16 Квітень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


. На головну / Територіальні органи виконавчої влади / Долинське об'єднане управління Пенсійного фонду України

17.12.2016

Затверджено нову форму звітності КСДС

«Звіт про кількісний склад державних службовців»

Наказом Нацдержслужби від 21.10.2016 № 223 затверджено форму звітності КСДС (квартальна) «Звіт про кількісний склад державних службовців» (далі — звіт за формою КСДС) та Інструкцію щодо її заповнення. Звіт за формою КСДС складають щокварталу станом на 1 число місяця, наступного за звітним періодом, за кожний квартал окремо державні органи, установи та організації.

Звіт за формою КСДС має два розділи:

- кількісний склад державного органу – в порівнянні з попередньою формою цей розділ значно розширено, зокрема, додано інформацію про фактичну чисельність державних службовців та інформацію про штатні посади (у т. ч. і вакантні) недержавної служби;

- кількість призначених та звільнених державних службовців, в якому зазначається кількість призначених державних службовців (за результатом конкурсу або за переведенням) та кількість звільнених державних службовців без уточнення підстав звільнення. Цей розділ фактично об’єднав два розділи попереднього звіту за формою КСДС.

Ще одною новелою є те, що звіт за формою КСДС подаватимуть до Нацдержслужби виключно в електронному вигляді з використанням встановленого ідентифікатора (логін та пароль) через веб-портал Нацдержслужби за адресою. Утім, на веб-портал Нацдержслужби подаватимуть звіт Рада міністрів АРК, обласні державні адміністрації, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації та державні органи вищого рівня, перед якими спочатку звітуватимуть районні, районні у містах Києві та Севастополі державні адміністрації та територіальні органи.

                                                                              

 

 

28.07.2016

Щорічні основні, додаткові та інші відпустки.

Згідно із Законом України про державну службу 2016, введеним в дію з 1 травня 2016р. державним службовцям надається щорічна основна оплачувана відпустка тривалістю 30 календарних днів, якщо законом не передбачено більш тривалої відпустки, з виплатою грошової допомоги у розмірі середньомісячної заробітної плати.

За кожний рік державної служби після досягнення п’ятирічного стажу держаної служби державному службовцю надається один календарний день щорічної додаткової оплачуваної відпустки, але не більше як 15 календарних днів. Порядок надання державним службовцям додаткових оплачуваних відпусток визначається КМУ.

Додаткові відпустки у зв’язку з навчанням, творчі відпустки, соціальні відпустки, відпустки без збереження заробітної плати та інші види відпусток надаються державним службовцям відповідно до закону.

Державному службовцю надається відпустка без збереженя заробітної плати на час участі у виборчому процесі у порядку, визначеному ст. 10 цього Закону.

 

 

14.07.2016

Порядок проведення конкурсу на зайняття вакантної посади держаної служби

З метою добору осіб, здатних професійно виконувати посадові обов’язки, проводиться конкурс на зайняття вакантної посади держаної служби відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби, що затверджується Кабінетом Міністрів України.

Проведення конкурсу здійснюється з урахуванням рівня професійної компетентності, особистих якостей і досягнень кандидатів на зайняття вакантної посади.

Порядок проведення конкурсу визначає:

-          умови проведення конкурсу

-          вимоги щодо оприлюднення інформації про вакантну посаду державної служби та оголошення про проведення конкурсу

-          склад, порядок формування та повноваження конкурсної комісії

-          порядок прийняття та розгляду документів для участі в конкурсі

-          порядок проведення тестування, співбесіди, інших видів оцінювання кандидатів на зайняття вакантних посад державної служби

-          методи оцінювання кандидатів на зайняття вакантних посад державної служби.

На посади державної служби, повязані з питанням держаної таємниці, мобілізаційної підготовки, оборони та національної безпеки може проводитись закритий конкурс.

У разі реорганізації (злиття, приєднання, поділу, перетворення) або ліквідації державного органу переведення державного службовця на рівнозначну або нижчу посаду в державному органі, якому передаються повноваження та функції такого органу, здійснюється без обовязкового проведення конкурсу.
Важлива інформація!

Служба Судової охорони в Івано-Франківській області

Sluzhba-Sudovoyi-Ohorony.jpg 

Детальна інформація за посиланням

http://www.if.gov.ua/news/47820

Пам'ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією або Республікою Білорусь

pamjatka.pdf

На підтримку українських лікарів!
Держпродспоживслужба інформує!
До уваги громадян! Контакти сімейних лікарів!

Важливо!
Актуально!
 
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

Долинщина запрошує!

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області