12 Квітень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


. На головну / Економіка / Інвестиції

 

 

Інвестиційний паспорт Долинського району

 

 

 

 

 

 

Зміст

РОЗДІЛ 1. ХАРАКТЕРИСТИКА РАЙОНУ

1.1. Природно-географічні

1.2. Демографія

1.3. Економічний потенціал

1.4. Транспорт і комунікації

1.5. Освіта

1.6. Соціально-культурна сфера

1.7. Туризм

 

РОЗДІЛ 2. ПРОПОЗИЦІЇ ДЛЯ ІНВЕСТОРІВ

2.2. Інвестиційні проекти

2.3. Вільні земельні ділянки

2.4. Вільні виробничі площі

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

РОЗДІЛ 1. ХАРАКТЕРИСТИКА РАЙОНУ

 

1.1. Природно-географічні умови

 

 

Територія району - 1,25 тис. км2

 

Центр району – м. Долина

 

Відстань до м. Івано-Франківськ – 58 км

 

Природні ресурси

Долинський район багатий на родовища корисних копалин, зокрема нафти і газу, підземних прісних і мінеральних вод, розсолів, а також сировину для будівельних матеріалів.

Основу мінерально-сировинних ресурсів, які видобуваються в районі складають нафта і газ. Основні родовища знаходяться в пізній, завершальній стадії розробки, для якої характерне поступове зменшення видобутку продукції. Початкові видобувні запаси родовищ становили 57,0 млн. тонн нафти, по оцінках залишилось біля 8 млн. тонн.

В районі також виявлено більше 10 проявів мінеральних вод різних типів. Серед них найбільш розповсюджені води без специфічних властивостей і компонентів, хлоридно-натрієві розсоли, води типу «Нафтуся» – виявлено 6 водопунктів. Найбільш відомим є Ново–Мізуньське родовище, води якого використовують з лікувальною метою, а також для промислового розливу в пляшки під назвою «Горянка».

У природно-ресурсному потенціалі одне з основних місць займають також лісові ресурси. Загальна площа лісового фонду на території району складає 92,8 тис. га, що становить близько 75,0 відс. площі району.

Гідрографію району утворює група річок басейну Дністра: Свіча, Саджава, Лужанка та ін., які своїми сильно розгалуженими верхів'ями починаються на північних схилах Карпатських гір, на висоті більш 1000 м над рівнем моря. Найбільша річка Свіча довжиною 107 км бере свій початок з хребта Вишківських Горган на висоті 1155 метрів. Великих природних озер в районі немає. Одним з найбільших є Долинське озеро, яке займає площу 25 га. Середня глибина водойми 2,5 м.

 

1.2. Демографія

 

Населення району – 69,8 тис. осіб

(на 01.01.2016)

 

1.3. Економічний потенціал

 

Промисловість

Промисловий потенціал району нараховує 9 основних промислових підприємств з чисельністю працівників 3325 чоловік та річним обсягом промислового виробництва близько 2500,0 млн. гривень.

Основною галуззю промисловості виступає нафтогазовидобувна галузь - надзвичайно важлива ланка, що значною мірою визначає її соціально-економічний та культурний стан, сприяє покращенню рівня життя місцевого населення.

Аналіз стану нафтовидобутку в районі вказує також на незадовільну динаміку видобутку вуглеводнів. Так, за період з 1990 року обсяг видобутку нафти НГВУ «Долинанафтогаз» зменшився наполовину, а за січень-грудень 2015 року по НГВУ «Долинанафтогаз» видобуток нафти (включаючи газовий конденсат) скоротився до відповідного періоду попереднього року на 9,0 відс., а видобуток газу - на 1,0 відсоток.

Провідною галуззю, що формує майже половину обсягів промислового виробництва переробної промисловості, є виробництво деревини та виробів з деревини.

Ця галузь однією з перших досягла стабілізації і протягом останніх років нарощує обсяги товарної продукції. Розвиток деревообробної галузі району здійснюється в напрямку переробки деревини на пиломатеріали та виробництва деревинно-волокнистої плити.

ТзОВ «Уніплит» є єдиним підприємством в Україні з виробництва деревинно-волокнистих плит мокрим способом і основним постачальником цієї продукції як в Україні, так і за її межами. Річний випуск плити досягнув майже 18,0 млн. кв.м.

Інвестиційною програмою ТзОВ «Мілвуд» в 2015 році  передбачено ввести  в експлуатацію дві сушильні камери  та  закінчити  будівництво цеху із виготовлення клеєного, зрощеного бруса  KVH та BSH.

Головним стратегічним напрямком розвитку виробництва деревини та виробів з неї є створення сучасного високотехнологічного виробництва з поглибленої переробки деревини для забезпечення потреб економіки та внутрішнього і зовнішнього ринків в лісоматеріалах, конкурентоспроможній продукції на деревній основі.

Підприємства легкої промисловості ТзОВ «Довіра» та ТзОВ «Спецодяг» володіють великими потенційними можливостями виробництва швейних виробів. Випуск продукції на давальницьких засадах згідно укладених контрактів з іноземними споживачами дає змогу зберегти виробничий та кадровий потенціал підприємств, створити нові робочі місця та освоїти передові технологічні процеси.

Обсяг реалізованої продукції даними підприємствами за січень-грудень 2015 року у порівнянні з 2014 роком зріс  майже на 25,0 відсотків.

В 2007 році розпочато будівництво нової швейної фабрики ТзОВ «Гроклін-Долина» з пошиття верхів сидінь для автомобілів за кошти польських інвесторів.

Перспективою розвитку галузі є розширення обсягів виробництва високоякісних товарів з метою їх реалізації на внутрішньому та зовнішньому ринках.

 

Сільське господарство

Основними власниками та користувачами  землі є господарства населення. На кінець 2015 року у них було зосереджено 18,9 тис.га сільськогосподарських угідь, у тому числі 11,6 тис.га ріллі.

         У 2015 році в районі нараховувалось 14 діючих підприємств (включаючи фермерські господарства), основним видом діяльності яких є сільське господарство.

В структурі виробництва продукції сільського господарства в районі переважає продукція рослинництва.

 

Інвестиційна та зовнішньоекономічна діяльність

У розвиток економіки району за січень-вересень 2015 року суб’єкти господарювання району вклали 111,1 млн.грн. капітальних інвестицій, що становить 2,4 відс. до загального обсягу по області. У розрахунку на одну особу освоєно 1589,1 грн. інвестицій.

Станом на 1 жовтня 2015 року в економіку Долинського району іноземними інвесторами з 11 країн світу вкладено 10,0 млн. дол. США прямих іноземних інвестицій (акціонерного капіталу), з них у січні-вересні 2015 року 15,0 тис. дол. США. Пріоритетне місце в інвестуванні економіки району належить країнам Європейського Союзу, якими забезпечено 95% обсягу вкладень, з них основними залишаються нерезиденти сусідньої Польщі. Найбільш привабливими для іноземних інвесторів є підприємства переробної промисловості, де зосереджено 96,5% іноземного капіталу. За темпом зростання(зменшення) прямих іноземних інвестицій, відсотків до обсягів на початок року Долинський район посів 2 місце в області.

Серед яскравих прикладів результативного застосування іноземного капіталу в районі є будівництво швейної фабрики польським акціонерним товариством «Інтер Гроклін Авто АТ». Наразі підприємством оголошено набір працівників для навчання та подальшої роботи.

Обсяги експорту товарів суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності Долинського району у 2015 році склали 20,2 млн.дол. США, імпорту – 5,8 млн.дол. США. У порівнянні з попереднім роком обсяги експорту зменшилися на 21,8 відс.,  імпорту – майже на 30 відс..

Питома вага району в загальнообласних обсягах експорту товарів склала 5,4 відс., імпорту – 2 відсотки..

Партнерами  у  зовнішній  торгівлі  були  нерезиденти з 39 країн світу.

Понад 80% обсягів експорту товарів було направлено до Румунії, Німеччини, Угорщини, Польщі, Чехії та Словаччини. Основу  експортних  відвантажень складали деревина і вироби з деревини та текстильні вироби.

Більше половини імпортних надходжень отримано з Німеччини. Вагомими  були  і  обсяги  товарів  отриманих з Польщі, Чехії та Китаю. З-за меж країни до району надходили текстильні матеріали та текстильні вироби, продукція хімічної і пов’язаних з нею галузей промисловості, механічні та електричні машини, недорогоцінні метали та вироби з них, взуття і його частини, засоби наземного транспорту, крім залізничного.

