16 Квітень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


. На головну / Документи / Проекти рішень колегій РДА / 2018 / 30.05.2018

                                                                                                       Проект

 

ДОЛИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

Колегія районної державної адміністрації

РІШЕННЯ

Від _________________№______

м. Долина

 

 

 

Про роботу сектору реагування

патрульної поліції  Долинського

відділення Калуського відділу поліції

ГУНП в Івано-Франківській області та

стан безпеки дорожнього руху

на території району

 

Питання забезпечення безпеки дорожнього руху на автодорогах Долинського району є актуальним та таким, що вимагає постійного вжиття заходів, направлених на зниження аварійності та тяжкості її наслідків. За безпеку дорожнього руху на території району відповідають працівники сектору реагування патрульної поліції Долинського відділення Калуського відділу поліції ГУНП в Івано-Франківській області (далі ГРПП), де проблемою є недостатньо укомплектований штат даного структурного підрозділу. Однак, працівниками патрульної поліції щоденно здійснюється належний нагляд за дотриманням правил дорожнього руху, проводиться ряд комплексно-організаційних профілактичних заходів спрямованих на попередження дорожньо-транспортних пригод, посилення боротьби зі злочиністю на транспорті та забезпечення безпеки дорожнього руху на території Долинського району.

У січні-лютому 2018 року на території Долинського району через несприятливі погодні умови та снігопади неодноразово вводилося обмеження на рух великовагового транспорту, під час яких працівники ГРПП надавали допомогу учасникам дорожнього руху та здійснювали контроль за  дорожніми та комунальними організаціями. Зокрема, у 2018 році притягнуто до адміністративної відповідальності 2 посадові особи за  ч.4 ст. 140 КУпАП: незадовільне утримання автодоріг. Завдяки злагодженій роботі працівників поліції та РВ ДСНС України в Івано-Франківській області у період снігопадів та значного зниження температури повітря, була надана допомога десяткам водіїв, які потрапили в пастку снігових заметів, не зафіксовано жодного випадку травмування під час погіршення погодних умов.

Важливим напрямком в забезпечені безпеки дорожнього руху є профілактика аварійності на дорогах. Працівниками ГРПП щомісячно здійснюється узагальнення та аналіз відомостей про стан аварійності та дорожньо-транспортного травматизму на вулично-дорожній мережі території обслуговування, підготовка відповідних аналітичних матеріалів з пропозиціями щодо запобігання скоєнню дорожньо-транспортних пригод та усунення причин і факторів, які негативно впливають на безпеку дорожнього руху та вчинення адміністративних правопорушень у цій сфері. Завдяки вжитим заходам аварійність на автошляхах Долинського району дещо стабілізувалася. Зокрема, у 2018 році скоєно 6 ДТП із потерпілими людьми проти 12 або на 50% менше аналогічного періоду 2017 року, в яких 7 проти 33 людей травмовано, та 0 осіб проти 3 загинуло. Основними причинами скоєння дорожньо-транспортних пригод залишається перевищення водіями швидкості руху, керування транспортними засобами у нетверезому стані, порушення правил обгону та виїзду на смугу зустрічного руху, перехід проїжджої частини поза межами пішохідного переходу.

З метою забезпечення безпеки дорожнього руху щоденно здійснюється патрулювання по виявленню та припиненню порушень Правил дорожнього руху. Особлива увага приділяється виявленню водіїв, які керують транспортними засобами в стані алкогольного чи наркотичного  сп’яніння. З початку року за порушення Правил дорожнього руху до відповідальності притягнено 482 водіїв, серед яких 52 порушення за керування транспортними засобами у нетверезому стані, 73 - без необхідних документів, 146 -  порушення правил проїзду перехресть, обгонів, невиконанння сигналів регулювання дорожнього руху,  119 - порушення правил керування транспортних засобів, та 44 - інших порушень ПДР. Оформлено та направлено до суду для прийняття рішення 46 матеріалів дорожньо-транспортних пригод.

З метою посилення контролю за безпекою дорожнього руху під час перевезення пасажирів, недопущення збільшення кількості дорожньо-транспортних пригод та тяжкості їх наслідків на пасажирському транспорті, запобігання виникнення надзвичайних подій під час здійснення таких перевезень та додержання законодавства у зазначеній сфері з 20 квітня 2018 року на території Долинського району  проводяться  комплекс цільових заходів під умовною назвою «Перевізник». Так, станом на 15.05.2018 працівниками ГРПП було зафіксовано 18 порушень правил дорожнього руху водіями автобусів та оглянуто 90 транспортних засобів, які використовуються для перевезення пасажирів.

