20 Квітень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


. На головну / Документи / Проекти рішень колегій РДА / 2015 / 29.10.2015

Проект

 

                                                                    ДОЛИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

Колегія районної державної адміністрації

 

РІШЕННЯ

Від _________________№____

м. Долина

Про хід виконання Програми

соціально-економічного, культурного

розвитку та бюджету району

за 9 місяців 2015 року

 

За січень-серпень 2015 року обсяг реалізованої промислової продукції (робіт, послуг) у відпускних цінах підприємств району становив 1927,6 млн.грн. і склав 10,3 відс. до всієї реалізованої продукції по області.

Обсяг реалізованої промислової продукції на одну особу населення за січень-серпень  2015 року склав 27,6 тис.грн., що відповідає 4 місцю серед міст обласного значення та районів області.

За січень-вересень 2014 року НГВУ «Долинанафтогаз» видобуток газу збільшився - на 2,0 відсотки.

Газопереробним заводом за 9 місяців 2014 року з власної сировини вироблено зрідженого газу на 9,5 відс. більше ніж за 9 місяців 2014 року.

На ТзОВ «Уніплит» за січень-вересень 2015 року валовий випуск плити ДВП збільшився до січня-вересня минулого року  на 0,7 відсотки.

Всіма категоріями господарств, в тому числі по сільськогосподарських підприємствах району, завершено збирання зернових і зернобобових культур  з  2064 га, що становить 100,0 відс. до фактично посіяних площ та намолочено 5801 тонну зерна при середній урожайності 28,1 ц/га, що на 2,8 центнера з гектара більше до минулого року.

В районі завершено збирання ягідних культур (лохини) . Станом на 01 жовтня 2015 року з площі 17,8 га зібрано 30,0 тонн, що у 2 рази більше до відповідного періоду минулого року.

До місцевих бюджетів Долинського району за січень – вересень 2015 року надійшло 96925,3 тис. грн. В порівнянні із відповідним періодом 2014 року надходження до місцевих бюджетів збільшилися на 15,6 відсотків або на 13062,6 тис. грн.

Забезпечено 22-х учасників ліквідації аварії на ЧАЄС І категорії путівками на санаторно-курортне лікування та 11 ветеранів  ОУН-УПА в оздоровчий центр реабілітації ”Говерла” м. Моршин.

За 9-місяців 2015 року порівняно з  відповідним періодом минулого року бюджетними установами району за рахунок впроваджених енергозберігаючих заходів використано менше на: 97,9 тис.м3 газу (на 14 % менше), 118,9 тис.кВт/год електроенергії (на 8,0 % менше) та 2,5 тис.м3 води (на 7 % менше ).

Проведено заміну вікон на енергозберігаючі в Долинській ЗОШ № 7, Долинській спеціалізованій школі № 6, Тяпчанському НВК, Слободоболехівській ЗОШ І-ІІ ст., Долинському ДЮСШ, неврологічному відділенні ЦРЛ.

Замінено систему опалення з установленням твердопаливного котла у Витвицькій амбулаторії та ФАПі с. Старий Мізунь.

Замінено перекриття даху в Станковецькій амбулаторії.

Проведено капітальний ремонт даху Народного дому «Просвіта» та дитячої бібліотеки.

Замінено водопровід до котельні Долинської школи-інтернат І-ІІІст.

Проводяться роботи по встановленню модульної котельні на твердому паливі (деревина) в ДНЗ «Росинка».

Частково проведено заміну вікон та дверей у будинку культури та бібліотеці с. Старий Мізунь.

Проведено заміну вікон та утеплення фасаду Вигодської селищної публічної бібліотеки.

Середньомісячна заробітна плата працівників підприємств, установ та організацій району за січень-червень 2015 року становила 4551 грн., що  більше на 16,2 відс. в порівнянні з січнем-червнем минулого року та на 41,6 відс. – середнього показника по області.

Рівень зареєстрованого безробіття станом на 01.10.2014 року склав 1,9 відсотків.

Разом з цим, за січень-вересень 2015 року по НГВУ «Долинанафтогаз» видобуток нафти (включаючи газовий конденсат) скоротився до відповідного періоду попереднього року на 7,2 відсотки.

Газопереробним заводом за січень-вересень  2015 року з газу, що поступає від нафтопромислових підприємств, вироблено газу товарного на 5,3 відс. менше, ніж у січні-вересні 2014 року.

За січень – вересень 2015 року по Долинському району до Зведеного бюджету України  надійшло податків і зборів в сумі 305559,5 тис. грн., що на  109075,1 тис. грн. менше, ніж за відповідний період минулого року.

