9 березень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


. На головну / Територіальні органи виконавчої влади / Долинське об'єднане управління Пенсійного фонду України

 08.02.2017

Долинщину відвідав голова правління Пенсійного фонду України Олексій Зарудний

Заступник голови Івано-Франківської обласної державної  адміністрації Ігор Пасічняк та голова районної державної адміністрації Юрій Мазур взяли участь у виїзному засіданні колегії Головного управління Пенсійного Фонду України в Івано-Франківській області, яке проходило на базі Долинського об’єднаного управління Пенсійного Фонду України, за участі Голови правління Пенсійного фонду України Олексія Зарудного.

Під час виїзного засідання колегії начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області Павлюк Н.М. підвела підсумки роботи за 2016 рік, озвучила завдання 2017 року - погашення заборгованості, охоплення боржників усіма формами стягнення боргу, контроль за додержанням нормативно-правових актів роботодавцями щодо виплати мінімальної заробітної плати, легалізація доходів населення.

В ході колегії обговорено ряд важливих питань. Серед яких -  відшкодування заборгованості з пільгових пенсій, діяльність комісій з питань легалізації заробітних плат, врегулювання процедури надання послуг населенню у територіальних громадах, забезпечення належних умов праці працівників відділень Пенсійного Фонду України в місцях обслуговування громадян на базі територіальних громад.

Голова правління Олексій Зарудний, підсумовуючи результати минулорічної роботи, наголосив на важливості реалізації практичних стратегій і планів у 2017 році. Зокрема, йшлося про забезпечення сталого фінансування пенсійних виплат, наповнення бюджету Пенсійного фонду та запровадження технології одержання пенсій через банківські установи.

Крім того, має бути спільна з органами влади та соціальними партнерами ініціативна позиція щодо додержання законодавства про працю і заробітну плату. Сьогодні це не лише вимога часу, а й пріоритет Уряду, а ми - його виконавці, - наголосив Олексій Зарудний.

 

30.12.2016

У Долинському об’єднаному управління Пенсійного фонду України Івано-Франківської області 26 грудня 2016 року відбувся «День Пенсійного фонду». У рамках заходу спеціалісти управління протягом дня надавали відвідувачам роз’яснення щодо умов і порядку призначення пенсій різних видів та механізму їх розрахунку, ознайомлювали з переліком документів, необхідних для призначення пенсій, розповідали про умови реєстрації на Веб-порталі ПФУ, оскільки зареєстровані користувачі Веб-порталу можуть користатися різними електронними послугами.

Розповіли також, що з метою забезпечення  своєчасної виплати  пенсій з урахуванням  святкових та вихідних днів у січні 2017 року Урядом прийнято рішення, яким встановлено, що частково пенсію за січень 2017 року буде виплачено у грудні 2016 року.

 

09.12.2016

Школа майбутнього пенсіонера

06 грудня 2016 року в приміщенні актового залу КВНЗ Прикарпатського лісогосподарського коледжу було проведено зустріч з студентами під назвою «Школа майбутнього пенсіонера». Зустріч проводив заступник начальника відділу контрольно-перевірочної роботи Долинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Івано-Франківської області – Юрочко Василь Іванович.

Під час зустрічі розглядались такі питання:

-          поняття трудового стажу, його значення і класифікація;

-          пенсійна система України, сучасний стан та напрями реформування державної системи пенсійного забезпечення в Україні;

-          поняття пенсій та їх класифікація, відмінність пенсійних виплат від інших виплат громадянам, право вибору пенсії;

-          пенсійне забезпечення в системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування;

-          загальні умови пенсійного забезпечення за солідарною пенсійною системою;

-          загальні умови призначення пенсій у накопичувальній пенсійній системі;

-          недержавне пенсійне забезпечення, проблеми запровадження страхових професійних систем пенсійного забезпечення.

 

Крім того, Василь Іванович розповів студентам про Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України, який надає громадянам можливість зручно і оперативно взаємодіяти з Фондом. Ознайомив всіх присутніх із процедурою он-лайн реєстрації на веб-порталі за електронним цифровим підписом (ключем ЕЦП), що досить зацікавило студентів.                                                                                                                                                                                                                                         

 

 

 

12.12.2016

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/dolynska/ua/40174/dsc_0451.jpg

12 грудня 2016 року фахівцями Долинського об‘єднаного управління Пенсійного фонду України Івано-Франківської області проведено «День відкритих дверей» та тему «Підвищення якості обслуговування громадян через впровадження нових стандартів».

Під час заходу фахівці Фонду продемонстрували відвідувачам роботу громадської приймальні, що діє за принципом «єдиного вікна», розповіли про нову систему обслуговування громадян на базі централізованої системи призначення та виплати пенсій.

