20 Квітень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


. На головну / Документи / Проекти рішень колегій РДА / 2015 / 24.12.2015

                                                                                                                 Проект

ДОЛИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КОЛЕГІЯ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

РІШЕННЯ

 

Від_____________________№______

м. Долина

 

Про роботу з дітьми-сиротами

та дітьми, позбавленими батьківського піклування

 

Забезпечення реалізації державної політики з питань соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування здійснюється через координацію роботи всіх відділів виконавчої влади і органів місцевого самоврядування, на які покладено функції опіки і піклування та постійно заслуховується на нарадах у керівника апарату районної державної адміністрації.

          В Долинському районі проживає 15940 неповнолітніх, з них: дітей дошкільного віку – 5077, шкільного віку – 7815, інші – 3048. На обліку служби у справах дітей районної державної адміністрації перебуває 92 дітей, з них: 14 - сиріт, 78 - позбавлених батьківського піклування. Під опікою – піклуванням громадян знаходиться 60 дітей, в прийомній сім’ї - 7 дітей, на повному державному забезпеченні в інтернатних закладах - 25 дітей.

        В районі функціонує один заклад обласного підпорядкування, в якому перебувають діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування на повному державному утриманні. Кількість дітей в даному закладі налічується 42, з них: 6 дітей відібрані без позбавлення батьківських прав, 36 позбавлених батьківського піклування, 42 – дитина з сімей, що опинились в складних життєвих обставинах, з них 12 інвалідів.

За 2015 рік виплачено 94612 грн. дітям – сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування. З них: 22,5 тис грн. - на придбання спортивної та шкільної форми; 54012 грн. на вихідну допомогу випускникам 2015 року ; 18100 грн.  на одноразову допомогу дітям – сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, яким у 2015 році виповнилось 18 років.

На 01.12.2015 на профілактичному обліку служби у справах дітей районної державної адміністрації перебуває 4 неблагополучних сімей, в яких проживає 10 дітей. 

        На кінець звітного періоду на обліку перебуває 33 дітей, які можуть бути усиновлені.

Службою у справах дітей районної державної адміністрації проаналізовано стан призначення державної соціальної допомоги дітям, які перебувають на первинному обліку в службі та виховуються в сім’ях опікунів, піклувальників.

        Станом на 01.12.2015 р. в районі функціонує 5 прийомних сімей, в яких виховується 7 дітей.

З метою поширення сімейних форм державної опіки службою у справах дітей районної державної адміністрації виготовлено, розповсюджено інформаційні та методичні матеріали щодо інформування населення про створення прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.  Протягом 2015 року в Долинському районі  створено 1 прийомну сім'ю.

Разом з тим, необхідно і надалі продовжувати практику організації та проведення змістовного дозвілля, відпочинку, оздоровлення, залучення дітей до гурткової роботи, своєчасного медичного обстеження дітей, забезпечення  нарахування виплат допомог відповідно до чинного законодавства. Активізувати роботу щодо влаштування дітей в прийомні сім'ї та сім'ї громадян.

Враховуючи вищенаведене, колегія районної державної адміністрації  вирішила рекомендувати:

        1. Заступнику начальника служби у справах дітей районної державної адміністрації (В. Пенджола) забезпечити :

-   дієву роботу щодо соціального захисту дітей, попередження дитячої безпритульності і бездоглядності в районі;

- своєчасність встановлення статусу дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, внесення до єдиної інформаційно-аналітичної системи «Діти» відомостей про дітей даної категорії;

- постійне здійснення контролю за умовами утримання дітей в прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу, сім’ях опікунів, піклувальників.

2. Міському, селищному , сільським головам:

- забезпечити контроль за збереженням житлових та майнових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

- повідомляти службу у справах дітей районної державної адміністрації про дітей, батьки яких ухиляються від виконання своїх обовязків.

3. Відділу освіти районної державної адміністрації (В. Сподар) залучати дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування до участі у позакласній, позашкільній роботі (гуртки, музичні, художні, спортивні школи, спортивні секції, підліткові клуби за місцем проживання).

4. Центральній районній лікарні (І. Романюк) забезпечити:

- проведення двічі на рік безкоштовного поглибленого медичного огляду дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, вихованців прийомних сімей;

- у встановлені чинним законодавством терміни інформування служби у справах дітей райдержадміністрації про дітей, покинутих, залишених батьками, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

5. Управлінню праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації (Н. Ілиняк) своєчасно інформувати службу у справах дітей районної державної адміністрації про призначення соціальних допомог і грошового забезпечення дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та прийомних батьків.

6. Районному центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (М. Перевізник):

- надавати юридичну, психологічну та соціальну допомогу дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, а також їх опікунам, піклувальникам, прийомним батькам, усиновлювачам;

- здійснювати соціальний супровід осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, сприяти їм у продовженні навчання, працевлаштуванні, захисті житлових і майнових прав;

7. Відділу у справах молоді та спорту районної державної адміністрації (О. Фрищин)  першочергово забезпечувати оздоровлення дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у дитячих оздоровчих закладах;

8. Координацію роботи та узагальнення інформації з виконання рішення покласти на головного відповідального виконавця – службу у справах дітей районної державної адміністрації;  

9. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації Ольгу Ільчишин.

 

 

 

 Голова районної

 державної адміністрації,

 голова колегії                                                              Юрій Мазур

 
Важлива інформація!

Служба Судової охорони в Івано-Франківській області

Sluzhba-Sudovoyi-Ohorony.jpg 

Детальна інформація за посиланням

http://www.if.gov.ua/news/47820

Пам'ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією або Республікою Білорусь

pamjatka.pdf

На підтримку українських лікарів!
Держпродспоживслужба інформує!
До уваги громадян! Контакти сімейних лікарів!

Важливо!
Актуально!
 
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

Долинщина запрошує!

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області