20 Квітень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


. На головну / Документи / Проекти рішень колегій РДА / 2016 / 15.09.2016

Проект

 

                           ДОЛИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Колегія районної державної адміністрації

РІШЕННЯ

 

Від _________________№____

м. Долина

Про підсумки  виконання Програми

соціально-економічного, культурного

розвитку та бюджету району

за І півріччя 2016  року

 

 

За січень-червень 2016 року обсяг реалізованої промислової продукції (робіт, послуг) у відпускних цінах підприємств району становив 1020,7 млн. грн і склав 6,5 відс. до всієї реалізованої продукції по області.

На ТзОВ «Уніплит» за січень-червень   2016 року валовий випуск плити ДВП в порівнянні з відповідним періодом минулого року зріс на 6,4 відсотки.

У фермерському господарстві «Еко-Карпати»  станом на 01 липня 2016 року поголів’я овець і кіз становить 310 гол., що на 94 гол. більше  до відповідного періоду минулого року та вирощено 26,6 цнт м’яса.

За 6 місяців 2016 року ПОСП «Долинський ТОК» вироблено 1324,0 тонни та реалізовано 1317,0 тонн овочів, що більше  на 186,1 тонн та 189,0 тонн до відповідного періоду минулого року.

До місцевих бюджетів Долинського району на 01.07.2016 надійшло                95,9 млн.грн., що на 54,0 відс. більше до відповідного періоду минулого року.

За платежами, адміністрування яких здійснюють органи Пенсійного фонду, надійшло коштів на суму 11,7 млн.грн, що становть 110,6 відс. планових призначень.

Станом на 01.07.2016 на обліку в управлінні соціального захисту населення Долинської районної державної адміністрації перебуває 10448 одержувачів всіх видів державних соціальних допомог і 6183 одержувачі житлових субсидій. Виплата соціальних допомог проведена і  склала  114,1 млн. грн.

Даним управлінням забезпечено 7 -х учасників ліквідації аварії на ЧАЕС І категорії путівками на санаторно-курортне лікування та 6 ветеранів  ОУН-УПА в оздоровчий центр реабілітації  ”Говерла”  м.  Моршин і взято на облік 303 учасники антитерористичної операції у східних областях України для надання їм житлово-комунальних послуг з місцевого бюджету.

Середньомісячна заробітна плата працівників підприємств, установ та організацій району за січень-червень 2016 року становить 5313 грн., що більше на 16,7 відс. в порівнянні з січнем-червнем 2015 року  та на 35,1 відс. більше середнього показника по області.

      За даними щомісячного моніторингу за І півріччя 2016 року порівняно з  відповідним періодом минулого року бюджетними установами району за рахунок впроваджених енергозберігаючих заходів в попередні роки, використано менше на 43,3 тис.м3 газу (на 7,0 відс.) та на 91,0 тис.кВт/год електроенергії (на 9 відс.).

Проведено заміну вікон в Долинській школі-інтернат І-ІІІ ст. – 60,0 тис.грн, Новошинській ЗОШ І-ІІ ст. – 39,7 тис.грн, Слободо-Долинській ЗОШ І-ІІІ ст. – 50,0 тис.грн, Тяпчанському НВК– 49,5 тис.грн, Новоселицькій ЗОШ І ст. – 40,0 тис.грн, Надіївській ЗОШ І-ІІІ ст. – 49,5 тис.грн, Белеївській ЗОШ І-ІІ ст.– 30,0 тис.грн, Долинському природничо-математичному ліцею – 24,0 тис.грн, Долинській ДЮСШ – 165,4 тис.грн, Лолинській ЗОШ І-ІІ ст. – 48,3 тис. грн, Долинській дитячій поліклініці – 100,0 тис.грн,будинках культури с. Велика Тур’я – 60,0 тис.грн, с. Белеїв – 20,0 тис.грн та Вигодській музичній школі – 110,0 тис.грн.

Закінчено роботи по ремонту малого басейну Долинської ДЮСШ та введено його в експлуатацію.

Виготовлено  проект на реконструкцію Рахинянського НВК.

Виготовлено та проведено  експертизу проектно-кошторисної документації по переводу на альтернативний вид палива котелень Тростянецької та Надіївської ЗОШ І-ІІІ ст.

Здано в експлуатацію приміщення  Великотур’янського НВК на 30 місць і відкрито дві дошкільні групи.

