16 Квітень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


. На головну / Документи / Проекти рішень колегій РДА / 2017 / 28.09.2017

 

                                                                                                               Проект

 

ДОЛИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

КОЛЕГІЯ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

РІШЕННЯ

 

 

Від _______________№_________

м. Долина

                                                                                        

 

 

Про стан соціального захисту та

забезпечення людей похилого віку,

інвалідів, ветеранів війни і праці,

дітей-інвалідів району

 

       Діяльність управління соціального захисту населення районної державної адміністрації спрямована на реалізацію державної політики в галузі соціального забезпечення та соціального захисту малозабезпечених верств населення, які потребують допомоги та соціальної підтримки з боку держави.

В районі станом на 01.09.2017 року налічується понад 4359 осіб з інвалідністю, 2345 ветеранів війни в тому числі 312 учасників бойових дій внаслідок антитерористичної операції і 10 членів сімей загиблих внаслідок антитерористичної операції, 5490 дітей-війни, 2817 ветеранів праці, 352 діти-інваліди.

Управлінням соціального захисту населення районної державної адміністрації протягом І півріччя 2017 року  видано 125 особам з інвалідністю направлення на виготовлення протезно-ортопедичних виробів та ортопедичне взуття, 72 направлення надіслано на відповідні підприємства для виготовлення засобів реабілітації.

Впродовж І півріччя 2017 року оздоровилась 41 особа з інвалідністю, в тому числі - 16 ветеранів війни.

12 особам з інвалідністю та малозабезпеченим здійснено виплату одноразової грошової допомоги в розмірі 50 відсотків прожиткового мінімуму на суму 7727 грн.

В районі проводяться заходи щодо безперешкодного доступу інвалідів до приміщень органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, закладів освіти, охорони здоров’я, культури та інших об’єктів інфраструктури.

       Враховуючи вищенаведене колегія районної державної адміністрації вирішила рекомендувати:

       1. Інформацію начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Л.Ружицької про стан соціального захисту та забезпечення людей похилого віку, інвалідів, ветеранів війни і праці, дітей-інвалідів району взяти до відома.

 

       2 Управлінню соціального захисту населення районної державної адміністрації (Л.Ружицька) забезпечити:

       - осіб з інвалідністю технічними та іншими засобами реабілітації згідно індивідуальної програми реабілітації;

       - своєчасну виплату одноразової матеріальної допомоги відповідно до постанови Кабінету Міністрів України 12.04.2017 №256 «Порядок виплати одноразової матеріальної допомоги непрацюючим малозабезпеченим особам, особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю»;

       - оздоровлення осіб з інвалідністю та ветеранів війни у санаторно-курортних закладах;

       - проведення виплати одноразової грошової допомоги ветеранам війни та особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 05.04.2017 №223 «Деякі питання виплати у 2017 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань».

 

       3. Територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Долинського району (О.Горошко) надавати відповідну допомогу одиноким особам з інвалідністю та похилого віку, які потребують такого обслуговування.

 

       4. Координацію роботи щодо виконання рішення покласти на головного виконавця - управління соціального захисту населення районної державної адміністрації (Л.Ружицька).

 

       5. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Віктора Громиша.

 

Голова районної

державної адміністрації                                                    Юрій Мазур

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

ДОЛИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Івано-Франківської області

УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

Грушевського, 18 , м. Долина Івано-Франківської області, 77503,  тел. (03477) 2-53-03, факс 2-53-05

E-mail: upszn_dolyna@ukr.net Код ЄДРПОУ 03193376

 

___                 ___     №                                          На     №  _______________     від  __________________

 

                                                              Долинська районна

державна адміністрація

 

 

Довідка

про стан соціального захисту людей похилого віку, інвалідів, ветеранів війни та праці, дітей-інвалідів району

 

 

В управлінні соціального захисту населення районної державної адміністрації на обліку перебуває 4359 осіб з інвалідністю, 2345 ветеранів війни в тому числі 312 учасників бойових дій внаслідок антитерористичної операції і 10 членів сім’ї загиблих внаслідок антитерористичної операції, 5490 діти-війни, 2817 ветеранів праці, 352 дітей інвалідів до 18 років.

На обліку для забезпечення путівками на санаторно-курортне лікування перебуває 389 осіб з інвалідністю та ветеранів війни

За 2016 рік  забезпечено санаторно-курортним лікування  71 особу з інвалідністю, 31 ветерана війни та 10 учасників антитерористичної операції, 1 учасник Революції Гідності.

