14 Квітень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


. На головну / Документи / Проекти рішень колегій РДА / 2018 / 30.05.2018

                                                                                                                 Проект

Долинська районна державна адміністрація

Колегія районної державної адміністрації

 

Рішення

 

 

Від _________ № ______                                                         

м.Долина

 

 

Про підсумки роботи підприємств житлово –

комунального господарства та бюджетних установ

району в осінньо-зимовий період 2017-2018 року

та затвердження першочергових заходів

щодо підготовки підприємств житлово - комунального

господарства та бюджетних установ району до роботи

в осінньо-зимовий період 2018-2019 року

 

 

Опалювальний сезон 2017-2018 року в районі пройшов задовільно. Питання підготовки до зими постійно слухалося на оперативних нарадах у голови районної державної адміністрації та у першого заступника голови  районної державної адміністрації.

Підприємства паливно-енергетичного комплексу та житлово-комунального господарства забезпечили стабільне постачання населенню, бюджетним установам та іншим споживачам електричної енергії, газу та холодної води.

Підприємствами житлово-комунального господарства та бюджетними установами району розроблені організаційно-технічні заходи щодо підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 року на загальну суму     13796,982 тис.грн.

Під час підготовки підприємств житлово-комунального господарства та бюджетних установ району до осінньо-зимового періоду особливу увагу слід приділити якісному виконанню робіт та ефективному використанню коштів , забезпечити заклади освіти, культури та охорони здоров’я твердим паливом в обсязі 1997 м3 та 270 тон пелет.

Житлово-комунальними підприємствами та бюджетними установами при підготовці до роботи у зимових умовах планується провести ряд робіт:

-                     Долинським виробничим управлінням водопровідно-каналізаційного господарства за рахунок місцевих бюджетів та власних коштів підприємства - ремонт та заміну обладнання на загальну суму 2072,0 тис. грн;

-                    КП “Вигодськиий ККП” за рахунок селищного бюджету та власних коштів на загальну суму 235,0 тис.грн;

-                    Долинським КП “УКМ” за рахунок міського бюджету, коштів Єврозоюзу та коштів мешканців на загальну суму 2400,0 тис.грн;

-                    ТзОВ «Долина - Сервіс» за рахунок власних коштів на суму 25,0 тис.грн;

-                    ТзОВ «Нова Долина» за рахунок власних коштів на суму             48,0 тис.грн;

-                    КП “Комунгосп” Долинської міської ради за рахунок міського бюджету та власних коштів на суму 1035,0 тис.грн;

-                    управлінням освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації за рахунок районного бюджету та інших джерел на загальну суму 1493,832 тис.грн;

-                    відділом культури районної державної адміністрації за рахунок районного бюджету на загальну суму 271,15 тис.грн;

-                    центральною районною лікарнею за рахунок районного бюджету та власних коштів на загальну суму 3167,0 тис.грн.

Долинською міською радою заплановано провести роботи по дошкільних навчальних закладах на суму 3050,0 тис.грн.

Філією «Долинська ДЕД» планується заготовити посипочного матеріалу в обсязі 3300 тон відсіву, 1200 тон солі та підготувати 22 одиниці спеціалізованої техніки.

З метою якісної підготовки підприємств житлово-комунального господарства та бюджетних установ району до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років, колегія районної державної адміністрації вирішила рекомендувати:

1. Затвердити першочергові заходи щодо підготовки підприємств житлово-комунального господарства та бюджетних установ району до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 року (додаються).

2. Затвердити склад районного оперативного штабу з підготовки і роботи підприємств житлово-комунального господарства та бюджетних установ району в осінньо-зимовий період 2018-2019 року (додається).

3. Міському, селищному, сільським головам та керівникам житлово-комунальних підприємств і бюджетних установ району:

3.1. Забезпечити безумовне виконання першочергових заходів щодо підготовки житлово-комунального господарства та бюджетних установ району до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 року.

3.2. Забезпечити проведення стовідсоткових розрахунків з енергопостачальними організаціями за використані енергоносії.

3.3. Привести об’єкти до вимог чинних на даний час нормативних документів з газифікації і газопостачання.

