16 Квітень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


. На головну / Документи / Проекти рішень районної ради

                           ПРОЕКТ

УКРАЇНА

ДОЛИНСЬКА РАЙОННА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

_______________________скликання
(тридцять друга сесія)

РІШЕННЯ

 

Від _____________2019 №_____________

м.Долина

 

Про організацію підвозу

учнів закладів загальної

середньої освіти на 2020 рік

 

Розглянувши клопотання районної державної адміністрації (лист від ______________________), відповідно до частини 4 статті 13, частини 2 статті 66, Закону України «Про освіту», частини 1 статті 21 Закону України «Про загальну середню освіту» та  керуючись частиною 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Забезпечити пільговий проїзд учнів до місця навчання і додому відповідно до Порядку пільгового проїзду учнів до місця навчання і додому на 2020 рік (додається).

2. Управлінню освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації організувати підвезення учнів з 01 січня по 31 грудня 2020 року.

3. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації забезпечити виділення коштів для фінансування підвезення учнів.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, культури, молодіжної політики та спорту (Олійник К.Й.).

 

 

 

 

Голова районної ради                                                              Іван Данилів

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПОРЯДОК 

пільгового проїзду учнів до місця навчання і додому на 2020 рік

 

1. Цей порядок розроблено на виконання частини 4 статті 13, частин 1 та 2 статті 56, частини 2 статті 66 Закону України «Про освіту», частини 1 статті 21 Закону України «Про загальну середню освіту», Державної цільової соціальної програми "Шкільний автобус", затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 16 січня 2003 р. № 31 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 9 червня 2011 р. № 614).

 

2. Забезпечити безоплатний проїзд учнів, які здобувають повну загальну середню освіту, проживають у сільській місцевості  і потребують підвезення до закладів загальної середньої освіти відповідного ступеня, відповідно до території обслуговування закладів освіти і у зворотному напрямку.

 

3. Забезпечити безоплатний проїзд до закладів освіти району, що забезпечують здобуття загальної середньої освіти і у зворотному напрямку дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних та інклюзивних класах (групах), дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям", які навчаються в закладах освіти району, що забезпечують здобуття загальної середньої освіти.

 

4. Забезпечити безоплатний проїзд до закладів освіти району, що забезпечують здобуття загальної середньої освіти і у зворотному напрямку учнів категорій відповідно до рішення районної ради від 29.06.2017 №354-21/2017 «Про районну Програму підтримки сімей загиблих (постраждалих) під час масових акцій громадського протесту в період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року, учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України та інших громадян, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення», які навчаються в закладах освіти району, що забезпечують здобуття загальної середньої освіти.

 

5. Забезпечити безоплатний проїзд до закладів освіти району, що забезпечують здобуття загальної середньої освіти і у зворотному напрямку учнів-переможців III, IV етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади з навчальних предметів за попередній навчальний рік, які навчаються в закладах освіти району, що забезпечують здобуття загальної середньої освіти.

 

6. Пільговий проїзд учнів до місця навчання і додому здійснюється відповідно до маршрутів в межах Долинського району та на підставі проїзного квитка, затверджених наказом управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації з урахуванням кількості учнів, які потребують підвезення відповідно до цього порядку, режиму роботи і розкладу уроків закладів освіти, затверджених керівниками закладів загальної середньої освіти та відповідно до чинного законодавства.

 

7. Для забезпечення підвозу учнів відповідно до цього порядку, управління  освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації здійснює закупівлю даних послуг відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі».

 

8. Фінансування проїзду учнів до місця навчання в заклади загальної середньої освіти району і додому проводити за рахунок коштів місцевих бюджетів. Відшкодування пільгового проїзду здійснюється на підставі звітів, поданих керівниками закладів загальної середньої освіти.

 

 

Затверджено рішенням районної ради 

від_________________№___________

 

 
Важлива інформація!

Служба Судової охорони в Івано-Франківській області

Sluzhba-Sudovoyi-Ohorony.jpg 

Детальна інформація за посиланням

http://www.if.gov.ua/news/47820

Пам'ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією або Республікою Білорусь

pamjatka.pdf

На підтримку українських лікарів!
Держпродспоживслужба інформує!
До уваги громадян! Контакти сімейних лікарів!

Важливо!
Актуально!
 
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

Долинщина запрошує!

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області