4 Червень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


. На головну / Документи / Проекти рішень колегій РДА / 2018 / 30.05.2018

 Проект

ДОЛИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КОЛЕГІЯ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

РІШЕННЯ

від__________________№______

м.Долина

 

 

Про стан виконання заходів, спрямованих

на соціальний захист населення, постраждалих

від наслідків аварії на ЧАЕС, та членів їх сімей

на виконання Закону України «Про статус і

соціальний захист громадян, які постраждали

внаслідок Чорнобильської катастрофи»

 

 

Управлінням соціального захисту населення районної державної адміністрації проводиться відповідна робота щодо соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» зазначеній категорії осіб проводяться виплати: щомісячна грошова допомога у зв'язку з обмеженням споживання продуктів харчування місцевого виробництва, щорічна допомога на оздоровлення, відшкодування додаткової відпустки громадянам, віднесених до категорій 1 та 2. На 2018 рік обсяг видатків за бюджетною програмою «Соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» становить 841631,00 грн. За січень-квітень з державного бюджету профінансовано 274691,00 грн.

В 2018 році виявили бажання отримати путівки на санаторно-курортне лікування 28 осіб, інвалідність яких пов'язана з наслідками аварії Чорнобильської катастрофи. Згідно розподілу видатків за бюджетною програмою “Соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” обсяг асигнувань для забезпечення послугами із санаторно-курортного лікування на 2018 рік становить 102330,00грн. З урахуванням побажань постраждалих та згідно профілів захворювань укладено 13 договорів з ПАТ “Трускавецькурорт” санаторій “Кристал”, ДП “Санаторій “Черче”, ТзОВ Санаторій “Київ Плюс”, ДП “Санаторій “Сонячне Закарпаття” на загальну суму 88686,00 грн.

На обліку перебуває 14 осіб, які в 2018 році отримають компенсацію замість путівки (481,00 грн.).

На виконання доручення Міністерства соціальної політики України від 19.04.2018 №7567/0/2-18/29 районною державною адміністрацією затверджено план заходів щодо вшануванням учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС від 23.04.2018 № 365/01-25/35.

Впродовж року проводилися зустрічі з активом громадської організації “Чорнобиль Долина” за участю представників районної державної адміністрації та місцевого самоврядування, на яких обговорювалися найбільш актуальні питання, зокрема щодо пенсійного забезпечення, оздоровлення постраждалих та забезпечення їх ліками. Залишається проблемним питання щодо виділення коштів з районного бюджету для оздоровлення учасників ліквідації наслідків аварії Чорнобильської катастрофи 2 категорії та постраждалих дітей.

Враховуючи вищезазначене колегія районної державної адміністрації вирішила рекомендувати:

1. Інформацію управління соціального захисту населення  районної державної адміністрації про стан виконання заходів, спрямованих на соціальний захист населення, постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС, та членів їх сімей на виконання Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» взяти до відома.

2. Управлінню соціального захисту населення  районної державної адміністрації (Л. Ружицька) забезпечити:

2.1. Проведення оздоровлення осіб, з числа учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС 1 категорії у санаторно-курортних закладах;

2.2. Проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи серед населення району щодо соціальних пільг та гарантій осіб, постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС та членів їх сімей.

3. Координацію роботи щодо виконання рішення покласти на головного виконавця - управління соціального захисту населення районної державної адміністрації (Л. Ружицька).

4. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Віктора Громиша.

 

 

Голова районної державної

адміністрації, голова колегії                                                                   Юрій Мазур

                                                              

 

 

 
Важлива інформація!

На підтримку українських лікарів!
Держпродспоживслужба інформує!
До уваги громадян! Контакти сімейних лікарів!

Важливо!
Актуально!
 
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

Долинщина запрошує!
"Гаряча лінія"

w256h2561387214964phone2_1_orig.png(03477)2-70-68 - "Гаряча лінія" голови районної державної адміністрації

 

(03477)-2-53-07, та 2-53-06 - телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення районної державної адміністрації діє з питань надання житлових субсидій.

 

2-53-05 - Робоча група з питання реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати

 

Повідомлення про корупцію

Информация-по-остойчивости.jpgВідомості про прояви та вчинення корупційних дії уповноваженими особами на виконання функцій держави у Долинській районній державній адміністрації надсилати на електронну адресу: ZPKRDA@i.ua або повідомляти за номером телефону (03477)27064

Уповноважена особа: Біда Ірина Олегівна.

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області