12 Квітень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


. На головну / Територіальні органи виконавчої влади / Долинське об'єднане управління Пенсійного фонду України

06.10

Долинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Івано-Франківської області повідомляє, що станом на 01.10.2016 в районі перебуває на обліку 24,0 тис. одержувачів пенсій, яким у звітному періоді забезпечено своєчасне проведення пенсійних виплат в повному обсязі.

Місячна потреба в коштах на виплату пенсій і допомог складає 44,9 млн. грн, профінансовано з початку року 375,0 млн. грн.

У звітному періоді проводилась інформаційно - роз`яснювальна робота щодо залучення пенсіонерів до отримання пенсій через установи уповноважених банків. Отримання пенсій таким чином здійснюють 11,7 тис. осіб, місячна виплата коштів через банки складає 23,2 млн. грн, виплачено з початку року 200,7 млн. грн. Решта коштів виплачуються через відділення поштового звязку "Укрпошта".

За платежами, адміністрування яких здійснюють органи Пенсійного фонду,  надійшло коштів на суму 17,7 млн. грн, що становить 102,19% планових призначень.

      Заборгованість до бюджету Пенсійного Фонду України в районі станом на 01.10.2016 по страхових внесках, в порівнянні до початку року зменшилась на 21,9 тис. з 260,9 тис.грн. до 239,0 тис. грн.

 

Начальник управління                                                   Ю. М. Масник

07.10

В Долинському обєднаному управлінні Пенсійного фонду України Івано-Франківської області діє Долинський відділ обслуговування громадян за принципом «єдиного вікна».

 У переліку послуг, що надаються за принципом «єдиного вікна», є призначення та перерахунок пенсій, консультації з питань пенсійного законодавства, видача пенсійних посвідчень, видача довідок про виплату пенсії за певний період на вимогу одержувача пенсії, обслуговування громадян з числа військовослужбовців та деяких інших категорій громадян. Окрім того, тут можна надати документи для виплати пенсії у разі  зміни місця проживання або зміни паспортних даних.

Також даним відділом здійснюється виплата допомоги на поховання та недоотриманої пенсії, призначення пенсії за особливі заслуги,  видача трудових книжок.

Протягом девяти місяців цього року в «єдине вікно» офіційно звернулося більше семи тисяч громадян. В тому числі за призначенням і перерахунком пенсій звернулося 1678  осіб.

Окрім того, відділ проводить прийом громадян, які є внутрішньо переміщеними особами. На сьогоднішній день на обліку в управлінні перебуває

49 тимчасово переміщених осіб.

Одночасно повідомляємо, що починаючи з 1 липня 2016 р. виплата пенсій (щомісячного довічного грошового утримання), усіх видів соціальної допомоги та компенсацій, довічних державних стипендій  фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування, що призначені внутрішньо переміщеним особам, здійснюється через рахунки та мережу установ і пристроїв публічного акціонерного товариства “Державний ощадний банк України”. В зв’язку з цим Долинське об’єднане управління Пенсійного фонду повідомляє всіх внутрішньо переміщених осіб, які перебувають на обліку в Долинському  районі, про необхідність звернутися в управління для оформлення пенсійного посвідчення, які одночасно є платіжною карткою. Для цього необхідно подати паспорт, довідку про присвоєння ідентифікаційного номера платника податку, довідку управління соціального захисту населення про взяття на облік тимчасово переміщеної особи та фотокартку.

Дані документи необхідно подати у Долинський відділ обслуговування громадян («єдине вікно»).

 

Начальник управління                                                Ю. М. Масник

 

 

         23.06.2016

 

       Основними напрямками роботи відділу платежів до пенсійної системи Долинського об"єднаного управлінням Пенсійного фонду України Івано-Франківської області є аналіз виконання планових показників надходження власних коштів до пенсійної системи, у тому числі прогноз спільно з Державною Долинською фіскальною службою надходження коштів від сплати єдиного соціального внеску на загальнообов»язкове державне соціальне страхування, забезпечення збору, обліку страхових внесків до солідарної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, інших коштів відповідно до законодавства, забезпечення організації впровадження накопичувальної пенсійної системи, здійснення контролю за цільовим використанням коштів Пенсійного фонду в організаціях, що здійснюють виплату і доставку пенсій, установах, де особи перебувають на повному державному утриманні та за дотриманням суб’єктами системи пенсійного забезпечення вимог законодавства щодо загальнообов’язкового державного пенсійного страхування.