В Долинський центральній районній лікарні проведено капітальний  ремонт реанімаційного відділення на суму 299,3 тис. грн. та здійснено ремонт  водопроводу на суму 45,0 тис. грн.

Разом з цим, за січень-червень 2016 року по НГВУ «Долинанафтогаз» видобуток нафти (включаючи газовий конденсат) скоротився до відповідного періоду попереднього року на 5,2 відс., а видобуток газу - на 6,0 відсотків.

Газопереробним заводом за 6 місяців  2016 року з газу, що поступає від нафтопромислових підприємств, вироблено газу товарного на 13,3 відс. менше, ніж за 6 місяців  2015 року. З власної сировини вироблено зрідженого газу на 10,3 відс. менше ніж у січні – червні 2015 року.

Податковий борг по Долинському району перед Зведеним бюджетом  станом на 01.07.2016 р. склав  722,2 млн.грн., в тому числі перед Місцевим бюджетом – 5,9 млн.грн., тобто протягом січня–червня 2016  року заборгованість  перед зведеним бюджетом збільшено на 64,7 млн.грн.

Значна сума боргу зі сплати страхових внесків до бюджету Пенсійного Фонду України в районі залишається за підприємством ТзОВ «Живиця Плюс» (122,8 тис.грн.).

У розвиток економіки району впродовж січня-червень 2016 року суб’єкти господарювання району вклали 86,6 млн.грн. капітальних інвестицій, що становить 3,0 відс. до загального обсягу по області.

Обсяги виконаних будівельних робіт підприємствами і організаціями району за січень-червень 2016 року  склали 17645 тис.грн. (зменшення на  34,1 відс.).

Рівень зареєстрованого безробіття станом на 01.07.2016 року склав – 1,51%.

 

Виходячи з наведеного, колегія районної державної адміністрації

вирішила рекомендувати:

 

        1. Відзначити позитивну роботу: за нарощення обсягів  виробництва плити ДВП - директора ТзОВ «Уніплит» А. Коломійця; за збільшення поголів’я овець і кіз голову фермерського господарства «Еко-Карпати» І. Небиловича; за  приріст обсягів реалізації овочевих культур  - директора ПОСП «Долинський теплично-овочевий комбінат» - Б. Зелінського.

2. Звернути увагу керівнику ТзОВ «Живиця Плюс» (І. Хлібейчук)  на незадовільний стан розрахунків з бюджетом Пенсійного фонду України.

3. Управлінню економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації (М.Куцик) разом з іншими структурними підрозділами районної державної адміністрації, підприємствами і організаціями району розпочати роботу з аналізу та підготовки основних показників економічного і соціального розвитку, розроблення заходів щодо стабілізації економіки району на 2017 рік.

4. Відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації (У. Сергенюк) координувати роботу по підготовці ґрунту та посіву озимих сільськогосподарських культур під урожай 2017 року.

5. Долинській об’єднаній державній податковій інспекції головного управління ДФС в Івано-Франківської області (Р.Тимків) вжити заходів щодо погашення податкового боргу за платежами, які є джерелами формування відповідних місцевих бюджетів та погашенню боргів по сплаті єдиного соціального внеску.

6. Районному центру зайнятості (В. Бабій) вести моніторинг стану ринку праці та рівня безробіття.  Сприяти працевлаштуванню учасників антитерористичної операції у східних областях України.

7. Головним розпорядникам коштів районного бюджету дотримуватись вимог статті 51 Бюджетного кодексу України в частині утримання чисельності працівників, проведення видатків, включаючи видатки на премії та інші види заохочень чи винагород, лише в межах фонду заробітної плати, затвердженої у кошторисах.

8. Координацію роботи щодо виконання рішення покласти на головного відповідального виконавця – управління економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації (М. Куцик).

9. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації  Віктора Громиша.

 

 

 

 

 

 

 

Голова районної

державної адміністрації,

голова  колегії                                                                  Юрій Мазур
Важлива інформація!

Служба Судової охорони в Івано-Франківській області

Sluzhba-Sudovoyi-Ohorony.jpg 

Детальна інформація за посиланням

http://www.if.gov.ua/news/47820

Пам'ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією або Республікою Білорусь

pamjatka.pdf

На підтримку українських лікарів!
Держпродспоживслужба інформує!
До уваги громадян! Контакти сімейних лікарів!

Важливо!
Актуально!
 
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

Долинщина запрошує!

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області