20 Квітень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


. На головну / Документи / Проекти рішень колегій РДА / 2017 / 29.12.2017

                                                                                                       Проект

 

ДОЛИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Колегія районної державної адміністрації

РІШЕННЯ

 

Від _________________№____

м. Долина

 

Про підсумки  виконання Програми

соціально-економічного, культурного

розвитку та бюджету району

за 9 місяців 2017  року

 

За січень-вересень 2017 року обсяг реалізованої промислової продукції (робіт, послуг) у відпускних цінах підприємств району становив 2091,3 млн. грн. і склав 6,5 відс. до всієї реалізованої продукції по області.

За січень-вересень 2017 року по НГВУ «Долинанафтогаз» видобуток нафти (включаючи газовий конденсат) збільшився до відповідного періоду попереднього року на 7,7 відс., а видобуток газу - на 11,3  відсотки.

Газопереробним заводом за 9 місяців 2017 року з газу, що поступає від нафтопромислових підприємств, вироблено газу товарного на 10,2 відс. більше, ніж за січень-вересень 2016 року.

На ТзОВ «Уніплит» за січень-вересень  2017 року валовий випуск плити ДВП в порівнянні з відповідним періодом минулого року зріс на 2,7 відсотки.

В районі продовжується збирання ягідних культур (лохини). Станом на 01 жовтня 2017 року з площі 30,0 га зібрано 52,0 тонни лохини.

Приріст надходжень до місцевих бюджетів за 9 місяців 2017 року проти відповідного періоду минулого року склав 23,8 відсотки.

За платежами, адміністрування яких здійснюють органи Пенсійного фонду, за 9 місяців 2017 року надійшло коштів на суму 19320,16 тис. грн, що становить 107,52 відс. планових призначень.

Управлінням соціального захисту населення районної державної адміністрації за 9 місяців 2017 року забезпечено 17 учасників ліквідації аварії на ЧАЄС І категорії путівками на санаторно-курортне лікування та 12 ветеранів ОУН-УПА в оздоровчий центр реабілітації ”Говерла” м. Моршин.

Видано 66 путівок на санаторно-курортне лікування особам із числа інвалідів та ветеранів війни та  6 учасникам  бойових дій в зоні АТО.

Середньомісячна заробітна плата працівників підприємств, установ та організацій району у ІІ кварталі 2017 року становила 7759 грн., що більше на 26,9 відс. від середнього показника по області.

Обсяги експорту товарів суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності Долинського району у І півріччі 2017 року  склали 12,4 млн. дол. США, імпорту – 5,1 млн. дол. США. У порівнянні з І півріччям 2016 року обсяги експорту зросли на   0,5  відс., імпорту – на 50,7 відс.

Проведено заміну вікон на енергозберігаючі в Шевченківській, Раківській та Старомізунській ЗОШ І-ІІІ ст., Белеївській ЗОШ І-ІІ ст, Вигодській музичній школі, Вигодській міській лікарні, будинку культури в с.Солуків, в приміщенні Народного дому  «Просвіта», ФАПах сіл Новошин та Пшеничник.

Замінено системи опалення в Слобододолинській і Сенечівській                    ЗОШ І-ІІ ст., Долинських  ЗОШ І-ІІІ ст. №6  і №4 та Долинському  МНВК.

Зроблено ремонт даху в Кропивницькому та Пшеничниківському НВК, Долинській гімназії №1, Лолинській ЗОШ І-ІІ ст., будинку культури с.Тяпче.

Проведені капітальні ремонти лікувально-профілактичних установ за рахунок коштів місцевого бюджету за 9 місяців 2017 року на                                   суму 1994,3 тис. грн.

Здано в експлуатацію  приміщення Станківецького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад» розраховане на навчання 80 учнів 1-4 класів та 40 дітей дошкільного віку та відкрито Рахинянський НВК на 40 місць.

Разом з цим, станом на 01.10.2017 загальна заборгованість до бюджету Пенсійного Фонду України за платниками Долинського району  зі сплати страхових внесків в порівнянні до початку року, збільшилась  на 43,5 тис. грн. і становить 375,1 тис. грн.

У розвиток економіки району за січень-червень 2017 року суб’єкти господарювання вклали 91,5 млн.грн. капітальних інвестицій, що становить 2,8 відс. до загального обсягу по області.

Обсяги виконаних будівельних робіт підприємствами і організаціями району за січень-серпень 2017 року  склали 18770 тис.грн. (зменшення на 25,0 відс.), що становить 2,0 відс. до загальнообласного обсягу виконання.

 

Виходячи з наведеного, колегія районної державної адміністрації

вирішила рекомендувати:

 

        1. Відзначити позитивну роботу: за нарощення обсягів видобутку нафти та газу НГВУ «Долинанафтогаз», за збільшення виробництва товарного газу Долинський   газопереробний  завод та за  нарощення обсягів  виробництва плити ДВП  ТзОВ «Уніплит».

2. Управлінню економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації (М.Куцик) спільно з іншими структурними підрозділами районної державної адміністрації, підприємствами і організаціями району провести роботу з аналізу та підготовки основних прогнозних показників економічного і соціального розвитку, розроблення заходів щодо стабілізації економіки району та подати на сесію районної ради в грудні поточного року проект Програми соціально-економічного  та культурного розвитку району на 2018 рік.

3. Управлінню економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації (М.Куцик) щодекадно проводити моніторинг цін на окремі види продуктів харчування  у визначених торгівельних підприємствах району.

4. Відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації (У.Сергенюк) координувати роботу по виплаті орендної плати за 2017 рік інвестиційними компаніями ПСП «Оскар та ПСП «Роднічок» на земельні частки (паї).

5. Калуському об’єднаному управлінню  Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області (І.Кучма) забезпечити виконання планових показників з надходження коштів, адміністрування яких здійснюють органи Пенсійного фонду України, скорочення економічно активного боргу за платежами до його бюджету по Долинському району.

6. Долинському районному центру зайнятості (В. Бабій) вести моніторинг стану ринку праці та рівня безробіття і сприяти працевлаштуванню учасників антитерористичної операції у східних областях України.

7. Головним розпорядникам коштів районного бюджету забезпечити під час виконання кошторисів на 2017 рік проведення своєчасної та у повному обсязі оплати праці працівників бюджетних установ і розрахунків за енергоносії та комунальні послуги, які споживаються бюджетними установами, не допускаючи простроченої  заборгованості з таких виплат.

8. Координацію роботи щодо виконання рішення покласти на головного відповідального виконавця – управління економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації (М. Куцик).

9. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації  Віктора Громиша.

 

 

 

Голова районної

державної адміністрації,

голова  колегії                                                                  Юрій Мазур
Важлива інформація!

Служба Судової охорони в Івано-Франківській області

Sluzhba-Sudovoyi-Ohorony.jpg 

Детальна інформація за посиланням

http://www.if.gov.ua/news/47820

Пам'ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією або Республікою Білорусь

pamjatka.pdf

На підтримку українських лікарів!
Держпродспоживслужба інформує!
До уваги громадян! Контакти сімейних лікарів!

Важливо!
Актуально!
 
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

Долинщина запрошує!

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області