26 лютий 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


. На головну / Документи / Проекти рішень колегій РДА / 2016 / 21.12.2016

Проект

ДОЛИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КОЛЕГІЯ  РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
РІШЕННЯ

 

Від_________                    №______

м.Долина

 

Про роботу центру

надання адміністративних

послуг районної державної
адміністрації у 2016р

 

 

 

Діяльність центру надання адміністративних послуг Долинської районної державної адміністрації (далі – Центр) спрямована на задоволення потреб жителів району та міста з різних адміністративних послуг. Центр надання адміністративних послуг надає  громадянам району129 видів послуг. З початку року Центром надано 9790 адміністративних послуг у різних сферах.

У 2016 році з районного бюджету на утримання Центру виділено128 тис. грн. з Програми забезпечення виконання районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2015 рік- (придбання  електро лічильника, та матеріалів для підключення до мережі електропостачання, придбання програмного забезпечення автоматизованої системи «Універсам послуг» та проведено поточний ремонт приміщення.) та 50 тис. грн.  з Програми розвитку малого і середнього підприємництва в Долинському районі на 2015, 2016 роки (матеріально технічне забезпечення Центру).

На виконання Закону України від 10.12.2015 № 888-VIII  «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг» з  4 квітня 2016 року змінилися правила і процедури здійснення реєстрації місця перебування, проживання та зняття з реєстрації місця проживання.  Вище перелічені послуги що раніше надавалися через Центр було передано органам місцевого самоврядування.

На підставі розпорядження КМУ від 16.05.2014 р. № 523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг»,  внесено зміни до переліку послуг, підписанно меморандуми  з Івано-Франківським обласним  управлінням лісового та   мисливського господарства та  Національною поліцією України Управління превентивної діяльності Головного управління національної поліції в Івано-Франківській обл. про надання  їх послуг через Центр, розроблено та затверджено інформаційні та технологічні  картки на ці послуги та  з 01.05.2016 послуги цих суб’єктів надаються через Центр.

З 01 травня 2016 року територіальні органи Міністерства юстиції України припинили надання послуг у сфері державної реєстрації. В зв’язку з цим, розпорядженням районної державної адміністрації 04.03.2016 №65 «Про внесення змін до структури районної державної адміністрації» створено сектор державної реєстрації центру надання адміністративних послуг. Сектором державної реєстрації центру надання адміністративних послуг розроблено та затверджено інформаційні картки на адміністративні послуги з державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.

За період з 01 травня по 01 грудня 2016 року державними реєстраторами надано 745 адміністративних послуг з державної реєстрації. Надходження коштів адміністративного збору за державну реєстрацію нерухомого майна, юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців склало  114,4 тис.грн.

Центром надання адміністративних послуг районної державної адміністрації забезпечується зберігання реєстраційних справ державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців Долинського району. Станом на 01.12.2016 на зберіганні знаходиться близько 13150 справ.

В газеті «Свіча» опубліковано ряд статей  щодо  інформації  про зміни  що відбувалися у Центрі , відповідно до чинного законодавства . Оновлено інформацію на веб-сайті районної державної адміністрації в розділі «Центр надання адміністративних послуг».

 

 
 

Виходячи з наведеного, колегія районної державної адміністрації вирішила рекомендувати:

 

1. Звіт начальника центру надання адміністративних послуг районної державної адміністрації В Луцької у 2016 році взяти до відома.

2. Центру надання адміністративних послуг районної державної адміністрації забезпечити (В.Луцька):

- реалізацію вимог відповідних Указів і розпоряджень Президента України, постанов і доручень Уряду, розпоряджень районної державної адміністрації;

- інформування населення через засоби масової інформації про послуги,  які надаються Центром;

- розробку програми покращення надання адміністративних послуг.

3. Координацію роботи щодо виконання рішення покласти на головного виконавця – центр надання адміністративних послуг районної державної адміністрації (В. Луцька).

4. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Віктора Громиша.

 

 

 

 

 

Голова районної

державної адміністрації,

голова колегії                                                                               Юрій Мазур

 
Важлива інформація!

Служба Судової охорони в Івано-Франківській області

Sluzhba-Sudovoyi-Ohorony.jpg 

Детальна інформація за посиланням

http://www.if.gov.ua/news/47820

Пам'ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією або Республікою Білорусь

pamjatka.pdf

На підтримку українських лікарів!
Держпродспоживслужба інформує!
До уваги громадян! Контакти сімейних лікарів!

Важливо!
Актуально!
 
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

Долинщина запрошує!

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області