За І півріччя 2017 року пройшли оздоровлення 25 осіб з інвалідністю та 16 ветеранів війни, 1 учасник антитерористичної операції та особа з інвалідністю внаслідок Революції Гідності та 10 ветеранів ОУН-УПА.

Управлінням соціального захисту населення районної державної адміністрації проведена організаційна робота щодо закупівлі послуг на санаторно-курортне лікування на підставі тристоронньої угоди  з урахуванням побажань осіб з інвалідністю. Згідно розподілу і кошторисних  призначень проведено укладання договорів на оздоровлення 21 особу з інвалідністю в тому числі 3 особи з інвалідністю із наслідками травм і захворюванням хребта та спинного мозку на суму 149151 грн.

Семеро осіб з  інвалідністю, які з певних причин не могли оздоровитись відповідно Постанови КМУ від 17.06.2004 № 785  отримали компенсацію     замість     санаторно-курортного   лікування  за 2016 рік на суму  2400 грн, а за І півріччя 2017  виплачено компенсацію за невикористане санаторно-курортне лікування 6 особам з інвалідністю на суму 1540 грн.

       Четверо учасників антитерористичної операції пройшли психологічну реабілітацію в санаторно-курортному закладі.  

Надано статус інваліда війни 14 особам, які отримали інвалідність внаслідок поранень одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції та  5 особам підчас участі у масових акціях громадянського протесту в Україні (Революції Гідності).

Відповідно постанови Кабінету Міністрів України від 12.04.2017 № 256   «Порядок виплати одноразової матеріальної допомоги непрацюючим малозабезпеченим особам, особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю» проведено виплату 12 особам в розмірі 50 % прожиткового мінімуму на суму 7727 грн.

       За 2016 рік видано  1058 особам   направлення  на забезпечення протезно-ортопедичними виробами  та 291 особам  направлення на забезпечення технічними засобами реабілітації. За І півріччя 2017 року видано 125 особам з інвалідністю видано направлення на виготовлення протезно-ортопедичних виробів та ортопедичне взуття, 72 направлення надіслано на підприємства виробники для забезпечення  технічними та іншими засобами реабілітації.

       Видано  30 особам з інвалідністю направлення  на ЛКК для забезпечення спецавтотранспортом .

       На доручення департаменту соціальної політики обласної державної адміністрації надано пакет документів на 45 інвалід, яких було забезпечено автомобілями в якості гуманітарної допомоги для надання дозволу на перереєстрацію на праві приватної власності.

       За 2016 рік 84 особи з інвалідністю отримали виплати грошових компенсацій на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування на суму  34018,22 грн., а за І півріччя 2017 одержали 112 осіб з інвалідністю  на суму 15086 грн. грн.

Станом на 01.07.2017 в Єдиному державному Автоматизованому реєстрі пільгових категорій населення на обліку перебуває 13868 громадян району.

Згідно районної програми “Про цільову Програму соціального захисту громадян Долинського району” від 05.04.2016 №111-5/2016 профінансовано для компенсації пільг на оплату житлово-комунальних послуг, послуг зв'язку,  на придбання твердого палива та скрапленого газу на домогосподарство 137 особам  з інвалідністю по зору 104665,54 грн.

Одноразову грошову допомогу отримали 6 учасників антитерористичної операції на суму 12000 грн.

Державну соціальну допомогу інвалідам дитинства та дітям - інвалідам  надано 910 осіб на суму  9687497 тис.грн

Допомогу по догляду за інвалідами І-ої чи ІІ- ої групи внаслідок психічного розладу надано  184 одержувачам в сумі 2252,42 тис.грн.

Допомогу особам, які не мають права на пенсію та особам з інвалідністю отримують 242 одержувачі в сумі 1972874,19 тис. грн.

Допомогу по догляду за перестарілими громадянами та інвалідами І-ї групи отримують 1669 осіб в сумі 384,51 тис грн.

До Дня Перемоги  1318 ветеранів війни отримали виплату разової грошової допомоги  в сумі 1925, 500 тис.грн.

Протягом 2016 року територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виявлено 1435 громадян Долинського  району, котрі потребують надання  соціальних послух, з них 1390 громадянам   надано послуги. Станом на 01.07.2017 року соціальними послугами забезпечено- 633 особи.

