13 Квітень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


. На головну / Документи / Проекти рішень колегій РДА / 2017 / 28.09.2017

Проект

ДОЛИНСЬКА РАЙОННА ДЕЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КОЛЕГІЯ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТАЦІЇ

РІШЕННЯ

 

Від____________№________

 

Про здійснення виконавчим

комітетом Старомізунської  сільської

ради делегованих повноважень

органів виконавчої влади у 2016 році

та І півріччі 2017 року

 

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та на  виконання  постанови  Кабінету  Міністрів України  09.03.1999  № 339 «Про затвердження Порядку контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади» проведено перевірку діяльності виконавчого комітету Старомізунської  сільської ради щодо здійснення ним делегованих повноважень органів виконавчої влади у 2016 році та І півріччі 2017 року.

Робота виконавчого комітету проводиться згідно піврічних планів, які затверджуються рішеннями виконкому і в яких передбачені питання соціально-економічного розвитку, виконання бюджету, організаційні, господарські та інші питання життєдіяльності громади. Зокрема, план роботи на І півріччя 2016 року затверджено рішенням виконкому від 30.12.2015 року № 25, на ІІ півріччя 2016 року – рішенням виконкому від 28.07.2016 року № 15, на І півріччя 2017 року – рішенням виконкому від 29.12.2016 року №29.

До складу виконавчого комітету Старомізунської сільської ради входить 7 осіб. Регламент роботи виконавчого комітету затверджений рішенням виконкому від 26.11.2015 року № 29, відповідно до якого засідання проводяться в останній четвер місяця. Щомісяця голова сільської ради затверджує розпорядження «Про скликання виконкому Старомізунської сільської ради».

Впродовж звітного періоду проведено 15 засідань виконавчого комітету, протоколи яких здано в повному обсязі у відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації.

Виконавчим комітетом Старомізунської сільської ради впродовж 2016 – І півріччя 2017 років прийнято 49 рішень, з них 11 пов’язаних з виконанням делегованих повноважень: 4– в галузі житлово-комунального господарства, побутового, торговельного обслуговування, громадського харчування, 4 – у сфері освіти, охорони здоров’я, культури, фізкультури і спорту, 1 – у сфері регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, 2 – щодо законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян.

У 2016 році надійшло 228 звернень громадян, що на 35 звернень більше, ніж за аналогічний період 2015 року.

На 42 звернення надано роз'яснення, вирішено позитивно – 172 звернень, відмовлено – 4, на контролі -10.

Протягом звітного періоду громадянами у своїх зверненнях було порушено 228 питань, що на 35 питань більше, ніж за аналогічний період 2015 року. Основне місце займають питання аграрної політики і земельних відносин - 176, соціального захисту населення - 23, комунального господарства – 12,екології та природних ресурсів – 4, діяльності місцевих органів виконавчої влади – 4, житлової політики -3, інших - 6.

Кількість звернень від соціально незахищеної категорії громадян (від учасників війни та бойових дій, від членів багатодітних сімей, одиноких матерів, інвалідів, ветеранів праці та інших) становить 66.

За перше півріччя 2017 року до Старомізунської сільської ради надійшло 103 звернення  громадян.

Юридичним відділом апарату районної державної адміністрації здійснено перевірку рішень виконкому Старомізунської сільської ради за 2016 - І півріччя 2017 року на відповідність їх вимогам діючого законодавства України. Істотних порушень чинного законодавства України у рішеннях виконкому сільської ради не виявлено.

Робота з власними документами ведеться на належному рівні, з документами органів влади вищого рівня - потребує доопрацювання.

Враховуючи зазначене колегія районної державної адміністрації вирішила рекомендувати:

1.Довідку про здійснення виконавчим комітетом Старомізунської сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади у 2016 році та І півріччі 2017 року взяти до уваги.

2. Виконавчому комітету Старомізунської сільської ради (Р.Сащин):

2.1. Забезпечити безумовне виконання повноважень, визначених статтями 27-38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

2.2. Один раз на півріччя до 10 числа місяця, що настає за звітнім, подавати у відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації узагальнений звіт про виконання делегованих повноважень за встановленою формою  відповідно  до  постанови  Кабінету  Міністрів  України  09.03.1999 № 339 «Про затвердження Порядку контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади».

2.3. При підготовці проектів рішень виконавчого комітету дотримуватись вимог чинних нормативних документів.

2.4. Не рідше одного разу на місяць проводити засідання виконавчого комітету відповідно до ст. 53 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”.

2.5. Усунути недоліки в роботі з контрольними документами, забезпечити якісне виконання поставлених завдань.

2.6. Забезпечити ведення діловодства з питань розгляду звернень громадян відповідно до вимог Інструкції з діловодства за зверненнями громадян, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.1997 №348 "Про затвердження Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об'єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації".

2.7. Забезпечити виконання розпорядження районної державної адміністрації 27.07.2017 року № 238 «Про стан використання земель несільськогосподарського призначення та оформлення суб’єктами господарювання правовстановлюючих документів».

2.8. Визначити вільні земельні ділянки для інвестиційних проектів.

2.9. Залучати кошти на розвиток соціальної інфраструктури сіл від надання і зміни цільового призначення земельних ділянок для різних видів будівництва.

3. Координацію роботи та узагальнення інформації з виконання рішення покласти на головного відповідального виконавця – відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації (М.Лазорко).

4. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Віктора Громиша, заступника голови районної державної адміністрації Михайла Дидяка та керівника апарату районної державної адміністрації Ірину Мацалак згідно розподілу функціональних обов’язків.

 

 

 

 

 

 

Голова районної державної

адміністрації, голова колегії                                                       Юрій Мазур

 

 

 
Важлива інформація!

Служба Судової охорони в Івано-Франківській області

Sluzhba-Sudovoyi-Ohorony.jpg 

Детальна інформація за посиланням

http://www.if.gov.ua/news/47820

Пам'ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією або Республікою Білорусь

pamjatka.pdf

На підтримку українських лікарів!
Держпродспоживслужба інформує!
До уваги громадян! Контакти сімейних лікарів!

Важливо!
Актуально!
 
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

Долинщина запрошує!

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області