12 Квітень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


. На головну / Служба у справах дітей

 

Майже, кожного дня хтось із обездолених дітей  відкриває двері своєї нової домівки де на них так довго чекали мама і тато. Серед них і малюки, і діти більш старшого віку, і діти, які мають певні проблеми із здоров’ям. Усі вони мріють про маму і тата.

Щоб не завдати дитині болю, до прийняття рішення про усиновлення батькам потрібно підійти виважено та свідомо. Усиновити дитину – це не просто прийняти її у свою сім’ю, це взяти відповідальність за її життя, віддати їй частинку свого, вкласти у неї все найкраще, що ми маємо, забезпечити  спадком…

Варто знати і про те, що реакція найближчих людей щодо усиновлення буває різною. Будьте готовими до того, що, можливо, не всі радітимуть з цього приводу так само, як ви. Чесно і відкрито обговоріть ці питання, поясніть причини, які підштовхують вас зробити цей крок, та сподівання, які ви маєте щодо нього. Дуже важливо із самого початку залучити своїх рідних до процесу прийняття рішення про усиновлення.

Ось кілька важливих кроків, котрі потрібно зробити майбутнім батькам, перш ніж дитина з’явиться у їх сім’ї.

КРОК 1. Батьки, які бажають усиновити дитину, звертаються з письмовою заявою до служби у справах дітей за місцем проживання (м. Долина, пр-т. Незалежності, буд.5, каб.55, 4 поверх). До заяви додаються такі документи: копія паспорта; довідка про заробітну плату за останні шість місяців або копія декларації про доходи за  попередній календарний рік, завірена в установленому порядку; копія свідоцтва про шлюб, якщо заявники перебувають у шлюбі; висновок про стан здоров’я кожного заявника; довідка про наявність чи відсутність судимості, видана органами внутрішніх справ за місцем проживання для кожного заявника; копія документа, що підтверджує право власності або користування житловим приміщенням.

 

КРОК 2. Після подання заяви кандидатом, протягом 10 робочих днів працівник служби у справах дітей: проводить бесіду із заявником, з’ясовує мотиви усиновлення; складає акт про обстеження житлово-побутових умов потенційних усиновлювачів; розглядає питання про можливість усиновлення ними дитини; готує відповідний висновок; у разі прийняття позитивного рішення ставить їх на облік, як кандидатів в усиновлювачі. Заявникам видається висновок разом з документами, на підставі яких вони можуть звернутися до будь-якої служби у справах дітей для знайомства та встановлення контакту з дитиною. Термін дії документів  – один рік з дня їх видачі.

 

КРОК 3. Служба у справах дітей спільно з кандидатами в усиновлювачі здійснює процес взаємопідбору дитини.

 

КРОК 4. Після встановлення контакту з дитиною кандидати в усиновлювачі звертаються до  служби у  справах дітей за  місцем перебування дитини із заявою про бажання усиновити її. Заява складається українською мовою, у  ній зазначаються прізвище, ім’я, по  батькові, місце проживання кандидата (кандидатів) в  усиновлювачі, а  також прізвище, ім’я, по батькові, вік, місце перебування (проживання) дитини.

 

КРОК 5. Служба у справах дітей за місцем перебування (проживання) дитини на підставі заяви кандидатів в усиновлювачі та пакету документів протягом 10  робочих днів готує громадянам України висновок про доцільність усиновлення та відповідність його інтересам дитини для подання до суду.

КРОК 6. Кандидати в усиновлювачі особисто подають до суду за місцем перебування (проживання) дитини заяву про усиновлення в якій можуть просити змінити дитині прізвище, ім’я та по батькові, а також дату народження, але не більш як на шість місяців та свою особову справу з відповідними документами.

 

КРОК 7. Усиновлення дітей здійснюється на підставі рішення суду. Отримавши копію рішення суду (через 30 днів з дати винесення рішення), усиновлювачі зобов’язані особисто забрати дитину із закладу чи сім’ї, в якій вона виховується, у  присутності представника служби у  справах дітей після пред’явлення копії рішення суду про усиновлення.

 

КРОК 8. В органах реєстрації актів цивільного стану усиновлювачі отримають  нове свідоцтво про народження дитини в якому будуть записані батьками.

 

КРОК 9. Батьки мають зареєструвати дитину за місцем свого проживання.

 

КРОК 10. Батьки зобов’язані надавати можливість представнику служби у справах дітей за місцем проживання усиновленої дитини здійснювати нагляд за умовами проживання і виховання усиновленої дитини до досягнення нею18 років (на протязі перших трьох років після усиновлення – один раз на рік, а в подальшому один раз на три роки). Перевірка проводиться із збереженням таємниці.

 

Попри труднощі, з якими можна зіткнутися на шляху усиновлення, винагорода буде більшою: тепла посмішка дитини, її лагідні оченята та невичерпна радість батьківства.
Важлива інформація!

Служба Судової охорони в Івано-Франківській області

Sluzhba-Sudovoyi-Ohorony.jpg 

Детальна інформація за посиланням

http://www.if.gov.ua/news/47820

Пам'ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією або Республікою Білорусь

pamjatka.pdf

На підтримку українських лікарів!
Держпродспоживслужба інформує!
До уваги громадян! Контакти сімейних лікарів!

Важливо!
Актуально!
 
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

Долинщина запрошує!

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області