25 лютий 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


. На головну / Документи / Проекти рішень колегій РДА / 2018 / 30.05.2018

                                                                                                       Проект

 

ДОЛИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Колегія районної державної адміністрації

РІШЕННЯ

 

Від _________________№____

м. Долина

 

Про підсумки  виконання Програми

соціально-економічного, культурного

розвитку та бюджету району

за І квартал 2018  року

 

За І квартал 2018 року обсяг реалізованої промислової продукції по району становив 1100,9 тис. грн. і склав 6,2 відс. до всієї реалізованої продукції по області.

За січень-березень 2018 року по НГВУ «Долинанафтогаз» видобуток нафти (включаючи газовий конденсат) збільшився до відповідного періоду попереднього року на 3,0 відс., а видобуток газу - на 4,6  відс.

Газопереробним заводом за 3 місяці 2018 року з газу, що поступає від нафтопромислових підприємств, вироблено газу товарного на 8,6 відс. більше, ніж за 3 місяці 2017 року. З власної сировини вироблено зрідженого газу на                5,0 відс. більше проти  січня-березня минулого року.

Обсяг реалізованої продукції на підприємствах легкої промисловості  за              І квартал поточного року  у порівнянні з І кварталом 2017 року зріс  на                      37,8 відс.

В ТзОВ «Дубовий кут» за 3 місяці поточного року вирощено 5,6 цнт овечого м’яса, що на 5,6 цнт більше до аналогічного періоду минулого року.

ПОСП «Долинський ТОК» впродовж І кварталу 2018 року  зібрано  265,1 тонн овочів закритого грунту, що на 57,2 тонни більше до відповідного періоду 2017 року.

Приріст надходжень до місцевих бюджетів за І квартал 2018 року проти відповідного періоду минулого року склав 19,4  відс.

Управлінням соціального захисту населення районної державної адміністрації за звітний період  забезпечено санаторно-курортним лікуванням  7 осіб з інвалідністю та ветеранів війни,  1 особу з числа учасників ліквідації наслідків аварії Чорнобильської катастрофи 1 категорії  і  4 ветеранів ОУН-УПА. 

  За даними Долинської ОДПІ Головного управління державної фіскальної служби України в Івано-Франківській області впродовж  січня – березня 2018 року  в  районі працевлаштовано 802 особи.

  Середньомісячна заробітна плата працівників підприємств, установ та організацій району у ІV кварталі 2017 року становила 7207 грн., що більше на 11,0 відс. від середнього показника по області.

У І кварталі 2018 року розпочато ремонтні роботи в клубних закладах сіл Велика Тур’я та Новичка, заміну вікон у Вигодській дитячій музичній школі та Будинку культури с. Тростянець. Загальна сума  капітальних видатків за  3 місяці поточного року  склала 175,0 тис. грн.

Разом з цим, на ТзОВ «Уніплит» за січень-березень  2018 року валовий випуск плити ДВП в порівнянні з січнем-березнем  2017 року  зменшився на            1,4 відс.

До Державного бюджету за січень-березень 2018 року надійшло                  188,7 млн. грн., що  на 49,2 млн. грн. менше, ніж за відповідний період минулого року.  

За платежами, адміністрування, яких здійснюють органи Пенсійного фонду, надійшло коштів за звітний період на суму 2833,2 тис. грн, що становить 95,3  відс. планових призначень.

Загальна заборгованість до бюджету Пенсійного Фонду України за платниками Долинського району станом на 01.04.2018 року зі сплати страхових внесків, в порівнянні до початку року  збільшилась  на 9,8 тис.грн. і становила 403,3 тис. грн.

Обсяги виконаних будівельних робіт підприємствами і організаціями району за 3 місяці 2018 року  склали 1166,0 тис. грн. (зменшення на 81,4 відс.), що становить 0,4 відс. до загальнообласного обсягу виконання.

 

Виходячи з наведеного, колегія районної державної адміністрації

вирішила рекомендувати:

 

1. Відзначити позитивну роботу: за нарощення обсягів видобутку нафти та газу НГВУ «Долинанафтогаз», за збільшення виробництва товарного газу Долинський   газопереробний  завод та за приріст обсягів реалізації продукції  ТзОВ «Спецодяг», ТзОВ «Швейна фабрика «Довіра» та ПОСП «Теплично-овочевий комбінат».

2. Управлінню економічного розвитку і торгівлі  районної державної адміністрації  (М. Куцик) спільно з іншими структурними підрозділами районної державної адміністрації забезпечити виконання завдань та заходів Програми соціально-економічного та культурного розвитку району на 2018 рік.

3. Відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації (У.Сергенюк) забезпечити участь сільськогосподарських підприємств району в ХХХ ювілейній Міжнародній агропромисловій виставці «АГРО- 2018».

4. Калуському об’єднаному управлінню  Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області (І.Кучма) забезпечити виконання планових показників з надходження коштів, адміністрування яких здійснюють органи Пенсійного фонду України, скорочення економічно активного боргу за платежами до його бюджету по Долинському району.

 

 

5. Начальнику управління соціального захисту населення районної державної адміністрації (Л.Ружицька):

-   забезпечити контроль за своєчасним призначенням субсидій на оплату житлово-комунальних послуг жителям району;

-  здійснювати моніторинг створення нових робочих місць в районі.

6. Районній філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості (В.Бабій) сприяти працевлаштуванню учасників антитерористичної операції у східних областях України.

7. Головним розпорядникам коштів районного бюджету під час виконання кошторисів на 2018 рік забезпечити проведення своєчасної та у повному обсязі оплати праці працівників бюджетних установ і розрахунків за енергоносії та комунальні послуги, які споживаються бюджетними установами, не допускаючи простроченої  заборгованості з таких виплат.

8. Координацію роботи щодо виконання рішення покласти на головного відповідального виконавця – управління економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації (М. Куцик).

9. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації  Віктора Громиша.

 

 

 

Голова районної

державної адміністрації,

голова  колегії                                                                  Юрій Мазур
Важлива інформація!

Служба Судової охорони в Івано-Франківській області

Sluzhba-Sudovoyi-Ohorony.jpg 

Детальна інформація за посиланням

http://www.if.gov.ua/news/47820

Пам'ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією або Республікою Білорусь

pamjatka.pdf

На підтримку українських лікарів!
Держпродспоживслужба інформує!
До уваги громадян! Контакти сімейних лікарів!

Важливо!
Актуально!
 
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

Долинщина запрошує!

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області