16 Квітень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


. На головну / Документи / Проекти рішень колегій РДА / 2016 / 23.02.2016

Проект

 

ДОЛИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

Колегія районної державної адміністрації

 

РІШЕННЯ

 

від _________________№_________

 

 

Про роботу Долинського РВ УМВС в

Івано-Франківській області та

Долинського відділення поліції Калуського

відділу поліції Головного Управління

Національної поліції в Івано-Франківській області

щодо охорони громадського порядку

та боротьби із злочинністю у 2015 році

 

 

Заслухавши доповідь начальника Долинського відділення поліції Калуського відділу поліції Головного Управління Національної поліції в Івано-Франківській області Хомина В.Д. «Про роботу Долинського РВ УМВС в Івано-Франківській області та Долинського відділення поліції Калуського відділу поліції Головного Управління Національної поліції в Івано-Франківській області щодо охорони громадського порядку та боротьби із злочинністю у 2015 році», колегія районної державної адміністрації зазначає, що правоохоронні органи в основному забезпечують дотримання законності та правопорядку на території району.

Упродовж 2015 року зареєстровано та внесено до єдиного реєстру досудового розслідування 828 повідомлень з ознаками кримінальних правопорушень (протягом 2014 року - 744). До суду направлено 209 кримінальних проваджень із них 174 з обвинувальним актом, укладено 33 угоди про примирення сторін.

В порівнянні з попередніми роками у районі зменшилась кількість злочинів по легких тілесних ушкодженнях. Так у 2014 році було зареєстровано 56 фактів, а в 2015 – 37. До суду направлено матеріали по 27 фактах .Однак, відмічається і ріст злочинів проти власності: 219- у 2015 році проти 175- у 2014 році. Особлива увага приділяється квартирним крадіжкам та крадіжкам з приватних будинків.  Квартирних крадіжок зареєстровано 20 – за 2015, (за 2014 рік-17), та крадіжок з будинків - 31 за 2015 рік, проти 16 - за 2014 рік. До суду направлено 10 кримінальних проваджень з обвинувальним актом по крадіжках з приватних будинків.

Проблемним лишається питання протидії крадіжкам. Збільшилась частка крадіжок відносно державної та колективної форми власності, крадіжок відносно приватної власності. За 2015 рік на території обслуговування зареєстровано 187 крадіжок проти 133 за 2014 рік. За фактами крадіжок до суду направлено 80 проваджень проти 73 за 2014 рік, (без рішення залишається 144).

В 2015 році зареєстровано 18 фактів шахрайств, з яких 7 направлено до суду.

Незважаючи на скорочення працівників служби по боротьбі з незаконним обігом наркотиків за 2015 рік працівниками Долинського відділення поліції виявлено та задокументовано 34 злочини в сфері незаконного обігу наркотиків проти 24 за 2014 рік (позитивна динаміка 41,7%). До суду направлено 34 провадження проти 17 за 2014 рік (без рішення залишається з урахуванням минулого року ще 10).

В 2015 році виявлено 21 факт збуту наркотичних засобів, проти 13 за 2014 рік, до суду направлено 21 провадження проти 11 за 2014 рік (без рішення залишається з урахуванням минулого року ще 5).

В 2015 році виявлено 1 наркопритон, 3 факти зберігання наркотичних засобів. До суду направлено 3 провадження.

За 2015 рік виявлено 7 фактів незаконного поводження зі зброєю проти 5 за минулий рік. До суду направлено 6 кримінальних проваджень проти 4 за 2014 рік.

За 2015 рік збільшилась кількість злочинів, скоєних у громадських місцях - 77 проти 45 за 2014 рік, також збільшилась кількість злочинів на вулицях - 54 проти 25.

Враховуючи вищенаведене, колегія районної державної адміністрації вирішила:

1. Роботу Долинського відділення поліції Головного Управління Національної поліції в Івано-Франківській у 2015 році щодо охорони громадського порядку та боротьби із злочинністю визнати задовільною та такою, що потребує подальшої активізації у всіх напрямках службової діяльності.

2. Начальнику Долинського відділення поліції Головного Управління Національної поліції в Івано-Франківській області Хомину В.Д.:

2.1. Забезпечити роботу щодо попередження, профілактики та розкриття злочинів, дотримання громадського порядку в населених пунктах району. Основну увагу приділяти розкриттю важких та резонансних злочинів. Систематично інформувати громадськість про проведену роботу через засоби масової інформації.

2.2. Здійснити комплекс додаткових заходів щодо попередження та розкриття грабежів, крадіжок, шахрайств.

2.3. Вжити дієвих заходів по боротьбі зі злочинами у сфері економічних відносин, злочинами пов’язаними з схилянням до вживання наркотичних засобів або психотропних речовин (особливо неповнолітніх осіб), утримання наркопритонів.

2.4. Щоденно надавати інформацію Долинській районній державній адміністрації про вчинені правопорушення на території району.

2.5. Забезпечити контроль за особами, які перебувають на профілактичному обліку у Долинському відділенні поліції Головного Управління Національної поліції в Івано-Франківській області, зосередивши увагу на тих, які звільнились з місць позбавлення волі. Про проведену роботу щомісячно інформувати сектор мобілізаційної, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату районної державної адміністрації.

2.6. Активізувати роботу щодо залучення членів громадських формувань з охорони громадського порядку до здійснення правоохоронних заходів.

2.7. Спільно з міським, селищним та сільськими головами:

2.7.1. Забезпечити виконання заходів із дотримання законності та правопорядку на території Долинського району інспекторами поліції Долинського відділення поліції Головного Управління Національної поліції в Івано-Франківській області та членами громадських формувань з охорони громадського порядку.

2.7.2. Забезпечити систематичне звітування інспекторів поліції про проведену роботу на сесіях місцевих рад.

2.8. Здійснювати жорсткий контроль за дотриманням графіків роботи закладів масового відпочинку молоді та торгівлі, про виявлені порушення інформувати органи місцевого самоврядування.

2.9. Спільно із управлінням освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації, службою у справах дітей районної державної адміністрації, районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводити в закладах освіти району лекції на правову тематику щодо профілактики правопорушень серед неповнолітніх.

3. Міському, селищному та сільським головам:

3.1. Створювати належні умови інспекторам поліції для прийому громадян на підвідомчих територіях.

3.2. Проводити роз’яснювальну роботу щодо активізації в населених пунктах району роботи громадських формувань з попередження та профілактики крадіжок колективного і особистого майна громадян, здійснення патрулювання територій у вечірній та нічний час під керівництвом інспекторів поліції.

3.3. Рекомендувати прийняти рішення щодо заборони продажу алкогольних виробів у вечірній час.

4. Контроль за виконанням рішення колегії залишаю за собою.

 

 

Голова районної державної

адміністрації, голова колегії                                                       Юрій Мазур

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Важлива інформація!

Служба Судової охорони в Івано-Франківській області

Sluzhba-Sudovoyi-Ohorony.jpg 

Детальна інформація за посиланням

http://www.if.gov.ua/news/47820

Пам'ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією або Республікою Білорусь

pamjatka.pdf

На підтримку українських лікарів!
Держпродспоживслужба інформує!
До уваги громадян! Контакти сімейних лікарів!

Важливо!
Актуально!
 
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

Долинщина запрошує!

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області