12 Квітень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


. На головну / Документи / Проекти рішень колегій РДА / 2015 / 26.05.2015

 

Проект

 

ДОЛИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КОЛЕГІЯ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від ____________   № _____

 

 

Про забезпечення в районі

організованого відпочинку та

оздоровлення дітей влітку 2015 року

відповідно доЗакону України «Про

оздоровленнятавідпочинокдітей»

 

В районі діє координаційна радаз питань оздоровлення дітей прирайонній державній адміністрації.Першочерговим завданням координаційної радиє охоплення організованим відпочинком і оздоровленням дітей соціально незахищених (пільгових)категорій населення тапокращення  якості оздоровчих послуг,що надаються, збільшення кількості дітей,охоплених організованими  формами оздоровлення.

Питання з оздоровлення дітей та молоді буде розглядатись на засіданні обласної координаційній ради з питань оздоровлення та на колегії обласної державної адміністрації.

До 28 травня планується провести об’їзди усіх закладів відпочинку та оздоровлення з метою перевірки готовності до початку оздоровчого сезону.

За даними Головногоуправління статистики вобласті у Долинському   районі проживають 7762 дітей віком від 7 до 17років.  

Згідно прогнозованих показників у 2015 році  будеохоплено оздоровчо-відпочинковими послугами 3100 дітей, що становить40 % від загальної кількості(у 2014 р. – 71%). Заплановане оздоровлення 100% дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування (52 дітей) та дітей постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи (19 дітей), не менш як 80 % дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей (1815 дітей), дітей-інвалідів – не менш як 52% (140 дітей), талановитих та обдарованих дітей – переможців міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінників навчання, лідерів дитячих громадських організацій, дитячих творчих колективів та спортивних команд – не менш як 16% загальної кількості оздоровлених дітей шкільного віку (500 дітей).

Для оздоровлення дітей у 2015 році з районного бюджету виділено500 900 грн.- це на177 300 грн.більше, ніж минулого року.Розпорядником даних коштів є управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації.

На території району протягом літнього оздоровчого періоду 2014 року заплановано роботу 41 оздоровчих таборів, з них: з денним перебуванням (пришкільних) – 36, заміських ( лікувально-оздоровчий комплекс «Дружба», дитячий заклад санаторного типу «Перлина Карпат») – 2, районний туристично-оздоровчий табір (с. Липа) – 1; праці і відпочинку (дитячий табір при парафії римо-католицької церкви у м. Долина, відпочинковий табір греко-католицької громади «Серце Ісуса Серце Марії») – 2.

Також згідно розподілу путівок за кошти обласного бюджету будуть направлятись діти пільгових категорій на відпочинок та оздоровлення в табори, які знаходяться на території нашої області та за її межами.

Протягом року за кошти державного бюджету відділ молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації надає путівки для дітей пільгових категорій в УДП МДЦ «Молода гвардія» (м. Одеса) як бюджетні, так і з частковою батьківською оплатою: 20%, 30%, 50%. Станом на 20.04. 2015 року направлено в «Молоду гвардію» - 3 дітей.

Протягом усього оздоровчого періоду членами Координаційної ради буде постійно здійснюватись контроль оздоровлення та відпочинку дітей в Долинському районі й щомісяця до 25-го числа за підсумками проведеної роботи інформування управління молоді і спорту обласної державної адміністрації.

 

Виходячи з наведеного колегія районної державної адміністрації вирішиларекомендувати:

1. Координаційній раді з питань оздоровлення дітей при районній державній адміністрації забезпечити:

1.1. Постійний контроль за дотриманням правопорядку, правил дотримання санітарно-гігієнічних норм, техніки безпеки, пожежної безпеки під час оздоровлення дітей.

1.2. Недопущення тимчасового розміщення дітей та молоді на базі недіючих та заборонених до експлуатації закладів відпочинку та оздоровлення.

 

 2. Керівникам закладів оздоровлення та відпочинку:

 2.1. До початку відкриття зміни забезпечити виконання приписів контролюючих органів та вжити заходів щодо збереження життя і здоров’я дітей під час перебування їх у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, організацію високоякісного харчування, створення належних умов для їх проживання та дозвілля.