        Виходячи з наведеного, колегія районної державної адміністрації вирішила рекомендувати:

1. Інформацію про роботу сектору реагування патрульної поліції Долинського відділення Калуського відділу поліції ГУНП в Івано-Франківській області та стан безпеки дорожнього руху на території району взяти до відома.

 

        2. Міському, селищному та сільським головам здійснити поновлення існуючих малих архітектурних споруд назв населених пунктів та забезпечити встановлення таких малих архітектурних споруд у випадку їх відсутності.

        3. Міському, селищному  та сільським  головам, філії “Долинська ДЕД” (В.Кшиповський) здійснити реконструкцію транспортних розв¢язок на найбільш інтенсивних та небезпечних перехрестях, у тому числі із залізницями.

4. Міському, селищному  та сільським  головам, філії “Долинська ДЕД” (В.Кшиповський), Долинському відділенню поліції Калуського відділу поліції ГУНП в Івано-Франківській області (В.Хомин) забезпечити:

4.1. Встановлення дорожніх інформаційно-вказівних знаків у відповідності до технічних вимог та вимог чинного законодавства України.

4.2. Встановлення регульованих пішохідних переходів, відновлення острівців безпеки, тротуарів, піднятих над рівнем проїзної частини.

5. ВП «Івано-Франківська дирекція залізничних перевезень» (С.Пугач), Долинському відділенню поліції Калуського відділу поліції ГУНП в Івано-Франківській області (В.Хомин) забезпечити систематичне проведення комісійних оглядів залізничних переїздів, за результатами яких усунути виявлені недоліки.

        6. Міському голові (В.Гаразд), Долинському відділенню поліції Калуського відділу поліції ГУНП в Івано-Франківській області (В.Хомин) забезпечити безперебійну роботу систем та комплексів автоматизованого контролю за дорожнім рухом.

8. Управлінню освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації (В.Олійник) забезпечити:

8.1. Реалізацію навчальних планів і програм загальноосвітніх навчальних закладів за темами безпеки дорожнього руху та безпечної поведінки на вулицях і дорогах.

8.2. Розробку та впровадження нових форм і методів навчання водіїв автомобільного транспорту шляхом організації безперервної навчально-роз’яснювальної роботи та формування свідомості громадян у питаннях дотримання безпеки дорожнього руху.

9. Долинському відділенню поліції Калуського відділу поліції ГУНП в Івано-Франківській області (В.Хомин), Долинській центральній районній лікарні (М.Вакалюк) забезпечити облаштування кабінетів з визначення стану сп¢яніння експрес-системами діагностики наркотичних речовин, оргтехнікою для моніторингу випадків керування автотранспортом в нетверезому стані.

10. Долинському відділенню поліції Калуського відділу поліції ГУНП в Івано-Франківській області (В.Хомин), редакції газети «Свіча» (Т.Матвєєва) забезпечити висвітлення інформації щодо стану безпеки дорожнього руху на території району, ефективності заходів з попередження дорожньо-транспортного травматизму, створення безпечної дорожньої інфраструктури.

 

 

         11. Долинському відділенню поліції Калуського відділу поліції ГУНП в Івано-Франківській області (В.Хомин) забезпечити проведення оперативно-профілактичних заходів: “Увага! Пішохід!”, “Увага! Діти на дорозі!”,  “Місячник безпеки дорожнього руху”.

12.Координацію роботи щодо виконання рішення покласти на головного виконавця - Долинське відділення поліції Калуського відділу поліції ГУНП в Івано-Франківській області (В.Хомин).

13. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації  Віктора Громиша.

 

 

 

Голова районної державної

адміністрації, голова колегії                                                                Юрій Мазур

 
Важлива інформація!

Служба Судової охорони в Івано-Франківській області

Sluzhba-Sudovoyi-Ohorony.jpg 

Детальна інформація за посиланням

http://www.if.gov.ua/news/47820

Пам'ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією або Республікою Білорусь

pamjatka.pdf

На підтримку українських лікарів!
Держпродспоживслужба інформує!
До уваги громадян! Контакти сімейних лікарів!

Важливо!
Актуально!
 
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

Долинщина запрошує!

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області