4 Квітень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


. На головну / Документи / Проекти рішень районної ради

                                                                           Проєкт

УКРАЇНА

ДОЛИНСЬКА РАЙОННА РАДА

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

(________________ сесія)

 

РІШЕННЯ

 

Від __________2019 № _________/2019

м. Долина

 

Про районний бюджет
на 2020 рік

 

         Відповідно до Бюджетного кодексу України та керуючись пунктом 17 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Визначити на 2020 рік:

доходи районного бюджету в сумі 141523300,00 грн, у тому числі доходи загального фонду районного бюджету 141423300,00 грн, доходи спеціального фонду районного бюджету – 100000,00 грн згідно з додатком 1 до цього рішення;

– видатки районного бюджету в сумі 141523300,00 грн, у тому числі видатки загального фонду районного бюджету 141298600,00 грн, видатки спеціального фонду районного бюджету – 224700,00 грн;

– профіцит за загальним фондом районного бюджету в сумі 124700 грн згідно з додатком 2 до цього рішення;

 – дефіцит за спеціальним фондом районного бюджету 124700 грн згідно з додатком 2 до цього рішення;

оборотний залишок бюджетних коштів районного бюджету у розмірі 100000,00 грн, що становить 0,3 відс. видатків загального фонду районного бюджету, визначених цим пунктом;

– резервний фонд районного бюджету у розмірі 50000грн, що становить 0,015 відс. видатків загального фонду районного бюджету, визначених цим пунктом.

 

2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів районного бюджету на 2020 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами згідно з додатком 3 до цього рішення.

3. Затвердити на 2020 рік міжбюджетні трансферти згідно з додатком 4 до цього рішення.

Надати право районній державній адміністрації за погодженням з  районною радою та відповідно до рішення постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету та державних фінансів у міжсесійний період здійснювати внесення змін до доходів та видатків районного бюджету за рахунок  міжбюджетних трансфертів з державного бюджету та інших бюджетів, розподіл і перерозподіл обсягів субвенцій між місцевими бюджетами з подальшим затвердженням на сесії районної ради.

Уповноважити голову районної ради у випадках, передбачених першим абзацом цього пункту укладати договори про міжбюджетні трансферти з відповідними місцевими радами.

4. Затвердити розподіл витрат районного бюджету на реалізацію місцевих/регіональних програм у сумі 2260500,00грн згідно з додатком 5 до цього рішення.

         5. Установити, що у загальному фонді місцевого бюджету на 2020 рік:

         1) до доходів загального фонду місцевих бюджетів належать доходи, визначені статтею 64 Бюджетного кодексу України, та трансферти, визначені статтями 97, 101, 102, 103.2, 103.4, 103.6, 105 Бюджетного кодексу України (крім субвенцій, визначених статтею 69-1 та частиною першою статті 71 Бюджетного кодексу України), а також надходження відповідно до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік".

         6. Установити, що джерелами формування спеціального фонду місцевого бюджету на 2020 рік:

         1) у частині доходів є надходження, визначені статтею 69-1Бюджетного кодексу України, а також надходження відповідно до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік".

         2) джерелами формування у частині фінансування є надходження, визначені пунктом 10 частини 1 статті 71 Бюджетного кодексу України;

3) джерелами формування у частині кредитування  є повернення відсотків за користування кредитами, наданими на будівництво індивідуальним сільським забудовникам.

         7. Визначити на 2020 рік відповідно до статті 55 Бюджетного кодексу України захищеними видатками місцевого бюджету видатки загального фонду на:

– оплата праці працівників бюджетних установ;

– нарахування на заробітну плату;

– придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;

– забезпечення продуктами харчування;

– оплата комунальних послуг та енергоносіїв;

– поточні трансферти населенню;

– поточні трансферти місцевим бюджетам;

– заходи пов’язані з обороноздатністю держави, що здійснюються за рахунок коштів резервного фонду районного бюджету.

         8. Відповідно до статей 43, 73 Бюджетного кодексу України надати право фінансовому управлінню районної державної адміністрації отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України позики на покриття тимчасових касових розривів районного бюджету, пов'язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов'язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

         9. Відповідно до статті 28 Бюджетного кодексу України, Наказу Міністерства фінансів України від 26.08.2014 року № 836 «Про деякі питання запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів» головним розпорядниками коштів районного бюджету  забезпечити виконання норм Бюджетного кодексу України стосовно:

         1) затвердження паспортів бюджетних програм протягом 45 днів з дня набрання чинності цим рішенням;

         2) здійснення управління бюджетними коштами у межах встановлених їм бюджетних повноважень та оцінки ефективності бюджетних програм, забезпечуючи ефективне, результативне і цільове використання бюджетних коштів, організацію та координацію роботи розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів у бюджетному процесі;

         3) забезпечення доступності інформації про бюджет відповідно до законодавства, а саме:

здійснення публічного представлення та публікації інформації про бюджет за бюджетними програмами та показниками, бюджетні призначення щодо яких визначені цим рішенням, відповідно до вимог та за формою, встановленими Міністерством фінансів України, до 15 березня 2020 року;

оприлюднення паспортів бюджетних програм у триденний строк з дня затвердження таких документів;

         4) взяття бюджетних зобов'язань, довгострокових зобов'язань за енергосервісом та здійснення витрат бюджету;

         5) забезпечення у першочерговому порядку потреби в коштах на оплату праці працівникам бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати та проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв'язку, які споживаються бюджетними установами, та укладання договорів за кожним видом енергоносіїв у межах встановлених відповідним головним розпорядником бюджетних коштів обґрунтованих лімітів споживання тощо.

         10. Рішення набуває чинності з 01 січня 2020 року.

         11. Додатки 1-5 до цього рішення є його невід'ємною частиною.

         12. Відповідно до частини 4 статті 28 Бюджетного кодексу України  районній державній адміністрації забезпечити оприлюднення цього рішення в десятиденний строк з дня його прийняття.

13. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань планування, бюджету та державних фінансів.

 

 

 

Заступник голови

районної ради                                                                      Михайло Лаврів
Важлива інформація!

Потрібна допомога!
До уваги громадян! Контакти сімейних лікарів!
Важливо!
Акутально!
 
Інформація про навчання у військовому інституті!
Інтерв`ю голови РДА
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

 

Долинщина запрошує!
"Гаряча лінія"

w256h2561387214964phone2_1_orig.png(03477)2-70-68 - "Гаряча лінія" голови районної державної адміністрації

 

(03477)-2-53-07, та 2-53-06 - телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення районної державної адміністрації діє з питань надання житлових субсидій.

 

2-53-05 - Робоча група з питання реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати

 

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області