13 Квітень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


. На головну / Місцеві ради / Геринська

 Україна

ГЕРИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ДОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТЬ

сьоме скликання

(двадцять дев’ята сесія)

 

 

від 21.06.2019 р.       № 466-29/2019

с.   Гериня

 

Про встановлення ставок місцевих

податків і зборів (транспортного, єдиного) на

території Геринської сільської ради»

 

       З метою забезпечення надходжень до міського бюджету, відповідно до ст.ст.8, 10, 12, 267, 268, 291 - 300  Податкового кодексу України, керуючись вимогами п.24 ч.1 ст.26, ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесіясільської  ­ ради

 

ВИРІШИЛА:

 

       1. Встановити на території Геринської сільської ради ставку транспортного податку та затвердити Положення про транспортний податок відповідно до Додатку 1.

       2. Встановити на території Геринської сільської ради ставки єдиного податку та затвердити Положення по єдиний податок  відповідно до Додатку 2 .

       3.Оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації або в інший можливий спосіб.

 

       4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію по соціально-економічному і культурному розвитку з питань депутатської діяльності та етики, бюджету та фінансів, мандатна, з питань запобігання та врегулювання  конфлікту інтересів, поводження з майном, що може бути неправомірною вигодою та подарункамив Геринській сільській раді та її виконавчому комітеті.

 

 

 

Сільський    голова                                               Віктор Макара

 

 

 

Додаток 1

до рішення

Геринськоїсільської ради

від 21.06.2019 р. № 466-29/2019

 

 

Положення про транспортний податок

 

1. Платниками транспортного податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні легкові автомобілі, що відповідно до вимог підпункту 267.2.1 пункту 267.2 ст.267 Податкового кодексу України є об’єктами оподаткування.

2. Об’єктом оподаткування є легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

3. Базою оподаткування є легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування відповідно до підпункту 267.2.1 пункту 267.2 ст.267 Податкового кодексу України.

4. Ставка податку встановлюється з розрахунку на календарний рік у розмірі 25 000 гривень за кожен легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування відповідно до підпункту 267.2.1 пункту 267.2 ст.267 Податкового кодексу України.

5. Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному року.

6. Обчислення суми податку з об’єкта/об’єктів оподаткування фізичних осіб здійснюється контролюючим органом за місцем реєстрації платника податку.

7. Податкове/податкові повідомлення-рішення про сплату суми/сум податку та відповідні платіжні реквізити надсилаються (вручаються) платнику податку контролюючим органом за місцем його реєстрації до 1 липня року базового податкового (звітного) періоду (року).

8. Платники податку - юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого цього ж року подають контролюючому органу за місцем реєстрації об’єкта оподаткування декларацію за формою, встановленою у порядку, передбаченому статтею 46 Податкового кодексу України, з розбивкою річної суми рівними частками поквартально.

9. За об’єкти оподаткування, придбані протягом року, податок сплачується пропорційно кількості місяців, які залишилися до кінця року, починаючи з місяця, в якому проведено реєстрацію транспортного засобу.

10. Податок сплачується за місцем реєстрації об’єктів оподаткування і зараховується до місцевого бюджету Геринської сільської ради згідно з положеннями Бюджетного кодексу України.

18. Транспортний податок сплачується:

18.1. Фізичними особами протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.

18.2. Юридичними особами авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації.

 

 

Секретар сільської ради                                                           Лариса Юрів

 

 

 

 

 

Додаток 2 до рішення

Геринськоїсільської ради

від 21.06. 2018 р. № 466-29/2019

Положення про єдиний податок  

1. Встановити єдиний податок на території Геринської  сільської ради для першої та другої груп платників єдиного податку.

1.1. Ставки єдиного податку встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) відповідно до пунктів 293.1 та 293.2 статті 293 Податкового кодексу України.

1.2. Встановити фіксовані ставки єдиного податку для фізичних осіб - підприємців, які здійснюють господарську діяльність, з розрахунку на календарний місяць:

- для першої групи платників єдиного податку – 10 (Десять)відсотків розміру прожиткового мінімуму, для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року;

- для другої групи платників єдиного податку – 20 (Двадцять) відсотків розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року;

1.3. У разі здійснення платниками єдиного податку першої та другої груп кількох видів господарської діяльності застосовується максимальний розмір ставки єдиного податку, встановлений для таких видів господарської діяльності.

1.4. У разі здійснення платниками єдиного податку першої та другої груп господарської діяльності на територіях більш як однієї сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаних територіальних громад, що створені згідно із законом та перспективним планом формування території громад, застосовується максимальний розмір ставки єдиного податку, встановлений ст.293 Податкового кодексу України для відповідної групи таких платників єдиного податку.

1.5. Ставка єдиного податку для платників єдиного податку для першої– другої групи (фізичні особи – підприємці) у розмірі 15 % встановлюється у випадках, передбачених пунктом 293.4 статті 293 Податкового кодексу України, з особливостями, визначеними пунктом 293.8 статті 293 Податкового кодексу України.

2. Платниками податку є суб'єкти господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, визначені підпунктами 1) та 2) пункту 291.4 статті 291 Податкового кодексу України.

3.Об'єкт оподаткування визначається відповідно:

1) для платників єдиного податку першої групи відповідно до підпункту  1) пункту 291.4 статті 291 Податкового кодексу України;

2) для платників єдиного податку другої групи – відповідно до підпункту  2) пункту 291.4 статті 291 Податкового кодексу України.

4.База оподаткування для платників єдиного податку першої та другої груп платників єдиного податку визначається відповідно до пункту 293.1 статті 293 Податкового кодексу України.

5.Порядок обчислення податку встановлюється відповідно до пунктів  295.2, 295.5 та 295.8 статті  295 Податкового кодексу України з урахуванням особливостей, визначених статтею  297 Податкового кодексу України.

6. Податковий період встановлюється відповідно до статті  294 Податкового кодексу України.

7.Строк та порядок сплати податку визначаються відповідно до пунктів  295.1, 295.4 та 295.7 статті  295 Податкового кодексу України з урахуванням особливостей, визначених статтею  297 Податкового кодексу України.

8.Строк та порядок подання звітності про обчислення і сплату податку визначено пунктами  296.2, 296.4, підпунктом  296.5.1 пункту  296.5 статті  296 Податкового кодексу України з урахуванням особливостей, визначених статтею  297 Податкового кодексу України.

 

Секретар сільської ради                                                           Лариса Юрів
Важлива інформація!

Служба Судової охорони в Івано-Франківській області

Sluzhba-Sudovoyi-Ohorony.jpg 

Детальна інформація за посиланням

http://www.if.gov.ua/news/47820

Пам'ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією або Республікою Білорусь

pamjatka.pdf

На підтримку українських лікарів!
Держпродспоживслужба інформує!
До уваги громадян! Контакти сімейних лікарів!

Важливо!
Актуально!
 
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

Долинщина запрошує!

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області