31 березень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


. На головну / Цивільний захист населення і територій / Долинський РВ У ДСНС інформує

Зберегти вирощений урожай – обов’язок кожного!Попереду жнива – відповідальний період в житті хліборобів. Щоб жнива пройшли без втрат, нагадуємо керівникам сільськогосподарських підприємств, що до початку збирання врожаю необхідно подбати про здійснення протипожежних заходів під час підготовки та збирання врожаю. Важливу роль у цьому відіграє протипожежний захист. Бо ж значно легше запобігти пожежі, ніж потім ціною великих зусиль відвоювати вирощене. Потрібно зробити все для того, щоб над жнивним полем не вирував згубний вогонь.

Відповідальність за дотримання заходів пожежної безпеки при збиранні врожаю несуть керівники сільськогосподарських підприємств. Від того, як в господарстві подбали про стан техніки, що використовується на жнивах, та як підготували поля, у великій мірі залежить захист врожаю від пожеж. Прорахунків при підготовці до хлібозбирання не повинно бути!

З метою недопущення пожеж в період збирання врожаю потрібно нагадати правила пожежної безпеки, яких необхідно дотримуватись в період підготовки та збирання зернових: перед початком дозрівання хлібні масиви необхідно обкосити захисною смугою шириною не менше 4 метрів, розбити на ділянки площею не більше 50 гектарів. Безпосередньо на масиві площі понад 25 гектарів, з якої збирається врожай, необхідно мати трактор з плугом на випадок пожежі. У період збирання забороняється спалювання стерні, післяжнивних залишків та розведення багать, площа основи однієї скирти не повинна перевищувати 300 квадратних метрів, протипожежні розриви між скиртами мають бути не менше 20 метрів, відстань від скирт до лінії електропередач – 15 м, до доріг – 20 м, до будівель та споруд – 50 метрів, скирти на відстані 5 метрів від основи повинні бути проорані захисними смугами шириною не менше 4 мет­рів .

Окремі вимоги стоять перед керівниками господарств щодо виконання заходів зі збереження врожаю від пожеж та виконання в повному обсязі приписів фахівців УДСНС України у Івано-Франківській області. Місця зберігання нового врожаю необхідно привести в належний протипожежний стан, забезпечити необхідною кількістю первинних засобів пожежогасіння та запасами води для здійснення пожежогасіння.

Для того, щоб уникнути пожежі на хлібних нивах, всі, хто бере участь у жнивах, повинні добре знати правила пожежної безпеки і суворо дотримуватись їх та не дозволяти дітям гратися поблизу хлібних масивів, скирт.

Провідний інспектор Долинського РВ УДСНС

Віктор Чуревич

 
Важлива інформація!

Потрібна допомога!
До уваги громадян! Контакти сімейних лікарів!
Важливо!
Акутально!
 
Інформація про навчання у військовому інституті!
Інтерв`ю голови РДА
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

 

Долинщина запрошує!
"Гаряча лінія"

w256h2561387214964phone2_1_orig.png(03477)2-70-68 - "Гаряча лінія" голови районної державної адміністрації

 

(03477)-2-53-07, та 2-53-06 - телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення районної державної адміністрації діє з питань надання житлових субсидій.

 

2-53-05 - Робоча група з питання реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати

 

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області