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/dolynska/ua/40174/dsc_0450.jpg

Начальник управління Юрій Масник ознайомив учасників заходу з функціями та завданнями Пенсійного фонду, зі змінами у пенсійному законодавстві, акцентував увагу на важливості легальної зайнятості для кожного громадянина. Також розповів про можливість добровільної участі у системі загальнообов`язкового державного пенсійного страхування.

Громадяни ознайомились з процедурою реєстрації на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду, за допомогою якого можна дистанційно взаємодіяти з органами Фонду. Наприкінці заходу отримали інформаційні матеріали та вичерпні відповіді на свої запитання.

 

 

05.12.16

У Пенсійному фонді відбулось засідання Громадської ради

15 листопада 2016 року відбулося засідання Громадської ради, що діє при Пенсійному фонді України. Серед питань, винесених на обговорення громадськості, - проекти бюджету й плану роботи Пенсійного фонду України на 2017 рік.

- Показники проекту бюджету Пенсійного фонду на 2017 рік визначено з урахуванням прогнозних макропоказників економічного та соціального розвитку України на наступний рік, прогнозів щодо додаткових надходжень єдиного внеску у зв’язку зі зростанням з 1 січня наступного року мінімальної зарплати до 3200 грн. Окрім того, враховано також зміни пропорцій розподілу єдиного внеску за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування, повідомила директор бюджетно-фінансового департаменту Пенсійного фонду Тетяна Король. За ї словами, видаткову частину бюджету сформовано з урахуванням підвищення розміру прожиткового мінімуму з 1 травня і 1 грудня наступного року, із 1247 до 1373 грн.

Заступник Голови правління Фонду Владислав Машкін зосередив увагу присутніх на основних пріоритетах роботи пенсійної служби 2017 року. Зокрема, на забезпеченні фінансової стабільності пенсійної системи, поліпшенні якості обслуговування громадян, розвитку інформаційних ресурсів Пенсійного фонду, прозорості, відкритості та підвищенні рівня довіри населення до органів Фонду.

- Другий рік поспіль ми формуємо план роботи за чітко визначеними пріоритетами, метою, завданнями та критеріями оцінки їх виконання. Ми відійшли від формальної практики «усунути, прискорити». Намагаємося стовідсотково виконати все заплановане. Цього року до плану увійшли не тільки завдання, визначені законодавчою базою пенсійного забезпечення. Враховано також завдання Стратегії модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року, Стратегії розвитку та зміцнення кадрового потенціалу органів Фонду у 2016-2018 роках, Стратегії розвитку комунікацій Пенсійного фонду України тощо, - сказав Владислав Машкін.                                                                                                                                                                                                                                           

 

 

23.11.16

Веб-портал електронних послуг модернізовано

Із 1 листопада 2016 року запрацював оновлений веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України.

Завдяки новим функціональним можливостям значно розширено дистанційний доступ громадян до послуг, що надаються Фондом. Таким чином, користувачі веб-ресурсу без черг і зайвих витрат часу можуть скористатися такими електронними послугами:

- отримувати інформацію, накопичену в базах даних персоніфікованого обліку;

- здійснювати контроль за даними, що вносять в систему персоніфікованого обліку та впливають на пенсійні права (для працюючих);

- отримувати відомості з власної пенсійної справи (для пенсіонерів) щодо суми призначеної пенсії з урахуванням усіх встановлених надбавок, виду пенсії, закінчення строку виплати пенсії тощо;

- подавати заяву-запит на попереднє замовлення паперових документів, зокрема виписки із системи персоніфікованого обліку, виписки з пенсійної справи, виписки про стан рахунків із ПФУ;

- подавати скарги в органи Пенсійного фонду;

- подавати заяви про призначення пенсії в органи Пенсійного фонду;

- подавати заяви про перерахунок пенсії у зв’язку з набутим страховим стажем в органи Пенсійного фонду;

- записатися на прийом в орган Пенсійного фонду з можливістю вибору часу, зручного для відвідування Фонду.

Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України надає громадянам можливість зручно та оперативно взаємодіяти з Фондом.

Портал працює з дотриманням вимог до захисту персональних даних.

Процедура реєстрації на веб-порталі максимально спрощена. Можлива також онлайн реєстрація за електронним цифровим підписом (ключем ЕЦП).

 

 09.11.16

Спеціалісти відділу ведення електронних реєстрів та підтримки інформаційно-аналітичних систем Долинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Івано-Франківської області щоденно проводять роботу по видачі довідок ОК-5 та файлів, які сформовані у відповідь на запити із журналу «Форма 10» (станом на 01.11.2016р. видано 441 довідку) та наданні розгорнутих виписок з персональних облікових карток за заявами застрахованих осіб (станом на 01.11.2016р. видано 139 виписок).

