Для реєстрації реєстратора розрахункових операцій (далі – РРО):
заява про реєстрацію РРО за формою № 1-РРО (додаток 1 до Порядку реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій, що застосовуються для реєстрації розрахункових операцій за товари (послуги), затвердженого наказом Мінфіну від 14.06.2016 № 547, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 05.07.2016 за № 918/29048). Для реєстрації РРО з купівлі-продажу іноземної валюти – заява про реєстрацію РРО з купівлі-продажу іноземної валюти за формою № 1-РРОВ (додаток 1 до Порядку реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій, що застосовуються для реєстрації операцій з купівлі-продажу іноземної валюти, затвердженого наказом Мінфіну від 14.06.2016 № 547, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 05.07.2016 за № 918/29048) (далі – реєстраційна заява);
копія документа, що підтверджує факт купівлі або безоплатного отримання РРО у власність, іншого документа, що підтверджує право власності або користування РРО;
копія документа на право власності або іншого документа, що дає право на розміщення господарської одиниці, де буде використовуватися РРО;
копія паспорта (формуляра) РРО та копія паспорта модема (у разі застосування зовнішнього модема);
копія договору (або іншого документа), яким підтверджується право, надане виробником (постачальником) РРО центру сервісного обслуговування на проведення технічного обслуговування і ремонту відповідної моделі (модифікації) РРО (подається до створення реєстру центрів сервісного обслуговування);
копія договору суб'єкта господарювання з центром сервісного обслуговування (далі – ЦСО) про технічне обслуговування та ремонт РРО.
Реєстраційна заява має бути підписана керівником суб'єкта господарювання або фізичною особою - підприємцем із зазначенням дати подання. Усі розділи реєстраційної заяви підлягають обов'язковому заповненню.
Копії документів засвідчуються підписом керівника суб'єкта господарювання або особистим підписом фізичної особи - підприємця.
У разі подання реєстраційної заяви в паперовому вигляді суб'єктом господарювання пред'являються оригінали відповідних документів.
При поданні реєстраційної заяви в електронному вигляді оригінали таких документів пред'являються контролюючому органу разом із довідкою ЦСО про опломбування РРО та актом введення в експлуатацію.
Оригінали документів, крім реєстраційної заяви, повертаються суб'єкту господарювання, копії залишаються в контролюючому органі.
При поданні реєстраційної заяви в електронному вигляді до неї додаються скановані копії документів, визначені цим пунктом.
У разі відсутності підстав для відмови в реєстрації РРО суб'єкту господарювання видається довідка про резервування фіскального номера РРО.
Довідка про резервування фіскального номера РРО дійсна протягом п'яти робочих днів з дати її видачі/надсилання на адресу електронної пошти суб'єкта господарювання.
Протягом п'яти робочих днів з дати видачі/надсилання на адресу електронної пошти довідки про резервування фіскального номера РРО суб'єкт господарювання повинен забезпечити переведення РРО у фіскальний режим роботи: занесення фіскального номера до фіскальної пам'яті РРО, персоналізацію та опломбування РРО в ЦСО.
Для завершення процедури реєстрації РРО суб'єкт господарювання до закінчення терміну дії довідки про резервування фіскального номера надає до контролюючого органу:
копію довідки про опломбування РРО;
акт введення в експлуатацію РРО.
Реєстрація резервного РРО проводиться в такому самому порядку, як і реєстрація основного РРО.
Щодо кожної господарської одиниці надається копія документа на право власності або інший документ, що дає право на розміщення господарської одиниці, де буде використовуватися резервний РРО |