16 Квітень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


. На головну / Документи / Проекти рішень колегій РДА / 2019 / 27.02.2019

Проект

ДОЛИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

КОЛЕГІЯ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

РІШЕННЯ

 

Від___________ №______

м.Долина

 

Про стан виконання заходів, спрямованих

на соціальний захист громадян, постраждалих

від наслідків аварії на ЧАЕС, та членів їх сімей,

на виконання Закону України “Про статус і

соціальний захист громадян, які постраждали

внаслідок Чорнобильської катастрофи”

 

Управлінням соціального захисту населення районної державної адміністрації проводиться відповідна робота щодо соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Зазначеній категорії осіб проводяться такі виплати: щомісячна грошова допомога у зв'язку з обмеженням споживання продуктів харчування місцевого виробництва, щорічна допомога на оздоровлення, відшкодування додаткової відпустки громадянам, віднесеним до категорій 1 та 2, компенсація особам, які стали особами з інвалідністю та сім'ям у зв'язку із втратою годувалника. За 2018 рік за бюджетною програмою “Соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” профінансовано 1043137,00 грн.

        Згідно розподілу видатків на 2018 рік, з урахуванням побажань постраждалих та профілів захворювань, проведена організаційна робота щодо закупівлі послуг на санаторно-курортне лікування в ПАТ “Трускавецькурорт” санаторій “Кристал”, ДП “Санаторій “Черче”, ТзОВ Санаторій “Київ Плюс” м. Моршин, ДП “Клінічний санаторій ім. Пирогова“, Волинський обласний санаторій “Лісова пісня” та оздоровдено 15 осіб. Обсяг асигнувань для забезпечення послугами із санаторно-курортного лікування на 2019 рік в розмірі 138700,00 грн. дозволяє оздоровити 19 осіб 1 категорії. Компенсацію замість путівки (по 524,00 грн.) згідно поданих заяв в 2019 році отримають 16 осіб з інвалідністю.

На підставі підтверджуючих документів відповідно до п. 10  постанови Кабінету Міністрів України від 20.01.1997 № 51 “Про Порядок видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” в 2018 році видано 8 посвідчень.

На виконання доручення Міністерства соціальної політики України від 19.04.2018 №7567/0/2-18/29 районною державною адміністрацією затверджено план заходів з підготовки та проведення у районі заходів у зв’язку із вшануванням учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС від 23 квітня 2018 року № 365/01-25/35.

У Народному домі “Просвіта” м. Долина 26 квітня відбувся вечір-реквієм “Чорнобиль – слово, як набат, то наше пекло, наша доля”, присвячений 32-річниці Чорнобильської катастрофи та 14 грудня проведено заходи до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. На дані заходи згідно рішення районної ради від 21.12.2017 № 456-26/2017 “Про комплексну Програму підтримки діяльності громадських організацій району на 2018 рік” перераховано 10000,00 грн.

У навчальних закладах району проведено конкурси тематичних малюнків, стінгазет, мультимедійних презентацій та плакатів, 18 зустрічей з учасниками ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС; уроки мужності. Видано інформаційний вісник “Рятуючи світ — врятували тебе”. У бібліотеках району проведено тематичні викладки літератури  та виставки-застереження.

Впродовж року проводилися зустрічі з активом громадської організації “Чорнобиль Долина” за участю представників районної державної адміністрації та місцевого самоврядування, на яких обговорювалися найбільш актуальні питання, зокрема щодо пенсійного забезпечення, оздоровлення постраждалих та забезпечення їх ліками. Залишається проблемним питання щодо виділення коштів з районного бюджету для оздоровлення учасників ліквідації наслідків аварії Чорнобильської катастрофи 2 категорії та постраждалих дітей.

 

Виходячи з вищенаведеного колегія районної державної адміністрації вирішила рекомендувати:

 

1. Інформацію про стан виконання заходів, спрямованих на соціальний захист громадян, постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС та членів їх сімей на виконання Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” взяти до відома.

2. Управлінню соціального захисту населення районної державної адміністрації (Л. Ружицька) забезпечити:

2.1.Проведення організаційної роботи по закупівлі послуг на санаторно-курортне лікування у 2019 році осіб з числа учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС 1 категорії;

2.2. Посилення інформаційно-роз'яснювальної роботи серед населення району щодо соціальних пільг та гарантій осіб, постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС та членів їх сімей.

3. Координацію роботи щодо виконання рішення покласти на головного виконавця - управління соціального захисту населення районної державної адміністрації (Л. Ружицька).

4. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Віктора Громиша.

 

 

Голова районної державної

адміністрації, голова колегії                                                                   Юрій Мазур
Важлива інформація!

Служба Судової охорони в Івано-Франківській області

Sluzhba-Sudovoyi-Ohorony.jpg 

Детальна інформація за посиланням

http://www.if.gov.ua/news/47820

Пам'ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією або Республікою Білорусь

pamjatka.pdf

На підтримку українських лікарів!
Держпродспоживслужба інформує!
До уваги громадян! Контакти сімейних лікарів!

Важливо!
Актуально!
 
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

Долинщина запрошує!

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області