 

Найбільші підприємства

 

Назва підприємства

Вид діяльності

НГВУ «Долинанафтогаз»

Добувна промисловість і розроблення кар’єрів

ТзОВ «Швейна фабрика «Довіра»

Текстильне виробництво, виробництво одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів

ТзОВ «Спецодяг»

Текстильне виробництво, виробництво одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів

ТзОВ «Інтер’єр»

Виготовлення виробів з деревини, виробництво паперу та поліграфічна діяльність

ТзОВ «Уніплит»

Виготовлення виробів з деревини, виробництво паперу та поліграфічна діяльність

Долинський газопереробний завод

Виробництво коксу та продуктів нафтоперероблення

ТзОВ «Живиця Плюс»

Виробництво хімічних речовин і хімічної продукції

 

Продукція, що виробляється в районі

 

1. Нафта включаючи нафтовий конденсат

2. Газ природний і попутний

3. Корбомідні смоли

4. Деревинно-волокнисті плити

5. Скраплений газ

6. Швейні вироби

 

1.4. Транспорт і комунікацї

         Транспортна система району представлена залізничним та автомобільним видами транспорту.

         Долинський район знаходиться на перетині двох автомобільних доріг державного значення:

·         Н-10 «Стрий – Івано-Франківськ – Чернівці – Мамалига»

·         Р-21 «Долина – Хуст»

Завдяки цьому з Долини наявний прямий та безперешкодний доступ до регіональних центрів Західної України міст Львова, Івано-Франківська та Чернівців, один з двох автомобільних коридорів на Закарпаття, а також вихід на міжнародну автомагістраль Е40 в районі міста Стрий (Львівська обл.).

Через район проходить гілка львівської залізниці, станція «Долина». Функціонує сучасний залізничний та автомобільний вокзали.

 

Найближчі вузлові залізничні станції:

·         Стрий (Львівська обл.) – 38 км;

·         Івано-Франківськ – 60 км;

·         Львів – 114 км.

 

Найближчі аеропорти:

·         міжнародний аеропорт «Івано-Франківськ» – 60 км;

·         міжнародний аеропорт «Львів» – 114 км.

 

1.5. Освіта

У 2015 році в районі функціонують 62 заклади освіти. Серед них 4 загальноосвітні навчальні заклади нового типу: Долинські гімназія №1, спеціалізована школа-інтернат, природничо-математичний ліцей, спеціалізована школа №6, 16 загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів,                                               9 загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів, 6 загальноосвітніх шкіл І ступеня,                   10 навчально-виховних комплексів «загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад», 10 дошкільних навчальних закладів,                                 3 позашкільні установи (Будинок дитячої та юнацької творчості, станція юних техніків, дитячо-юнацька спортивна школа), міжшкільний навчально-виробничий комбінат, вечірня школа ІІ-ІІІ ступенів. Працюють два навчальні заклади обласного підпорядкування: Вигодський навчальний корекційно-реабілітаційний центр, Долинський дитячий будинок змішаного типу для дітей-сиріт і дітей, які залишились без піклування батьків дошкільного та шкільного віку.

У 2015-2016 навчальному році в загальноосвітніх навчальних закладах навчається 7910 учнів у 472 класах. Працює 25 груп продовженого дня з наповнюваністю 746 учнів.  1495 дітей виховується в дошкільних закладах.

 

 

1.6. Соціально-культурна сфера

 

Охорона здоров’я

Медична допомога населенню району надається 45 лікувально-профілактичними установами. Це зокрема : центральна районна лікарня, дитяча і Вигодська  міські лікарні, стоматологічна поліклініка, протитуберкульозний диспансер, 8 (вісім) сільських  лікарських амбулаторій сімейного типу і 32 фельдшерсько-акушерські пункти.

 

Культура

В районі мережа закладів культури, складає 90 установ, з них 44 – клубні заклади, централізована бібліотечна система - 43 установи, 2 –музичні, 1 – художня дитячі школи.

 

1.7. Туризм

На території району знаходиться 18 діючих об'єктів туристично-рекреаційної сфери, які одночасно можуть прийняти 860 осіб. Діють 15 садиб сільського зеленого туризму на 200 місць. Трьом садибам присвоєно базовий рівень та одній садибі присвоєно 3 категорію.

З метою створення сприятливих умов, відповідної інфраструктури та нових туристичних маршрутів для розвитку перспективних тематичних напрямів туризму, зокрема екстремального, культурно-пізнавального, спортивно–оздоровчого, та з ціллю збільшення потоку туристів у район організовуються щорічні фестивалі.

Найбільш відвідуваними місцями району є Гошівський монастир Святих отців Василіян, туристичний маршрут вузькоколійною залізною дорогою «Карпатський трамвай», Центр спадщини Вигодської вузькоколійки, Долинський краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів, музей-криївка та туристичний маршрут на гору Яворина - до бункера крайового провідника ОУН - УПА Роберта.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

РОЗДІЛ 2. ПРОПОЗИЦІЇ ДЛЯ ІНВЕСТОРІВ

2.2. Інвестиційні проекти

 

Інформація про інвестиційний проект

Повна назва інвестиційного проекту

«Розвиток індустріального парку «Долина» в місті Долина Івано – Франківської області»

Передумови, які сприяють впровадженню проекту

-           земельна ділянка розташована одночасно в межах населеного пункту і на певній відстані від житлової забудови в місцевості з надзвичайно привабливим гірським краєвидом;

-           наявні підведені всі основні інженерні мережі (газ, електроенергія, водопостачання і каналізація);

-           рельєф ділянки чистий і пологий, територія не заболочена;

-           земельна ділянка має єдиного власника (територіальна громада міста) та вільна від зобов’язань;

-           землі ніколи раніше не використовувались під промислові потреби чи військові об’єкти;

-           зручне транспортне сполучення (під’їзна дорога та залізнична колія), розташування на перетині вузлових шляхів між містами Львів, Івано-Франківськ та Закарпаттям;

-           відносна близькість до кордонів з державами Європейського Союзу;

-           помірні та привабливі для інвестора значення нормативної грошової оцінки земель;

-            бажання місцевої влади співпрацювати з інвесторами та всіляко сприяти в процесі входження.

Результати, яких планується досягти в результаті впровадження проекту

-        Створення сприятливих умов для розміщення нових підприємств, у тому числі іноземних.

-        Активізація процесу залучення в економіку зовнішніх і внутрішніх інвестицій.

-        Збільшення надходження до бюджетів податків, зборів (обов’язкових платежів).

-        Здійснення технічного переоснащення, забезпечення збільшення обсягів виробництва конкурентоспроможних товарів.

-        Забезпечення ефективного використання потенціалу існуючих підприємств. 

-        Збільшення регіональних темпів зростання промислового виробництва.

-        Збільшення числа зайнятого населення, як наслідок, покращення соціальних стандартів та економічної ситуації як у районі, так і у регіоні в цілому.

-        Зростання заробітної плати, підвищення рівня і якості життя населення;

-        Мінімізація негативного впливу кризи традиційних видів промисловості характерних для регіону (зокрема нафтогазової) та її наслідків на економіку і соціальну сферу регіону

Курс гривні до дол.США на дату підготовки інформації

25,0

Повна вартість проекту

(тис.дол. США)

235

Обсяг внеску інвестора

(тис.дол. США)

209

Необхідний вид внеску інвестора

(виберіть необхідне)

 

Грошові кошти на проектно-вишукувальні роботи,виготовлення проектно-кошторисної документації, будівництво в межах індустріального парку внутрішньої автомобільної дороги та вітки під’їзної залізничної колії. Кошти – 209 тис. дол. США

Внесок ініціатора проекту (виберіть необхідне та зазначте вартість або фізичний обсяг)

Кошти – 26 тис. дол.. США

Земельна ділянка -   27 га

 

Стадія проекту

(виберіть необхідне)

 

Ідея проекту (інвестиційна пропозиція).

Підготовлено техніко-економічне обґрунтування ( концепція індустріального парку ).

Розпочато реалізацію ( будівництво під’їзної дороги, інженерних мереж та комунікацій, спроектовано будівництво вітки під’їзної залізничної колії ).

