12 Квітень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


. На головну / Документи / Проекти рішень районної ради

 

УКРАЇНА

ДОЛИНСЬКА РАЙОННА РАДА

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

(                          )

РІШЕННЯ

 

Від                   №                     

м.Долина

 

Про підсумки виконання Програми

соціально  економічного та культурного

розвитку району за 2019 рік

 

Районна рада відзначає, що Програмою соціально-економічного та культурного розвитку району на 2019 рік  було визначено головні цілі, основні завдання та заходи, які передбачено здійснити Долинською райдержадміністрацією та  її структурними підрозділами, спільно з органами місцевого самоврядування, за участю підприємств, установ та організацій району.

       Головні цілі, ряд заходів та завдань щодо соціально-економічного розвитку району у 2019 році були спрямовані на розвиток основних галузей виробничої, соціальної та культурної сфер району.

За 2019 рік обсяг реалізованої промислової продукції (робіт, послуг) у відпускних цінах підприємств району очікується в сумі 4700 млн. грн.

Впродовж звітного періоду на підприємствах нафтогазовидобувної галузі відмічається збільшення виробництва обсягів вуглеводнів в порівняні з попереднім роком.

По НГВУ «Долинанафтогаз» видобуток нафти (включаючи газовий конденсат) збільшився до попереднього року на 2,7%, а видобуток газу - на 10,6%.

Газопереробнимзаводом з газу, що надходить від нафтопромислових підприємств, вироблено газу товарного на 10,9 % більше ніж за відповідний період 2018 року. З власної сировини вироблено зрідженого газу на 11,4% більше проти минулого року.

Стабільно працювали підприємства деревообробної галузі. За звітний період ними вироблено продукції на суму більше 400,0 млн.грн.

На ТзОВ «Уніплит» за 2019 рік валовий випуск плити ДВП в порівнянні з 2018 роком збільшився на 2,0%.

Впродовж 2019 року на території району зареєстровано п’ять фермерських господарств.

Здержавного бюджету 7 сільськогосподарських підприємства району на підтримку галузі садівництва по програмі «Державна підтримка розвитку хмелярства, закладення молодих садів, виноградників та ягідників і нагляд за ними» отримали дотацію в сумі 3675,1 тис.грн., зокрема, надано кошти на компенсацію придбання саджанців.

Надано фінансову підтримку здержавного бюджету фізичним особам в сумі 3,5 млн.грн за утримання молодняка великої рогатої худоби

Для розвитку галузі тваринництва сільськогосподарські підприємства отримали 317,0 тис.грн. з обласного бюджету на придбання племінного поголів’я.

Управлінням соціального захисту населення районної державної адміністрації за звітний період забезпечено санаторно - курортним лікуванням 22 особи з інвалідністю, 31 ветерана війни, 16 учасників антитерористичної операції, 1 учасник Революції Гідності, 19 осіб з числа учасників ліквідації наслідків аварії Чорнобильської катастрофи 1 категорії, 8 ветеранів ОУН-УПА та реабілітованих.

Середньомісячна заробітна плата працівників підприємств, установ та організацій району у ІV кварталі 2019 року становила 11528 грн., що на 21,7% більше відповідного періоду попереднього року.

Згідно очікуваних даних обсяги експорту за звітний рік складуть 27,9 млн. дол. США, що на 4,9 % більше до відповідного періоду минулого року та імпорту - 10,5 млн. дол. США.

Впродовж 2019 року в районі відремонтовано  дороги комунальні та місцевого значення на суму 24756,9 тис. грн.

За звітній період придбано медичне та комп’ютерне обладнання на суму 311,9 тис. грн., проведено капітальні ремонти в закладах охорони здоров’я за рахунок коштів місцевого бюджету на суму 2273,5 млн. грн.

Згідно рішення районної ради від 31.10.2019 року № 802-39/2019 створено комунальне некомерційне підприємство «Долинська багатопрофільна лікарня» Долинської районної ради Івано-Франківської області.

29 березня 2018 року рішенням районної ради створено «Інклюзивно-ресурсний центр». Впродовж звітного періоду профільні спеціалісти центру обстежили 76 дітей.

На забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» для шкіл району закуплено 19 комплектів меблів на суму 380,0 тис. грн. та придбано дидактичне обладнання на суму 939,0 тис. грн.  Також, за кошти освітньої субвенції придбано комп’ютерну техніку на суму 353,7 тис. грн. та передано в 28 закладів загальної середньої освіти.

В ЦБС 20 бібліотек комп'ютеризовано, з них 15 бібліотек мають Wi-Fi, 6 інтернет - сторінок. Збільшується представництво бібліотек у мережі Фейсбук, де власні сторінки мають 15 бібліотек.

Виходячи з вищезазначеного та керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", районна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

1. Інформацію районної державної адміністрації про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району за 2019 рік взяти до уваги.

2. Керівникам підприємств і організацій всіх форм власності, відділів і управлінь районної державної адміністрації, головам місцевих рад району забезпечити стабільну роботу підприємств, створювати сприятливі умови для розвитку підприємництва, залучення інвестицій, взяти під особистий контроль стан виплати заробітної плати і пенсій, збільшення доходів до бюджету, розрахунків за спожиті енергоносії.

3. Зобов’язати керівників відділів райдержадміністрації спільно з керівниками підприємств та організацій району забезпечити виконання прогнозних показників, основних завдань та заходів Програми соціально-економічного та культурного розвитку району на 2020 рік.

       4. Рішення районної ради від 20.12.2018 року № 686-34/2018 "Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку району на 2019 рік"вважати таким, що втратило чинність у зв’язку з закінченням терміну дії.

 

 

Голова районної ради                                                               Іван Данилів
Важлива інформація!

Служба Судової охорони в Івано-Франківській області

Sluzhba-Sudovoyi-Ohorony.jpg 

Детальна інформація за посиланням

http://www.if.gov.ua/news/47820

Пам'ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією або Республікою Білорусь

pamjatka.pdf

На підтримку українських лікарів!
Держпродспоживслужба інформує!
До уваги громадян! Контакти сімейних лікарів!

Важливо!
Актуально!
 
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

Долинщина запрошує!

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області