      Управлінням проводиться робота з органами виконавчої влади,соціальними партнерами щодо забезпечення прав застрахованих осіб, з питань легалізації заробітної плати, щодо наслідків виплати "тіньової" заробітної плати, погашення заборгованості по платежах до Фонду та інших питань, що належать до компетенції УПФ.

      За січень-травень 2016 року легалізовано  працю 45 найманих осіб. Як наслідок додаткові надходження єдиного соціального внеску склала 8,5 тис.грн.

    За результатами аналізу звітності платників щодо сум нарахованого єдиного внеску направлено інформаційні відомості відносно  25 суб"єктам господарювання , які виплачують заробітну плату найманим працівникам на рівні або менше мінімальної заробітної плати. З керівниками та власниками підприємств , які виплачують найманим працівникам заробітну плату на рівні або менше мінімальної проведено 3 спільні наради спільно з соціальними пратнерами.

 

 

    16.06.2016

                 Станом на 01.06.2016 року за платежами, адміністрування яких здійснюють органи Пенсійного фонду,  надійшло коштів на суму 9,5 млн. грн,при плані 8,7 мл.грн. що становть 109,2 відс. планових призначень.

        Заборгованість до бюджету Пенсійного Фонду України в районі станом на 01.06.2016 по коштах, адміністрування яких здійснюють органи Фонду, в порівнянні до початку року зменшилась  на 8,6 тис. грн з 354,1 тис. грн до 345,5 тис. грн, і складається  з заборгованості по страхових внесках в сумі 257,6 тис. грн та з заборгованості з відшкодування фактичних витрат на виплату і доставку пільгових пенсій в сумі 87,9 тис. грн.

        Заборгованість з відшкодування фактичних витрат на виплату і доставку пільгових пенсій в порівнянні до початку року зменшилась на 5,3 тис. грн з 93,2 тис. грн до 87,9 тис. грн.

В процедурі санації знаходиться підприємство ТзОВ "Живиця Плюс", в рахунок погашення конкурсних боргів в попередніх періодах надійшо коштів в сумі 385,7 тис. грн.

        На виконанні в органах ДВС знаходиться  виконавчі документи на загальну суму 175,9 тис. грн.

         

 

 

19.02.2016

В органах Пенсійного фонду України проводиться розгляд результатів роботи за 2015 рік та визначаються перспективи діяльності Фонду на 2016 рік. Основні показники роботи управління в районі в минулому році та завдання на біжучий рік коментує начальник управління Пенсійного фонду України в Долинському районі Юрій Масник.

 

Підсумовуючи  роботу управління в 2015 році потрібно насамперед відзначити про складну економічну ситуацію в Україні та військові дії на Донбасі. Та попри все минулого року вдалося не допустити зривів із виплатою та перерахунком пенсій, також вперше здійснити виплату пенсій за січень 2016 року в грудні 2015 року. 

Для управління звітний період був надзвичайно  напруженим та відповідальним. Як наголошувалось при підведенні підсумків в головномууправлінні в області з цими завданнями управління справилось. За рахунок усіх визначених джерел надходжень було забезпечено своєчасне та в повному обсязі фінансування пенсійних виплат 18,7 тис. одержувачів пенсій у законодавчо визначений термін. 

Основна ж увага в роботі управління була зосереджена на виконання завдання з наповнення бюджету Пенсійного фонду України. Згідно даних Долинської ОДПІ в звітному 2015 році надійшло єдиного соціального внеску в сумі 287,9 млн. грн, що на 28,7 млн. грн більше ніж торік. При цьому частина Фонду від розподілу єдиного внеску також зросла на 27,9 млн. грн до 265,5 млн. грн,

Від платників району надійшло коштів, адміністрування яких здійснюють органи Фонду, на суму 22,4 млн. грн, що становить 102,9 відс. завдання, і на 0,8 млн. грн більше ніж торік.       За додатковими ставками збору з окремих господарських операцій (відчуження нерухомості; продажу легкових автомобілів та ін.) до Фонду надходження також збільшились на 19,7 тис. грн і склали 364,5 тис грн.

