16 Квітень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


. На головну / Документи / Проекти рішень колегій РДА / 2016 / 15.09.2016

Проект

 

Долинська районна державна адміністрація

Колегія районної державної адміністрації

 

Рішення

 

____________№ ______

 

 

Про стан підготовки підприємств

житлово-комунального господарства

та бюджетних установ району до роботи

в осінньо-зимовий період 2016-2017 років

 

 

Підготовка до опалювального сезону 2016-2017 років проводиться на основі заходів затверджених розпорядженням районної державної адміністрації від 27.05.2016 № 161 «Про підсумки роботи підприємств житлово-комунального господарства та бюджетних установ району в осінньо-зимовий період 2015-2016 років та затвердження першочергових заходів щодо підготовки підприємств житлово-комунального господарства та бюджетних установ району до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років». 

Хід виконання заходів знаходиться на постійному контролі в районній державній адміністрації. На виконання заходів залучено кошти з різних джерел фінансування (кошти бюджету та власні кошти підприємств). Виконання заходів на сьогоднішній день в середньому по району складає – 91,0 %.

По житловому фонду району станом на 15.09.2016 року: із 229 будинків підготовлено – 210 одиниць з розробленими паспортами готовності до роботи в осінньо-зимовий період по кожному будинку.

За власні кошти та кошти міського бюджету виконано роботи на суму – 189,0 тис грн. Проводяться роботи по утепленню будинків по вулиці Грушевського.

Комунальним підприємством “Вигодський ККП” – заплановано виконати роботи на суму 429.0 тис.грн. Виконано заходів на 75% .

Долинським ВУВКГ заплановано виконати роботи на суму 1608 тис. грн. Фактично виконано заходів на 1078,8 тис.грн

Долинським КП “Комунгосп” - виконано роботи на суму 646,7 тис. грн., що становить 82,0 % від запланованих.  

Управлінням освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації  станом на 15.09.2016 року виконано роботи по підготовці до осінньо-зимового періоду на суму 1181,3 тис.грн. Із 37 котелень підготовлено до опалювального сезону 33.

Долинською центральною районною лікарнею виконано заходів по підготовці до опалювального сезону на суму 209,0 тис.грн.

В установах культури району проведено чистку димоходів та вентиляційних каналів, повірку лічильників, проведені лабораторні заміри опору заземлення, пройшли навчання відповідальні за газове господарство, замінено теплотрасу до центральної районної бібліотеки.

З метою якісної підготовки підприємств житлово-комунального господарства та бюджетних установ району до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років, колегія районної державної адміністрації вирішила рекомендувати:

 

1.   Управлінню освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації (В.Сподар), відділу культури районної державної адміністрації                              (В.Гібчинський), центральній районній лікарні ( М.Вакалюк) до 01.10.2016:

-         підготувати котельні до роботи в осінньо - зимовий період;

-       завершити виконання заходів з підготовки до роботи в опалювальний період;

-       завершити оформлення актів готовності теплових господарств до роботи в опалювальний період (відповідно до спільного наказу Міністерства палива та енергетики України та Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 року № 620/378).

 

2.  Товариствам з обмеженою відповідальністю «Західтеплоенергоінвест – Долина» та «Альтеко» (І.Чоповський, М.Петрів) забезпечити своєчасний початок опалювального сезону та відповідний температурний режим в навчальних закладах та лікарнях.

3.  Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (С.Демченко) забезпечити фінансування видатків з районного бюджету на виконання заходів з підготовки бюджетних установ району до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років.

4.   Міському, селищному, сільським головам та керівникам комунальних підприємств:

-                   до 01.10.2016 року завершити роботи по виконанню заходів з підготовки до осінньо-зимового періоду 2016-2017 років;

-          завершити ремонт комунальних доріг до роботи в осінньо-зимовий період.

5.   Долинському комунальному підприємству “Управління комунального майна” (С.Гаргат) до 01.10.2016 року забезпечити виконання графіка чистки вентиляційних та димових каналів житлових будинків.

6.  Міському, селищному, сільським головам, управлінню освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації (В.Сподар), відділу культури районної державної адміністрації (В.Гібчинський), центральній районній лікарні (М.Вакалюк):

-                     взяти під особистий контроль забезпечення паливом в повному обсязі дитячих дошкільних та навчальних закладів, лікувальних установ, закладів культури району;

-                     забезпечити економне використання паливно-енергетичних ресурсів.

7.  Філії ПАТ «Прикарпаттяобленерго» «Долинський РЕМ» (В.Комісарук) та Долинському управлінню по експлуатації газового господарства (М.Присяжнюк) забезпечити безперебійне електропостачання та газопостачання Долинського району.

8.  Філії “Долинська дорожньо-експлуатаційна дільниця” (В.Кшиповський), комунальному підприємству «Комунгосп» (В.Юсип) до 15.10.2016 року завершити підготовку спеціальної снігоочисної та тракторної техніки до роботи в зимовий період і заготовити повну потребу протиожеледних матеріалів.

9.  Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання рішення покласти на головного відповідального виконавця - відділ  житлово-комунального господарства районної державної адміністрації ( П.Іляшенко).

10.               Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Віктора Громиша.

 

 

Голова районної

державної адміністрації,

голова колегії                                                                  Юрій Мазур

 

 
Важлива інформація!

Служба Судової охорони в Івано-Франківській області

Sluzhba-Sudovoyi-Ohorony.jpg 

Детальна інформація за посиланням

http://www.if.gov.ua/news/47820

Пам'ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією або Республікою Білорусь

pamjatka.pdf

На підтримку українських лікарів!
Держпродспоживслужба інформує!
До уваги громадян! Контакти сімейних лікарів!

Важливо!
Актуально!
 
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

Долинщина запрошує!

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області