 

Спосіб (форма) залучення інвестицій

Створення спільного підприємства з інвестором

Договір про спільну діяльність

Опишіть процес співпраці з інвестором

Передача ділянок інвесторам, що мають намір будувати промислові виробництва в межах нової промислової зони, відбуватиметься на основі аукціону на право викупу або довгострокової оренди.

Для визначення базової вартості земельної ділянки застосовується значення нормативної грошової оцінки.

Очікуваний термін окупності проекту

Залежно від виду виробництва та за умови мінімізації «часу до ринку» для інвестора, середня окупність інвестицій становить 6-7 років

Які заходи для впровадження проекту вже реалізовано

Будівництво під’їзної дороги, інженерних мереж та комунікацій, спроектовано будівництво вітки під’їзної залізничної колії .

Чи необхідно звертатись до органу  місцевого самоврядування для набуття права на земельну ділянку

Так

 

Якщо необхідно, на якій стадії процес виділення ділянки

На стадії повної готовності

Можливі ризики проекту

Нестабільна політична та економічна ситуація в країні, військовий конфлікт на сході України,що може негативно вплинути на залучення інвестора

Інша суттєва інформація про проект

Метою даного проекту є підвищення конкурентоспроможності ділянки індустірального парку «Долина» задля створення передумов для залучення на його територію інвестицій в будівництво нових промислових потужностей, шляхом розвитку базової інженерної інфраструктури земельної ділянки та її широкої промоції в зацікавлених колах.

Основними перевагами є близькість території індустріального парку до основних логістичних потоків та кордонів з державами ЄС, знаходиться на перетині доріг державного значення P-21 Долина-Хуст та Н-10 Стрий-Чернівці-Мамалига, наявність єдиного власника ( комунальна власнісь), відкритість та прозорість місцевої влади та бажання співпрацювати з інвестором.

Інформація про суб’єкта господарської діяльності - ініціатора проекту

Повна офіційна назва, код ЄДРПОУ

Долинська міська рада, 04054317

Місце знаходження, адреса

пр. Незалежності 5,

м. Долина, Івано-Франківська обл.,

Україна 77500

Телефон: (03477) 2-70-30

Факс: (03477) 2-70-35

E-mail: rada@dolyna.info

Форма власності

Комунальна

Основні види діяльності

Долинська міська рада є органом, що представляє міську громаду міста та здійснює від її імені та в її інтересах функції і повноваження місцевого самоврядування, визначені Конституцією та законами України. Впроваджує соціально-економічну та культурну політику міста.

Долинська міська рада керується Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», іншими нормативно-правовими актами, що регламентують повноваження та функції органів місцевого самоврядування.

 

Адреса веб-сайту

http://rada.dolyna.info

Інформація для контактів по проекту

Ім’я, прізвище контактної особи

Володимир Смолій, Наталія Головата

Посада

Заступник міського голови, начальник відділу інвестицій, енергозбереження та муніципального розвитку

Номер телефону:

-службовий

-мобільний

(03477)2 70 07

099 2206091

Е-mail

v.smolii@dolyna.info ; n.holovata@dolyna.info

Факс

(03477) 2-70-35

Мова спілкування

українська, англійська

Дата підготовки інформації (місяць, рік)

06/2016

 

Повнаназваінвестиційного проекту

Розвиток бальнеологічного (SPA) туризму в місті Долина, на основі використання лікувально-оздоровчих властивостей соляної ропи з родовища «Барбара»

Передумови, які сприяють впровадженню проекту

На замовлення Долинської міської ради Одеським науково-дослідним інститутом бальнеології проведено 2 етапи  первинних досліджень соляної ропи. На основі наявних сьогодні даних можна стверджувати про унікальність цього  мінерального ресурсу, на основі якого можливо розбудувати лікувально-оздоровчу інфраструктуру

Результати, яких планується досягти в результаті впровадження проекту

Буде відновлене використання природного ресурсу – соляної ропи та створено оздоровчий SPA комплекс, сформовані потоки відпочиваючих, і як результат суттєво збільшені вхідні грошові потоки в усі сфери економіки міста, включаючи дохідну частину бюджету

Курс гривнідо дол. США на дату підготовки інформації

-

Повна вартість проекту

(тис.дол. США)

-

Обсяг внеску інвестора

(тис.дол. США)

-

Необхідний вид внеску інвестора

Грошові кошти, тис.дол. США

Внесок ініціатора проекту

Земельна ділянка

На якому етапі перебуває процес впровадження проекту

Ідея проекту (інвестиційна пропозиція).

Підготовлено техніко-економічне обґрунтування (Долинською міською радою прийнята концепція освоєння інвестиційної зони )

Розпочато реалізацію (наявні фізико-хімічні та перед клінічні аналізи лікувально-оздоровчих властивостей ропи. В процесі виконання заключний етап досліджень – клінічні).

Спосіб (форма) залучення інвестицій

Створення спільного підприємства з інвестором

Договір про спільнудіяльність

Опишіть процес співпраці з інвестором

Передача ділянок інвесторам, що мають намір будувати санаторно-курортні об’єкти, а також об’єкти сервісу може відбуватись на основі аукціону на право викупу або оренди.

Використання вод родовища «Барбара» можливо лише на умовах виготовлення відповідної ліцензії.

Участь інвестора та співпраця з місцевою владою можлива також у формі створення спільних юридичних суб’єктів

Очікуваний термін окупності проекту

Враховуючи значний лікувально-оздоровчий потенціал долинських розсолів, за умови правильно побудованої маркетингової політики, термін окупності інвестицій може коливатись в межах 6-8 років.

Чи необхідно звертатись до органу місцевого самоврядування для набуття права на земельнуділянку

Так

Можливі ризики проекту

Нестабільна політична та економічна ситуація в країні, військовий конфлікт на сході України,що може негативно вплинути на залучення інвестора

Інша важлива для інвестора інформація по проекту

Даним інвестиційним проектом пропонується будівництво комплексу відкритих басейнів в поєднанні з відпочинково-готельною інфраструктурою на території земельних ділянок колишньої солеварні та військового містечка в старій частині міста Долина, а також реставрація історичних будівель солеварні та створення в них унікального музею солеваріння

Інформація про юридичну особу - ініціатора проекту

Повна офіційна назва, код ЄДРПОУ

Долинська міська рада

Місце знаходження, адреса

пр. Незалежності 5,

м. Долина, Івано-Франківська обл.,

Україна 77500

Телефон: (03477) 2-70-30

Факс: (03477) 2-70-35

E-mail: rada@dolyna.info

Форма власності

Державна

Основні види діяльності

Долинська міська рада є органом, що представляє міську громаду міста та здійснює від її імені та в її інтересах функції і повноваження місцевого самоврядування, визначені Конституцією та законами України.

Долинська міська рада керується Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», іншими нормативно-правовими актами, що регламентують повноваження та функції органів місцевого самоврядування.

Адреса веб-сайту

http://rada.dolyna.info

Інформація для контактів по проекту

Ім’я, прізвище контактної особи

Володимир Смолій, Наталія Головата

Посада

Заступник міського голови, спеціаліст відділу інвестицій, енергозбереження та муніципального розвитку

Номер телефону:

-службовий

-мобільний

+38(03477)2 70 07

Е-mail

v.smolii@dolyna.info ; n.holovata@dolyna.info

Факс

+38(03477) 2-70-35

Мова спілкування

українська, англійська

Дата підготовки інформації (місяць, рік)

08.2016

 

Повна назва інвестиційного проекту

(з вказаниммісцем реалізації)

Гірськолижний рекреаційний комплекс «Бескид» в селі Мислівка Долинського району

Передумови, які сприяють впровадженню проекту

Наявність відпочинкового комплексу «Бескид» в с. Мислівка

Результати, яких планується досягти в результаті впровадження проекту

Забезпечить робочими місцями на період будівництва 2500 чоловік та 1000 осіб в період його експлуатації; розвиток туристичного відпочинку

Курс гривні до дол. США на дату підготовки інформації

25,0

Повна вартість проекту

(тис.дол. США)

100 000,0

Обсяг внеску інвестора

(тис.дол. США)

300,0

Необхідний вид внеску інвестора

(виберітьнеобхідне)

Грошові кошти, тис. дол. США

Внесок ініціатора проекту (виберіть необхідне та зазначте вартість або фізичний обсяг)

Кошти (тис.дол.США) – 100 000,0 (тис. дол. США)

Земельні ділянки (га) - оренда 480 га

Обладнання (яке, вартість або кількість) – 35 000,0 тис. дол. США

На якому етапі перебуває процес впровадження проекту

(виберіть необхідне)

Ідея проекту (інвестиційна пропозиція)

Підготовлено техніко-економічне обґрунтування (частково)

Спосіб (форма) залучення інвестицій

(виберіть необхідне)

- кредит (гарантії повернення кредиту - вартість наявного нерухомого майна)

Опишіть процесс співпраці з інвестором (зокрема, щодо гарантій виконання зобов’язань)

Інвестор – ТзОВ «Інвестиційна компанія «Укркапітал»

Очікуванийтермінокупності проекту

15 років

Чи необхідно звертатись до органу місцевого самоврядування для набуття права на земельну ділянку

Ні

Якщо необхідно, на якій стадії процесс виділення ділянки

Стадія погодження з ДП «Вигодське лісове господарство», Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства, управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації

Можливі ризики проекту

Відволікання терміну будівництва за рахунок бюрократичного погодження проектної та іншої документації в області.