У 2016 році відділенням соціальної допомоги вдома було надано соціальну послугу догляду вдома  325 особам, з них: 259 чол. проживають в сільській місцевості. 66 чол. – в м.Долина. З числа обслужених: 58-ветеранів  війни та членів сімей загиблих, 1 – інвалід війни, 127 – мають статус “дитина війни”, 23 – ветерани праці, 1 громадянин має статус – “потерпілий внаслідок аварії на ЧАЕС”, 1 – реабілітований. Протягом 2016 року  здійснено 37890  відвідувань, надано 182 консультацій, послугу – представництво інтересів надано 120 особам, з числа отримувачів соціальних послуг; кризове та екстренне втручання -38 чол.

Відділенням соціальної допомоги вдома постійно спільно з сільськими радами, депутатами проводиться робота по виявленню одиноких громадян, які потребують тих чи інших видів соціальних послуг.

Згідно з рішенням районної ради стаціонарне відділення розраховане на 30 ліжко-місць. У відділенні організовано 2 ліжко-місця для тимчасового перебування бездомних осіб та осіб, звільнених з місць позбавлення волі.

В стаціонарному відділенні станом на 01.07.2017 року проживає  30 громадян, в т.ч інвалідів-візочників – 6 чол., лежачохворих-11чол. Проживаючі відділення забезпечені  житлом, одягом, взуттям, постільною білизною, м‘яким і твердим інвентарем, столовим посудом, раціональним чотириразовим харчуванням, першою медичною допомогою, ТЗР, комунально- побутовим обслуговуванням, організацією культурно-масовими  та оздоровчо-спортивними заходами.

       В 2016 році такі соціальні послуги надано 290 особам та за І півріччя 2017 року – 243 особам . За минулий рік натуральну допомогу (одяг) отримали 288 громадян на суму 32600 грн., за І півріччя цього року – 244 особам на суму 38322 грн.; сформовано святкові кошики до Великодних свят у 2016 році – 451 громадянам на суму 17022 грн. та цього року 329 громадянам  – 35777 грн.; грошову допомогу до Великодних  свят від міської ради у 2016 році отримали  48 осіб на суму 4800 грн. , та цього року 101 чол. на суму 10100 грн.; до Дня інвалідів у 2016 році 180 громадян отримали продуктові набори на суму 12940 грн; перукарськими послугами скористалися у 2016 році 213  чоловік на суму 7300 грн. та за І півріччя 2017 р.отримали 121 чоловік на суму 6050 грн.; гарячі обіди видано за 2016 рік 36 особам на суму 104000 грн. та у 2017 році 33 чол. на суму 26490 грн., безкоштовно  хліб отримали у 2016 році 62 чол. на суму 372 грн. та цього року 64 особи на суму 558 грн.

       Територіальним центром спільно з  сільськими головами   було проведено роботу по збору картоплі у 2016 році, котру отримали 63 підопічних, що проживають в м.Долина  на суму 1890 грн .  

       В 2016 році видано гуманітарної допомоги (одяг) 22 тимчасово- переміщеним особам із зони АТО  на суму 6483 грн. та за І півріччя 2017 р. – 5 особам на суму 608 грн.

       Територіальний центр тісно співпрацює із штабом Координаційної ради з питань надання допомоги населенню Івано-Франківської області під час надзвичайних ситуацій, обласною й районною організаціями Товариства Червоного Хреста України, Благодійним фондом громади міста Долини та приватними структурами району в питаннях забезпечення товарами першої необхідності тимчасово- переміщених осіб із зони АТО (допомогу отримали 38 сімей).

Спільно з Товариством Червоного Хреста району при територіальному центрі з серпня 2013 року  діяв кабінет медико-соціальної допомоги (до 31.10.2016року), що надавав  соціально-медичні, психологічні, інформаційні й інші соціальні послуги. Організовувалися  консультативні прийоми лікарів, виконання призначень лікаря, проводилися  профілактично-освітні заходи, заняття по підготовці населення з питань надання першої допомоги та догляду за хворими. За 2016 рік послугами кабінету скористалися  168 осіб.

Пунктом прокату ортопедичних засобів скористалися у 2016 році 16  чол. у 2017 році – 11 чол.

