12 Квітень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


. На головну / Звернення громадян / Підсумки роботи щодо розгляду звернень громадян

Про підсумки роботи із зверненнями громадян  у 2019 році

 

       Долинською районною державною адміністрацією та органами місцевого самоврядування району постійно проводиться робота по розгляду і вирішенню заяв, скарг і пропозицій громадян, організації прийому громадян з особистих питань керівництвом району.

В цілому по району в 2019 році районною державною адміністрацією та органами місцевого самоврядування району зареєстровано 3565 звернень, що на 3680 звернень менше, ніж за попередній рік.

       В 2019 році до районної державної адміністрації надійшло 157 звернень громадян (з них 18 усних), що на 117  звернень менше в порівнянні з аналогічним періодом 2018 року.

       Із загальної кількості звернень за відповідний період 137 заяв та 20 скарг.

На 99 звернень надано роз'яснення, вирішено позитивно – 49 звернення, залишено на контролі – 4, направлено за належністю – 4, не підлягає розгляду – 1 звернення.

       Впродовж  2019  року громадянами у своїх зверненнях було порушено 162 питання. З них основне місце займають питання аграрної політики і земельних відносин – 52, соціального захисту населення – 42, комунального господарства – 4, транспорту і зв'язку – 17, діяльності органів місцевого самоврядування – 2, екології  – 10, сімейної та гендерної політики, захисту прав дітей – 10, освіти – 6, охорони здоров’я – 2, інші –  17.

       До районної державної адміністрації надійшло 22 колективні звернення громадян, що на 4 звернення менше ніж за відповідний період 2018 року. Найчастіше колективні звернення громадян надходять з питань транспорту, освіти та комунального господарства.

       Повторних звернень надійшло 4, що на 6 звернень менше ніж за аналогічний період 2018 року.

       Від органів влади вищого рівня впродовж звітного періоду надійшло  37 звернень громадян, відповідно за 2018 рік – 30. З них: від Адміністрації Президента України – 8 звернень, Кабінету Міністрів України – 8, Апарату Верховної Ради України – 3, обласної державної адміністрації – 15, інших державних установ – 3.

       Кількість звернень від соціально незахищеної категорії громадян (від учасників війни та бойових дій, членів багатодітних сімей, одиноких матерів, інвалідів, ветеранів праці) становить 42 звернення, що на 8 звернень менше, ніж за відповідний період минулого року.

Зареєстровано 655 звернень, що надійшли до урядової телефонної "гарячої" лінії  Урядового контактного центру, відповідно за 2018 рік – 485 звернень.

       Прийом громадян з особистих питань керівництвом районної державної адміністрації здійснюється відповідно до графіків, які відповідають вимогам Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування" і затверджені розпорядженням районної державної адміністрації від 12.12.2018 №414. Графіки прийому громадян надано всім виконкомам місцевих рад, розміщено у фойє та на офіційному веб-сайті  районної державної адміністрації.

         Відповідно до Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування" районною державною адміністрацією проводилися додаткові прийоми громадян у вихідні дні, "гарячі" телефонні лінії, виїзні прийоми громадян.

       За звітний період керівництвом районної державної адміністрації проведено 9 особистих прийомів, на яких прийнято 20 жителів району та виїзний прийом, на якому прийнято 2 особи.

       Для сприяння громадянам у вирішенні питань, з якими вони звертаються до органів державної влади, при районній державній адміністрації діє постійно діюча комісія з питань розгляду звернень громадян. У 2019 році проведено 12 засідань цієї комісії.

       Районною державною адміністрацією вживаються всі необхідні заходи щодо висвітлення у районній газеті "Свіча" та на офіційному веб-сайті  районної державної адміністрації відомостей про організацію роботи із зверненнями громадян.

       Питання щодо дотримання виконавської дисципліни у роботі із зверненнями громадян перебувають на постійному контролі у керівництва районної державної адміністрації.

 

 
Важлива інформація!

Служба Судової охорони в Івано-Франківській області

Sluzhba-Sudovoyi-Ohorony.jpg 

Детальна інформація за посиланням

http://www.if.gov.ua/news/47820

Пам'ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією або Республікою Білорусь

pamjatka.pdf

На підтримку українських лікарів!
Держпродспоживслужба інформує!
До уваги громадян! Контакти сімейних лікарів!

Важливо!
Актуально!
 
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

Долинщина запрошує!

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області