Інша важлива для інвестора інформація по проекту

Проект «Гірськолижний рекреаційний комплекс «Бескид» реалізовується на території села Мислівка Шевченківської сільської ради. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1996 року №1576 « Про затвердження переліку населених пунктів віднесених до курортних» село Мислівка курортним

Інформація про юридичну особу - ініціатора проекту

Повна офіційна назва, код ЄДРПОУ

ТзОВ «Інвестиційна компанія «Укркапітал»  32706734

Місце знаходження, адреса

Юридична адреса: м. Київ,

вул. Велика Васильківська, 23 «Б»

Місце знаходження: м. Киїа, вул. Пугачова, 9

Електронна адреса: sd_com@ukr.net

Форма власності

Приватна

Основні види діяльності

Інвестиційна діяльність та будівництво

Адреса веб-сайту

-

Інформаціядляконтактів по проекту

Ім’я, прізвище контактної особи

Осмоловська Світлана Леонідівна

Посада

Директор ВК «Бескид»

Номер телефону:

-службовий

-мобільний

 

0347791226

0675052464

Е-mail

svetla_osm@mail.ru

Факс

0347791226

Мова спілкування

Українська

Дата підготовкиінформації (місяць, рік)

17.08.2016р.

 

Повна назва інвестиційного проекту

(з вказаним місцем реалізації)

«Відпочинково-туристичний та громадсько-суспільний центр «Торунський Перевал»

Передумови, які сприяють впровадженню проекту

Торунський перевал є постійним місцем короткострокового відпочинку туристів та подорожуючих. ДП «Вигодське лісове господарство» проводиться впорядкування території: споруджено дерев’яні альтанки, столи з лавками та інформаційні вказівники; здійснюється прибирання та вивіз сміття. Щоденно на Торунському перевалі зупиняється для відпочинку близько 100 осіб

Результати, яких планується досягти в результаті впровадження проекту

Покращення умов для короткотерміного відпочинку подорожуючих, підвищення якості надання туристичних послуг, полегшення доступу до інформації про Івано-Франківську область

Курс гривні до дол. США на дату підготовки інформації

24,8

Повна вартість проекту

(тис.дол. США)

1200,0

Обсяг внеску інвестора

(тис.дол. США)

1200,0

Необхідний вид внеску інвестора

(виберіть необхідне)

Грошові внески, тис. дол. США

Внесок ініціатора проекту (виберіть необхідне та зазначте вартість або фізичний обсяг)

Земельна ділянка (1,18 га) – спорудження Центру гостинності

Земельна ділянка (0,72 га) – облаштування Меморіалу пам'яті та жалоби загиблим в І Світовій війні

На якому етапі перебуває процес впровадження проекту

(виберітьнеобхідне)

Ідея проекту (інвестиційна пропозиція)

Спосіб (форма) залучення інвестицій

(виберіть необхідне)

Довгострокова оренда земельної ділянки

Опишіть процес співпраці з інвестором(зокрема, щодо гарантій виконання зобов’язань )

Укладення довгострокового договору оренди земельної ділянки

Очікуваний термін окупності проекту

12 років

Чи необхідно звертатись до органу місцевого самоврядування для набуття права на земельну ділянку

Земельна ділянка відноситься до земель ДП «Вигодське лісове господарство». Згідно розпорядження Кабінету Міністрів України від 10.04.2008 № 610 повноваження щодо вилучення земельних ділянок лісогосподарського призначення (зі зміною цільового використання) в межах та за межами населеного пункту із земель державної власності належать до компетенції Кабінету Міністрів України.

 

Ч. 4 ст. 18 Лісового кодексу України передбачено довгострокове тимчасове користування лісами державної та комунальної власності, яке здійснюється  без вилучення земельних ділянок у постійних користувачів лісами на підставі рішення органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, прийнятого в межах їх повноважень за погодженням з постійними користувачами лісами та органом виконавчої влади з питань лісового господарства. Однак, згідно ст. 20 ЛКУ тимчасові лісокористувачі на умовах довгострокового  користування мають право зводити тимчасові будівлі і споруди, необхідні для ведення господарської діяльності.

Якщо необхідно, на якій стадії процесс виділення ділянки

Відповідно до ч. 2. ст. 149 ЗКУ вилучення  земельних ділянок проводиться за згодою землекористувачів. З метою вилучення земельної ділянки на першому етапі необхідно:

- отримати письмову згоду на вилучення земельної ділянки землекористувача – ДП «Вигодське лісове господарство»;

- до початку проектних робіт попередньо інформувати КМУ про наміри вилучення земельних ділянок з представленням обґрунтування;

- отримати дозвіл КМУ на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, який надається відповідним розпорядженням КМУ

Можливі ризики проекту

1. Фінансова і цінова нестабільність, інфляційні процеси

2. Погіршення екологічної ситуації

3. Недостатня увага розвитку туризму з боку держави

4. Незадовільний стан транспортної інфраструктури країни, низька якість послуг з перевезення

5. Конкуренція з боку інших регіонів

6. Зміна потреб і смаків туристів-споживачів

7. Виникнення надзвичайних ситуацій природного (паводки, зсуви, селі, ерозії) та техногенного характеру

8. Недосконала законодавча база

9. Погіршення інвестиційного клімату

Інша важлива для інвестора інформація по проекту

Важливим аспектом проекту є його транспортна та інфраструктурна розв’язка. Через Торунський перевал проходить дорога державного значення Долина – Хуст, що сполучає Івано-Франківську та Закарпатську області

Інформація про юридичну особу - ініціатора проекту

Повна офіційна назва, код ЄДРПОУ

Асоціація інвестиційного бізнесу «Золоте кільце Прикарпаття»

Місце знаходження, адреса

Пр. Незалежності, 5 м. Долина Івано-Франківська обл.

Форма власності

Приватна

Основні види діяльності

-

Адреса веб-сайту

-

Інформація для контактів по проекту

Ім’я, прізвище контактної особи

Осмоловська Світлана Леонідівна

 

Диндин Наталія Тарасівна

Посада

Голова Асоціації

 

Начальник відділу інвестицій і туризму управління економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації

Номер телефону:

-службовий

-мобільний

+380675052464

 

+38(03477)27063

+380997326585

Е-mail

svetla_osm@mail.ru

 

doltour@ukr.net

Факс

+38(03477)27060

Мова спілкування

Українська

Дата підготовки інформації (місяць, рік)

08.2016

 

Повна назва інвестиційного проекту

(з вказаним місцем реалізації)

Облаштування інфраструктури для туристів на заповіднику державного значення – болоті Ширковець

Передумови, які сприяють впровадженню проекту

Болото Ширкове́ць — гідрологічна пам'ятка природи загальнодержавного значення. Розташована в Долинському районі Івано-Франківської області, між селами Старий Мізунь і Новий Мізунь, у межах Вигодської улоговини на висоті 500–550 м над р. м. Площа природоохоронної території 12 га. Болото, яке взято на облік міжнародною організацією «Телма»,  добре збереглося, так як на прилеглих територіях не проводилося осушення. Низькорослі сосни із зонтиковидною кроною створюють цікавий та незвичайний для Карпат ландшафт. Оскільки аналогів болоту Ширковець в Карпатах немає, цей проект є важливим, а його реалізація  дасть можливість зберегти заповідну територію, залучити туристів до атракції та матиме інформаційно-освітницьку функцію (вивчення флори та фауни, природо-охоронні та екологічні заходи і т.д.).

