18 Квітень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


. На головну / Регуляторна політика / 2018

Звіт

про здійснення державної регуляторної політики
Долинською районною державною адміністрацією

за 2018 рік

 

І. Вступна частина

Звіт про здійснення державної регуляторної політики Долинською районною державною адміністрацією за 2018 рік підготовлено відповідно до вимог ст.14 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та на виконання вимог п.2 розпорядження Кабінету Міністрів України 19.03.2004 №152-р «Про підготовку та оприлюднення щорічної інформації Кабінету Міністрів України про здійснення державної регуляторної політики органами виконавчої влади».

З метою створення сприятливих умов для започаткування та ефективного провадження підприємницької діяльності, недопущення прийняття економічно недоцільних та неефективних регуляторних актів, усунення перешкод для розвитку малого підприємництва в районі проводяться заходи по реалізації державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності. В цих питаннях райдержадміністрація керується Законом України від 11.09.2003 року № 1160-IV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Основні завдання, на яких концентрується робота районної державної адміністрації в даному напрямку спрямовані на:

- встановлення єдиного системного підходу до впровадження регуляторної діяльності;

- забезпечення інформаційної відкритості з питань державної регуляторної політики;

- забезпечення планування діяльності щодо підготовки проектів регуляторних актів;

- проведення моніторингу результативності регуляторних актів;

- надання методичної допомоги виконавчим комітетам сільських рад щодо виконання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

ІІ. Загальна частина

Районна державна адміністрація постійно дотримується єдиного підходу з питань підготовки проектів регуляторних актів відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Щорічно районною державною адміністрацією здійснюються заходи по плануванню діяльності з підготовки проектів регуляторних актів. Для затвердження плану підготовки регуляторних актів районної державної адміністрації на 2018 рік, управлінням економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації було надіслано листи 13.11.2017 за №174/02-13/11 основним розробникам розпоряджень, про надання інформації з переліком нормативних актів, які плануються розробити в 2018 році та містять ознаки регуляторного впливу. Розпорядженням голови районної державної адміністрації 03.01.2018 року №2 «Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік» затверджено план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів районної державної адміністрації на 2018 рік. Відповідно до плану архівним відділом районної державної адміністрації розроблено наказ «Про затвердження цін на роботи (послуги) із забезпечення збереженості, науково-технічного опрацювання документів на підприємствах , в установах, організаціях та у сфері використання архівних документів , що виконуються архівним відділом Долинської районної державної адміністрації на договірних засадах» від 12.12.2018 року №2. Даний наказ розміщено на сайті Долинської районної адміністрації в розділі «Регуляторна політика».

Відповідно до план–графіку відстеження результативності регуляторних актів Долинської районної державної адміністрації на 2018 рік затвердженого  заступником голови районної  державної  адміністрації М.Б. Дидяком в квітні місяці 2018 року Архівним відділом районної державної адміністрації проведено періодичне відстеження результативності регуляторного акта від 11.11.2008 року №380 «Про затвердження цін на платні роботи (послуги), що виконуються архівним відділом Долинської районної державної адміністрації». Даний звіт розміщено на сайті районної державної адміністрації, відправлено листом від 19.04.2018 №361/01-09/45 в Державну регуляторну службу України та проінформовано департамент економічного розвитку і торгівлі обласної державної адміністрації.

Розпорядженням районної державної адміністрації від 05.11.2018 №360 «Про визнання таким, що втратило чинність, розпорядження районної державної адміністрації від 11.11.2008 року №380 «Про затвердження цін на платні роботи (послуги), що виконуються архівним відділом Долинської районної державної адміністрації» визнано таким, що втратило чинність розпорядження районної державної адміністрації від 11.11.2008 року №380 «Про затвердження цін на платні роботи (послуги), що виконуються архівним відділом Долинської районної державної адміністрації». Дане розпорядження опубліковане в часописі «Свіча» 30 листопада 2018 року.

        Архівним відділом районної державної адміністрації прийнято наказ «Про затвердження цін на роботи (послуги) із забезпечення збереженості, науково-технічного опрацювання документів на підприємствах , в установах, організаціях та у сфері використання архівних документів , що виконуються архівним відділом Долинської районної державної адміністрації на договірних засадах» від 12.12.2018 року №2. Наказ зареєстровано в Головному територіальному управлінні юстиції в Івано-Франківській області 22.12.2018 року №91/1544.  Вище названий наказ буде розміщено в часописі «Свіча» та на сайті Долинської районної державної адміністрації.

По мірі звернень надається методична та консультаційна допомога структурним підрозділам районної державної адміністрації з питань реалізації державної регуляторної політики.

Управління економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації веде реєстр чинних регуляторних актів райдержадміністрації.

 

ІІІ. Висновок

В Долинській районній державній адміністрації діяльність з впровадження державної регуляторної політики направлена на:

- недопущення прийняття розпорядчих документів з порушенням Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”;

- моніторинг виконання основних засад чинного законодавства з питань державної регуляторної політики;

Долинською районною державною адміністрацією постійно здійснюється оприлюднення проектів регуляторних актів, результатів аналізу їх регуляторного впливу та звітів про відстеження результативності регуляторних актів. Вся інформація щодо здійснення державної регуляторної політики висвітлюється на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації ww2.if.gov.ua (розділі «Регуляторна політика»).

 

 

 

 

 

 

 

Начальник управління
економічного розвитку і торгівлі                                Михайло Куцик

 

                                                             Додаток 2

Інформація про здійснення державної регуляторної політики
за 2018 рік

п/п

Назва органу виконавчої влади, місцевого самоврядування

Кількість діючих регулятор-них актів станом на 01.01.

2019 року

Дата та номер розпорядчого документа, яким затверджено план підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік

Адреса офіційних сайтів, назви газет, на яких розміщена інформація про здійснення державної регуляторної політики

Кількість прийняв-тих регулятор-них актів у 2018 році

Кіль-кість громадсь-ких обговорень

Кількість проведених відстежень регуляторних актів

Кількість скасо-ваних регулятор-них актів

базо-вих

пов-тор-них

періо-дич-них

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

1

Районна державна адміністрація

 

1

Розпорядження голови районної державної адміністрації №2 від 03.01.2018 року

 

ww2.if.gov.ua

 

1

 

1

 

-

 

-

 

1

 

1

Додаток 3

Інформація про здійснення відстеження регуляторних актів

за звітний період

Назва, номер та дата прийняття, регуляторного акту

Термін відстеження відповідно до Плану-графіка проведення відстеження результативності регуляторних актів у поточному році

Фактичний термін відстеження

Дата оприлюднення звіту відстеження на веб-сайті/ЗМІ

Дата подання звіту Державній регуляторній службі України

1

2

3

4

5

Розпорядження районної державної адміністрації від 11.11.2008 року №380 «Про затвердження цін на платні роботи (послуги), що виконуються архівним відділом Долинської районної державної адміністрації»

квітень

квітень

19.04.2018

19.04.2018
Важлива інформація!

Служба Судової охорони в Івано-Франківській області

Sluzhba-Sudovoyi-Ohorony.jpg 

Детальна інформація за посиланням

http://www.if.gov.ua/news/47820

Пам'ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією або Республікою Білорусь

pamjatka.pdf

На підтримку українських лікарів!
Держпродспоживслужба інформує!
До уваги громадян! Контакти сімейних лікарів!

Важливо!
Актуально!
 
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

Долинщина запрошує!

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області