Також проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з питань ведення обліку відомостей про застрахованих осіб, роз’яснюють про надання послуг в електронному вигляді через веб-портал Пенсійного Фонду України, який модернізовано з 1 листопада 2016 року. Адже завдяки новим функціональним можливостям розширено дистанційний доступ громадян до послуг, що надаються ПФУ, що в свою чергу дає громадянам можливість зручно та оперативно взаємодіяти з Фондом.

 

26.10

Як відомо, 14 вересня Уряд схвалив стратегію модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року.

- Я вважаю, що це абсолютно правильний підхід: оптимізація виплат та оптимізація усіх процесів, які сьогодні іноді є просто зайвими. Ця стратегія має дві мети:покращення надання пенсійних послуг і спрощення функціональних процесів. І ця позиція дуже важлива. Я думаю, що такі підходи повинні втілюватися в усіх державних інституціях і фондах – висловив свою думку Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

За словами Олексія Зарудного – голови правління Пенсійного фонду України, Стратегія – це свого роду дорожня карта поступового руху системи Пенсійного фонду України на шляху модернізації.

- Головне наше завдання – раціональне використання того ресурсу, який маємо, й оптимізація, економія наших адміністративних видатків. Двері фонду завжди відкриті для кожного, можна прийти й висловити свою думку. Ми завжди раді конкретним пропозиціям. Пенсіонери можуть бути спокійні. Пенсії вони, як завжди, будуть отримувати вчасно і в повному обсязі! – наголосив Голова правління Пенсійного фонду України.

 

Начальник управління                                              Ю. М. Масник

 

 

 

20.10

Пенсійний фонд України затвердив показник середньої зарплати (доходу) за серпень 2016 року, який застосовують під час призначення пенсій.

Цей показник на одну застраховану особу становить 4320,12 грн. Його застосовуватимуть для визначення коефіцієнта заробітної плати за серпень 2016 року під час призначення пенсій відповідно до Закону України Про загальнобов’язкове державне пенсійне страхування».

 

Начальник управління                                                Ю. М. Масник

 

Зменшено податок з пенсій

06.10.16

 

Долинське об’єднане управління Пенсійного фонду України  Івано-Франківської області повідомляє, що починаючи з 1 липня 2016 рокузмінено порядок оподаткування пенсій, а саме, об’єктом оподаткування є частина суми пенсії або щомісячного грошового утримання, що перевищує десять розмірів прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність встановленого на 1 січня звітного року (1074 грн. х 10=10740 грн.). До 1 липня 2016 року об’єктом оподаткування була частина суми пенсії або щомісячного грошового утримання, що перевищувала три розміри мінімальної заробітної плати встановленої на 1 січня звітного року (1378 грн. х 3=4134 грн.).

Одночасно нагадуємо, що у період роботи пенсіонера виплачується пенсія у розмірі 85%, але не менше 150 відсотків прожиткового мінімуму, для осіб, які втратили працездатність, встановленого на 1 січня звітного року (1074 грн. х 150% = 1611 грн.). Це обмеження не стосується працюючих чорнобильців, працівників металургійної і хімічної промисловості, державних органів тощо, які є: інвалідами І та ІІ групи; інвалідами війни ІІІ групи; учасниками бойових дій, у тому числі учасниками АТО; членами сімей загиблих (померлих) учасників бойових дій.

 

 

 

05.09.2016

Оновлено перелік професій, що дають право на пільговий вихід на пенсію

Кабмін постановою від 24.06.2016 р. № 461 затвердив списки виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятість у яких надає право на пенсію за віком на пільгових умовах.

У список № 1 увійшли виробництва, роботи, професії, посади та показники на підземних роботах, на роботах з особливо важкими умовами праці.

У список № 2 включено роботи зі шкідливими і важкими умовами праці, до яких, зокрема, належать гірничодобувні роботи, підготовка руди, металургія та обробка металу, виробництво кислот і лугів, хімічне виробництво, виробництво вибухових речовин, виробництво та ремонт електричного обладнання, виробництво скла, кераміки, синтетичних волокон, паперу.

Крім того, право на пільговий вихід на пенсію мають працівники поліграфії, залізничного транспорту, виробництв, пов’язаних із радіоактивними речовинами.

Насамперед із нової редакції Списків № 1 і № 2 виключено такі посади:

- керівники підприємств, установ, організацій та їх заступники;

- керівники структурних підрозділів: начальники цехів ( дільниць), головні інженери цехів, головні енергетики, головні електрики, старші майстри, майстри, вивільнені бригади та інші;

- працівники ремонтних і допоміжних груп, які не зайняті ремонтом та обслуговуванням обладнання в умовах діючого виробництво;

 - професії робітників, які вже практично не існують.

