31 березень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


. На головну / Територіальні органи виконавчої влади / Долинське бюро правової допомоги

 

У відповідності до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» (№3460-VI від 2 червня 2011 року), з 01 липня 2015 року функціонує Калуський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, основним завданням якого є забезпечення доступу до правосуддя окремим категоріям громадян у цивільних та адміністративних справах, а також потерпілим та свідкам в кримінальних провадженнях.     Територією обслуговування Центру єКалуський, Рожнятівський, Долинський, Рогатинськийрайони та міста Калуш і Болехів.

  Постановою Кабінету Міністрів України № 99 від 11 лютого 2016 року “Про реформування територіальних органів Міністерства юстиції та розвиток системи надання безоплатної правової допомоги”, передбачено створення на базах територіальних управлінь юстиції відокремлених підрозділів місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, а саме бюро правової допомоги, які з 1 вересня 2016 року розпочали роботу по всій територіїУкраїни.

Один з таких підрозділів функціонує в Долинському районі, а саме:Долинське бюро правової допомоги Калуського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги (адреса: вул.Б.Хмельницького, 2а, м. Долина, 77503, Україна, т/ф: (03477) 2-51-99, e-mail:dolynske@legalaid.if.ua, графік роботи: Пн.-Пт. 9.00-18.00)

Підставою для відкриття бюро правовоїдопомоги є конституційне право кожного на правовудопомогу, в тому числі, у випадках, передбачених законом, безоплатну. Окрім національного законодавства таке право закріплено й у низці міжнародних забовязань України, таких, зокрема, як Конвенція про захист прав людини і основоположних свобод. Завдання бюро правової допомоги– забезпечення цього права.

Основними завданнями Долинського бюро правової допомоги є: активне правопросвітництво на рівні кожної територіальної громади, представництво інтересів клієнта, надання юридичних консультацій, а також доступ до електронних сервісів Мін’юсту.

Як зазначила керівник Долинського бюро правової допомогиГалина Стефанишин«Ми будемо з’ясувати, з якою проблемою прийшла людина. Навіть якщо вона не є нашим клієнтом з точки зору належності її питання до неправового характеру, ми цю людину будемо орієнтувати на організації та установи, що можуть допомогти кожній конкретній особі з її проблемою, і до кого звернутися за такою допомогою. Так повинна працювати концепція «Широкої вітрини». Працівниками бюро постійно проводитимуться виїзні прийоми громадян та інформаційні заходи в межах району, що сприятимепідвищенню правосвідомості населення та розширюватиме можливості доступу до отримання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги».

Крім того, як відомо, із 01 січня 2013 року в обласному центрі працює Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області, який забезпечує надання такої допомоги громадян у кримінальному процесі – кожному затриманому, а також засудженим та підозрюваним, обвинуваченим особам, у кримінальних провадженнях щодо яких участь захисника є обов’язковою згідно норм КПК.

Більше інформації про безоплатну правову допомогу на сайті: http://frankivsk.legalaid.gov.ua/

Прийом громадян  проводиться за адресою:

м. Долина, вул. Б.Хмельницького, 2а,  (перший поверх)

робочий тел. 2-51-99.

Графік роботи:   понеділок-четвер 9:00-18:00

п’ятниця 9:00-17:00

субота, неділя – вихідні дні.
Важлива інформація!

Потрібна допомога!
До уваги громадян! Контакти сімейних лікарів!
Важливо!
Акутально!
 
Інформація про навчання у військовому інституті!
Інтерв`ю голови РДА
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

 

Долинщина запрошує!
"Гаряча лінія"

w256h2561387214964phone2_1_orig.png(03477)2-70-68 - "Гаряча лінія" голови районної державної адміністрації

 

(03477)-2-53-07, та 2-53-06 - телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення районної державної адміністрації діє з питань надання житлових субсидій.

 

2-53-05 - Робоча група з питання реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати

 

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області