                                                                                                                                 Проект

 

                                   ДОЛИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

                                      КОЛЕГІЯ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

РІШЕННЯ

 

 _______________                              Долина                                №____________

 

Про хід виконання розпорядження районної державної адміністрації від 13.02.2013 року  №40 „Про програму зайнятості населення Долинського району на період до 2017 року” (зі змінами від 04.07.2014 № 162 )

 

Протягом 2014 року Долинським районним центром зайнятості реалізовувалися програмні заходи, спрямовані на покращення ситуації на ринку праці та в соціальній сфері, забезпечувався постійний контроль за виконанням показників, однак незважаючи на певні позитивні тенденції щодо стабілізації, проблема зайнятості населення залишається складною.

За січень-листопад 2014 року обсяг реалізованої промислової продукції (робіт, послуг) у відпускних цінах підприємств району становив 2,2 млрд. грн і склав 10,6 відс. до всієї реалізованої продукції по області.

Обсяг реалізованої промислової продукції на одну особу населення за січень-листопад 2014 року склав 31,9 тис.грн, що відповідає 3 місцю серед міст обласного значення та районів області.

Обсяг обороту роздрібної торгівлі за 11 місяців 2014 року становив 1034,8 млн. грн., що на 1,8 відс. більше обсягу попереднього року.

За  2014 рік проведено 17 засідань районної комісії з легалізації заробітної плати, на яких заслухано 104 суб’єкти господарської діяльності по питанню дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці та надано певні рекомендації щодо недопущення нарахування заробітної плати нижче мінімального рівня, залучення до роботи працівників без оформлення трудових відносин,  підвищення рівня заробітної плати найманим працівникам.

Середньомісячна заробітна плата працівників підприємств, установ та організацій району за січень-вересень 2014 року становить 4104 грн, що  більше на 12,9 відс. в порівнянні з січнем-вереснем минулого року та на 44,3 відс. – середнього показника по області.

Чисельність громадян, які перебували на обліку в службі зайнятості в пошуках роботи станом на 01.01.2015 року становили   772 безробітних осіб, з них одержували допомогу по безробіттю -  643  осіб.

Рівень зареєстрованого безробіття станом на 01.01.2014 року склав – 1,39%,  станом на 01.01.2015 року -  1,87%

Послугами районної служби зайнятості за січень-грудень   2014 року   скористалося  3490  незайнятих громадян,    з них безробітні -  2360 осіб.

 Так, за січень-грудень 2014 року знайшли роботу за допомогою роботодавців району та за сприянням центру зайнятості  1940 осіб,  що становить  122,8  відсотки  річної програми. 

Працевлаштовано шляхом одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльністі   за січень-грудень 2014 року  51 особа.

В січні – грудні 2014 року до участі в оплачуваних громадських роботах  та інших робіт тимчасового характеру залучено  573 безробітних  осіб.

Професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації в січні - грудні 2014 року  проходило  518 осіб, або 112,6 відсотка завдань програми зайнятості.

В січні – грудні 2014 року  районною службою зайнятості надано   19646 профорієнтаційних послуг, якими  охоплено 8007 осіб, з них  3155 осіб, які навчаються у закладах різних типів.

В січні – грудні 2014 року профорієнтаційними послугами охоплено  76 осіб з числа інвалідів, їм надано 443 послуги.

За сприянням центру зайнятості в січні – грудні 2014 року згідно висновків МСЕК працевлаштовано  29 незайнятих осіб з числа інвалідів.

 

Виходячи з наведеного колегія районної державної адміністрації вирішила рекомендувати:

 

1. Управлінню соціального захисту населення районної державної адміністрації (Н. Ілиняк) :

1.1. З метою недопущення росту заборгованості із виплати заробітної плати продовжувати вживати заходи щодо своєчасної її виплати на підприємствах, установах та організаціях району.

1.2. Забезпечити контроль за встановленням та виплатою заробітної плати не менше встановленого мінімуму на підприємствах усіх форм власності установах та організаціях.

1.3. Вживати в межах своєї компетенції заходи щодо ліквідації та незаконної появи поточної заборгованості із виплати заробітної плати.

 

            2. Районному центру зайнятості (В.Бабій), районному центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (М.Перевізник), управлінню освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації (В.Сподар), службі у справах дітей районної державної адміністрації (Т.Богачов):

2.1. Систематично організовувати роботу щодо професійної орієнтації молоді з метою формування професійних намірів учнів та мотивацію до вибору робітничої професії.

2.2. При зверненні до служби зайнятості з метою сприяння в працевлаштуванні забезпечити охоплення профорієнтаційними послугами щодо вибору сфери професійної діяльності дітей – інвалідів, неповнолітніх осіб, дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

3. Районному центру зайнятості (В.Бабій), управлінню економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації (М.Куцик):

3.1. Вивчати та аналізувати в квартальному розрізі потребу підприємств, установ та організацій, фізичних осіб – підприємців району  у робітничих кадрах і фахівцях з вищою освітою.

3.2. Сприяти організації підготовки кадрів для забезпечення надання якісних послуг в туристичній сфері, в тому числі в сфері сільського зеленого туризму.

4. Районному центру зайнятості (В.Бабій), відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації (У. Сергенюк) спільно з  виконавчими комітетами місцевих рад району, керівниками підприємств, установ та організацій:

4.1. Сприяти забезпеченню тимчасової зайнятості, зокрема залучення незайнятого населення до громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру.

4.2. Активізувати  роботу щодо підвищення рівня зайнятості  сільського населення шляхом розвитку підприємницької діяльності по виробництву, заготівлі  і переробці  сільськогосподарської продукції.

4.3. Посилити роботу по стимулюванню роботодавців на створення нових робочих місць через механізм виплати  компенсації  фактичних витрат  роботодавців на сплату єдиного внеску на загальнодержавне соціальне страхування  та сприяння залучення безробітних до розвитку підприємницької діяльності шляхом відкриття ними власної справи.

4.4. Забезпечувати вирішення кадрових потреб  підприємств, фізичних осіб-підприємців шляхом професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації  безробітних під конкретне замовлення.

5. Управлінню економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації (М.Куцик), управлінню соціального захисту населення районної державної адміністрації (Н.Ілиняк) оперативно інформувати районну державну адміністрацію про неповну зайнятість працівників підприємств, установ та організацій, фізичних осіб, суб’єктів підприємницької діяльності району для прийняття відповідних управлінських рішень.

            6. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання рішення покласти на головного відповідального виконавця – Долинський районний центр зайнятості (В.Бабій).

            7. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови  районної державної адміністрації  Віктора Громиша.

 

Голова районної державної

адміністрації, голова колегії                                                            Юрій Мазур

 

 
Важлива інформація!

Служба Судової охорони в Івано-Франківській області

Sluzhba-Sudovoyi-Ohorony.jpg 

Детальна інформація за посиланням

http://www.if.gov.ua/news/47820

Пам'ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією або Республікою Білорусь

pamjatka.pdf

На підтримку українських лікарів!
Держпродспоживслужба інформує!
До уваги громадян! Контакти сімейних лікарів!

Важливо!
Актуально!
 
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

Долинщина запрошує!

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області