 

 

20.09.2016

Норми тривалості робочого часу залишаються незмінними

Згідно з частиною першою статті 50 Кодексу законів про працю України, нормальна тривалість робочого часу працівників не може перевищувати 40 годин на тиждень. Положенням статті 130 проекту Трудового кодексу передбачено таку саму нормальну тривалість робочого часу.

Для окремих категорій працівників, визначених у статті 131 проекту Трудового кодексу, встановлюватимуть скорочений робочий день, зокрема:

- для працівників віком від 16 до 18 років – 36 годин на тиждень, для осіб віком від 15 до 16 років – 24 години на тиждень;

- для працівників, зайнятих на роботах із шкідливими умовами праці, - не більш як 36 годин на тиждень.

Окрім того, у цій статті передбачено, що тривалість робочого часу учнів, які працюють у вільний від навчання час, не може перевищувати 12 годин на тиждень для осіб віком до 16 років і 18 годин на тиждень для осіб віком від 16 до 18 років. Для окремих категорійпрацівників (учителів, лікарів, та інших) може бути встановлено скорочений робочий час.

 

Начальник управління                                                     Ю. М. Масник

12.09.2016

Як зареєструватися на Веб-порталі ПФУ

Для Вашої зручності процедура реєстрації на Веб-порталі максимально спрощена.

Найбільш тривалим є етап особистого звернення до територіального органу Пенсійного фонду для оформлення заяви на реєстрацію. Це необхідно для виконання вимог щодо захисту персональних даних.

Отже, для реєстрації у якості користувача Веб-порталу ПФУ Вам необхідно виконати наступні кроки:

1.              З’ясуйте, до якого територіального органу ПФУ Вам необхідно звернутись для оформлення заяви. Прийдіть до Пенсійного фонду та оформіть заяву. Фахівці Фонду допоможуть Вам у її заповненні. Внесені у заяву відомості перевіряються, вносяться до інформаційної системи Пенсійного фонду. Вам друкується розписка про одержання заяви, а також (важливо!!!) «реєстраційний код». Цей код необхідний Вам для реєстрації на Веб-порталі, отже, зберігайте його в таємниці до моменту закінчення реєстрації!

2.              Завершіть реєстрацію, зайшовши на Веб-портал ПФУ в мережі Інтернет і вибравши пункт меню «Реєстрація на порталі». Заповніть реєстраційну форму. Звертаємо Вашу увагу, що логін та пароль бажано вибирати такими, що не містять Ваших справжніх імен та прізвищ. Виконання такої рекомендації підвищить рівень захисту Ваших персональних даних. На введену Вами електронну адресу прийде лист, необхідний для підтвердження реєстрації. Після підтвердження Ви отримаєте повідомлення Веб-порталу про успішне закінчення реєстрації.

Реєстрація на Веб-порталі здійснюється тільки один раз!

Надалі доступ до електронних послуг, які передбачають персоналізований доступ (одержання виписок, надсилання запитів, скарг, запис на прийом тощо), здійснюється після авторизації на Веб-порталі («Вхід»).

Начальник управління                                                   Ю. М. Масник

 

 

26.04.2016

НАПРЯМКИРЕФОРМУВАННЯ ПЕНСІЙНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ

Для України проблема пенсійного забезпечення є надзвичайно актуальною, тому що на даному етапі відбувається такий процес як «старіння нації», що призводить до збільшення кількості людей пенсійного віку та зростання пенсійного навантаження на працюючих. В результаті маємо незбалансованість доходів і витрат Пенсійного фонду. Тому необхідно з’ясувати шляхи реформування пенсійної системи України, опираючись на досвід інших країн з розв’язання цього питання.

Пенсійна система України – сукупність створених в Україні правових, економічних і організаційних інститутів і норм, метою яких є надання громадянам матеріального забезпечення у вигляді пенсії. В Україні діє трирівнева система пенсійного забезпечення. На даний час вона складається з першого рівня (солідарної системи загальнообов’язкового пенсійного страхування), другого рівня (накопичувальної системи загальнообов’язкового пенсійного страхування) і третього рівня (системи добровільних пенсійних заощаджень). Усі три рівні активно реформуються.  

Позитивними моментами введення пенсійної реформи в Україні є виведення з тіньового сектору економіки великої частини працездатного населення, яке отримує зарплату «у конвертах», чим позбавляють себе можливості отримувати гідну пенсію, а також добровільна участь громадян в загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванні.
Важлива інформація!

Служба Судової охорони в Івано-Франківській області

Sluzhba-Sudovoyi-Ohorony.jpg 

Детальна інформація за посиланням

http://www.if.gov.ua/news/47820

Пам'ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією або Республікою Білорусь

pamjatka.pdf

На підтримку українських лікарів!
Держпродспоживслужба інформує!
До уваги громадян! Контакти сімейних лікарів!

Важливо!
Актуально!
 
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

Долинщина запрошує!

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області