13 Квітень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


. На головну / Документи / Проекти рішень колегій РДА / 2016 / 18.04.2016

проект

 

ДОЛИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

Колегія районної державної адміністрації

 

РІШЕННЯ

Від _________________№____

м. Долина

Про підсумки  виконання Програми

соціально-економічного, культурного

розвитку та бюджету району

за І квартал 2015  року

 

За січень-грудень 2015 року обсяг реалізованої промислової продукції (робіт, послуг) у відпускних цінах підприємств району становив 2,7 млрд. грн. і склав 8,4 відс. до всієї реалізованої продукції по області.

Обсяг реалізованої промислової продукції на одну особу населення за січень-грудень  2015 року склав 38,8 тис.грн., що відповідає 3 місцю серед міст обласного значення та районів області.

На ТзОВ «Уніплит» за січень-лютий  2016 року валовий випуск плити ДВП в порівнянні з відповідним періодом минулого року зріс на 10,0 відсотків.

У фермерському господарстві «Еко-Карпати»  з початку року вирощено 9,0 цнт мяса  овець і кіз, що на 0,6 цнт більше за відповідний період минулого року та нарощено поголівя до 307 голів.

В приватно-орендному сільськогосподарському підприємстві «Долинський ТОК»  проводиться догляд за рослинами та протягом  січня-лютого 2016 року  вирощено 17,7 тонн огірків, що на 10,0 тонн більше до відповідного періоду минулого року. 

За січень - лютий 2016 року по Долинському району до Зведеного бюджету України  надійшло податків і зборів в сумі 89605,8 тис. грн., що на 58652,2 тис. грн. більше, ніж за січень - лютий 2015 року.

До місцевих бюджетів Долинського району за січень - лютий 2016 року надійшло 28675,6 тис. грн. В порівнянні із січнем - лютим 2015 року надходження до місцевих бюджетів збільшились на 66,0 відсотків або на 11403,8 тис. грн.

Середньомісячна заробітна плата працівників підприємств, установ та організацій району за січень-грудень 2015 року становить 4779 грн.,  більше на 16,7 відс. в порівнянні з 2014 роком.

Обсяги виконаних будівельних робіт підприємствами і організаціями району за січень 2016 року  склали 3,5 млн.грн. (збільшення на  9,3 відс.), що становить 7,4відс. до загальнообласного обсягу виконання.

Разом з цим, За січень-лютий 2016 року по НГВУ «Долинанафтогаз» видобуток нафти (включаючи газовий конденсат) скоротився до відповідного періоду попереднього року на 8,6 відс., а видобуток газу - на 10,1 відсотка.

Газопереробним заводом за січень-лютий  2016 року з газу, що поступає від нафтопромислових підприємств, вироблено газу товарного на 18,6 відс. менше, ніж у січні-лютому 2015 року. З власної сировини вироблено зрідженого газу на 19,9 відс. менше ніж за січень-лютий 2015 року.

Податковий борг по Долинському району перед Зведеним бюджетом станом на 01.03.2016 р. склав 670728,6 тис. грн., тобто, протягом січня –лютого 2016  року заборгованість  збільшено на 13279,9 тис. грн.

Заборгованість до бюджету Пенсійного Фонду України в районі станом на 01.03.2016 по коштах, адміністрування яких здійснюють органи Фонду, склала 330,5 тис. грн.

Обсяги експорту товарів суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності Долинського району за січень–грудень 2015 року  склали 20,2 млн. дол. США, імпорту – 5,8 млн. дол. США. У порівнянні з відповідним  періодом минулого року обсяги експорту зменшилися на   21,8 відс., імпорту – на 29,9 відсотків.

Рівень зареєстрованого безробіття станом на 01.03.2016 року склав – 1,69%.

 

Виходячи з вищезазначеного, колегія районної державної адміністрації

вирішила рекомендувати:

 

        1.  Відзначити позитивну роботу: за нарощення обсягів  виробництва плити ДВП - директора ТзОВ «Уніплит» А. Коломійця; за збільшення поголів’я овець і кіз голову фермерського господарства «Еко-Карпати» І. Небиловича; за  приріст обсягів реалізації огірків - директора ПОСП «Долинський теплично-овочевий комбінат» - Б. Зелінського.

2. Звернути увагу керівникам ТзОВ «Долинське РБТ» (С. Сабадаш) та  ТзОВ «Живиця Плюс» (І. Хлібейчук)  на незадовільний стан розрахунків з бюджетом Пенсійного фонду України.

3. Управлінню економічного розвитку і торгівлі  районної державної адміністрації  (М. Куцик)  щодекадно інформувати бюджетні установи про ціни на основні продукти харчування у визначених торгівельних об’єктах і на ринках району та кожного 10 числа місяця наступного за звітним інформувати керівництво району про стан цінової ситуації в бюджетних установах.

4. Управлінню агропромислового розвитку  (У. Сергенюк) забезпечити участь  сільськогосподарських підприємств району  у Великодних  ярмаркових заходах.

5. Долинській об’єднаній державній податковій інспекції головного управління ДФС в Івано-Франківської області (Р.Тимків) вжити заходів щодо погашення податкового боргу за платежами, які є джерелами формування відповідних місцевих бюджетів та погашенню боргів по сплаті єдиного соціального внеску.

6. Районному центру зайнятості (В. Бабій) вести моніторинг стану ринку праці та рівня безробіття.

7. Зобов’язати головних розпорядників коштів районного бюджету дотримуватись вимог статті 51 Бюджетного кодексу України в частині утримання чисельності працівників, проведення видатків, включаючи видатки на премії та інші види заохочень чи винагород, лише в межах фонду заробітної плати, затвердженої у кошторисах.

9. Координацію роботи щодо виконання рішення покласти на головного відповідального виконавця – управління економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації (М. Куцик).

10. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації  Віктора Громиша.

 

Голова районної

державної адміністрації,

голова  колегії                                                                  Юрій Мазур
Важлива інформація!

Служба Судової охорони в Івано-Франківській області

Sluzhba-Sudovoyi-Ohorony.jpg 

Детальна інформація за посиланням

http://www.if.gov.ua/news/47820

Пам'ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією або Республікою Білорусь

pamjatka.pdf

На підтримку українських лікарів!
Держпродспоживслужба інформує!
До уваги громадян! Контакти сімейних лікарів!

Важливо!
Актуально!
 
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

Долинщина запрошує!

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області