12 Квітень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


.


Про підсумки роботи підприємств житлово-комунального господарства та бюджетних установ району в осінньо-зимовий період 2014-2015 років та затвердження Першочергових заходів щодо підготовки підприємств житлово-комунального господарства та бюджетних установ району в осінньо-зимовий період 2015-2016 років
 На головну / Документи / Проекти рішень колегій РДА / 2015 / 26.05.2015

                                               Проект

 

Долинська районна державна адміністрація

Колегія районної державної адміністрації

 

Рішення

 

 

Від___________ № ______                                                                                                                                 м.Долина

 

 

Про підсумки роботи підприємств житлово-комунального

господарства та бюджетних установ району

в осінньо-зимовий період 2014-2015 років

та затвердження Першочергових заходів

щодо підготовки підприємств житлово-комунального

господарства та бюджетних установ району

в осінньо-зимовий період 2015-2016 років

 

 

Опалювальний сезон 2014-2015 років в районі пройшов задовільно. Питання підготовки до зими слухалося на засіданні колегії районної державної адміністрації 29.09.2014.

Підприємства паливно-енергетичного комплексу та житлово-комунального господарства забезпечили стабільне постачання населенню, бюджетним установам та іншим споживачам електричної енергії, газу та холодної води.

Підприємствами житлово-комунального господарства та бюджетними установами району розроблені організаційно-технічні заходи щодо підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 років на загальну суму 6921,1 тис.грн.

Підготовка до осінньо-зимового періоду підприємств житлово-комунального господарства та бюджетних установ району уже розпочалася. Особливу увагу слід приділити якісному виконанню робіт, а також ефективному використанню виділених коштів. Забезпечити до початку опалювального сезону заклади освіти, культури та охорони здоров’я твердим паливом в обсязі 370 тонн вугілля на суму 296 тис. грн., дрова в обсязі 911 куб м. на суму 3416,25 тис. грн. та деревні гранули – 40 тон на суму 75,4 тис.грн.

За рахунок коштів підприємств, місцевих бюджетів планується провести ремонт житлового фонду на загальну суму 598,4 тис.грн.

Житлово-комунальними підприємствами та бюджетними установами в процесі підготовки до роботи у зимових умовах планується провести ряд робіт, а саме:

КП «Вигодський ККП» за рахунок селищного бюджету та власних коштів на загальну суму 236,0 тис.грн;

Долинським КП «УКМ» за рахунок власних коштів на загальну суму 524,0 тис.грн;

КП «Комунгосп» Долинської міської ради за рахунок міського бюджету на загальну суму 535,0 тис.грн;

управлінням освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації за рахунок районного бюджету на загальну суму 700,8 тис.грн;

відділом культури районної державної адміністрації за рахунок районного бюджету на загальну суму 34,7 тис.грн;

центральною районною лікарнею за рахунок районного бюджету на загальну суму 1458,0 тис.грн.

Долинською міською радою заплановано провести роботи по дошкільних навчальних закладах на суму 2558,5 тис.грн.

Долинським виробничим управлінням водопровідно-каналізаційного господарства за рахунок місцевого бюджету та власних коштів підприємства заплановано здійснити організаційно-технічні заходи по ремонту та заміні обладнання на загальну суму 240,0 тис. грн.

Філією «Долинська ДЕД» планується провести роботи на суму 634,1 тис.грн.

З метою якісної підготовки підприємств житлово-комунального господарства та бюджетних установ району до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 років, колегія районної державної адміністрації вирішила рекомендувати:

1. Затвердити першочергові заходи щодо підготовки підприємств житлово-комунального господарства та бюджетних установ району до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 років (додаються).

2. Міському, селищному, сільським головам та керівникам житлово-комунальних підприємств і бюджетних установ району:

2.1. Забезпечити безумовне виконання першочергових заходів щодо підготовки житлово-комунального господарства та бюджетних установ району до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 років.

2.2. Забезпечити проведення стовідсоткових розрахунків з енергопостачальними організаціями за використані енергоносії.