Результати, яких планується досягти в результаті впровадження проекту

Створення нових причин приїзду  туристів є важливим чинником для залучення туристів. Вздовж заказника державного значення болота «Ширковець» проходить туристичний маршрут «Карпатський трамвай», який є одною з найбільш відвідуваних туристичних атракції району

Курс гривні до дол. США на дату підготовки інформації

24,8

Повна вартість проекту

(тис.дол. США)

102,0

Обсяг внеску інвестора

(тис.дол. США)

102,0

Необхідний вид внеску інвестора

(виберіть необхідне)

Грошові кошти, тис. дол. США

Внесок ініціатора проекту (виберіть необхідне та зазначте вартість або фізичний обсяг)

-

На якому етапі перебуває процес впровадження проекту

(виберітьнеобхідне)

Розроблено проектно-кошторисну документацію

Спосіб (форма) залучення інвестицій

(виберіть необхідне)

Створення спільного підприємтва

Опишіть процес співпраці з інвестором (зокрема, щодо гарантій виконання зобов’язань )

Угода з ДП «Вигодське лісове господарство» на розміщення малих архітектурних форм

Очікуваний термін окупності проекту

15 років

Чи необхідно звертатись до органу місцевого самоврядування для набуття права на земельну ділянку

Земельна ділянка відноситься до земель ДП «Вигодське лісове господарство».

 

Ч. 4 ст. 18 Лісового кодексу України передбачено довгострокове тимчасове користування лісами державної та комунальної власності, яке здійснюється  без вилучення земельних ділянок у постійних користувачів лісами на підставі рішення органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, прийнятого в межах їх повноважень за погодженням з постійними користувачами лісами та органом виконавчої влади з питань лісового господарства. Однак, згідно ст. 20 ЛКУ тимчасові лісокористувачі на умовах довгострокового  користування мають право зводити тимчасові будівлі і споруди, необхідні для ведення господарської діяльності.

Якщо необхідно, на якій стадії процесс виділення ділянки

-

Можливі ризики проекту

1. Фінансова і цінова нестабільність, інфляційні процеси

2. Погіршення екологічної ситуації

3. Недостатня увага розвитку туризму з боку держави

4. Незадовільний стан транспортної інфраструктури країни, низька якість послуг з перевезення

5. Конкуренція з боку інших регіонів

6. Зміна потреб і смаків туристів-споживачів

7. Виникнення надзвичайних ситуацій природного (паводки, зсуви, селі, ерозії) та техногенного характеру

8. Недосконала законодавча база

9. Погіршення інвестиційного клімату

Інша важлива для інвестора інформація по проекту

Проект «Облаштування інфраструктури для туристів на заповіднику державного значення - болото Ширковець» ввійшов до Стратегії розвитку Івано-Франківської області на 2015 – 2017 роки. Проект передбачає встановлення дерев’яних оглядових майданчиків, альтанок, лавок та інформаційних щитів, макетів диких тварин на болоті Ширковець

Інформація про юридичну особу - ініціатора проекту

Повна офіційна назва, код ЄДРПОУ

Долинська районна державна адміністрація

Місце знаходження, адреса

пр. Незалежності, 5 м. Долина

Форма власності

Державна

Основні види діяльності

 

Адреса веб-сайту

http://ww2.gov.if.ua/dolynska

Інформація для контактів по проекту

Ім’я, прізвище контактної особи

Диндин Наталія Тарасівна

Посада

Начальник відділу інвестицій і туризму управління економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації

Номер телефону:

-службовий

-мобільний

 

+38(03477)27063

+380997326585

Е-mail

doltour@ukr.net

Факс

+38(03477)27060

Мова спілкування

Українська

Дата підготовки інформації (місяць, рік)

08.2016

 

2.3. Вільні земельні ділянки

 

Загальна інформація

1.1

Тип ділянки (виберіть необхідне)

Green-field

1.2

Назва ділянки

«Індустріальний парк «Долина»

1.3

Область

Івано-Франківська

1.4

Район

Долинський

1.5

Назва найближчого населеного пункту і відстань від нього до ділянки (км)

Долина

1.6

Відстань від ділянки до найближчого житлового будинку (км)

0,6 км

1.6.1

Відстань від ділянки до межі житлової зони (згідно з генпланом розвитку населеного пункту)(км)

0,6 км

1.7

Назва найближчого районного центру і відстань до нього (км)

Ділянка розташована в межах території міста Долина, на його окраїні з південно – західного боку, відмежована від житлової забудови

1.8

Назва найближчого обласного центру і відстань до нього (км)

Івано-Франківськ - 58 км

1.9

Загальна площа ділянки, га

27,14 га

1.10

Форма ділянки

неправильної форми ( близька до прямокутної)

1.11

Рельєф, відмітка над рівнем моря (м),

різниця між найвищою і найнижчою відмітками висот ділянки (м)

рельєф ділянки чистий і пологий, територія не заболочена

1.12

Сусідні ділянки (опишіть)

Ділянка площею 5 га, яка перебуває у власності «Інтер-Гроклін»

1.13

Будівлі і споруди, якщо вони є на ділянці, хто їх власник(опишіть)

Відсутні

1.14

Чи  є підземні перешкоди на ділянці

Відсутні

1.15

Чи  є надземні перешкоди на ділянці

Відсутні

1.16

Екологічні вимоги і обмеження (опишіть)

Відсутні

1.17

Забруднення грунту, поверхневих і грунтових вод(опишіть приклади і ризики забруднень)

Відсутнє

1.18

Затоплення ділянки під час повеней

(опишіть приклади і ризики затоплень)

Відсутнє

1.19

Додаткова інформація

-           земельна ділянка розташована одночасно в межах населеного пункту і на певній відстані від житлової забудови в місцевості з надзвичайно привабливим гірським краєвидом;

-           наявні підведені всі основні інженерні мережі (газ, електроенергія, водопостачання і каналізація);

-           рельєф ділянки чистий і пологий, територія не заболочена;

-           земельна ділянка має єдиного власника (територіальна громада міста) та вільна від зобов’язань;

-           землі ніколи раніше не використовувались під промислові потреби чи військові об’єкти.

Правовий статус

2.1

Власник

Територіальна громада м.Долина (Долинська міська рада)

2.2

Форма власності

Комунальна

2.3

Наявні правовстановлюючі документи власника  (зазначте, які)

Державний акт про право власності за територіальною громадою м.Долина

2.4

Кадастровий номер (вкажіть за наявності)

2622010100:01:013:0004

2.5

Користувач

Долинська міська рада

2.6

Наявні правовстановлюючі документи користувача (зазначте, які)

-

2.7

Для яких цілей використовується ділянка

Вільна земельна ділянка, відведена для розвитку індустріального парку та доступна для залучення нових інвесторів, які зацікавлені в виділенні земельних ділянок

2.8

Ділянка знаходиться в межах чи за межами населеного пункту

Ділянка розташована в межах території міста Долина, на його окраїні, відмежована від житлової забудови

2.9

Наявність містобудівної документації (схема планування території району,області або їх частин,  генеральний план населеного пункту, детальний план території  тощо)

Концепція індустріального парку «Долина», генеральний план міста

2.10

Класифікація виду цільового призначення земельної ділянки (назва, код КВЦПЗ)

Землі промисловості

2.11

Наявність правових обмежень (обтяжень) земельної ділянки

Відсутні

2.12

Форма передачі ділянки інвестору (зазначте можливі варіанти)

Довгострокова оренда

 

2.13

Орієнтовна вартість землі для продажу  (грн./м. кв.)

97 грн./м.кв.

2.14

Орієнтовна вартість землі для оренди (грн./м. кв.)

2,91грн./м.кв.

2.15

Додаткова інформація

Передача ділянок інвесторам, що мають намір будувати промислові виробництва в межах нової промислової зони, відбуватиметься на основі аукціону на право викупу або довгострокової оренди.

Для визначення базової вартості земельної ділянки застосовується значення нормативної грошової оцінки.

