16 Квітень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


. На головну / Документи / Проекти рішень колегій РДА / 2016 / 15.09.2016

Проект

ДОЛИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Колегія районної державної адміністрації

РІШЕННЯ

Від_____________№____________

 

Про стан виконавської

дисципліни в роботі з

документами у

першому півріччі 2016 року

 

Моніторинг стану виконання впродовж першого півріччя 2016 року завдань актів і доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, інших документів органів влади вищого рівня, розпоряджень обласної та районної державних адміністрацій свідчить про постійний контроль з боку керівництва районної державної адміністрації за реалізацією завдань, передбачених контрольними документами, підвищення персональної відповідальності керівників структурних підрозділів та відповідальних працівників апарату районної державної адміністрації за зміцнення виконавської дисципліни в роботі з документами, забезпечення системного контролю для досягнення своєчасного та безумовного виконання доведених їм завдань.

Питання соціально-економічного розвитку, гуманітарної сфери, соціального захисту населення , хід виконання документів органів влади вищого рівня розглядалися на засіданнях колегії  районної державної адміністрації. Так, у І півріччі 2016 року відбулося 4 засідання колегії районної державної адміністрації, на яких розглянуто 16 питань з найважливіших сфер діяльності районної державної адміністрації. За результатами рішень колегії прийнято  16 рішень та видано 15 розпоряджень.

Належно організована робота з виконання розпоряджень районної державної адміністрації відділами апарату, структурними підрозділами районної державної адміністрації, виконкомами місцевих рад. Недопрацьовують в цих питаннях Долинська міська рада, Вигодська селищна  та Яворівська сільська ради.

На основі постійного контролю зазначених документів проводиться аналіз причин, що породжують можливі порушення у виконанні контрольних документів, оперативно вживаються заходи щодо удосконалення організації діловодства, зміцнення виконавської дисципліни в роботі з документами, підвищення відповідальності керівників за своєчасним виконанням документів та заходи реагування щодо поліпшення виконавської дисципліни на місцях.

Зокрема впроваджено такі системні заходи:

- функціонує автоматизована система діловодства і контролю;

- проводиться щоденна оперативна робота з виконавцями щодо недопущення зривів виконання документів;

- щотижнево готуються нагадування виконавцям про документи, термін виконання яких наступить;

- готується щомісячний план-графік щодо подання інформації на виконання розпоряджень  районної державної адміністрації;

- аналітична робота, спрямована на забезпечення якісного і своєчасного виконання документів.

Поряд з позитивними зрушеннями в питаннях зміцнення виконавської дисципліни у структурних підрозділах районної державної адміністрації, виконкомах місцевих рад є незначні недоліки у забезпеченні якісного та в повному обсязі виконання документів органів влади вищого рівня та власних розпоряджень.

З метою здійснення контролю і перевірки повноти виконання завдань, передбачених як документами органів влади вищого рівня, так і власних рішень, розпоряджень та доручень керівництва районної державної адміністрації, колегія  вирішила рекомендувати:

1. Довідку сектору контролю апарату районної державної адміністрації про стан виконавської дисципліни в роботі з документами у першому півріччі 2016 року надіслати  першому заступнику та заступнику голови, керівнику апарату, керівникам відділів і управлінь районної державної адміністрації, районних установ та організацій, виконкомам місцевих рад для  реагування та вжиття відповідних заходів.

2. Керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації, установ, організацій району, міському, селищному, сільським головам забезпечити:

2.1. Чітке дотримання встановлених термінів розгляду надісланих для виконання документів, здійснюючи оперативне їх проходження і доведення до безпосередніх виконавців;

2.2. Покращення якості підготовки документів, усунення недоліків, не допускати порушення термінів виконання завдань контрольних документів;

2.3. Ведення обліку змін, доповнень та втрати чинності розпоряджень, окремих доручень та протоколів нарад у керівництва районної державної адміністрації з метою недопущення використання у роботі тих документів, що втратили чинність.

3. Сектору контролю апарату районної державної адміністрації:

3.1. Забезпечити контроль за неухильним виконанням в установлені терміни документів органів влади вищого рівня та розпоряджень районної державної адміністрації, систематично аналізувати і доповідати керівництву районної державної адміністрації про стан їх реалізації;

3.2. Впродовж IV кварталу 2016 року, згідно з планом роботи районної державної адміністрації, надати практичну допомогу із зазначених питань структурним підрозділам районної державної адміністрації.

4.  Координацію роботи щодо виконання рішення покласти на головного відповідального виконавця – сектор контролю апарату районної державної адміністрації (Б.Чабан).

5. Контроль за виконанням рішення покласти на керівника апарату районної державної адміністрації Ірину Мацалак.

 

Голова районної державної адміністрації,

голова колегії                                                                  Юрій Мазур
Важлива інформація!

Служба Судової охорони в Івано-Франківській області

Sluzhba-Sudovoyi-Ohorony.jpg 

Детальна інформація за посиланням

http://www.if.gov.ua/news/47820

Пам'ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією або Республікою Білорусь

pamjatka.pdf

На підтримку українських лікарів!
Держпродспоживслужба інформує!
До уваги громадян! Контакти сімейних лікарів!

Важливо!
Актуально!
 
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

Долинщина запрошує!

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області