Одним з джерел для наповнення бюджету Фонду є надходження коштів від погашення заборгованості зі сплати страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, єдиного внеску та інших платежів, одне із найбільш болючих питань у роботі управління.

      По району станом на кінець звітного року заборгованість по коштах, адміністрування яких здійснюють органи Фонду, в порівнянні до початку року зменшилась на 125,7 тис. грн з 479,8 тис. грн до 354,1 тис. грн.

Управлінням виконано доручення Прем"єр – Міністра України щодо погашення  8 економічно-активними боржниками заборгованості з відшкодування фактичних витрат на виплату і доставку пенсій, призначених на пільгових умовах за  складеними графіками на суму 110,1 тис. грн. Проте на кінець року  залишається заборгованість по пільгових пенсіях в сумі 93,2 тис, хоча вона і зменшилась до початку року на 35,0 тис. грн з 128,2 тис. грн.

Незважаючи на позбавлення органів Фонду частини повноважень, ще залишилось достатньо функцій як для забезпечення наповнення бюджету Фонду, так і визначення прав застрахованих осіб на страхові виплати. Управлінням вживалися всі передбачені чинним законодавством заходи примусового стягнення належних до сплати сум у тісній співпраці з органами влади та місцевого самоврядування, Долинською ОДПІ, державною виконавчою службою.

Забезпечено виконання Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування». Протягом року призначено 713 нових пенсій  та проведено 1445 індивідуальних перерахунків пенсій. Проведено масові перерахунки пенсій у зв’язку з уточненням показників середньої заробітної плати, протягом січня – вересня проводилася індексація пенсій.

В вересні 2015 року 17,6 тис. пенсіонерів проведено  масовий  перерахунрк пенсії відповідно до Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік»,   при цьому додаткові видатки  на виплату підвищених розмірів пенсій склали понад 2,4 млн. грн.

В результаті проведення зазначених заходів середній розмір призначених пенсій з цільовою грошовою допомогою по району станом на 01.01.2016 склав 1804,20 грн проти 1665,16 грн на початок року  (+ 139,04 грн ). Середній розмір пенсій по області – 1537,18 грн, по Україні -1700,22 грн.

Протягом року проведено також виплату 756 допомог на поховання з виплатою коштів понад 2,4 млн. грн.

Місячна потреба в коштах на виплату пенсій і допомог  складає 34,7 млн. грн, а всього впродовж року  на ці цілі профінансовано та виплаченокоштів по району в сумі 407,4 млн. грн, в тому числі 404,6 млн. грн пенсійних виплат та 2,8 млн. грн на оплату послуг пошті.

Проводилась відповідна робота і щодо залучення пенсіонерів до отримання пенсій через установи уповноважених банків. На даний час таким чином здійснюють отримання пенсій 8,8 тис. осіб, місячна виплата коштів  через банки складає 16,9 млн. грн, а з початку року виплачено через установи банків 181,3 млн. грн.

Громадяни мають знати, що держава захищає їхні соціальні та матеріальні інтереси лише на величину трудового внеску, тобто легально отриманої зарплатні, сплачених податків та внесків до соціальних фондів. Легально виплачена заробітна плата - це, перш за все, найпростіший засіб вирішення існуючих соціальних проблем – виплата лікарняних, компенсації у випадку втрати працездатності, страхування на випадок безробіття, санаторно-курортне оздоровлення для працівника та членів його сім'ї. Заробітна плата в «конверті» позбавляє працівника всіх цих можливостей і ставить під загрозу отримання заробленої пенсії, адже ця сума прихована від оподаткування і на неї роботодавець не нараховував внески до Пенсійного фонду. До того ж до страхового стажу зараховується лише період, пропорційний сплаченій сумі. Тому, відпрацювавши календарний рік, можна «заробити» лише кілька місяців трудового стажу.

Щодо громадян України, які досягли 16-річного віку та не охоплені системою державного пенсійного страхування, зокрема безробітні, іноземці, особи без громадянства або українці-заробітчани, які постійно проживають або працюють на території інших держав то вони мають право на укладання договору про добровільну участь у системі пенсійного страхування. Крім того, договором про добровільну участь може бути передбачена й одноразова сплата внесків з 2004 року, оскільки саме тоді набув чинності Закон України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування».

