16 Квітень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


. На головну / Документи / Проекти рішень колегій РДА / 2016 / 21.12.2016

Проект      

ДОЛИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Колегія районної державної адміністрації

РІШЕННЯ

від _________2016р. №_____       

 

Про хід виконання розпорядження 

районної державної адміністрації

11.01.2013 №8 «Про комплексну  

програму  «Здоров’я  населення

Прикарпаття 2013-2020 роки»

 

Метою Комплексної програми «Здоров'я населення Прикарпаття 2013-2020» є збереження та зміцнення здоров'я, профілактика захворювань, зниження захворюваності, інвалідності і смертності населення, підвищення якості та ефективності надання медичної допомоги, забезпечення соціальної справедливості і захисту прав громадян на охорону здоров'я.

На виконання заходів розділу «Покращення надання перинатальних послуг» для надання медичної допомоги роділлям, породіллям, новонародженим в центральній районній лікарні функціонує сучасне пологове відділення. Всі палати у відділенні розраховані для спільного перебування матері та дитини. Функціонує три пологові зали, операційна. Водопостачання пологового відділення круглодобове. Гаряче водопостачання забезпечується бойлерами.

Відділення оснащене сучасною  медичною апаратурою, необхідним розхідними матеріалами для впровадження сучасних перинатальних технологій.

Впродовж 2015 року для надання невідкладної допомоги жінкам у разі кровотеч з місцевого бюджету виділено 21,64 тис. грн., за 9 місяців 2016 року – 8,081 тис. грн.

На виконання заходів розділу «Протидія захворюванню на туберкульоз»  для проведення комплексної діагностики туберкульозу шляхом рентгенологічного обстеження за 2015 рік виділено коштів з місцевого бюджету на суму 31,736 тис. грн., за 9 місяців 2016 року - 35,0 тис. грн. В лікувальних закладах району  недостатньо проводиться робота  з профілактики та раннього виявлення туберкульозу. В результаті  за 9 місяців 2016 року маємо ріст первинної захворюваності на туберкульоз та високий показник захворюваності на деструктивні форми туберкульозу. Відмічається ріст деструктивних форм туберкульозу - 12 випадків проти 10 випадків за 9 місяців 2015 року. Показник  захворюваності деструктивними формами  туберкульозу  на 100 тисяч населення за  9 місяців 2016 року складає 17,2 проти 14,3 при обласному показнику за 9 місяців 2016 року 11,9.

Збільшилась кількість хворих пролікованих в протитуберкульозному диспансері. За 9 місяців 2016 року  отримали лікування  92 хворих проти 77 хворих за 9 місяців 2015 року. В протитуберкульозному диспансері хворі отримують медикаменти  за кошти державного бюджету.

Однак були проблеми в лікувально-профілактичних закладах району з забезпеченістю вакцини БЦЖ. В другому півріччі 2015 року та першому півріччі 2016 року БЦЖ новонародженим не проводилося у зв’язку з відсутністю вакцини. Тільки в третьому кварталі 2016 року в центральну районну лікарню поступила вакцина БЦЖ для щеплення новонароджених. За 2015 рік вакцинація БЦЖ проведена 193 новонародженим, за 9 місяців 2016 року проведено щеплення вакциною БЦЖ 37 новонароджених.

        Туберкулінодіагностика за 9 місяців 2016 року проводилась тільки  дітям.  Показник охоплення туберкулінодіагностикою дитячого населення  на 1000 дітей, що підлягали туберкулінодіагностиці складає по району 206,7 при показнику по області – 365,7. Зменшення туберкулінодіагностики за 9 місяців 2016 року пояснюється недостатньою кількістю туберкуліну. Туберкулін в 2016 році за кошти місцевого бюджету не закуповувався.

Недостатньо виділяється коштів для забезпечення допомоги жінкам та новонародженим дітям за сучасними перинатальними технологіями.

Недостатньо виділяються кошти на зубопротезування пільгових категорій населення. При потребі в протезуванні 293 особам  протезовано за 9 місяців 2016 року тільки 6 осіб. За 9 місяців 2016 року на пільгове зубопротезування виділено коштів з місцевого бюджету на суму 4,611 тис. грн. Протезовано 6 осіб, з них: 2 ветерани Великої Вітчизняної війни, 2 учасники ЧАЕС,1 учасник бойових дій, 1 почесний донор. 

На диспансерному обліку у інфекціоніста знаходиться 87 хворих з хронічними вірусними гепатитами. Медикаменти з місцевого бюджету для лікування хворих з хронічними вірусними гепатитами не виділялися.

Виходячи з наведеного колегія районної державної адміністрації вирішила рекомендувати:

1.                 Головному лікарю центральної районної лікарні М.Вакалюку забезпечити:

1.1.          Надання допомоги жінкам та новонародженим дітям за сучасними перинатальними технологіями.

1.2.          Проведення постійного моніторингу рівня захворюваності населення на туберкульоз.

1.3.          Дотримання вимог інфекційного контролю в лікувально-профілактичних закладах загальної мережі.

1.4.          Раннє виявлення туберкульозної інфекції у дітей шляхом щорічного проведення туберкулінодіагностики.

1.5.          Проведення вакцинації БЦЖ новонародженим в пологовому відділенні.

1.6.          Проведення  лікування та профілактики хронічних вірусних гепатитів.

1.7.          Постійне інформування населення про чинники ризику та можливість запобігання захворювання на туберкульоз, хронічні вірусні гепатити.

1.8.          Виділення коштів на зубопротезування пільгових категорій населення.

2.           Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання рішення покласти на головного відповідального виконавця – Долинську центральну районну лікарню (М.Вакалюк).

3.           Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації Михайла Дидяка.

 

Голова районної  державної адміністрації,

голова колегії                                                                                                   Юрій Мазур

 
Важлива інформація!

Служба Судової охорони в Івано-Франківській області

Sluzhba-Sudovoyi-Ohorony.jpg 

Детальна інформація за посиланням

http://www.if.gov.ua/news/47820

Пам'ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією або Республікою Білорусь

pamjatka.pdf

На підтримку українських лікарів!
Держпродспоживслужба інформує!
До уваги громадян! Контакти сімейних лікарів!

Важливо!
Актуально!
 
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

Долинщина запрошує!

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області