20 Квітень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


. На головну / Документи / Проекти рішень колегій РДА / 2016 / 24.05.2016

 

Проект

 

ДОЛИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КОЛЕГІЯ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

РІШЕННЯ

Від ____________№ _____

 

Про забезпечення  в районі організованого відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2016 року, відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей»

 

В районі діє координаційна рада з питань оздоровлення дітей при районній державній адміністрації. Першочерговим завданням координаційної ради є охоплення організованим відпочинком і оздоровленням дітей соціально незахищених (пільгових) категорій населення та покращення якості оздоровчих послуг, що надаються, збільшення кількості дітей, охоплених організованими формами оздоровлення.

Питання з оздоровлення дітей та молоді розглядалось на засіданні обласної координаційній ради з питань оздоровлення 28 квітня 2016 року.

До 28 травня 2016 року планується провести об’їзди усіх закладів відпочинку та оздоровлення з метою перевірки готовності до початку оздоровчого сезону.

За даними Головного управління статистики в області у Долинському районі проживають 8447дітей віком від 7 до 17 років.

Згідно прогнозованих показників у 2016 році буде охоплено оздоровчо-відпочинковими послугами 1600 дітей, що становить 19% від загальної кількості. Заплановано оздоровлення 100% дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування (56 дітей), дітей, один із батьків яких загинув (3 дітей), 84 дитини, батьки яких беруть участь в антитерористичній операції та визнані учасниками бойових дій та дітей, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи (32 дітей), не менш як 51% дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей (866 дітей), дітей-інвалідів – не менш як 50% (184 дітей), талановитих та обдарованих дітей – переможців міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінників навчання, лідерів дитячих громадських організацій, дитячих творчих колективів та спортивних команд – не менш як 9% загальної кількості оздоровлених дітей шкільного віку (150 дітей).

Для оздоровлення дітей у 2016 році з освітньої субвенції заплановано виділити 181 070 грн.

Розпорядником даних коштів є управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації.

На території району протягом літнього оздоровчого періоду 2016 року заплановано роботу 10 оздоровчих таборів, з них: з денним перебуванням (пришкільних) – 5, заміських (лікувально-оздоровчий комплекс «Дружба», дитячий заклад санаторного типу «Перлина Карпат») – 2, районний військово-туристично-оздоровчий табір (с. Липа) – 1, праці і відпочинку (дитячий табір при парафії римо-католицької церкви у м. Долина, відпочинковий табір греко-католицької громади «Серце Ісуса Серце Марії») – 2.

Також згідно розподілу путівок за кошти обласного бюджету будуть направлятись діти пільгових категорій на відпочинок та оздоровлення в табори, які знаходяться на території нашої області та за її межами.

Протягом року за кошти державного бюджету відділ молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації надає путівки для дітей пільгових категорій в УДП МДЦ «Молода гвардія» (м. Одеса) як бюджетні, так і з частковою батьківською оплатою: 20%, 30%, 50%. Станом на 26.04. 2016 року направлено в «Молоду гвардію» – 4 дитини.

Протягом усього оздоровчого періоду членами Координаційної ради буде постійно здійснюватись контроль за оздоровленням та відпочинком дітей в Долинському районі.

Виходячи з наведеного колегія районної державної адміністрації вирішила рекомендувати:

1.Координаційній раді з питань оздоровлення дітей при районній державнійадміністрації забезпечити:

         1.1. Постійний контроль за дотриманням правопорядку, правил дотриманнясанітарно-гігієнічних норм, техніки безпеки, пожежної безпеки під час  оздоровлення дітей.

         1.2. Недопущення тимчасового розміщення дітей та молоді на базі недіючих та заборонених до експлуатації закладів відпочинку та оздоровлення.

       2. Керівникам закладів оздоровлення та відпочинку:

      2.1.До початку відкриття зміни забезпечити виконання приписів контролюючих органів та вжити заходів щодо збереження життя і здоров’я дітей під час перебування їх у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, організації високоякісного харчування, створення належних умов для їх проживання та дозвілля.

      2.2. Забезпечити постійний контроль за дотриманням правопорядку, правил техніки безпеки, пожежної безпеки під час оздоровлення дітей, надаючи особливої уваги профілактиці дитячого травматизму та запобігання нещасним випадкам.

       2.3. Забезпечити постійний телефонний зв’язок оздоровчих закладів з Долинським районним відділом поліції Калуського відділення національної поліції в Івано-Франківській області.