4. Управлінню освіти, молоді та спорту, відділу культури районної державної адміністрації (В.Олійник, В.Гібчинський), центральній районній лікарні (М.Вакалюк) до 15.09.2018:

4.1. Підготувати котельні підпорядкованих установ до роботи в опалювальний період.

4.2. Забезпечити оформлення актів готовності об’єктів теплового господарства до роботи в опалювальний період (відповідно до спільного наказу Міністерства палива та енергетики України та Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 № 620/378 Про затвердження Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду”).

5. Міському, селищному головам, Долинському КП “УКМ” (С.Гаргат), ТзОВ «Нова Долина» (Е.Комарницький), ТзОВ «Долина - Сервіс» (П.Корбут) та КП «Вигодський ККП» (О.Янцур):

5.1. До 15.09.2018 забезпечити виконання в повному обсязі робіт з прочистки та ремонту димоходів і вентиляційних каналів житлових будинків, незалежно від форм власності, ремонту або відновлення існуючої герметизації вводів інженерних комунікацій та герметизації нових вводів, утеплення підвальних приміщень, горищ, під¢їздів.

5.2. До 15.09.2018 завершити підготовку житлового фонду до роботи в осінньо-зимовий період.

6. Міському, селищному головам, КП “УКМ” (С.Гаргат), ТзОВ «Нова Долина» (Е.Комарницький), ТзОВ «Долина - Сервіс» (П.Корбут) КП «Вигодський ККП» (О.Янцур), управлінню освіти, молоді та спорту, відділу культури районної державної адміністрації (В.Олійник, В.Гібчинський), центральній районній лікарні (М.Вакалюк) до 15.09.2018 забезпечити оформлення паспортів готовності будівель, споруд та житлових будинків всіх форм власності до роботи в опалювальний період (відповідно до спільного наказу Міністерства палива та енергетики України та Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 № 620/378 “Про затвердження Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду”).

7. Міському, селищному, сільським головам, управлінню освіти, молоді та спорту, відділу культури районної державної адміністрації (В.Олійник, В.Гібчинський), центральнній районній лікарні (М.Вакалюк ) взяти під особистий контроль забезпечення паливом в повному обсязі дитячих дошкільних закладів, загальноосвітніх шкіл, лікувальних установ, закладів культури.

8. Комунальним підприємствам “Комунгосп”, “Вигодський ККП” (В.Юсип, О.Янцур), філії “Долинська дорожньо-експлуатаційна дільниця” (В.Кшиповський):

8.1. До 01.10.2018 підготувати спеціальну снігоочисну та тракторну техніку до роботи в зимовий період і заготовити протиожеледну суміш.

8.2. До 10.10.2018 забезпечити виконання робіт з підготовки дорожньо-мостового господарства до роботи в осінньо-зимовий період.

9. Директору філії АТ “Прикарпаттяобленерго” “Долинський РЕМ” В.Комісаруку та керуючому Долинським відділенням ПАТ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ» А. Шульзі забезпечити:

-       безперебійне електропостачання та газопостачання Долинського району;

-       реалізацію заходів з безпеки газопостачання та електропостачання в побуті;

-       роз’яснювальну роботу в засобах масової інформації щодо економії енергоносіїв та безпечного користування газом і електроенергією у побуті.

10. Начальнику фінансового управління районної державної адміністрації С.Демченко забезпечити фінансування робіт з підготовки бюджетних установ до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 року.

11. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання рішення покласти на відділ житлово-комунального господарства районної державної адміністрації (П.Іляшенко).

12. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Віктора Громиша .

 

 

 

Голова районної

державної адміністрації,

голова колегії                                                                   Юрій Мазур

 

 

 
Важлива інформація!

Служба Судової охорони в Івано-Франківській області

Sluzhba-Sudovoyi-Ohorony.jpg 

Детальна інформація за посиланням

http://www.if.gov.ua/news/47820

Пам'ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією або Республікою Білорусь

pamjatka.pdf

На підтримку українських лікарів!
Держпродспоживслужба інформує!
До уваги громадян! Контакти сімейних лікарів!

Важливо!
Актуально!
 
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

Долинщина запрошує!

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області