 2.2.Забезпечити постійний контроль за дотриманням правопорядку, правил техніки безпеки, пожежної безпеки під час оздоровлення дітей, надаючи особливої уваги профілактиці дитячого травматизму та запобіганню нещасним випадкам.

 2.3. Забезпечити постійний телефонний зв’язок оздоровчих закладів з районним відділом внутрішніх справ.

 

3. Управлінню освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації (В. Сподар):

3.1. Забезпечити координацію проведення оздоровчої кампанії 2015 року в оздоровчих закладах району.

3.2. Організувати направлення дітей на відпочинок та оздоровлення до державного підприємства «Український дитячий центр «Молода гвардія» - згідно наказів управління молоді і спорту обласної державної адміністрації.

3.3. Організувати направлення дітей на відпочинок та оздоровлення до місць відпочинку оздоровлення дітей за кошти обласного бюджету згідно наказів управління молоді і спорту обласної державної адміністрації.

3.4. До початку відкриття зміни розробити план виховної роботи для таборів з денним перебуванням дітей, подати його на розгляд координаційної ради з питань літнього оздоровлення дітей при районній державній адміністрації.

3.5 Забезпечити на належному рівні організацію та проведення роботи таборів з денним перебуванням на базі загальноосвітніх шкіл.

 

4. Центральній районній лікарні (І. Романюк) забезпечити:

4.1. Проведення семінарів для медичного персоналу оздоровчих таборів із питаньневідкладної допомоги дітям перед початком кожної зміни.

4.2. Заклади оздоровлення та відпочинку кадрами медичних працівників, згідно з їх замовленнями.

 

5.Районному управлінню Держсанепідслужби в Івано-Франківській області (М. Петрушка) забезпечити:

5.1. Постійний контроль за дотриманням санітарно-гігієнічних і протиепідемічних заходів у дитячих оздоровчих закладах різних типів.

5.2. Безкоштовне обстеження дітей, які направляються на оздоровлення та відпочинок, студентів-вихователів, обслуговуючого персоналу дитячих оздоровчих закладів різних типів.

 

6. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (С.Демченко) профінансувати управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації в межах коштів, передбачених в районному бюджеті на 2015 рік, на оздоровлення дітей.

 

7. Долинському РВ УМВС України в Івано-Франківській області (Хомин В.Д.):

7.1. Забезпечити безоплатний супровід колон автобусів під час перевезення дітей до оздоровчих закладів та у зворотному напрямі – за зверненнями керівників.

7.2. Забезпечити охорону правопорядку в зонах розташування об’єктів  відпочинку дітей до початку відкриття зміни.

7.3. Спільно із службою у справах дітей районної державної адміністрації організувати роботу з профілактики правопорушень та злочинності серед неповнолітніх у літній період.

 

8. Відділу культури районної державної адміністрації (В.Гібчинський) впродовж літніх шкільних канікул забезпечити організацію безкоштовних театралізованих вистав та відвідувань музеїв для дітей-сиріт і дітей, які залишились без піклування батьків, дітей із багатодітних, малозабезпечених сімей, дітей-інвалідів, дітей, що перебувають на диспансерному обліку, дітей з девіантною поведінкою, які відпочивають в оздоровчих закладах.

 

9. Службі у справах дітей райдержадміністрації (В. Пенджола) забезпечити виконання заходів з профілактики злочинності, бездоглядності серед неповнолітніх, у тому числі серед дітей, які відпочивають в оздоровчих закладах різних типів.

 

10. Інформаційно-аналітичному відділу апарату районної державної адміністрації (Р.Креховецький) забезпечити висвітлення у засобах масової інформації матеріалів про літню оздоровчу кампанію 2015 року.

 

11. Координацію роботи та узагальнення інформації з виконання рішення покласти на головного відповідального виконавця – управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

 

12. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації  –  Віктора Громиша.

 

Голова районної державної адміністрації,

голова колегії                                                                                     Юрій Мазур
Важлива інформація!

Служба Судової охорони в Івано-Франківській області

Sluzhba-Sudovoyi-Ohorony.jpg 

Детальна інформація за посиланням

http://www.if.gov.ua/news/47820

Пам'ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією або Республікою Білорусь

pamjatka.pdf

На підтримку українських лікарів!
Держпродспоживслужба інформує!
До уваги громадян! Контакти сімейних лікарів!

Важливо!
Актуально!
 
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

Долинщина запрошує!

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області