Сьогодні перед Пенсійним фондом України стоїть багато нових завдань щодо реформування системи пенсійного забезпечення, модернізації механізмів обслуговування громадян, запровадження новітніх інформаційних технологій.

Насамперед, це зміна підходів до обслуговування громадян. Головна мета цих змін – запровадження автоматизованої обробки даних і документів із забезпеченням максимальної доступності громадян до послуг, які надає Пенсійний фон, незалежно від місця проживання. Така система надасть можливість відмовитись від величезного паперового документообігу та істотно спростити процедуру прийому та обслуговування громадян. Створюється така технічна можливість, щоб працююча людина за допомогою  веб-порталу Пенсійного фонду могла стежити  за відрахуваннями, які здійснюються на її користь до фондів соціального страхування, пенсіонер – переглянути свою пенсійну справу. 

Інший важливий блок реформ – це зміна організаційної структури Фонду та зменшення його адміністративних видатків через оптимізацію, скорочення, здійснення об`єднання кількох управлінь. Створення єдиної електронної системи, яка буде прозорою, перехід на єдину автоматизовану, комп`ютеризовану систему  управління видатками, впровадження у життя нових підходів до планування та оцінки, коли не буде сотень інструкцій.

26.01.2016

Контрольно –аналітична робота

Діяльність управління Пенсійного фонду України в Долинському районі в 2015 році була спрямована на виконання основних завдань з реалізації державної політики з питань пенсійного забезпечення, ведення обліку осіб, які підлягають загальнообов`язковому державному соціальному страхуванню та виконанню інших завдань, визначених законом.

Значна увага приділялась управлінням роботі по зменшенню заборгованості  до бюджету Фонду, як одному із джерел надходження коштів.

По  району станом на кінець звітного року заборгованість по коштах, адміністрування яких здійснюють органи Фонду, в порівнянні до початку року зменшилась на 125,7 тис. грн з 479,8 тис. грн до 354,1 тис. грн, і яка складається  з заборгованості по страхових внесках в сумі 260,9 тис. грн та з заборгованості з відшкодування фактичних витрат на виплату і доставку пільгових пенсій в сумі 93,2 тис. грн.

Заборгованість з відшкодування фактичних витрат на виплату і доставку пільгових пенсій в порівнянні до початку року також зменшилась - на 32,3 тис. грн з 125,5 тис. грн до 93,2 тис. грн.

Суми  боргу  зі  сплати  страхових  внесків  залишаються за такими платниками:

-юридичними особами: ТзОВ"Живиця Плюс"-122,8 тис. грн, Долинське ремонтно-будівельне управління – 75,6 тис. грн, ВАТ "Будзалізобетон" – 2,5 тис. грн,

-фізичними особами: Павлів Г. М. – 14,5 тис. грн, Паталай С. М. – 10,6 тис. грн,  Славченко І. В. - 8,3 тис. грн, Шацький О. С. – 4,2 тис. грн.

Крім цього обліковуються боржники, борг яких переведено у «безнадійний», а саме: Вигодський ЖРЕП -7,1 тис. грн, Долинський солекомбінат – 6.1 тис. грн, ТОВ «НКВ «Всесвіт» - 0,4 тис. грн та ПП «Вінницянафтогазбул» - 1,2 тис. грн., раом

В процедурі санації знаходиться підприємство ТзОВ "Живиця Плюс", в рахунок погашення конкурсних боргів надійшли кошти в сумі 385,7 тис. грн.

Ухвалою Господарського суду ліквідовано ТзОВ Фірма «Сапсан», провадження у справі припинено, вимоги вважаються погашеними в сумі 119,8 тис. грн, в т. ч. по страхових внесках 82,6 тис. грн та 37,2 тис. грн по єдиному внеску.   

Станом на 01.01.2016 у відділі ДВС Долинського районного управління юстиції на виконанні перебуває 7 рішень про застосування фінансових санкцій на загальну суму 12,3 тис. грн. Дані рішення не виконано по причині відсутності коштів у платника. В органах ДВС також перебувають 2 виконавчі листина загальну суму 9,6 тис. грн., в судовому порядку рішення в  2015 роках не скасовувались.

