2 березень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


. На головну / Документи / Проекти рішень колегій РДА / 2016 / 23.02.2016

проект

 

                            ДОЛИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Колегія районної державної адміністрації

РІШЕННЯ

Від _________________№____

м. Долина

 

Про хід виконання Програми

соціально-економічного, культурного

розвитку та бюджету району

за 2015 рік

 

 

За січень-листопад 2015 року обсяг реалізованої промислової продукції (робіт, послуг) у відпускних цінах підприємств району становив 2511,9 млн.грн. і склав 8,4 відс. до всієї реалізованої продукції по області.

Обсяг реалізованої промислової продукції на одну особу населення за січень-листопад  2015 року склав 36,0 тис.грн., що відповідає 4 місцю серед міст обласного значення та районів області.

Газопереробним заводом за 12 місяців 2015 року з власної сировини вироблено зрідженого газу на 3,4 відс. більше ніж за 12 місяців 2014 року.

На ТзОВ «Уніплит» за 2015 рік валовий випуск плити ДВП склав 18037,7 тис.кв.м, що  на 1,0 відс. більше ніж за  минулий рік.

Підприємства легкої промисловості ТзОВ «Довіра» та ТзОВ «Спецодяг» працюють згідно укладених контрактів з іноземними споживачами. Обсяг реалізованої продукції даними підприємствами за січень-листопад 2015 року у порівнянні з відповідним періодом минулого року зріс  майже на 30,0 відсотків.

В  2015 році з площі 17,8 га зібрано 30,0 тонн ягід лохини, що на 9,0 тонн більше до минулого року. Проведено додаткову посадку кущів  ягідників (лохини) за інтенсивною технологією з системою крапельного зрошення  на площі 5,0 га та проведено роботи по підготовці грунту для посадки  ще 5,0 га ягідників.

До місцевих бюджетів Долинського району за 2015 рік надійшло 135,9 млн.грн. В порівнянні з 2014 роком надходження до місцевих бюджетів збільшились на 19,1 відс. або на 21,8 млн.грн.

      У звітному періоді  від платників району надійшло коштів, адміністрування яких здійснюють органи Пенсійного фонду, на суму 22,4 млн.грн., що становть 102,9 відс. планових призначень. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження зросли на 0,8 млн.грн., або на 3,7 відсотків.

За 12 місяців 2015 року проведені капітальні ремонти лікувально-профілактичних установ за рахунок коштів бюджету розвитку на суму                       1 016,5 тис.грн.

Зроблено  ремонт внутрішньої системи опалення  лабораторії центральної районної лікарні  в сумі  68,0 тис.грн. за рахунок спецкоштів.

Встановлено локальні очисні споруди у Вигодській міській лікарні вартістю 552,5 тис.грн. за рахунок коштів Програми розвитку місцевого самоврядування Івано-Франківської області на 2011-2015 роки.

Проводились роботи по реконструкції терапевтичного відділення з облаштуванням кардіологічних  палат, де освоєно  1867,0 тис.грн.

Медичне обладнання та апаратуру за 2015 рік придбано на суму 955,5 тис. грн.

Проведено заміну вікон на енергозберігаючі в Долинській ЗОШ І-ІІІ ст.            № 7, Долинській спеціалізованій школі № 6, Тяпчанському НВК, Слободоболехівській ЗОШ І-ІІ ст., Солуківській ЗОШ І-ІІІст., Лужківській ЗОШ І ст., Липівській ЗОШ І ст., Кальнянській ЗОШ І-ІІІ ст., Долинській ДЮСШ.

Зроблено капітальний ремонт приміщень дошкільних груп Великотур’янського НВК на 30 місць, капітальний ремонт спортзалу Кальнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів та їдальні Оболонської ЗОШ І-ІІІ ступенів, капітальний ремонт даху Надіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Частково виконані роботи по капітальному ремонту покрівлі Лолинської ЗОШ І-ІІ ст., Надіївської ЗОШ І-ІІІст., Яворівської ЗОШ І-ІІ ст.

Протягом року закладами  культури освоєно 172,0 тис. грн. на перекриття даху в Долинській центральній дитячій бібліотеці, перекриття даху в Народному домі «Просвіта» - 130,0 тис. грн., заміну даху у клубі с. Новичка – 68,0 тис. грн. та на придбання апаратури в клуб села Лужки на суму 5,0 тис грн.

      Середньомісячна заробітна плата працівників підприємств, установ та організацій району за січень-вересень 2015 року становить 4724 грн., що  більше на 15,1 відс. в порівнянні з січнем-вереснем минулого року.

Рівень зареєстрованого безробіття станом на 01.01.2016 року склав 1,77 відсотків.