       3. Управлінню освіти, молоді та спорту районної державноїадміністрації

(В. Сподар):

      3.1. Забезпечити координацію проведення оздоровчої кампанії 2016 року в

оздоровчих закладах району.

 

      3.2. Організувати направлення дітей на відпочинок та оздоровлення до державного підприємства «Український дитячий центр «Молода гвардія» згідно наказів департаменту освіти, науки та молодіжної політики обласної державної адміністрації.

        3.3. Організувати направлення дітей на відпочинок та оздоровлення до місць відпочинку, оздоровлення дітей за кошти обласного бюджету згідно наказів департаменту освіти, науки та молодіжної політики обласної державної адміністрації.

        3.4. До початку відкриття зміни розробити план виховної роботи для таборів з денним перебуванням дітей, подати його на розгляд координаційної ради з питань літнього оздоровлення дітей при районній державній адміністрації.

    3.5. На належному рівні забезпечити організацію та проведення роботи таборів з денним перебуванням на базі загальноосвітніх навчальних закладів.

   3.6. Забезпечити оздоровлення дітей учасників антитерористичної операції у східних областях України, з сімей загиблих, постраждалих під час зимових акцій громадського протесту в період з 21.11.2013 по 21.02.2014.

   4. Центральній районній лікарні (П. Мельник) забезпечити:

   4.1. Проведення семінарів для медичного персоналу оздоровчих таборів із питань невідкладної допомоги дітям перед початком кожної зміни.

   4.2. Заклади оздоровлення та відпочинку кадрами медичних працівників, згідно з їх замовленнями.

     5. Районному управлінню Держсанепідслужби в Івано- Франківській області (М. Петрушка) забезпечити:

     5.1.Контроль за дотриманням санітарно-гігієнічних протиепідемічних заходів у дитячих оздоровчих закладах різних типів.

     5.2. Безкоштовне обстеження дітей, які направляються на оздоровлення та відпочинок, студентів-вихователів, обслуговуючого персоналу дитячих оздоровчих закладів різних типів.

     6. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (С.Демченко) профінансувати управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації в межах коштів, передбачених в районному бюджеті на 2016 рік, на оздоровлення дітей.

     7.Долинському районному відділу поліції Калуського відділення національної поліції в Івано-Франківській області (В.Хомин).

     7.1. Забезпечити безкоштовний супровід колон автобусів під час перевезення дітей до оздоровчих закладів та у зворотному напрямку – за зверненнями керівників.

     7.2. Забезпечити охорону правопорядку в зонах розташування об’єктів відпочинку дітей до початку відкриття зміни.

     7.3. Спільно із службою у справах дітей районної державної адміністрації (Т.Бистрик) організувати роботу з профілактики правопорушень та злочинності серед неповнолітніх у літній період.

     8. Відділу культури районної державної адміністрації (В.Гібчинський) впродовж літніх шкільних канікул забезпечити організацію безкоштовних  театралізованих вистав та відвідувань музеїв для дітей-сиріт і дітей, які залишились без піклування батьків, дітей із багатодітних, малозабезпечених сімей, дітей-інвалідів, дітей, що перебувають на диспансерному обліку, дітей з девіантною поведінкою, які відпочивають в оздоровчих закладах.

     9. Службі у справах дітей районної державної адміністрації (Т.Бистрик) забезпечити виконання заходів з профілактики злочинності, бездоглядності серед неповнолітніх, у тому числі серед дітей, які відпочивають в оздоровчих закладах різних типів.

     10. Інформаційно-аналітичному відділу апарату районної державної адміністрації (Р.Креховецький) забезпечити висвітлення у засобах масової інформації матеріалів про літню оздоровчу кампанію 2016 року.

     11. Координацію роботи та узагальнення інформації з виконання рішення покласти на головного відповідального виконавця – управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації.

      12. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації – Михайла Дидяка.

 

 

Голова районної державної

адміністрації, голова колегії                                                       Юрій Мазур

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Важлива інформація!

Служба Судової охорони в Івано-Франківській області

Sluzhba-Sudovoyi-Ohorony.jpg 

Детальна інформація за посиланням

http://www.if.gov.ua/news/47820

Пам'ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією або Республікою Білорусь

pamjatka.pdf

На підтримку українських лікарів!
Держпродспоживслужба інформує!
До уваги громадян! Контакти сімейних лікарів!

Важливо!
Актуально!
 
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

Долинщина запрошує!

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області