12 Квітень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


. На головну / Документи / Проекти рішень колегій РДА / 2017 / 11.05.2017

                                                                                                       Проект

 

ДОЛИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Колегія районної державної адміністрації

РІШЕННЯ

Від _________________№____

м. Долина

Про хід  виконання Програми

соціально-економічного, культурного

розвитку та бюджету району

за І квартал  2017  року

 

За січень-лютий 2017 року обсяг реалізованої промислової продукції (робіт, послуг) у відпускних цінах підприємств району становив 407499,5 тис. грн. і склав 5,7 відс. до всієї реалізованої продукції по області.

Обсяг реалізованої промислової продукції в розрахунку на одну особу населення району за січень-лютий  2017 року склав 5,9 тис. грн.

За січень-березень 2017 року по НГВУ «Долинанафтогаз» видобуток нафти (включаючи газовий конденсат) збільшився до відповідного періоду попереднього року на 7,2 відс., а видобуток газу - на 8,9 відс.

Газопереробним заводом за січень-березень 2017 року з газу, що поступає від нафтопромислових підприємств, вироблено газу товарного на 7,2 відс. більше, ніж за січень-березень 2016 року.

Обсяг реалізованої продукції ТзОВ «Спецодяг»  за січень-березень  2017 року у порівнянні з відповідним періодом минулого року зріс  на 31,2 відс.

За І квартал 2017 року у фермерському господарстві «Еко-Карпати» з початку року вирощено 14,0 цнт мяса овець і кіз, що більше до відповідного періоду минулого року на 0,5 цнт.

До місцевих бюджетів Долинського району на 01.04.2017 року надійшло 60,2 млн. грн. В порівнянні із відповідним періодом минулого року надходження до місцевих бюджетів збільшились на 32,4 відсотки або на 14,7 млн. грн

Управлінням соціального захисту населення районної державної адміністрації взято на облік 312 учасників антитерористичної операції для надання їм  пільг щодо плати за житлово-комунальні послуги з місцевого бюджету.

В лікувально-профілактичних установах району в першому кварталі 2017 року проведені капітальні ремонти лікувально-профілактичних установ за рахунок коштів місцевого бюджету на суму 437,2 тис. грн.

В закладах культури району завершено перекриття даху у Будинку культури села Тяпче та розпочались роботи по заміні вікон у Народному домі «Просвіта».

Проведено заміну вікон на енергозберігаючі у Долинській спеціалізованій школі інтернат І-ІІІ ступенів, Долинській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №6, Белеївській ЗОШ І-ІІ ступенів, Раківській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

В січні 2017 року відкрито нове приміщення Княжолуцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Роботи  по будівництву Станковецького навчального комплексу  зроблено на 95,0  відс.

Разом з цим,  на ТзОВ «Уніплит» за січень-березень  2017 року валовий випуск плити ДВП в порівнянні з січнем-березнем минулого року зменшився на 2,5 відс.

Податковий борг по Долинському району перед зведеним бюджетом  станом на 01.04.2017  склав 862536,5 тис.грн., тобто протягом січня- березня 2017  року заборгованість  перед зведеним бюджетом зменшено на 50571,30 тис.грн.

      Заборгованість до бюджету Пенсійного Фонду України в районі станом на 01.04.2017 по страхових внесках  склала 221,2 тис. грн.

Рівень зареєстрованого безробіття станом на 01.04.2017 року склав                               1,5 відс.

 

Виходячи з наведеного, колегія районної державної адміністрації

вирішила рекомендувати:

        1. Відзначити позитивну роботу: за збільшення видобутку нафти і газу  - начальника НГВУ «Долинанфтогаз» М. Гоя; за збільшення виробництва газу товарного директора газопереробного  заводу Б.Депутата та  за приріст обсягів реалізації продукції – директора ТзОВ «Спецодяг» В.Бернацького.

2. Управлінню економічного розвитку і торгівлі  районної державної адміністрації  (М. Куцик):

- щодекадно інформувати бюджетні установи про ціни на основні продукти харчування у визначених торгівельних об’єктах і на ринках району та кожного 10 числа місяця наступного за звітним інформувати керівництво району про стан цінової ситуації в бюджетних установах;

- спільно з іншими структурними підрозділами районної державної адміністрації забезпечити виконання завдань та заходів Програми соціально-економічного та культурного розвитку району на 2017 рік.

3. Відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації (У. Сергенюк) здійснювати роботу  по залученню коштів з державного та обласного бюджетів для фінансової підтримки суб’єктів господарської діяльності району в галузі агропромислового комплексу.

4. Начальнику управління соціального захисту населення райдержадміністрації (Т.Воробець) забезпечити:

- контроль за своєчасним призначенням субсидій на оплату житлово-комунальних послуг жителям району;

- виконання заходів щодо  соціального захисту учасників антитерористичної операції та членів їх сімей.

5. Управлінню освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації (В.Сподар) забезпечити  відкриття дошкільних груп у Рахинянському НВК до початку нового навчального року.

6. Долинській об’єднаній державній податковій інспекції головного управління ДФС в Івано-Франківської області (Р.Тимків) вжити заходів щодо погашення податкового боргу за платежами, які є джерелами формування відповідних місцевих бюджетів та погашенню боргів по сплаті єдиного соціального внеску.

7. Долинському об’єднаному управлінню  Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області (Ю.Масник) забезпечити виконання планових показників з надходження коштів, адміністрування яких здійснюють органи Пенсійного фонду України, скорочення економічно активного боргу за платежами до його бюджету.

8. Долинському районному центру зайнятості (В. Бабій) вести моніторинг стану ринку праці та рівня безробіття і сприяти працевлаштуванню учасників антитерористичної операції у східних областях України.

9. Головним розпорядникам коштів районного бюджету дотримуватись вимог статті 51 Бюджетного кодексу України в частині утримання чисельності працівників, проведення видатків, включаючи видатки на премії та інші види заохочень чи винагород, лише в межах фонду заробітної плати, затвердженої у кошторисах.

10. Координацію роботи щодо виконання рішення покласти на головного відповідального виконавця – управління економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації (М. Куцик).

11. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації  Віктора Громиша.

 

Голова районної

державної адміністрації,

голова  колегії                                                                  Юрій Мазур
Важлива інформація!

Служба Судової охорони в Івано-Франківській області

Sluzhba-Sudovoyi-Ohorony.jpg 

Детальна інформація за посиланням

http://www.if.gov.ua/news/47820

Пам'ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією або Республікою Білорусь

pamjatka.pdf

На підтримку українських лікарів!
Держпродспоживслужба інформує!
До уваги громадян! Контакти сімейних лікарів!

Важливо!
Актуально!
 
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

Долинщина запрошує!

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області