Разом з цим, за січень-грудень 2015 року по НГВУ «Долинанафтогаз» видобуток нафти (включаючи газовий конденсат) скоротився до відповідного періоду попереднього року на 9,0 відс., а видобуток газу - на 1,0 відсоток.

Газопереробним заводом за січень-грудень  2015 року з газу, що поступає від нафтопромислових підприємств, вироблено газу товарного на 7,2 відс. менше, ніж у січні-грудні 2014 року.

Протягом 2015 року по Долинському району до Зведеного бюджету України  надійшло податків і зборів в сумі 480,9 млн.грн., що на  99,3 млн.грн. менше ніж за 2014 рік.  

Податковий борг по Долинському районі перед Зведеним бюджетом станом на 01.01.2016 року склав  657,4 млн.грн., або протягом січня – грудня   2015  року заборгованість  збільшено на 520,9 млн.грн.

Заборгованість  підприємств, установ і організацій району по страхових внесках до бюджету Пенсійного фонду України станом на  01.01. 2016 склала 354,1 тис.грн.

Обсяг обороту роздрібної торгівлі за 9 місяців 2015 року склав 1013,1 млн. грн., що на 13,0 відс. менше обсягу аналогічного періоду минулого року.

Обсяги експорту та імпорту товарів суб'єктами зовнішньоекономічної діяльності району за січень-вересень 2015 року до січня-вересня 2014 року склали відповідно 77,0 та 72,5 відсотків.

 

Виходячи з вищезазначеного, колегія районної державної адміністрації

вирішила рекомендувати:

        1. Відзначити позитивну роботу за нарощення обсягів  виробництва плити ДВП директора ТзОВ «Уніплит» А. Коломійця, зростання виробництва зрідженого    газу з   власної    сировини   директора   газопереробного    заводу

Б. Депутата, керівників підприємств ТзОВ «Спецодяг» В. Бернацького і ТзОВ «Швейна фабрика «Довіра» Н. Шумило за  приріст обсягів реалізації готової  продукції та за збільшення обсягу збирання ягідних культур (лохини) приватного підприємця В.Дитинка.

2. Звернути увагу керівникам ТзОВ «Долинське РБТ» С. Сабадаш та  ТзОВ «Живиця Плюс» І. Хлібейчука  на незадовільний стан розрахунків з бюджетом Пенсійного фонду України.

3. Управлінню економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації (М.Куцик) спільно з іншими структурними підрозділами районної державної адміністрації, з метою усунення негативних тенденцій розвитку району по окремих показниках оцінки діяльності районів та міст області, здійснювати щоквартальний аналіз виконання основних показників комплексної оцінки стану соціально-економічного розвитку району.

4. Відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації (У.Сергенюк) спільно з відділом Держгеокадастру у Долинському районі (Л.Зварич) для здійснення  інвестиційної діяльності на  нових розпайованих сільськогосподарських землях району продовжувати надавати інформаційну допомогу інвесторам, які забезпечують ведення розширеного сільськогосподарського виробництва.

5. Долинській об’єднаній державній податковій інспекції головного управління ДФС в Івано-Франківської області (Р.Тимків) вжити заходи щодо погашення податкового боргу за платежами, які є джерелами формування відповідних місцевих бюджетів та погашенню боргів по сплаті єдиного соціального внеску.

6. Управлінню Пенсійного фонду в Долинському районі (Ю.Масник) вжити невідкладних заходів щодо встановлення жорсткого контролю за виконанням урядових доручень, спрямованих на погашення боргів по платежах до Пенсійного фонду.

7. Зобов’язати головних розпорядників коштів районного бюджету дотримуватись вимог статті 51 Бюджетного кодексу України в частині утримання чисельності працівників, проведення видатків, включаючи видатки на премії та інші види заохочень чи винагород, лише в межах фонду заробітної плати, затвердженої у кошторисах.

8. Районному центру зайнятості (В.Бабій) вести моніторинг стану ринку праці і рівня безробіття в районі.

9. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Віктора Громиша.

 

Голова районної

державної адміністрації,

голова колегії                                                                        Юрій Мазур

 
Важлива інформація!

Служба Судової охорони в Івано-Франківській області

Sluzhba-Sudovoyi-Ohorony.jpg 

Детальна інформація за посиланням

http://www.if.gov.ua/news/47820

Пам'ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією або Республікою Білорусь

pamjatka.pdf

На підтримку українських лікарів!
Держпродспоживслужба інформує!
До уваги громадян! Контакти сімейних лікарів!

Важливо!
Актуально!
 
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

Долинщина запрошує!

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області