У 2015 році проведено 34 перевірки виконавчих проваджень щодо 34 суб’єктів господарювання. Скарги на дії державних виконавців по даній категорії не подавались.

Коштів від продажу майна боржників з примусових торгів від  аукціону з реалізації арештованого нерухомого та рухомого майна не поступало.

Порушень, при виконанні судових рішень посадовими особами ДВС працівниками ПФУ не виявлено. Боржниками сума боргу не погашається добровільно через відсутність коштів та майна.

Взято на контроль погашення заборгованості за кожним виконавчим документом, який перебуває на примусовому виконанні у державній виконавчій службі. На виконанні в органах ДВС знаходиться  виконавчі документи на загальну суму 283,8 тис. грн, надійшло коштів в сумі 254,0 тис. грн.

Державній виконавчій службі направлялись листи з повідомленням основного місця отримання доходів по 17 фізичних особах - приватних підприємцях, за якими рахувалась заборгованість по страхових внесках та по єдиному внеску. Таким чином по 2 фізичних особах повністю ліквідована заборгованість на суму 3,0 тис. грн.

Запроваджено моніторинг відшкодування фактичних витрат по пільгових пенсіях в розрізі платників .

На виконання доручення Прем"єр – Міністра України в червні 2015 року проведено спільну робочу зустріч з економічно - активними боржниками щодо погашення заборгованості з пільгових пенсій та складено графіки погашення заборгованості з пільгових пенсій по ПАТ"Живиця" – на суму 26,0 тис. грн, ВАТ"Долинське АТП-12627" – 31,9 тис. грн, ТДВ"Долинська  сільгосптехніка" - 9,4 тис. грн, КП "Комунгосп" – 1,7 тис. грн, Долинське МБО "Райагробуд" – 5,2 тис. грн, ТзОВ"Воля" – 4,3 тис. грн, ТзОВ «Відродження» - 16,9 тис. грн, ФГ «Нива» - 14,7 тис.грн.

Виконання склало: по ПАТ"Живиця" – 26,0 тис. грн (сплачено повністю), ВАТ"Долинське АТП-12627" – з 31,9 тис. грн не сплачено 6,2 тис. грн, ТДВ"Долинська сільгосптехніка" – з 9,4 тис. грн не сплачено 0,5 тис. грн, КП "Комунгосп" – 1,7 тис. грн. (сплачено повністю), Долинське МБО "Райагробуд" – 5,2 тис. грн (сплачено повністю), ТзОВ"Воля" – 4,3 тис. грн. (сплачено повністю)., ТзОВ Фірма «Відродження» - 16,9 тис. грн (сплачено повністю), ФГ «Нива» - 12,6 тис. грн (сплачено повністю).

Проте на даний час заборгованість по пільгових пенсіях залишається за ФГ "Нива" – 26,2 тис. грн, ВАТ «Долинське АТП-12627» – 15,0 тис. грн, ТОВ Агрофірма "Відродження" – 16,8 тис. грн, ФГ Колос» - 13,1 тис. грн, ФГ "Прогрес" – 11,7 тис. грн, ТДВ"Сільгосптехніка" – 7,4 тис. грн, ВАТ Будзалізобетон» - 1,9 тис.грн, ТзОВ «Малтекс» - 1,2 тис. грн.

Взято участь у 7 засіданнях тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, на яких заслухано 46 керівників, які допустили борг до Пенсійного фонду України в районі по відшкодуванню коштів виплачених пенсій на пільгових умовах, а також у  5 засіданнях районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості, на яких заслухано 21 суб’єкт господарювання, які найманим працівникам нараховували заробітну плату, нижчу від законодавчо встановленого мінімуму та маючи значні валові доходи з кількістю працюючих менше, ніж 6 працівників.

Основна ж увага в роботі управління була зосереджена приділена виконанню завдання з наповнення бюджету Фонду. У звітному періоді  від платників району надійшло коштів, адміністрування яких здійснюють органи Пенсійного фонду, на суму 22,4 млн. грн, що становть 102,9 відс. планових призначень. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження зросли на 0,8 млн. грн, або на 3,7 відс.

