13 Квітень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


. На головну / Документи / Проекти рішень колегій РДА / 2016 / 18.04.2016

Проект

 

ДОЛИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КОЛЕГІЯ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

РІШЕННЯ

 

_______________                              Долина                            № _____________ 

 

Про хід виконання розпорядження районної

державної адміністрації від 13.02.2013 № 40

„Про програму зайнятості населення

Долинського району на період до 2017 року”

 

        Виконання програми зайнятості населення Долинського району та забезпечення соціального захисту громадян від безробіття у 2015 році здійснювалося на основі діючої у сфері зайнятості нормативно правової бази.

        Так, протягом 2015 року Долинським районним центром зайнятості реалізувалися програмні заходи, спрямовані на покращення ситуації на ринку праці та соціальній сфері, однак незважаючи на певні позитивні тенденції щодо стабілізації, проблема зайнятості  населення залишається складною.

За 2015 рік до місцевого бюджету Долинського району надійшло 135,9 млн. грн, що в порівнянні з 2014 роком більше на 19,1 відсотки.

        За січень-грудень 2015 року обсяг реалізованої промислової продукції (робіт, послуг) у відпускних цінах підприємств району становив 2710,0 млн. грн і склав 8,4 відсотка до всієї реалізованої продукції по області.

Обсяг реалізованої промислової продукції на одну особу населення за січень - грудень 2015 року склав 38,8 тис. грн, що відповідає третьому місцю серед міст обласного значення та районів області.

Середньомісячна заробітна плата працівників зайнятих на підприємствах, в установах та організаціях району за 9 місяців 2015 року становила 4724 грн, що на 15,1 відсотки більше в порівнянні з аналогічним періодом 2014 року.

Станом на 01.01.2016 року заборгованості із виплати заробітної плати на активних підприємствах району немає. Проведено 7 засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, та інших соціальних виплат, на яких заслухано 46 керівників, які допустили борг до Пенсійного фонду України в Долинському районі по відшкодуванню коштів виплачених пенсій на пільгових умовах та погашення заборгованість із виплати заробітної плати.      

        Упродовж 2015 року послугами Долинського районного центру зайнятості скористалося 3731 особа з числа незайнятих громадян, у тому числі з початку року звернулися за допомогою у працевлаштуванні та отримали статус безробітного 2336 осіб.

        За сприянням роботодавців району та районної служби зайнятості за 2015 рік працевлаштовано 2169 осіб, що становить 112,0 відсотка річної програми.

        53 безробітні особи започаткували власну справу за рахунок отриманої одноразової допомоги по безробіттю та 64 безробітні працевлаштовано на нові робочі місця з компенсацією роботодавцю єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

        За направленням районної служби зайнятості професійне навчання проходило 538 осіб, що становить 115,0 відсотка річного завдання.

        У громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру взяли участь 689 осіб, що становить 103,6 відсотка річного завдання.

        За сприянням центру зайнятості працевлаштовано 40 осіб з числа інвалідів, згідно висновків МСЕК, що становить 102,6 відсотка річного завдання.

        Рівень зареєстрованого безробіття станом на 01.01.2016 року склав 1,77%, проти 1,84 % даного рівня на 01.01.2015 року.

        У 2015 році профорієнтаційними послугами служби зайнятості району охоплено 9474 особи, з них безробітних — 2136 осіб, інші категорії громадян - 7338 осіб, в тому числі 4787 осіб, які навчаються у навчальних закладах різних типів.

        В 2015 році охоплено профорієнтаційними послугами 91 особа з числа інвалідів, які перебувають на обліку в центрі зайнятості.

         Районним центром зайнятості спільно з районною державною адміністрацією, структурними відділами Долинської районної державної адміністрації, органами місцевого самоврядування та установами району здійснювалися заходи щодо поліпшення ситуації у сфері зайнятості населення району, що визначені Програмою зайнятості.

 

         Виходячи з наведеного колегія районної державної адміністрації вирішила рекомендувати:

 

        1. Управлінню соціального захисту населення районної державної адміністрації ( Н.Ілиняк ):

        1.1. З метою недопущення росту заборгованості із виплати заробітної плати продовжувати вживати заходи щодо своєчасної її виплати на підприємствах, установах та організаціях району.

        1.2. Забезпечити контроль за встановленням та виплатою заробітної плати не менше встановленого мінімуму на підприємствах усіх форм власності установ та організацій.

        1.3. Вживати в межах своєї компетенції заходи щодо ліквідації та незаконної появи поточної заборгованості із виплати заробітної плати.

        2. Районному центру зайнятості (В.Бабій) районному центру соціальної служби для сім'ї, дітей та молоді (М.Перевізник), управлінню освіти, молоді та  спорту районної державної адміністрації (В.Сподар), службі у справах дітей районної державної адміністрації (Н.Яремій):

        2.1. Систематично організовувати роботу щодо професійної орієнтації молоді з метою формування професійних намірів учнів та мотивацію до вибору робітничої професії.

        2.2. При зверненні до служби зайнятості з метою сприяння в працевлаштуванні забезпечити охоплення профорієнтаційними послугами щодо вибору сфери професійної діяльності дітей — інвалідів, неповнолітніх осіб, дітей, позбавлених батьківського піклування.

        3. Районному центру зайнятості (В.Бабій), відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації (У.Сергенюк), управлінню економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації (М.Куцик) спільно з виконавчими комітетами місцевих рад району, керівниками підприємств, установ та організацій:

        3.1. Сприяти забезпеченню тимчасової зайнятості, зокрема залучення незайнятого населення до громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру.

        3.2. Активізувати роботу щодо підвищення рівня зайнятості сільського населення шляхом розвитку підприємницької діяльності по виробництву, заготівлі і переробці сільськогосподарської продукції.

        4.Районному центру зайнятості (В.Бабій)

        4.1. Посилити роботу із стимулювання роботодавців на створення нових робочих місць через механізм виплати компенсації фактичних витрат роботодавців на сплату єдиного внеску на загальнодержавне соціальне страхування та сприяння залучення безробітних до розвитку підприємницької діяльності шляхом відкриття ними власної справи.

        4.2. Забезпечувати вирішення кадрових потреб підприємств, фізичних осіб - підприємців шляхом професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації безробітних під конкретне замовлення.

         4.3. Активізувати роботу з метою вирішення проблем зайнятості та адаптації на ринку праці учасників АТО.

        5. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання рішення покласти на головного відповідального виконавця — Долинський районний центр  зайнятості (В. Бабій).

        6. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Віктора Громиша.

 

 

 

Голова районної державної

адміністрації, голова колегії                                                         Юрій Мазур

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Важлива інформація!

Служба Судової охорони в Івано-Франківській області

Sluzhba-Sudovoyi-Ohorony.jpg 

Детальна інформація за посиланням

http://www.if.gov.ua/news/47820

Пам'ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією або Республікою Білорусь

pamjatka.pdf

На підтримку українських лікарів!
Держпродспоживслужба інформує!
До уваги громадян! Контакти сімейних лікарів!

Важливо!
Актуально!
 
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

Долинщина запрошує!

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області