Територіальний центр працює над питанням залучення суб’єктів підприємницької діяльності та небайдужих жителів району до надання допомоги одиноким непрацездатним особам. Так, за 2016 рік  безоплатно отримано одягу бувшого у вжитку  на суму 54942 грн. та за 6 місяців 2017 року - на суму 43641 грн, від підприємців до Великодних свят 2016 року отримано кошти в  сумі 16959 грн та в 2017 році – 11195 грн. та благодійних  продуктів харчування у 2016 році на суму 11900 грн. у 2017 році на суму 11730 грн.; для  придбання святкових кошиків до Великодних свят у 2016 році  Долинська районна рада виділила кошти в сумі 14000 грн. та у 2017 році - 24231 грн.

Долинською центральною лікарнею за І півріччя 2017 році встановлено інвалідність 25 дітям до 18 років.

 Надано санаторно-курортне лікування за 2016 рік 14 дітям з інвалідністю в тому числі 1 дитина оздоровилась в таборі «Молода гвардія» , а за І півріччя 2017 оздоровилось 9 дітей  з інвалідністю.

Районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проводить роботу з дітьми та молоддю з обмеженими функціональними можливостями. На обліку Центру перебуває 350 дітей даної категорії. Спільно з МБФ « Надія Є » Центр виконує районну Програму соціально-психологічної підтримки дітей та молоді з обмеженими функціональними можливостями на 2017 рік згідно якої надано послуги фахівцями з адаптації та інтеграції дітей з обмеженими функціональними можливостями в суспільство та проведено ряд культурно – мистецьких заходів.

Обсяги фінансування районної  Програми – 298 850 грн. З них 158850 грн. передбачено на організацію і проведення культурно-мистецьких заходів та надання послуг, 140000 грн. – на виплату матеріальної допомоги сім'ям в яких виховуються діти з проблемам інвалідності в розмірі 400 грн. на 1 дитину. Станом на 27.12.2016 року виплачено матеріальну допомогу 350 дітям в сумі 140000 грн.

26 травня 2017 Центр організував щорічний районний фестиваль творчості «Повір у себе» для дітей та молоді з функціональними обмеженнями у якому взяли участь 30 дітей даної категорії. Метою проведення заходу є створення сприятливих умов для розкриття та самовираження талановитих дітей та молоді з функціональними обмеженнями, сприяння їх інтеграції в суспільство. Захід відбувся 26 травня 2016 року у м. Долина в приміщенні кафе «Мрія». 5 лауреатів щорічного районного фестивалю творчості «Повір у себе» для дітей та молоді з функціональними обмеженнями взяли участь у обласному фестивалі. 1 особа з функціональними обмеженнями направлена Центром для участі у обласному фестивалі для молоді з функціональними обмеженнями «Горицвіт».

В районі проводяться заходи щодо безперешкодного доступу інвалідів до приміщень органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, закладів освіти, охорони здоров’я, культури та інших об’єктів інфраструктури. У місці встановлено пішохідні переходи, що дають можливість вільно пересуватись по тротуарах. До приміщень автовокзалу та залізничного вокзалу є безпосередній доступ.

       Так, для громадян району з обмеженими можливостями  створені сприятливі  умови для безбар'єрного доступу в приміщення Долинської районної державної адміністрації, районної ради, міської ради, до об'єктів адміністративного та соціально-культурного та побутового призначення, закладів охорони здоров'я,  освіти та торговельні центри.

       В адміністративних будівлях органів місцевого самоврядування встановлені пандуси або поруччя.

       Заклади культури та бібліотеки частково доступні для інвалідів з обмеженими можливостями.

       В закладах де неможливо влаштувати пандус, вмонтовано кнопку виклику з дзвінком для термінового виклику чергового працівника.   

       На паркувальних майданчиках передбачено місця для безоплатного паркування транспортних засобів для перевезення інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату, які безкоштовно чи на пільговій умові отримали автомобілі.

 

 

 

Начальник управління                                                      Лілія Ружицька

 

Яремко, 25304

 

 

 

 
Важлива інформація!

Служба Судової охорони в Івано-Франківській області

Sluzhba-Sudovoyi-Ohorony.jpg 

Детальна інформація за посиланням

http://www.if.gov.ua/news/47820

Пам'ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією або Республікою Білорусь

pamjatka.pdf

На підтримку українських лікарів!
Держпродспоживслужба інформує!
До уваги громадян! Контакти сімейних лікарів!

Важливо!
Актуально!
 
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

Долинщина запрошує!

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області