За додатковими ставками збору на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування з окремих господарських операцій (відчуження нерухомості; продажу легкових автомобілів та ін.) до Фонду надійшло 364,5 тис грн.

Згідно даних Долинської ОДПІ в 2015 році надійшло єдиного соціального внеску в сумі 288,8 млн. грн при завданні 295,6 млн. грн, що складає 97,4 відс. та  легалізовано 56 робочих місць.

 

Ведення електронних реєстрів та підтримка інформаційно-аналітичних систем

1.  Постійно забезпечується доступ застрахованих осіб та пенсіонерів до їх персональних даних та пенсійних справ через  інформаційний  кіоск.

2.  Постійно проводяться роботи по підтримці програмно-технічних комплексів у робочому стані та забезпеченню збереження інформації, регулярно створюються архівні копії баз даних АТЛАС-ДОК. Резервні копії баз даних проводяться за методикою та періодичністю, відповідно до листів та наказів головного управління. Архівні копії баз даних АТЛАС-ДОК зберігаються в архівних файлах захищених паролями на термінальній станції та сервері БД, доступ до яких обмежений через систему паролів, а також на зовнішніх носіях компакт-дисках. У відділі обмежений доступ до серверів, на яких зберігаються архівні копії баз даних. Архівні копії програмно-технічних комплексів ОССВ, «1-С Бухгалтерія» та Картка АРМ передаються в файлах за допомогою електронних засобів зв’язку на FTP сервер головного управління .

3.  Проведено установку і конфігурацію необхідних оновлень для використовуваних програм управління.( K00a-29, 1Сv7-173-204, ExtForms-173-204, A01a-136-139, F05a-24-29, PPFu-12-15Up110-246-256, Up220-80, A00a-78, S01a-214.

4.  Відповідно до політики безпеки п.2.1.10 протягом року проведено комплексну вибіркову перевірку цілісності та відповідності вимогам політики безпеки на всіх персональних комп’ютерах управління. На час проведення перевірки, порушень щодо встановлення комп`ютерних програм без дозволу головного управління, не виявлено. На комп’ютерах встановлене виключно програмне забезпечення визначене протоколом інсталяції, яке є необхідним для виконання посадовими особами своїх обов’язків. Технічні засоби та встановлене програмне забезпечення знаходиться у робочому стані. Інвентарний номер на технічному засобі відповідає номеру, наведеному в “Паспорті системи”. Комп`ютерні програми використовуються за їх функціональним призначенням. На час проведення перевірки не виявлено скомпроментованих паролей та логінів. У своїй роботі спеціалісти управління дотримуються необхідних правил техніки безпеки та охорони праці при експлуатації комп’ютерної техніки. Про дані перевірки записано в «Журналі реєстрації нештатних ситуацій і формулярів АРМ» №29-59 відповідно.

5.  Зовнішні носії інформації перед використанням в інформаційній системі Пенсійного фонду України перевіряються засобами антивірусного захисту інформації, про що свідчить запис в журналі обліку зовнішніх носіїв інформації, який ведеться і зберігається у відділі.

6.  Постійно забезпечується працездатність персональних комп’ютерів, мережевого та телекомунікаційного обладнання управліня;

7.  Постійно забезпечується ведення та адміністрування систем автоматизованого документообігу “АТЛАС-ДОК”.

8.  Постійно проводиться  роз’яснення з платниками щодо «Порядку надання органами Пенсійного фонду України послуг в електронному вигляді. Реєстрація користувачів ВЕБ-порталу.» Протягом року проведено реєстрацію 40 заяв, відповідно подано в ГУ моніторинг залучення громадян до системи надання послуг в електронному вигляді через ВЕБ-портал.

9.  Протягом року видано 2555 довідок  форми  ОК-5 для застрахованих осіб згідно запитів відділу пенсійного забезпечення для призначення та перерахунку пенсій та 729 довідок згідно заяв застрахованих осіб.

