12 Квітень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


. На головну / Документи / Проекти рішень колегій РДА / 2016 / 26.01.2016

проект

ДОЛИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КОЛЕГІЯ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ
РІШЕННЯ

від_________                    №______

м.Долина

 

 

Про стан роботи з призначення населенню

житлових субсидій, надання усіх видів

державної соціальної допомоги та

відшкодування пільг на житлово-комунальні

послуги

 

        Заслухавши інформацію про стан роботи з призначення населенню житлових субсидій, надання усіх видів державної соціальної допомоги та відшкодування пільг на житлово-комунальні послуги колегія відзначає, що діяльність управління соціального захисту населення спрямована на реалізацію державної політики в галузі соціального забезпечення та соціального захисту соціально незахищених громадян - пенсіонерів, інвалідів, одиноких матерів, багатодітних сімей, інших  громадян, які внаслідок недостатньої матеріальної забезпеченості потребують допомоги та соціальної підтримки з боку держави, забезпечення в установленому порядку надання населенню субсидій на житлово-комунальні послуги. Управлінням соціального захисту населення районної державної адміністрації проводиться відповідна робота з призначення населенню житлових субсидій, надання усіх видів державної соціальної допомоги та відшкодування пільг на житлово-комунальні послуги.

       

Згідно вимог чинного законодавства в районі продовжується робота щодо максимального залучення населення до Програми житлових субсидій за спрощеним порядком. В управлінні соціального захисту населення районної державної адміністрації затверджено план заходів стосовно доведення до громадян інформації щодо оновленого порядку надання населенню житлових субсидій та розроблено Дорожню карту і інформаційну довідку щодо оновленого порядку надання населенню житлових субсидій.

 

На офіційному веб-сайті районної державної адміністрації розміщено зразки бланків заяв про призначення житлової субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та Інструкції щодо заповнення вказаних бланків.

В кожній сільській та селищній раді  визначена уповноважена особа по прийому заяв та необхідних документів для призначення всіх видів соціальних допомог.

Станом на 01.01.2016 року до управління соціального захисту населення районної державної адміністрації для призначення субсидій за спрощеним порядком звернулося 7738 сімей, з них 6723 родинам призначено субсидії.

В Єдиному Державному Автоматизованому реєстрі пільгових категорій населення на обліку перебуває 15228 громадян району.

        За  2015 рік в ЄДАРП внесено 532 інформації про громадян пільгових категорій населення.

                За 12 місяців 2015 року опрацьовано 12326 електронних карток, по причині смерті та вибуття знято з обліку 356 пільговиків.

                На обліку в управлінні соціального захисту населення районної державної адміністрації перебуває 10844 одержувачі всіх видів державних соціальних допомог. Проведено перерахунок справ одержувачам соціальних допомог у зв’язку з збільшенням прожиткового мінімуму.

         Виплата соціальних допомог проведена по грудень (включно), що складає 154454,89 тис. грн., нараховано коштів організаціям, що надають житлово-комунальні послуги, на суму 33854,54 тис. грн.    Заборгованість по житлових субсидіях станом на 01.01.16 становить 17089763,73 тис. грн.

Однак в роботі управління соціального захисту населення є ряд проблем в матеріально-технічному забезпеченні. Виконання такого обсягу робіт потребує оновлення комп’ютерної техніки. Протягом 2015 року в управлінні замінено три комп’ютери, в той час коли програмне забезпечення оновлюється щомісячно і вимоги до технічного оснащення  стають все більшими. Потребує заміни внутрішня електрична мережа, так як внаслідок навантаження в електромережі, комп’ютерна техніка дає збій, що може призвести до втрати бази даних одержувачів допомог, субсидій і пільг. 

 

Виходячи з наведеного, колегія районної державної адміністрації вирішила рекомендувати:

1. Інформацію управління соціального захисту населення районної державної адміністрації  про стан роботи з призначення населенню житлових субсидій, надання усіх видів  державної соціальної допомоги та відшкодування пільг на житлово-комунальні послуги взяти до відома.

2. Управлінню соціального захисту населення  районної державної адміністрації (Н.Ілиняк) забезпечити:

- проведення системної роз’яснювальної роботи щодо умов надання населенню житлових субсидій;

- постійне функціонування телефонної “гарячої” ліній з питань надання населенню житлових субсидій та соціальних допомог;

- направлення громадянам повідомлень про розміри призначеної житлової субсидії у дводенний термін з дня винесення відповідного рішення;

- розгляд звернень громадян з питань призначення житлових субсидій та соціальних допомог у терміни, передбачені чинним законодавством України;

- посилити інформаційно-роз'яснювальну роботу серед населення району щодо спрощення порядку надання субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово – комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива;

- наповнення та підтримку в актуальному стані бази Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги;

 - тісну взаємодію з Долинською ОДПІ головного управління Державної фіскальної служби в Івано-Франківській області та управлінням Пенсійного фонду України в Долинському районі, іншими органами  та організаціями надавачами житлово-комунальних послуг населенню щодо отримання  інформації для нарахування громадянам житлових субсидій;

- проведення організаційно-роз’яснювальної роботи в населених пунктах району шляхом прийому громадян виїзним «мобільним соціальним офісом».      3.Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (С.Демченко) вишукати кошти для покращення матеріально-технічного забезпечення управління соціального захисту населення районної державної адміністрації.

4.Координацію роботи щодо виконання рішення покласти на головного виконавця - управління соціального захисту населення районної державної адміністрації (Н. Ілиняк).

5.Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Віктора Громиша.

 

 

Голова районної

державної адміністрації,

голова колегії                                                                     Юрій Мазур


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Важлива інформація!

Служба Судової охорони в Івано-Франківській області

Sluzhba-Sudovoyi-Ohorony.jpg 

Детальна інформація за посиланням

http://www.if.gov.ua/news/47820

Пам'ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією або Республікою Білорусь

pamjatka.pdf

На підтримку українських лікарів!
Держпродспоживслужба інформує!
До уваги громадян! Контакти сімейних лікарів!

Важливо!
Актуально!
 
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

Долинщина запрошує!

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області