2 березень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


. На головну / Документи / Проекти рішень колегій РДА / 2017 / 28.09.2017

 Проект

 

Долинська районна державна адміністрація

Колегія районної державної адміністрації

Рішення

 

Від _________________№ ______

 

Про стан підготовки підприємств

житлово-комунального господарства

та бюджетних установ району до роботи

в осінньо-зимовий період 2017-2018 років

 

 

Підготовка до опалювального сезону 2017-2018 років проводиться відповідно до заходів затверджених розпорядженням районної державної адміністрації від 24.05.2017 № 144 «Про підсумки роботи підприємств житлово-комунального господарства та бюджетних установ району в осінньо-зимовий період 2016-2017 років та затвердження першочергових заходів щодо підготовки підприємств житлово-комунального господарства та бюджетних установ району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років».

Районною державною адміністрацією здійснюється постійний контроль стану виконання заходів. На виконання заходів залучено кошти з різних джерел фінансування (кошти бюджету та власні кошти підприємств). Станом на 01.09.017 року виконання заходів щодо підготовки підприємств житлово-комунального господарства та бюджетних установ району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років становить 92,0 %. Із 232 житлових будинків до роботи в осінньо-зимовий період в повному обсязі підготовлено 215.

За кошти міського бюджету, за власні кошти мешканців та Євросоюзу виконано робіт на суму – 6794,1 тис. грн, що становить 99,9 % від запланованих.

Комунальним підприємством “Вигодський ККП”заплановано виконати робіт на суму 518,1 тис.грн. Виконано заходів на 70%.

Долинським ВУВКГ заплановано виконати робіт на суму 2610 тис. грн. Фактично виконано заходів на 1817,5 тис. грн.

Долинським КП “Комунгосп” -виконано робіт на суму 784,0 тис. грн., що становить 82,0 % від запланованих.

Управлінням освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації  станом на 26.09.2017 року виконано робіт по підготовці до роботи в осінньо-зимовий період на суму 1694,0 тис. грн. Із 33 котелень підготовлено до опалювального сезону 29.

Долинською центральною районною лікарнею виконано заходів по підготовці до опалювального сезону на суму 701,0 тис. грн.

В установах культури району проведено чистку димоходів та вентиляційних каналів, повірку лічильників, проведені лабораторні заміри опору заземлення, пройшли навчання відповідальні за газове господарство, замінено вікна у Вигодській музичній школі, народному домі «Просвіта», будинках культури сіл Тростянець, Солуків та клубі села Белеїв. В будинку культури села Тяпче відремонтовано дах.

З метою якісної підготовки підприємств житлово-комунального господарства та бюджетних установ району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років, колегія районної державної адміністрації вирішила рекомендувати:

 

1.                         Управлінню освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації (В.Сподар), відділу культури районної державної адміністрації                              (В.Гібчинський), центральній районній лікарні (М.Вакалюк):

-      завершити виконання заходів з підготовки до роботи в опалювальний період;

-      завершити оформлення актів готовності теплових господарств до роботи в опалювальний період (відповідно до спільного наказу Міністерства палива та енергетики України та Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 року № 620/378);

- своєчасно розпочати опалювальний сезон.

2.                        Товариству з обмеженою відповідальністю «Західтеплоенергоінвест – Долина» (І.Чоповський) забезпечити своєчасний початок опалювального сезону та відповідний температурний режим в школах та центральній районній лікарні.

3.                        Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (С.Демченко) забезпечити фінансування видатків з районного бюджету на виконання заходів з підготовки бюджетних установ району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років.

4. Міському, селищному, сільським головам та керівникам комунальних підприємств:

-      до 01.10.2017 року завершити роботи по виконанню заходів з підготовки до осінньо-зимового періоду 2017-2018 років;

-      завершити ремонт комунальних доріг до роботи в осінньо-зимовий період.

5. Комунальним підприємствам “УКМ” (С.Гаргат) та «Вигодський ККП» (О.Янцур) до 01.10.2017 року забезпечити виконання графіку чистки вентиляційних та димових каналів житлових будинків.

6.                        Міському, селищному, сільським головам, управлінню освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації (В.Сподар), відділу культури районної державної адміністрації (В.Гібчинський), центральній районній лікарні (М.Вакалюк):

-         взяти під особистий контроль забезпечення паливом в повному обсязі дитячих дошкільних закладів, шкіл, лікувальних установ, закладів культури;

-         забезпечити економне використання паливно-енергетичних ресурсів.

7.                      Керівникам комунальних підприємств взяти під особистий контроль погашення заборгованості з оплати за спожиті комунальні послуги.

8.                      Філії ПАТ «Прикарпаттяобленерго» «Долинський РЕМ» (В.Комісарук) та Долинському відділенню ПАТ «Івано-Франківськгаз» забезпечити безперебійне електропостачання та газопостачання району.

9.Філії “Долинська дорожньо-експлуатаційна дільниця” (В.Кшиповський), комунальному підприємству «Комунгосп» (В.Юсип) до 15.10.2017 року завершити підготовку спеціальної снігоочисної та тракторної техніки до роботи в зимовий період і заготовити повну потребу протиожеледних матеріалів.

10. Координацію роботи та узагальнення інформації з виконання рішення покласти на головного відповідального виконавця – відділ житлово-комунального господарства районної державної адміністрації (П.Іляшенко).

     11. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Віктора Громиша.

 

 

Голова районної

державної адміністрації,

голова колегії                                                                 Юрій Мазур

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Важлива інформація!

Служба Судової охорони в Івано-Франківській області

Sluzhba-Sudovoyi-Ohorony.jpg 

Детальна інформація за посиланням

http://www.if.gov.ua/news/47820

Пам'ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією або Республікою Білорусь

pamjatka.pdf

На підтримку українських лікарів!
Держпродспоживслужба інформує!
До уваги громадян! Контакти сімейних лікарів!

Важливо!
Актуально!
 
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

Долинщина запрошує!

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області