Транспортна та інженерна інфраструктура

3.1

Під’їзна дорога для вантажних автомобілів(опишіть, яке покриття дороги, її  ширина)

8 м

3.2

Відстань до автодороги державного значення (км)

0,1 км

 

3.3

Назва вантажної залізничної станції і відстань автодорогою від неї до ділянки (км)

1,5 км

3.4

Назва аеропорту і відстань автодорогою від нього до ділянки (км)

Міжнародний  аеропорт «Івано-Франківськ»

3.5

Назва найближчої річки і відстань від неї до ділянки, км

4 км

3.6

Наявність маршрутів громадського транспорту до ділянки (автобуси, потяги).

Міжміські перевезення Долина-Вигода (повз ділянку)

 

Інформація про підведення електричної мережі до ділянки

 

3.7.1

·         Відстань до діючого газопроводу (км)

0,6 км

3.7.2

·         Діаметр газопроводу (мм)

г/п високого тиску

3.7.3

·         Тиск газу у газопроводі (кгс/см2)

Немає інфщрмації

3.7.4

·         Резерв потужності у місці можливого підключення до газопроводу (м3/год)

Немає інформації

3.7.5

·         Відстань до діючої газорозподільної станції (ГРС), (км)

0,6 км

3.7.6

·         Резерв потужності газорозподільної станції (м3/год)

2050 м3/год

3.7.7

·         Орієнтовна вартість підведення газової мережі до ділянки (тис. дол. США)

Згідно кошторису

 

Інформація про підведення електричної мережі до ділянки

 

3.8.1

·         Відстань до діючої лінії електропередач (ЛЕП) (км)

0,3 км

3.8.2

·         Напруга лінії електропередач (кВ)

110/10

3.8.3

·         Резерв потужності на у місці можливого підключення до ЛЕП (кВт)

Немає інформації

3.8.4

·         Відстань до діючої трансформаторної підстанції, (км)

0,8 км

3.8.5

·         Напруга на трансформаторній підстанції (кВ)

Немає інформації

3.8.6

·         Резерв потужності на трансформаторній підстанції (кВт)

10 000

3.8.7

·         Орієнтовна вартість підведення електромережі до ділянки (тис. дол. США)

Згідно кошторису

 

Водопостачання

 

3.9.1

Як можна забезпечити водопостачання на ділянці(опишіть варіанти)

Очікувана потреба у воді на ІП становить більше 28 л/сек. Це дорівнює орієнтовно 102,17 м3/год.

Потенційною точкою підключення до системи водопостачання є існуючий водогін, діаметром 500 мм, що розташований в 900 м від умовного центру ділянки.

3.9.2

Відстань до можливого місця підключення до діючого водопроводу (км)

0,9 км

3.9.3

Діаметр діючого водопроводу (мм)

500 мм

3.9.4

Резерв потужності діючого водопроводу у місці можливого підключення (м3/год)

102,17 м3/год

3.9.5

Орієнтовна вартість водозабезпечення  ділянки (тис. дол. США)

Згідно кошторису

 

Водовідведення (каналізація)

 

3.10.1

Як можна забезпечити водовідведення (каналізацію) на ділянці(опишіть варіанти)

Міський каналізаційний колектор

 

3.10.2

Відстань до можливого місця підключення до діючої системи водовідведення (км)

0,45

3.10.3

Діаметр діючого каналізаційного водоводу (колектора) у місці можливого підключення до системи водовідведення (мм)

400

3.10.4

Резерв потужності діючої системи водовідведення у місці можливого підключення (м3/год)

Немає інформації

3.10.5

Чи з каналізаційного водоводу (колектора) каналізаційні стоки подаються на діючі очисні споруди?

Так

3.10.6

Резерв потужності діючих очисних споруд (м3/год)

Немає інформації

3.10.7

Орієнтовна вартість водовідведення від ділянки (тис. дол. США)

Згідно кошторису

 

Мережі зв’язку

 

3.11.1

Як можна забезпечити стаціонарний телефонний зв’язок

Відстань до мережі стаціонарного телефонного зв’язку 0,5 км

3.11.2

Чи є на ділянці стабільне покриття мобільним телефонним зв’язком і яких операторів

Так є

3.12

Додаткова інформація

-           земельна ділянка розташована одночасно в межах населеного пункту і на певній відстані від житлової забудови в місцевості з надзвичайно привабливим гірським краєвидом;

-           наявні підведені всі основні інженерні мережі (газ, електроенергія, водопостачання і каналізація);

-           рельєф ділянки чистий і пологий, територія не заболочена;

-           земельна ділянка має єдиного власника (територіальна громада міста) та вільна від зобов’язань;

-           землі ніколи раніше не використовувались під промислові потреби чи військові об’єкти;

-           зручне транспортне сполучення (під’їзна дорога та залізнична колія), розташування на перетині вузлових шляхів між містами Львів, Івано-Франківськ та Закарпаттям;

-           відносна близькість до кордонів з державами Європейського Союзу;

-           помірні та привабливі для інвестора значення нормативної грошової оцінки земель;

-           бажання місцевої влади співпрацювати з інвесторами та всіляко сприяти в процесі входження.

Контакти

4.1

Установа, організація

Долинська міська рада

4.2

Адреса веб-сайту

http://rada.dolyna.info

4.3

Тел/Факс

(03477)2 70 35

4.4

Ім’я, прізвище контактної особи

Володимир Смолій, Наталія Головата

4.5

Посада

Заступник міського голови, начальник відділу інвестицій, енергозбереження та муніципального розвитку

4.6

Мова спілкування

українська, англійська

4.7

Моб. тел.

(03477)2 70 07

4.8

E-мail

v.smolii@dolyna.info ; n.holovata@dolyna.info

5

Дата підготовки інформації (місяць, рік)

06/2016

 

1.1

Тип ділянки (виберіть необхідне)

Green-field (земельна ділянка без споруд)

1.2

Назва ділянки

с. Княжолука за м.н.п. ур. «Металіст»

1.3

Область

Івано-Франківська

1.4

Район

Долинський

1.5

Назва найближчого населеного пункту і відстань від нього до ділянки (км)

м. Долина 0,8км

1.6

Відстань від ділянки до найближчого житлового будинку (км)

0,4км

1.6.1

Відстань від ділянки до межі житлової зони (згідно з генпланом розвитку населеного пункту)(км)

0,3км

1.7

Назва найближчого районного центру і відстань до нього (км)

м. Долина 0,3км

1.8

Назва найближчого обласного центру і відстань до нього (км)

м. Івано-Франківськ 70 км

1.9

Загальна площа ділянки, га

2,0 га

1.10

Форма ділянки

трапеції

1.11

Рельєф, відмітка над рівнем моря (м),

різниця між найвищою і найнижчою відмітками висот ділянки (м)

рівнинний

1.12

Сусідні ділянки (опишіть)

Землі Княжолуцької с/ради (сіножаті)

1.13

Будівлі і споруди, якщо вони є на ділянці, хто їх власник(опишіть)

відсутні

1.14

Чи  є підземні перешкоди на ділянці

Рядом проходить газопровід високого тиску

1.15

Чи  є надземні перешкоди на ділянці

ЛЕП 6кВ

1.16

Екологічні вимоги і обмеження (опишіть)

 

1.17

Забруднення грунту, поверхневих і грунтових вод(опишіть приклади і ризики забруднень)

немає

1.18

Затоплення ділянки під час повеней

(опишіть приклади і ризики затоплень)

Не затоплюється

1.19

Додаткова інформація

За 1,5 км  знах. компресорна станція

 

2.1

Власник

Держава Україна

2.2

Форма власності

державна

2.3

Наявні правовстановлюючі документи власника  (зазначте, які)

відсутні

2.4

Кадастровий номер (вкажіть за наявності)

немає

2.5

Користувач

Землі с/ради

2.6

Наявні правовстановлюючі документи користувача (зазначте, які)

відсутні

2.7

Для яких цілей використовується ділянка

Для промислових потреб

2.8

Ділянка знаходиться в межах чи за межами населеного пункту

За м.н.п. с. Княжолука ур. «Металіст»

2.9

Наявність містобудівної документації (схема планування території району,області або їх частин,  генеральний план населеного пункту, детальний план території  тощо)

відсутня

2.10

Класифікація виду цільового призначення земельної ділянки (назва, код КВЦПЗ)

Землі промисловості

 

 

 

2.11

Наявність правових обмежень (обтяжень) земельної ділянки

Охоронна зона газопроводу високого тиску

2.12

Форма передачі ділянки інвестору (зазначте можливі варіанти)

Продаж

Довгострокова оренда

 

2.13

Орієнтовна вартість землі для продажу  (грн./м. кв.)

