20 Квітень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


. На головну / Документи / Проекти рішень колегій РДА / 2017 / 29.12.2017

Проект  

ДОЛИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Колегія районної державної адміністрації

РІШЕННЯ

від _________2017р. №_____       

 

Про хід виконання розпорядження 

районної державної адміністрації

11.01.2013 №8 «Про комплексну  

програму  «Здоров’я  населення на

Прикарпаття 2013-2020 роки»

 

Медичними установами району здійснюється ряд заходів на виконання комплексної  програми  «Здоров’я  населення Прикарпаття на 2013-2020 роки».

Для надання медичної допомоги роділлям, породіллям та новонародженим в центральній районній лікарні функціонує сучасне пологове відділення, палати якого розраховані для спільного перебування матері та дитини. Функціонує три пологові зали, операційна, водопостачання кругло добове.

Акушерсько-гінекологічне відділення забезпечене необхідним розхідними матеріалами для впровадження сучасних перинатальних технологій відповідно до рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я.

Для невідкладної медичної допомоги у разі  кровотеч в 2016 році для пологового відділення центральної районної лікарні придбано препарати на  суму – 15,541 тис. грн., за 9 місяців 2017 року – 6,715 тис. грн.

В засобах масової інформації проводиться санітарно-освітня робота з питань здорового способу життя, репродуктивного здоровя, запобігання непланової вагітності, профілактики онкологічних захворювань у жінок. В газеті «Добра справа» відкрита рубрика «Відверта розмова з фахівцем», яку веде лікар акушер-гінеколог Інна Сіщук. За 9 місяців 2017 року було надруковано 5 статей про репродуктивне здоровя жінки.

На виконання заходів розділу «Протидія захворюванню на туберкульоз»  для проведення комплексної діагностики туберкульозу шляхом рентгенологічного обстеження у 2016 році виділено 50,8 тис. грн, за 9 місяців 2017 року – 24,44 тис. грн. з місцевого бюджету. За 9 місяців 2017 року виявлено 25 випадків туберкульозу проти 37 за 9 місяців 2016 року. Показник на 100 тисяч населення складає 35,8 проти 53,0. Виявлено деструктивних випадків туберкульозу 6 проти 9. При профілактичних оглядах  за 9 місяців 2017 року виявлено 16 випадків туберкульозу. За звітній період збільшилась кількість флюорографічних обстежень, проведених в ЛПУ району, число профілактичних флюорографічних обстежень на 1000 дорослого населення  складає 472,5 проти 434,5 за аналогічний період минулого року.

В лікувальних закладах первинної ланки (амбулаторіях ЗПСМ, ФАПах) працюють ДОТ-кабінети, де проводиться контрольований прийом протитуберкульозних препаратів.

Туберкулінодіагностика за 9 місяців 2017 року проводилась тільки  дітям.  Охоплення туберкулінодіагностикою дитячого населення  на 1000 дітей, що підлягали туберкулінодіагностиці, складає по району 178,1 проти  206,7 за 9 місяців 2016 року. Зменшення туберкулінодіагностики за 9 місяців 2017 року пояснюється недостатньою кількістю туберкуліну. Туберкулін куплений за кошти  основного фонду в кількості 228  доз на суму 4,598 тис. грн.

В 2016 році вакцинація БЦЖ проведена 132 новонародженим, за 9 місяців 2017 року проведено щеплення вакциною БЦЖ 215 новонароджених.

В протитуберкульозному диспансері проліковано за 9 місяців 2017 року 68 хворих проти 92 хворих за 9 місяців 2016 року. Зайнятість ліжка склала 248,1 проти 270,3, відсоток виконання ліжко-днів – 94,7% проти 103,2%, середня тривалість перебування хворого на ліжку – 145,9 проти 117,5. Стаціонар протитуберкульозного диспансеру нараховує 40 ліжок, які фінансуються з обласного бюджету.

В газеті «Свіча» від 24.03.2017р. №12 до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом надрукована стаття головного лікаря протитуберкульозного диспансеру М.Яворської «Загроза для здоровя». Серед населення району  розповсюджуються інформаційно-просвітницькі матеріали з актуальних питань, пов’язаних із захворюванням на туберкульоз.

На виконання заходів розділу «Стоматологічні захворювання» протягом  2016 року проведено протезування 9 особам на суму 7,86  тис. грн. при потребі 293 особам, в тому числі : 2 – ветерани війни, 2- учасники бойових дій, 1 – донор, 4 учасники ЧАЕС, крім того проведено протезування 20 учасників АТО на суму 51,045 тис. грн. За 9 місяців 2017 року на пільгове зубопротезування виділено коштів з місцевого бюджету на суму 92,14 тис. грн. Протезовано 37 осіб, з них: 35 учасників АТО, 2 учасники ЧАЕС.

На виконання заходів розділу «Покращення життя людей з хронічними вірусними гепатитами» в кабінеті інфекційних захворювань центральної районної лікарні хворі на вірусні гепатити проходять навчання з питань безпечного способу життя з метою попередження передачі вірусу гемаконтактним шляхом. Хворі з хронічними вірусними гепатитами знаходяться на диспансерному обліку у інфекціоніста: 3 дітей, 2 підлітки, 104 дорослих. Медикаменти з місцевого бюджету для лікування хворих хронічними вірусними гепатитами не виділялися.

Виходячи з наведеного колегія районної державної адміністрації вирішила рекомендувати:

1.                 Головному лікарю центральної районної лікарні М.Вакалюку забезпечити:

1.1.          Надання допомоги жінкам та новонародженим дітям за сучасними перинатальними технологіями.

1.2.          Проведення постійного моніторингу рівня захворюваності населення на туберкульоз.

1.3.          Покращення забезпечення туберкуліном для виявлення туберкульозу у дітей.

1.4.          Проведення вакцинації БЦЖ новонародженим в пологовому відділенні.

1.5.          Проведення  лікування та профілактики хронічних вірусних гепатитів.

1.6.          Посилення санітарно-освітньої роботи щодо інформування населення про чинники ризику та можливість запобігання захворювання на туберкульоз, хронічні вірусні гепатити.

1.7.          Виділення коштів на зубопротезування пільгових категорій населення.

2.           Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання рішення покласти на головного відповідального виконавця – Долинську центральну районну лікарню (М.Вакалюк).

3.           Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації Михайла Дидяка.

 

 

Голова районної 

державної адміністрації,

голова колегії                                                                                                   Юрій Мазур

 
Важлива інформація!

Служба Судової охорони в Івано-Франківській області

Sluzhba-Sudovoyi-Ohorony.jpg 

Детальна інформація за посиланням

http://www.if.gov.ua/news/47820

Пам'ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією або Республікою Білорусь

pamjatka.pdf

На підтримку українських лікарів!
Держпродспоживслужба інформує!
До уваги громадян! Контакти сімейних лікарів!

Важливо!
Актуально!
 
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

Долинщина запрошує!

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області