20 Квітень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


. На головну / Документи / Проекти рішень колегій РДА / 2016 / 21.12.2016

Проект

 

ДОЛИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Колегія районної державної адміністрації

 

РІШЕННЯ

 

Від___________   №_________

 

м. Долина

 

 

Про роботу районного центру соціальних служб

для сім’ї, дітей та молоді у 2016 році

 

Районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді є спеціальним закладом, що проводить соціальну роботу із сім'ями, дітьми та молоддю, які перебувають у складних життєвих обставинах (далі - СЖО) та потребують сторонньої допомоги і здійснює їх облік.

Загальна чисельність сімей (осіб) охоплених соціальними послугами налічує 151, де на вихованні 191 дитина. Протягом 2016 року під соціальним супроводом у РЦСССДМ перебувало 6 сімей СЖО в яких виховується 10 дітей. За звітний період знято з обліку з позитивним результатом 3 сім'ї СЖО             (5 дітей). Центром забезпечено соціальний супровід 5 прийомних сімей, в них 6 дітей. Отримували соціальні послуги за карткою обліку роботи з сім’єю/особою 33 сімї, в яких виховується 74 дитини.

Центр проводить роботу з дітьми та молоддю з обмеженими функціональними можливостями. На обліку у РЦСССДМ перебуває 350 дітей даної категорії. Центр виконує районну Програму соціально-психологічної підтримки дітей та молоді з обмеженими функціональними можливостями на 2016 рік, згідно якої надано послуги фахівцями з адаптації та інтеграції дітей з обмеженими функціональними можливостями в суспільство та проведено ряд культурно-мистецьких заходів. В рамках Програми проводиться надання матеріальної допомоги сім'ям, в яких виховуються діти з проблемами інвалідності в розмірі 400 грн. на 1 дитину. Станом на 21.12.2016 р. дану допомогу виплачено 335 дітям в сумі 134 000 грн. Співвиконавцем вказаної Програми є МБФ «Надія Є».

26 травня Центр організував щорічний районний фестиваль творчості «Повір у себе» для дітей та молоді з функціональними обмеженнями у якому взяли участь 30 дітей даної категорії. Метою проведення заходу є створення сприятливих умов для розкриття та самовираження талановитих дітей та молоді з функціональними обмеженнями, сприяння їх інтеграції в суспільство. 5 лауреатів районного фестивалю «Повір у себе» взяли участь у обласному фестивалі, 1 особа з функціональними обмеженнями направлена Центром для участі у обласному фестивалі для молоді з функціональними обмеженнями «Горицвіт».

На виконання районної Програми підтримки сімей загиблих (постраждалих) під час масових акцій громадського протесту в період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року, військовослужбовців і працівників правоохоронних органів, які брали участь в антитерористичній операції у східних областях України 28 – 29 квітня 2016 року, проведено акцію «Великодній кошик», під час якої роздано продуктові набори вартістю      156,25 грн 32 сім'ям на загальну суму 5000 грн.

Центр забезпечує соціальну та психологічну адаптацію дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування випускників інтернатних закладів, з метою підготовки до самостійного життя. Укладені угоди про співпрацю з інтернатними закладами району. Проводилась профілактична робота з 32 умовнозасудженими особами. Крім того, за звітний період Центр здійснював інформаційно-просвітницькі заходи за напрямками протидії торгівлі людьми, насильства в сім'ї та профілактики наркоманії і ВІЛ-інфекції/ СНІДу.

Районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді активно співпрацює з благодійними організаціями та іншими суб’єктами соціальної роботи у напрямку залучення благодійної допомоги для соціально-незахищених сімей району, а також з районним засобами масової інформації такими як радіо «Хвиля гір», газети «Свіча» та «Добра справа», з метою здійснення інформаційно-просвітницької роботи. Інформація про роботу Центру систематично висвітлюється на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації.

 

Виходячи з наведеного, колегія районної державної адміністрації

вирішила рекомендувати:

 

1. Інформацію про роботу районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у 2016 році взяти до відома.

 

2. Районному центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (Н.Яремій):

 

        2.1. Здійснювати своєчасне виявлення сімей, дітей та молоді, що опинилися у складних життєвих обставинах та забезпечувати якість та своєчасність надання їм соціальних послуг з урахуванням визначених потреб.

 

        2.2. Вжити заходів щодо налагодження співпраці з суб’єктами соціальної роботи для своєчасного та надання соціальних послуг сім'ям, дітям та молоді, що опинилися у складних життєвих обставинах, в тому числі дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, особам з їх числа, прийомним сім'ям, сім'ям опікунів, піклувальників, сім'ям учасників АТО та внутрішньо-переміщеним особам, особам з числа випускників інтернатних закладів, дітям та особам з інвалідністю, особам, які за рішенням суду звільнені від відбування покарання з випробовуванням, особам, які зазнали жорстокості та насильства, постраждали від торгівлі людьми, залучалися до найгірших форм дитячої праці, з метою покращення їх соціального захисту.

 

2.3. Активізувати інформаційну та роз’яснювальну роботу з питань надання соціальних послуг сім'ям, дітям та молоді у засобах масової інформації.

3. Координацію роботи та узагальнення інформації з виконання рішення покласти на головного відповідального виконавця – районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (Н. Яремій).

 

4. Контроль за виконанням рішенням покласти на заступника голови районної державної адміністрації Михайла Дидяка.

 

 

 

Голова районної державної

адміністрації, голова колегії                                                       Юрій Мазур

 
Важлива інформація!

Служба Судової охорони в Івано-Франківській області

Sluzhba-Sudovoyi-Ohorony.jpg 

Детальна інформація за посиланням

http://www.if.gov.ua/news/47820

Пам'ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією або Республікою Білорусь

pamjatka.pdf

На підтримку українських лікарів!
Держпродспоживслужба інформує!
До уваги громадян! Контакти сімейних лікарів!

Важливо!
Актуально!
 
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

Долинщина запрошує!

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області