5,72

2.14

Орієнтовна вартість землі для оренди (грн./м. кв.)

1,71

2.15

Додаткова інформація

 

Транспортна та інженерна інфраструктура

3.1

Під’їзна дорога для вантажних автомобілів(опишіть, яке покриття дороги, її  ширина)

Наявна польова дорога 3,5 м

3.2

Відстань до автодороги державного значення (км)

0,4км

 

3.3

Назва вантажної залізничної станції і відстань автодорогою від неї до ділянки (км)

м. Долина 5км

3.4

Назва аеропорту і відстань автодорогою від нього до ділянки (км)

м. Івано-Франківськ 70км

3.5

Назва найближчої річки і відстань від неї до ділянки, км

р. Саджавка 0,4км

3.6

Наявність маршрутів громадського транспорту до ділянки (автобуси, потяги).

Рядом проходить автодорога Стрий Чернівці

 

Інформація про підведення електричної мережі до ділянки

Рядом проходить ЛЕП 6кВ

3.7.1

·         Відстань до діючого газопроводу (км)

Рядом проходить газопровід середнього тиску

3.7.2

·         Діаметр газопроводу (мм)

невідомо

3.7.3

·         Тиск газу у газопроводі (кгс/см2)

невідомо

3.7.4

·         Резерв потужності у місці можливого підключення до газопроводу (м3/год)

невідомо

3.7.5

·         Відстань до діючої газорозподільної станції (ГРС), (км)

невідомо

3.7.6

·         Резерв потужності газорозподільної станції (м3/год)

невідомо

3.7.7

·         Орієнтовна вартість підведення газової мережі до ділянки (тис. дол. США)

Згідно кошторису

 

Інформація про підведення електричної мережі до ділянки

Рядом проходить ЛЕП 6кВ

3.8.1

·         Відстань до діючої лінії електропередач (ЛЕП) (км)

0,2км

3.8.2

·         Напруга лінії електропередач (кВ)

6кВ

3.8.3

·         Резерв потужності на у місці можливого підключення до ЛЕП (кВт)

невідомо

3.8.4

·         Відстань до діючої трансформаторної підстанції, (км)

невідомо

3.8.5

·         Напруга на трансформаторній підстанції (кВ)

невідомо

3.8.6

·         Резерв потужності на трансформаторній підстанції (кВт)

невідомо

3.8.7

·         Орієнтовна вартість підведення електромережі до ділянки (тис. дол. США)

Згідно кошторису

 

Водопостачання

Рядом проходить водопровід

3.9.1

Як можна забезпечити водопостачання на ділянці(опишіть варіанти)

Підключення до водопроводу

3.9.2

Відстань до можливого місця підключення до діючого водопроводу (км)

0,2км

3.9.3

Діаметр діючого водопроводу (мм)

невідомо

3.9.4

Резерв потужності діючого водопроводу у місці можливого підключення (м3/год)

невідомо

3.9.5

Орієнтовна вартість водозабезпечення  ділянки (тис. дол. США)

Згідно кошторису

 

Водовідведення (каналізація)

септики

3.10.1

Як можна забезпечити водовідведення (каналізацію) на ділянці(опишіть варіанти)

Встановлення септиків

3.10.2

Відстань до можливого місця підключення до діючої системи водовідведення (км)

немає

3.10.3

Діаметр діючого каналізаційного водоводу (колектора) у місці можливого підключення до системи водовідведення (мм)

немає

3.10.4

Резерв потужності діючої системи водовідведення у місці можливого підключення (м3/год)

немає

3.10.5

Чи з каналізаційного водоводу (колектора) каналізаційні стоки подаються на діючі очисні споруди?

Не подається

3.10.6

Резерв потужності діючих очисних споруд (м3/год)

немає

3.10.7

Орієнтовна вартість водовідведення від ділянки (тис. дол. США)

-

 

Мережі зв’язку

Мобільний зв»язок

3.11.1

Як можна забезпечити стаціонарний телефонний зв’язок

Підключення до АТС Долина Княжолука

3.11.2

Чи є на ділянці стабільне покриття мобільним телефонним зв’язком і яких операторів

наявне

3.12

Додаткова інформація

 

Контакти

4.1

Установа, організація

Княжолуцька сільська рада

4.2

Адреса веб-сайту

 

4.3

Тел/Факс

03477 55-4-00

4.4

Ім’я, прізвище контактної особи

Мальон Віктор Васильович

4.5

Посада

Сільський голова

4.6

Мова спілкування

українська

4.7

Моб. тел.

0669290559

4.8

E-мail

 

 

 

 

5

Дата підготовки інформації (місяць, рік)

03.06.2016 року

 

1.1

Тип ділянки (виберіть необхідне)

Green-field (земельна ділянка без споруд)

1.2

Назва ділянки

с. Лолин  ур. «Буковинка»

1.3

Область

Івано-Франківська

1.4

Район

Долинський

1.5

Назва найближчого населеного пункту і відстань від нього до ділянки (км)

с. Лолин,   1,5 км

1.6

Відстань від ділянки до найближчого житлового будинку (км)

 1,2 км

1.6.1

Відстань від ділянки до межі житлової зони (згідно з генпланом розвитку населеного пункту)(км)

0,7 км

1.7

Назва найближчого районного центру і відстань до нього (км)

м. Долина  відстань 14 км

1.8

Назва найближчого обласного центру і відстань до нього (км)

м. Івано-Франківськ відстань 86 км

1.9

Загальна площа ділянки, га

19 га

1.10

Форма ділянки

 прямокутна

1.11

Рельєф, відмітка над рівнем моря (м),

різниця між найвищою і найнижчою відмітками висот ділянки (м)

 похилий

1.12

Сусідні ділянки (опишіть)

Землі громадян села та землі с/ради

1.13

Будівлі і споруди, якщо вони є на ділянці, хто їх власник(опишіть)

відсутні

1.14

Чи  є підземні перешкоди на ділянці

немає

1.15

Чи  є надземні перешкоди на ділянці

немає

1.16

Екологічні вимоги і обмеження (опишіть)

 

1.17

Забруднення грунту, поверхневих і грунтових вод(опишіть приклади і ризики забруднень)

Не забруднений

1.18

Затоплення ділянки під час повеней

(опишіть приклади і ризики затоплень)

Не затоплюється

1.19

Додаткова інформація

 

Правовий статус

2.1

Власник

Лолинська с/рада

2.2

Форма власності

комунальна

2.3

Наявні правовстановлюючі документи власника  (зазначте, які)

немає

2.4

Кадастровий номер (вкажіть за наявності)

відсутній

2.5

Користувач

немає

2.6

Наявні правовстановлюючі документи користувача (зазначте, які)

відсутні

2.7

Для яких цілей використовується ділянка

Пасовище частково поросло чагарником

2.8

Ділянка знаходиться в межах чи за межами населеного пункту

в межах населеного пукту

2.9

Наявність містобудівної документації (схема планування території району,області або їх частин,  генеральний план населеного пункту, детальний план території  тощо)

відсутня

2.10

Класифікація виду цільового призначення земельної ділянки (назва, код КВЦПЗ)

Для рекреаційно-туристичних цілей

 

 

 

2.11

Наявність правових обмежень (обтяжень) земельної ділянки

немає

2.12

Форма передачі ділянки інвестору (зазначте можливі варіанти)

Продаж

Довгострокова оренда

 

2.13

Орієнтовна вартість землі для продажу  (грн./м. кв.)

1,40

2.14

Орієнтовна вартість землі для оренди (грн./м. кв.)

0,47

2.15

Додаткова інформація

 

Транспортна та інженерна інфраструктура

3.1

Під’їзна дорога для вантажних автомобілів(опишіть, яке покриття дороги, її  ширина)

Грунтова дорога 4 м

3.2

Відстань до автодороги державного значення (км)

6 км

 

3.3

Назва вантажної залізничної станції і відстань автодорогою від неї до ділянки (км)

м. Долина,   16 км

3.4

Назва аеропорту і відстань автодорогою від нього до ділянки (км)

м. Івано-Франківськ 86 км

3.5

Назва найближчої річки і відстань від неї до ділянки, км

немає

3.6

Наявність маршрутів громадського транспорту до ділянки (автобуси, потяги).