10.  У вказані головним управлінням терміни проводиться робота по інформуванню страхувальників щодо кандидатів у пенсіонери. Передача роздруківок облікована у відповідному журналі, про що свідчать підписи відповідальних осіб підприємств;

11.  Проводиться аналіз звітів, зареєстровані після граничної дати їх подання;

12.  Забезпечується прийом та своєчасне занесення звітності поданої страхувальниками про суми нарахованого соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, індивідуальних відомосте про застрахованих осіб, їх ведення та опрацювання у відповідних електронних базах даних( СПОВ-МЗ, ЄСВ-10, ІКІС СПОВ-Р);

13.  Проведено перевірки за результатами співставлення даних в автоматизованих системах СПОВ-АСОПД;

14.  Проведено перевірки за результатами співставлення даних в автоматизованих системах СПОВ-ОССВ;

15.  Постійно забезпечується ведення та реєстрація карток померлих застрахованих осіб в Реєстрі ЗО.

Призначення, перерахунок та виплата пенсій

 В районі перебуває на обліку 18,7 тис. одержувачів пенсій, яким у звітному періоді забезпечено своєчасне проведення пенсійних виплат в повному обсязі.

  Управлінням забезпечено виконання Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування». Протягом  року призначено 713 нових пенсій  та проведено 1445  індивідуальних перерахунків пенсій. 

Проведення масових перерахунків пенсій у зв’язку з уточненням показників середньої заробітної плати, протягом січня – вересня проводилася індексація пенсій.

В вересні 2015 року 17,6 тис. пенсіонерів проведено  по  масовому  перерахунку пенсії відповідно до Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік», при цьому додаткові видатки  на виплату підвищених розмірів пенсій склали понад 2,4 млн. грн.

В результаті проведення зазначених заходів середній розмір призначених пенсій з цільовою грошовою допомогою станом на 01.01.2016 склав 1804,20грн проти 1665,16 грн на початок року  (+ 139,04 грн ).

Протягом року проведено також виплату 756 допомог на поховання з виплатою коштів понад 2,4 млн. грн.

Місячна потреба в коштах на виплату пенсій і допомог на даний час складає 34,7 млн. грн, а всього впродовж  2015 року рік  на ці цілі профінансованота виплачено коштів по району в сумі 407,4 млн. грн.

Проводилась відповідна робота і щодо залучення пенсіонерів до отримання пенсій через установи уповноважених банків. На даний час таким чином здійснюють отримання пенсій 8,8 тис. осіб, місячна виплата коштів  через банки складає 16,9 млн. грн, а з початку року  виплачено через установи банків 181,3 млн. грн.

Виконавська дисципліна

Документування управлінської діяльності в  управлінні  здійснюється в автоматизованій системі електронного документообігу АТЛАС-ДОК відповідно до Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об’єднаннях громадян, на підприємствах, організаціях, незалежно від форм власності, в засобах масової інформації, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.97 р. № 348, Інструкції з діловодства в Пенсійному фонді України, затвердженої наказом Пенсійного фонду України від 06.02.2009р. № 16 та Регламенту.

Всього за 2015 рік  до управління надійшло 8098 документів  вхідної кореспонденції, що на 685 документів  менше  відповідного періоду минулого року.

За  2015 рік  підготовлено та відправлено управлінням 6531 документ, що на 324 документа  менше відповідного періоду минулого року.

Акти та доручення Президента України, документи Кабінету Міністрів України, облрайдержадміністрацій, Пенсійного фонду України, головного управління, листи інших організацій та установ, що надходять до управління, розглядаються згідно вимог Інструкції з діловодства. Завдання, поставлені перед управлінням Пенсійного фонду в районі, виконуються у встановлені строки, посадові особи  загалом забезпечують належну виконавську дисципліну.    

Найбільш важливі питання розглядалися на нарадах при начальнику управління, а саме:. наповнення  бюджету, погашення  недоїмки, призначення та виплати пенсій, стану виконавської дисципліни, аналізу звернень громадян та комплексних ревізій управлінь, обговорення нормативних документів Пенсійного фонду України та документів головного управління тощо.

 Реєстрація вхідної кореспонденції  ведеться відповідно  до Інструкції з діловодства в Пенсійному фонді. Вся кореспонденція, що надійшла в управління, реєструється в журналі вхідної документації  в день її надходження. З Інструкцією з діловодства та Інструкцією за зверненнями громадян ознайомлено всіх працівників управління.