Податковий борг по Долинському районі перед Зведеним бюджетом станом на 01.10.2015 року. склав  275958,3 тис.грн., тобто протягом січня – вересня   2015  року заборгованість  збільшено на 139441,00  тис.грн.

Борг по єдиному соціальному внеску  станом на 01.10.2015 року склав  977,9 тис.грн., що більше до початку року  на 13,1  тис.грн.

Заборгованість  підприємств, установ і організацій району по страхових внесках до бюджету Пенсійного фонду України станом на  01.10. 2015 року склала 482,5 тис. грн, (на 01.01.2015 - 479,9 тис. грн).

Обсяги експорту та імпорту товарів суб'єктами зовнішньоекономічної діяльності району за січень-червень 2015 до січня-червня 2014 року склали відповідно 73,4 та 68,5 відсотків.

Виходячи з вищезазначеного, колегія районної державної адміністрації

вирішила рекомендувати:

            1. Відзначити позитивну роботу за нарощення обсягів  виробництва плити ДВП директора ТзОВ «Уніплит» А. Коломійця  та збільшення обсягу збирання ягідних культур (лохини) приватного підприємця В.Дитинка.

2. Звернути увагу керівникам Фірми «Сапсан» О. Ігнатів, ТзОВ Долинського РБТ С. Сабадаш та  ТзОВ «Живиця Плюс» О. Аніськовцеву  на незадовільний стан розрахунків з бюджетом Пенсійного фонду України.

3. Управлінню економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації (М.Куцик) спільно з іншими структурними підрозділами районної державної адміністрації, з метою усунення негативних тенденцій розвитку району по окремих показниках оцінки діяльності районів та міст області, здійснювати щоквартальний аналіз виконання основних показників комплексної оцінки стану соціально-економічного розвитку району.

4. Управлінню економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації (М. Куцик) разом з іншими структурними підрозділами районної державної адміністрації, підприємствами і організаціями району розпочати роботу з аналізу та підготовки основних показників проекту програми соціально-економічного та культурного розвитку району на 2016 рік.

6. Долинській об’єднаній державній податковій інспекції головного управління ДФС в Івано-Франківської області (Р.Тимків) вживати комплекс заходів щодо погашення податкового боргу за платежами, які є джерелами формування відповідних місцевих бюджетів та погашенню боргів по сплаті єдиного соціального внеску.

7. Управлінню Пенсійного фонду в Долинському районі (Ю.Масник) вжити невідкладних заходів щодо встановлення жорсткого контролю за виконанням урядових доручень, спрямованих на погашення боргів до Пенсійного фонду.

8. Районному центру зайнятості (В.Бабій) вести моніторинг стану ринку праці і рівня безробіття в районі та сприяти у пошуку спеціалістів для роботи на ТзОВ «Гроклін-Долина».

9. Міському, селищному та сільським головам району вжити невідкладних заходів щодо:

- виконання планових показників доходів загального фонду місцевих бюджетів на 2015 рік, комплексно задіявши при цьому всі наявні на місцевому рівні потенційні джерела їх наповнення;

- зменшення дебіторської та кредиторської заборгованості місцевих бюджетів та дотримання бюджетної дисципліни;

- забезпечення у повному обсязі поточних розрахунків за використані енергоносії та погашення допущеної у цьому заборгованості.

10. Зобов’язати головних розпорядників коштів районного бюджету:

 – дотримуватись вимог статті 51 Бюджетного кодексу України в частині утримання чисельності працівників, проведення видатків, включаючи видатки на премії та інші види заохочень чи винагород, лише в межах фонду заробітної плати, затвердженої у кошторисах.

            – забезпечити виконання  розпорядження райдержадміністрації від 03.03.2015 № 60 «Про заходи щодо наповнення місцевих бюджетів району, дотримання жорсткого режиму економії бюджетних коштів та посилення фінансово-бюджетної дисципліни на 2015 рік».

11. Координацію роботи щодо виконання рішення покласти на головного відповідального виконавця – управління економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації (М.Куцик).

12. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Віктора Громиша.

 

Голова районної

державної адміністрації,

голова колегії                                                                                                           Юрій Мазур
Важлива інформація!

Служба Судової охорони в Івано-Франківській області

Sluzhba-Sudovoyi-Ohorony.jpg 

Детальна інформація за посиланням

http://www.if.gov.ua/news/47820

Пам'ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією або Республікою Білорусь

pamjatka.pdf

На підтримку українських лікарів!
Держпродспоживслужба інформує!
До уваги громадян! Контакти сімейних лікарів!

Важливо!
Актуально!
 
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

Долинщина запрошує!

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області