відсутні

 

Інформація про підведення електричної мережі до ділянки

немає

3.7.1

·         Відстань до діючого газопроводу (км)

немає

3.7.2

·         Діаметр газопроводу (мм)

-

3.7.3

·         Тиск газу у газопроводі (кгс/см2)

-

3.7.4

·         Резерв потужності у місці можливого підключення до газопроводу (м3/год)

-

3.7.5

·         Відстань до діючої газорозподільної станції (ГРС), (км)

-

3.7.6

·         Резерв потужності газорозподільної станції (м3/год)

-

3.7.7

·         Орієнтовна вартість підведення газової мережі до ділянки (тис. дол. США)

Згідно кошторисної документації

 

Інформація про підведення електричної мережі до ділянки

немає

3.8.1

·         Відстань до діючої лінії електропередач (ЛЕП) (км)

-

3.8.2

·         Напруга лінії електропередач (кВ)

-

3.8.3

·         Резерв потужності на у місці можливого підключення до ЛЕП (кВт)

-

3.8.4

·         Відстань до діючої трансформаторної підстанції, (км)

-

3.8.5

·         Напруга на трансформаторній підстанції (кВ)

-

3.8.6

·         Резерв потужності на трансформаторній підстанції (кВт)

-

3.8.7

·         Орієнтовна вартість підведення електромережі до ділянки (тис. дол. США)

Згідно кошторисної документації

 

Водопостачання

відсутнє

3.9.1

Як можна забезпечити водопостачання на ділянці(опишіть варіанти)

артезіанський колодязь

3.9.2

Відстань до можливого місця підключення до діючого водопроводу (км)

-

3.9.3

Діаметр діючого водопроводу (мм)

-

3.9.4

Резерв потужності діючого водопроводу у місці можливого підключення (м3/год)

-

3.9.5

Орієнтовна вартість водозабезпечення  ділянки (тис. дол. США)

Згідно кошторисної документації

 

Водовідведення (каналізація)

-

3.10.1

Як можна забезпечити водовідведення (каналізацію) на ділянці(опишіть варіанти)

-

3.10.2

Відстань до можливого місця підключення до діючої системи водовідведення (км)

-

3.10.3

Діаметр діючого каналізаційного водоводу (колектора) у місці можливого підключення до системи водовідведення (мм)

-

3.10.4

Резерв потужності діючої системи водовідведення у місці можливого підключення (м3/год)

-

3.10.5

Чи з каналізаційного водоводу (колектора) каналізаційні стоки подаються на діючі очисні споруди?

-

3.10.6

Резерв потужності діючих очисних споруд (м3/год)

-

3.10.7

Орієнтовна вартість водовідведення від ділянки (тис. дол. США)

Згідно кошторисної документації

 

Мережі зв’язку

мобільний телефон

3.11.1

Як можна забезпечити стаціонарний телефонний зв’язок

Від АТС с. Лолин

3.11.2

Чи є на ділянці стабільне покриття мобільним телефонним зв’язком і яких операторів

Київстар

3.12

Додаткова інформація

 

Контакти

4.1

Установа, організація

Лолинська с/рада

4.2

Адреса веб-сайту

с. Лолин

4.3

Тел/Факс

53-2-61

4.4

Ім’я, прізвище контактної особи

Яцишин Іван Романович

4.5

Посада

сільський голова

4.6

Мова спілкування

українська

4.7

Моб. тел.

 

4.8

E-мail

 

 

 

 

5

Дата підготовки інформації (місяць, рік)

01.06.2016 року

 

1.1

Тип ділянки (виберіть необхідне)

Green-field

1.2

Назва ділянки

с. Лолин  ур. «Жолобки»

1.3

Область

Івано-Франківська

1.4

Район

Долинський

1.5

Назва найближчого населеного пункту і відстань від нього до ділянки (км)

с. Лолин,   1,5 км

1.6

Відстань від ділянки до найближчого житлового будинку (км)

 1,2 км

1.6.1

Відстань від ділянки до межі житлової зони (згідно з генпланом розвитку населеного пункту)(км)

0,7 км

1.7

Назва найближчого районного центру і відстань до нього (км)

м. Долина  відстань 18 км

1.8

Назва найближчого обласного центру і відстань до нього (км)

м. Івано-Франківськ відстань 84 км

1.9

Загальна площа ділянки, га

23 га

1.10

Форма ділянки

 прямокутна

1.11

Рельєф, відмітка над рівнем моря (м),

різниця між найвищою і найнижчою відмітками висот ділянки (м)

 похилий

1.12

Сусідні ділянки (опишіть)

Землі громадян села та землі с/ради

1.13

Будівлі і споруди, якщо вони є на ділянці, хто їх власник(опишіть)

відсутні

1.14

Чи  є підземні перешкоди на ділянці

немає

1.15

Чи  є надземні перешкоди на ділянці

немає

1.16

Екологічні вимоги і обмеження (опишіть)

 

1.17

Забруднення грунту, поверхневих і грунтових вод(опишіть приклади і ризики забруднень)

Не забруднений

1.18

Затоплення ділянки під час повеней

(опишіть приклади і ризики затоплень)

Не затоплюється

1.19

Додаткова інформація

 

Правовий статус

2.1

Власник

Лолинська с/рада

2.2

Форма власності

комунальна

2.3

Наявні правовстановлюючі документи власника  (зазначте, які)

немає

2.4

Кадастровий номер (вкажіть за наявності)

відсутній

2.5

Користувач

немає

2.6

Наявні правовстановлюючі документи користувача (зазначте, які)

відсутні

2.7

Для яких цілей використовується ділянка

Пасовище частково поросло чагарником

2.8

Ділянка знаходиться в межах чи за межами населеного пункту

В межах населеного пукту

2.9

Наявність містобудівної документації (схема планування території району,області або їх частин,  генеральний план населеного пункту, детальний план території  тощо)

відсутня

2.10

Класифікація виду цільового призначення земельної ділянки (назва, код КВЦПЗ)

Для рекреаційно-туристичних цілей

 

 

 

2.11

Наявність правових обмежень (обтяжень) земельної ділянки

немає

2.12

Форма передачі ділянки інвестору (зазначте можливі варіанти)

Продаж

Довгострокова оренда

 

2.13

Орієнтовна вартість землі для продажу  (грн./м. кв.)

1,40

2.14

Орієнтовна вартість землі для оренди (грн./м. кв.)

0,047

2.15

Додаткова інформація

 

Транспортна та інженерна інфраструктура

3.1

Під’їзна дорога для вантажних автомобілів(опишіть, яке покриття дороги, її  ширина)

Грунтова дорога 4 м

3.2

Відстань до автодороги державного значення (км)

6 км

 

3.3

Назва вантажної залізничної станції і відстань автодорогою від неї до ділянки (км)

м. Долина,   19 км

3.4

Назва аеропорту і відстань автодорогою від нього до ділянки (км)

м. Івано-Франківськ 84 км

3.5

Назва найближчої річки і відстань від неї до ділянки, км

немає

3.6

Наявність маршрутів громадського транспорту до ділянки (автобуси, потяги).

відсутні

 

Інформація про підведення електричної мережі до ділянки

немає

3.7.1

·         Відстань до діючого газопроводу (км)

немає

3.7.2

·         Діаметр газопроводу (мм)

-

3.7.3

·         Тиск газу у газопроводі (кгс/см2)

-

3.7.4

·         Резерв потужності у місці можливого підключення до газопроводу (м3/год)

-

3.7.5

·         Відстань до діючої газорозподільної станції (ГРС), (км)

-

3.7.6

·         Резерв потужності газорозподільної станції (м3/год)

-

3.7.7

·         Орієнтовна вартість підведення газової мережі до ділянки (тис. дол. США)

Згідно кошторисної документації

 

Інформація про підведення електричної мережі до ділянки

немає

3.8.1

·         Відстань до діючої лінії електропередач (ЛЕП) (км)

-

3.8.2

·         Напруга лінії електропередач (кВ)

-

3.8.3

·         Резерв потужності на у місці можливого підключення до ЛЕП (кВт)

-

3.8.4

·         Відстань до діючої трансформаторної підстанції, (км)

-

3.8.5

·         Напруга на трансформаторній підстанції (кВ)

-

3.8.6

·         Резерв потужності на трансформаторній підстанції (кВт)

-

3.8.7

·         Орієнтовна вартість підведення електромережі до ділянки (тис. дол. США)

Згідно кошторисної документації

 

Водопостачання

відсутнє