13 Квітень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


. На головну / Регуляторна політика / 2018

Звіт

про здійснення державної регуляторної політики
Долинською районною державною адміністрацією

за 2018 рік

 

І. Вступна частина

Звіт про здійснення державної регуляторної політики Долинською районною державною адміністрацією за 2018 рік підготовлено відповідно до вимог ст.14 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та на виконання вимог п.2 розпорядження Кабінету Міністрів України 19.03.2004 №152-р «Про підготовку та оприлюднення щорічної інформації Кабінету Міністрів України про здійснення державної регуляторної політики органами виконавчої влади».

З метою створення сприятливих умов для започаткування та ефективного провадження підприємницької діяльності, недопущення прийняття економічно недоцільних та неефективних регуляторних актів, усунення перешкод для розвитку малого підприємництва в районі проводяться заходи по реалізації державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності. В цих питаннях райдержадміністрація керується Законом України від 11.09.2003 року № 1160-IV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Основні завдання, на яких концентрується робота районної державної адміністрації в даному напрямку спрямовані на:

- встановлення єдиного системного підходу до впровадження регуляторної діяльності;

- забезпечення інформаційної відкритості з питань державної регуляторної політики;

- забезпечення планування діяльності щодо підготовки проектів регуляторних актів;

- проведення моніторингу результативності регуляторних актів;

- надання методичної допомоги виконавчим комітетам сільських рад щодо виконання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

ІІ. Загальна частина

Районна державна адміністрація постійно дотримується єдиного підходу з питань підготовки проектів регуляторних актів відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Щорічно районною державною адміністрацією здійснюються заходи по плануванню діяльності з підготовки проектів регуляторних актів. Для затвердження плану підготовки регуляторних актів районної державної адміністрації на 2018 рік, управлінням економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації було надіслано листи 13.11.2017 за №174/02-13/11 основним розробникам розпоряджень, про надання інформації з переліком нормативних актів, які плануються розробити в 2018 році та містять ознаки регуляторного впливу. Розпорядженням голови районної державної адміністрації 03.01.2018 року №2 «Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік» затверджено план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів районної державної адміністрації на 2018 рік. Відповідно до плану архівним відділом районної державної адміністрації розроблено наказ «Про затвердження цін на роботи (послуги) із забезпечення збереженості, науково-технічного опрацювання документів на підприємствах , в установах, організаціях та у сфері використання архівних документів , що виконуються архівним відділом Долинської районної державної адміністрації на договірних засадах» від 12.12.2018 року №2. Даний наказ розміщено на сайті Долинської районної адміністрації в розділі «Регуляторна політика».

Відповідно до план–графіку відстеження результативності регуляторних актів Долинської районної державної адміністрації на 2018 рік затвердженого  заступником голови районної  державної  адміністрації М.Б. Дидяком в квітні місяці 2018 року Архівним відділом районної державної адміністрації проведено періодичне відстеження результативності регуляторного акта від 11.11.2008 року №380 «Про затвердження цін на платні роботи (послуги), що виконуються архівним відділом Долинської районної державної адміністрації». Даний звіт розміщено на сайті районної державної адміністрації, відправлено листом від 19.04.2018 №361/01-09/45 в Державну регуляторну службу України та проінформовано департамент економічного розвитку і торгівлі обласної державної адміністрації.

Розпорядженням районної державної адміністрації від 05.11.2018 №360 «Про визнання таким, що втратило чинність, розпорядження районної державної адміністрації від 11.11.2008 року №380 «Про