3. Управлінню освіти, молоді та спорту, відділу культури районної державної адміністрації (В.Сподар, В.Гібчинський), центральній районній лікарні (І.Романюк) до 15.09.2015 року:

3.1. Підготувати котельні підпорядкованих установ до роботи в осінньо- зимовий період.

3.2. Забезпечити оформлення актів готовності об’єктів теплового господарства до роботи в опалювальний період (відповідно до спільного наказу Міністерства палива та енергетики України та Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 року № 620/378 «Про затвердження Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду»).

4. Міському, селищному головам, Долинському КП «УКМ» (П.Корбут) та КП «Вигодському ККП» (І.Вертепна):

4.1. До 15.09.2015 забезпечити виконання в повному обсязі робіт з прочистки та ремонту димоходів і вентиляційних каналів житлових будинків, незалежно від форм власності, ремонту або відновлення існуючої герметизації вводів інженерних комунікацій та герметизації нових вводів, утеплення підвальних приміщень, горищ, під¢їздів.

4.2. До 15.09.2015 завершити підготовку житлового фонду до роботи в осінньо-зимовий період.

5. Міському, селищному головам, КП «УКМ» (П.Корбут), КП «Вигодському ККП» (І.Вертепна), управлінню освіти, молоді та спорту, відділу культури районної державної адміністрації (В.Сподар, В.Гібчинський), центральній районній лікарні (І.Романюк) до 15.09.2015 року забезпечити оформлення паспортів готовності будівель, споруд та житлових будинків всіх форм власності до роботи в опалювальний період (відповідно до спільного наказу Міністерства палива та енергетики України та Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 року № 620/378 «Про затвердження Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду»).

6. Міському, селищному, сільським головам, управлінню освіти, молоді та спорту, відділу культури районної державної адміністрації (В.Сподар, В.Гібчинський), центральній районній лікарні (І.Романюк) взяти під особистий контроль забезпечення паливом в повному обсязі дитячих дошкільних закладів, загальноосвітніх шкіл, лікувальних установ, закладів культури.

7. Комунальному підприємству «Комунгосп» Долинської міської ради (В.Юсип), комунальному підприємству «Вигодський ККП» (І.Вертепна), філії «Долинська дорожньо-експлуатаційна дільниця» (В.Кшиповський):

7.1. До 01.10.2015 підготувати спеціальну снігоочисну та тракторну техніку до роботи в зимовий період і заготовити протиожеледну суміш.

7.2. До 10.10.2015 забезпечити виконання робіт з підготовки дорожньо-мостового господарства до роботи в осінньо-зимовий період.

8. Директору філії ПАТ «Прикарпаттяобленерго» «Долинський РЕМ» В.Комісаруку та начальнику Долинського управління по експлуатації газового господарства М.Присяжнюку забезпечити:

- безперебійне електропостачання та газопостачання Долинського району;

- реалізацію заходів з безпеки газопостачання та електропостачання в побуті;

- роз’яснювальну роботу в засобах масової інформації щодо економії енергоносіїв та безпечного користування газом і електроенергією у побуті.

9. Начальнику фінансового управління районної державної адміністрації С.Демченко забезпечити фінансування робіт з підготовки бюджетних установ до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 років.

10. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання рішення покласти на відділ житлово-комунального господарства районної державної адміністрації.

11. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Віктора Громиша .

 

 

 

Голова районної державної

адміністрації, голова колегії                                                                      Юрій Мазур
Важлива інформація!

Служба Судової охорони в Івано-Франківській області

Sluzhba-Sudovoyi-Ohorony.jpg 

Детальна інформація за посиланням

http://www.if.gov.ua/news/47820

Пам'ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією або Республікою Білорусь

pamjatka.pdf

На підтримку українських лікарів!
Держпродспоживслужба інформує!
До уваги громадян! Контакти сімейних лікарів!

Важливо!
Актуально!
 
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

Долинщина запрошує!

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області