20 Квітень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


. На головну / Документи / Проекти рішень колегій РДА / 2019 / 27.02.2019

                                                                                                      Проект

 

ДОЛИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Колегія районної державної адміністрації

РІШЕННЯ

 

Від _________________№____

м. Долина

 

 Про  підсумки виконання Програми

 соціально економічного  та культурного

 розвитку району за 2018 рік, на виконання

 постанови Кабінету Міністрів України

від 26.04.2003№621 «Про розроблення

 прогнозних і програмних документів

 економічного і соціального розвитку

 та складання проекту державного бюджету»

 

За 11 місяців 2018 року обсяг реалізованої промислової продукції (робіт, послуг) у відпускних цінах підприємств району становив 5034,1 млн. грн. (темп росту -197,8 відс.).

Протягом 2018 року на підприємствах нафтогазовидобувної галузі відмічається збільшення виробництва обсягів  вуглеводнів в порівняні з попереднім роком. По НГВУ «Долинанафтогаз» видобуток нафти (включаючи газовий конденсат) збільшився до попереднього року на 2,9 відс., а видобуток газу - на 6,0  відс.

Газопереробним заводом за 2018 рік з газу, що поступає від нафтопромислових підприємств, вироблено газу товарного на 1,4 відс. більше, ніж за 2017 рік. З власної сировини вироблено зрідженого газу на 3,4 відс. більше проти  січня-грудня  минулого року.

Стабільно працювали і нарощували обсяги реалізованої продукції підприємства деревообробної галузі. За звітний період ними досягнуто приросту реалізації продукції на 13,4 відс.

Обсяги реалізованої продукції підприємствами легкої промисловості  за 2018 рік у порівнянні з відповідним періодом минулого року зросли  на                  20,8 відс.

З початку року в ТзОВ «Долина Агро» вирощено 2014,0 тис. штук посадкового матеріалу саджанців ягідників лохини, ожини та інших плодово-ягідних культур, які вирощуються методом культури тканин (in vitro) в лабораторних умовах що на 1116,0 тис. штук більше в порівнянні  з минулим роком.

Протягом року зареєстровано 2 нових сільськогосподарських підприємства та один сільськогосподарський кооператив.

За підсумками 2018 року до місцевих бюджетів Долинського району надійшло податкових і неподаткових надходжень в сумі 334,3 млн. грн. В порівнянні з минулим роком надходження збільшились на 22,2 відс. або на              60,7 млн. грн.

Управлінням соціального захисту населення районної державної адміністрації протягом 2018 року забезпечено санаторно - курортним лікуванням  21 особу з інвалідністю, 22 ветерани війни, 20 учасників антитерористичної операції, 2 учасники Революції Гідності, 15 осіб з числа учасників ліквідації наслідків аварії Чорнобильської катастрофи 1 категорії,              12 ветеранів ОУН-УПА. 

Середньомісячна заробітна плата працівників підприємств, установ та організацій району у ІІІ кварталі 2018 року становила 9889 грн., що більше на 25,9 відс. від середнього показника по області.

Досягнуто абсолютного приросту роздрібного товарообороту підприємств в розрахунку на 1 особу за січень-вересень 2018 року на 4,5 відс.  до відповідного періоду попереднього року.

Обсяги експорту товарів суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності Долинського району за січень-жовтень 2018  року   склали 23,9  млн. дол. США. У порівнянні з січнем-жовтнем 2017 року обсяги експорту зросли на 6,9 відс. Коефіцієнт покриття експортом імпорту – 2,65.

Придбано медичне та комп’ютерне обладнання на 2114,8 тис. грн. і проведено капітальні ремонти в закладах охорони здоров’я  за рахунок коштів місцевого бюджету на суму 3777,6 тис.грн.

З 1 листопада 2018 року запрацювало новостворене комунальне некомерційне підприємство  «Центр первинної медичної допомоги».

З метою виявлення, здійснення обліку, психолого-педагогічного вивчення дітей, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку, створено комунальну установу «Інклюзивно-ресурсний центр» Долинської районної ради.

В закладах культури здійснено роботи по енергозбереженню,  проведено капітальні ремонти, придбано музичну апаратуру і іншу техніку на загальну суму 3396,0 тис. грн.

Разом з цим, на ТзОВ «Уніплит» за 2018 рік валовий випуск плити ДВП в порівнянні з 2017 роком  зменшився на 1,8 відс.

За платежами, адміністрування яких здійснюють органи Пенсійного фонду, надійшло коштів за 2018 рік на суму 11463,5 тис. грн, що становить 93,99  відс. планових призначень.

У розвиток економіки району за січень-вересень 2018 року суб’єкти господарювання вклали 112,5 млн. грн. капітальних інвестицій, що становить 2,3 відс. до загального обсягу по області.

Обсяги виконаних будівельних робіт підприємствами і організаціями району за січень-листопад 2018 року  склали 37466 тис. грн. (зменшення на               22,5 відс.), що становить 1,5 відс. до загальнообласного обсягу виконання.

 

 

Виходячи з наведеного, колегія районної державної адміністрації

вирішила рекомендувати:

 

1. Відзначити позитивну роботу: за нарощення обсягів видобутку нафти та газу НГВУ «Долинанафтогаз», за зростання виробництва товарного газу Долинський   газопереробний  завод, за приріст обсягів реалізації продукції ТзОВ «Спецодяг» та збільшення вирощування посадкового матеріалу саджанців ягідників лохини, ожини та інших плодово-ягідних культур ТзОВ «Долина Агро».

2. Управлінню економічного розвитку і торгівлі  районної державної адміністрації  (М. Куцик) спільно з іншими структурними підрозділами районної державної адміністрації забезпечити виконання завдань та заходів Програми соціально-економічного та культурного розвитку району на 2019 рік.

3. Відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації (У.Сергенюк)  здійснювати організаційні заходи щодо залучення бюджетних коштів всіх рівнів  для фінансової підтримки галузі агропромислового комплексу району у 2019 році.

4. Калуському об’єднаному управлінню  Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області (І.Кучма) забезпечити в 2019 році виконання планових показників з надходження коштів, адміністрування яких здійснюють органи Пенсійного фонду України, скорочення економічно активного боргу за платежами до його бюджету по Долинському району.

5. Начальнику управління соціального захисту населення районної державної адміністрації (Л.Ружицька)  забезпечити контроль за своєчасним призначенням субсидій на оплату житлово-комунальних послуг жителям району.

6. Долинській районній філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості (В. Бабій) сприяти працевлаштуванню учасників антитерористичної операції у східних областях України.

7. Головним розпорядникам коштів районного бюджету під час виконання кошторисів на 2019 рік забезпечити проведення своєчасної та у повному обсязі оплати праці працівників бюджетних установ і розрахунків за енергоносії та комунальні послуги, які споживаються бюджетними установами, не допускаючи простроченої  заборгованості з таких виплат.

8. Координацію роботи щодо виконання рішення покласти на головного відповідального виконавця – управління економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації (М. Куцик).

9. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації  Віктора Громиша.

 

 

 

Голова районної

державної адміністрації,

голова  колегії                                                                Юрій Мазур
Важлива інформація!

Служба Судової охорони в Івано-Франківській області

Sluzhba-Sudovoyi-Ohorony.jpg 

Детальна інформація за посиланням

http://www.if.gov.ua/news/47820

Пам'ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією або Республікою Білорусь

pamjatka.pdf

На підтримку українських лікарів!
Держпродспоживслужба інформує!
До уваги громадян! Контакти сімейних лікарів!

Важливо!
Актуально!
 
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

Долинщина запрошує!

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області