Накази з основної діяльності  оформлені  на бланках наказів і завізовані юристом та відповідальними працівниками. За цей період зареєстровано 431 наказ управління з основної діяльності.  Накази на відрядження  працівників  друкуються на фірмових бланках, завізовані юристом і головним бухгалтером. Відповідальність за підготовку та реєстрацію цих наказів покладено  головного спеціаліста адміністративно-господарського відділу. За цей період видано 64 накази по відрядженнях.

Контроль за термінами  виконання документів відображається  на реєстраційно-контрольних картках. На контролі в управлінні знаходилося  297 документів з головного управління.

Виконання поставлених перед управлінням Фонду завдань здійснюється відповідно до планів роботи, які складаються на 2015 рік, структурних підрозділів складаються на квартал. План роботи управління  на  2015 рік затверджений наказом від 17.12.2014 року №387.

Проводиться аналіз виконання планів роботи управління  та видаються відповідні накази. Розроблено та затверджено план технічного навчання працівників управління окремо по відділах. 

Робота з персоналом

Станом  на 31.03.2015 року усіма  державними службовцями управління подано декларації  про   доходи   та  зобов'язання фінансового характеру щодо себе і членів своєї сім'ї за 2014 рік відповідно до вимог Закону України  « Про запобігання та протидію корупції».

У звітному періоді проведено 2 конкурси на заміщення посад, проведено 7  стажувань. За результатами конкурсів призначено 1 особу з числа працівників управління та 1 особу зі сторони та дві особи зараховано до кадрового резерву. Призначено по переводу 1 державного службовця зі сторони, здійснено 3 переведення працівників  управління  на  рівнозначні посади та 1 особу переведено на вищу посаду тимчасово на час перебування  основного працівника у відпустці  для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку. 

Двом  працівникам управління присвоєно черговий ранг державного службовця. 

За сумлінну працю, зразкове виконання трудових обов‘язків 3 працівників управління нагороджено Почесною Грамотою головного управління  Пенсійного фонду України в області та 3працівника нагороджено Грамотою управління та профспілкової організації управління Пенсійного фонду України в Долинському районі, 2 працівники нагороджені Грамотою голови районної державної адміністрації  та голови районної ради  працівників управління.

Працівники управління 29 разів проходили підвищення кваліфікації на коротко тимчасових  семінарах-нарадах в головному управлінні.

Список осіб, зарахованих до кадрового резерву на 2015 рік для служби на посади керівників управління затверджений наказом по управлінню, нараховує 6 осіб, а на посади працівників управління – 18 осіб.  У серпні відповідно до Положення про формування кадрового резерву для державної служби, затверджено список осіб, зарахованих до кадрового резерву.

У квітні 2 працівники управління взяли участь у першому турі щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

У травні забезпечено проходження виробничої практики  студента вищого навчального закладу відповідно до укладеної угоди.

Всього по штатному розпису, затвердженому головним управлінням в області, передбачено 45 штатних посад, в т.ч. 44 державних службовців.

Загальна кількість  облікованих працівників складає 49 осіб (5 чоловіків та 44 жінки), в тому числі 48 осіб державних службовців (13 керівників та 35 спеціалістів). На кінець звітного періоду 5 жінок перебувають у відпустці для догляду за дитиною.

Державні службовці управління до відповідальності за корупційні діяння та інші правопорушення, пов’язані з корупцією, відповідно до вимог Закону України " Про запобігання корупції" не притягались.

Декларації про майно, доходи, витрати і зобов`язання фінансового характеру особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та іншими особами  працівниками управління подані своєчасно.

Забезпечено функціональне та організаційне супроводження локальної системи “Картка”. Внесення інформації в базу даних державних службовців  за допомогою комп`ютерної системи «Кадри» проводилось систематично.
Важлива інформація!

Служба Судової охорони в Івано-Франківській області

Sluzhba-Sudovoyi-Ohorony.jpg 

Детальна інформація за посиланням

http://www.if.gov.ua/news/47820

Пам'ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією або Республікою Білорусь

pamjatka.pdf

На підтримку українських лікарів!
Держпродспоживслужба інформує!
До уваги громадян! Контакти сімейних лікарів!

Важливо!
Актуально!
 
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

Долинщина запрошує!

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області