20 Квітень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


. На головну / Документи / Проекти рішень колегій РДА / 2018 / 26.04.2018

Проект

         ДОЛИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Колегія районної державної адміністрації

РІШЕННЯ

 

від _________2018р. №_________            

 

 

Про заходи щодо медичної, психологічної,

професійної реабілітації та соціальної адаптації

учасників антитерористичної  операції в районі

на виконання розпорядження Кабінету Міністрів

України від 31.03.2015 р. №359-р «Про затвердження

плану заходів щодо медичної, психологічної,

професійної реабілітації та соціальної адаптації

учасників антитерористичної операції»

 

 

Медична допомога учасникам антитерористичної операції (надалі АТО) забезпечується згідно прийнятих в державі законодавчих актів, нормативні документів обласної державної адміністрації та департаменту охорони здоровя.

Станом на 01.01.2018 року в Долинській центральній районній лікарні  знаходиться на обліку 238 учасників АТО, з них 21 особа визнані інвалідами. В 2017 році 73 учасники АТО пройшли безоплатне стаціонарне лікування, 48 - в інших закладах охорони здоров’я області. На стаціонарне лікування в обласний госпіталь ветеранів війни, який знаходиться в м. Коломия направлено 6 осіб. Оздоровлено 17 учасників АТО в санаторно-курортних закладах.

В 2017 році на амбулаторне лікування учасників АТО використано 19,0 тис. грн. з місцевого бюджету, на стаціонарне лікування - 72,601 тис. грн. Психологічну реабілітацію пройшли 14 осіб, з них на базі обласної психоневрологічної лікарні №3 – 3 осіб. На даний час потребують психологічної реабілітації 4 учасники АТО. В 2017 році за кошти місцевого бюджету проведено зубопротезування 50 учасникам АТО на суму 137,1 тис. грн.

В 2017 році та січні-лютому 2018 року 162 безробітних з числа демобілізованих військовослужбовців із зони проведення антитерористичної операції отримали послуги щодо працевлаштування, профорієнтації, перенавчання у відкритті власної справи. Профорієнтаційними послугами скористалось 173 особи, працевлаштовано – 32 особи, 2 особи отримали одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності, 14 осіб проходило професійне навчання, 20 осіб брали участь в громадських роботах та роботах тимчасового характеру.

Протягом 2017 року працевлаштовано 144 учасники АТО, на даний час на обліку у  районному центру зайнятості знаходиться 18 учасників антитерористичної операції, з них 3 осіб зареєстровані після звільнення з роботи, 9 осіб – повторно після служби за контрактом.

В управлінні соціального захисту населення районної державної адміністрації створено Центр допомоги учасникам АТО, де проводяться  інформаційно-роз’яснювальні роботи.

Станом на 01.01.2018 року на обліку перебувають 423 учасників АТО, з них 319 - зареєстровані в єдиному державному  автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги. На обліку в управлінні соціального захисту населення перебуває 40 учасників бойових дій для забезпечення санаторно-курортним лікуванням. В 2017 році оздоровлено 17 учасників АТО на суму 103,95 тис. грн.

Професійну адаптацію, а саме підготовку з курсів водіїв транспортних засобів категорії А,В,С пройшли 9 чоловік на суму 42,4 тис. грн.

Але на сьогодні існує низка загальних проблем, які потребують негайного вирішення, зокрема: відсутність єдиного логістичного механізму з медичного забезпечення учасників АТО в медичних закладах, механізму взаємодії між військовими та цивільними закладами  охорони здоров’я, недостатнє матеріально-технічне, кадрове та фінансове забезпечення закладів охорони здоров’я. Також, необхідна посилена інформаційно-роз’яснювальна робота з висвітленням законодавчо закріплених пільг для учасників АТО та членів їх сімей.

 

Виходячи з наведеного колегія районної державної адміністрації вирішила рекомендувати:

1.                 Головному лікарю Долинської центральної районної лікарні М.Вакалюку:

1.1.     Впроваджувати застосування міжнародних протоколів при наданні медичної допомоги учасникам АТО.

1.2.     Забезпечити контроль за дотриманням прав учасників АТО на належну медико-соціальну експертизу, зокрема у частині дотримання вимог законодавства при визначенні термінів встановлення інвалідності та встановлення інвалідності без строку переогляду.

1.3.     Вживати заходів з метою удосконалення матеріально-технічного та кадрового забезпечення медичних закладів району.

1.4.     Забезпечити учасникам АТО безперешкодний доступ до медичних послуг та при необхідності направляти на третинний рівень для проведення медичної та психологічної реабілітації.

1.5.     Спільно з управлінням соціального захисту населення районної державної адміністрації (Л.Ружицька) та об’єднаним міським військовим комісаріатом (С.Гриник) розробити єдиний реєстр учасників АТО, які мають поранення, контузії, каліцтва, захворювання, отримані під час проходження військової служби.

1.6.     Забезпечити ведення активної інформаційної політики, спрямованої на інформування осіб з інвалідністю з числа учасників АТО та членів їх сімей про новітні вітчизняні наукові досягнення у сфері розробок засобів з протезування, про державні та приватні підприємства, що надають послуги з протезування та реабілітації.

1.7.     Проводити на районному рівні інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо пільг та соціальних гарантій учасникам АТО з широким залученням до цієї роботи громадськості та засобів масової інформації.

2.                 Директору Долинської районної філії Івано-франківського обласного центру зайнятості В.Бабію забезпечити працевлаштування учасників АТО.

3.                 Начальнику управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Л.Ружицькій забезпечити виконання заходів щодо соціального захисту учасників АТО та членів їх сімей.

4.                 Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання рішення покласти на головного відповідального виконавця – Долинську центральну районну лікарню (М.Вакалюк).

5.                 Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації Михайла Дидяка.

 

 

 

 

Голова районної 

державної адміністрації,

голова колегії                                                  Юрій Мазур

 

 
Важлива інформація!

Служба Судової охорони в Івано-Франківській області

Sluzhba-Sudovoyi-Ohorony.jpg 

Детальна інформація за посиланням

http://www.if.gov.ua/news/47820

Пам'ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією або Республікою Білорусь

pamjatka.pdf

На підтримку українських лікарів!
Держпродспоживслужба інформує!
До уваги громадян! Контакти сімейних лікарів!

Важливо!
Актуально!
 
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

Долинщина запрошує!

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області