20 Квітень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


. На головну / Цивільний захист населення і територій / Протоколи засідань районної комісії з питань ТЕБ та НС

 Протокол № 1

   ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ КОМІСІЇ
З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА

НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

від 26 лютого 2020 року

 

 

Головував:  голова районної державної адміністрації, голова комісії Віктор Лаврик

Присутні:   члени комісії (за списком)

 

 

        1. Про відновлення об’єктів, які постраждали внаслідок сильного вітру 10.02.2020  (І. Угриновський, І. Сливчук, І. Парахоняк).

        Заслухавши доповіді, та враховуючи результати їх обговорення з метою відновлення об’єктів, які постраждали внаслідок сильного вітру, комісія вирішила:

1.1. Інформацію доповідачів з даного питання взяти до уваги.

1.2. Сільським головам, керівникам підприємств, установ, організацій району:

- забезпечити виконання відновлювальних робіт на об’єктах, що постраждали внаслідок сильного вітру.

Термін: до 13 березня  2020 року

1.3. Сільським головам:

- передбачити в місцевих бюджетах кошти резервного фонду;

- провести роз’яснювальну роботу з населенням, щодо страхування майна фізичних осіб.

Термін: до 13 березня  2020 року

1.4. Контроль за виконанням рішення комісії з даного питання покласти на відділ з питань цивільного захисту, мобілізаційної, оборонної роботи, взаємодії з правоохоронними органами та захисту довкілля районної державної адміністрації ( П. Іляшенко).

 

2. Про попередження виникнення спалахів гострих кишкових інфекцій, харчових отруєнь населення району на підприємствах ресторанного господарства( Т. Богачов).

Заслухавши доповідь, та враховуючи результати її обговорення з метою про попередження виникнення спалахів гострих кишкових інфекцій, харчових отруєнь населення району відновлення, комісія вирішила:

2.1. Інформацію доповідача з даного питання взяти до уваги.

2.2. Відділу економіки, житлово-комунального господарства, енергозбереження та інфраструктури районної державної адміністрації (М.Куцик):

- зобов'язати операторів ринку харчових продуктів стовідсотково зареєструвати діючі потужності в Єдиному державному реєстрі на підконтрольній території.

Термін:  до 22 квітня 2020 року

2.3. Долинському районному відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області (Т. Богачов):

- проводити моніторинг підприємств ресторанного господарства району щодо дотримання вимог чинного законодавства;

- забезпечити активну санітарно-освітню роботу серед населення щодо профілактики інфекційних, масових неінфекційних захворювань та харчових отруєнь.

Термін: до 25 червня 2020 року

2.4. Сектору освіти районної державної адміністрації (В. Пенджола) спільно з Долинським районним відділом Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області (Т. Богачов):

- забезпечити активну санітарно-освітню роботу серед дітей і персоналу щодо профілактики гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь.

Термін:  постійно

2.5. Керівникам підприємств ресторанного господарства району (суб’єктам господарювання):

- організувати проведення відомчого лабораторного контролю якості та безпечності питної води, змивів з об'єктів навколишнього середовища, готових страв на мікробіологічні показники;

- забезпечити проходження періодичних медичних оглядів працівниками закладів, не допускати їх до роботи без особистих медичних книжок.

Термін:  постійно

2.6. Долинському відділенню поліції Калуського відділу поліції ГУ НП в Івано-Франківській області (В. Данько) спільно з органами місцевого самоврядування вжити заходів щодо недопущення торгівлі харчовими продуктами на стихійних ринках та інших невстановлених для цього місцях.

Термін:  постійно

2.7. Контроль за виконанням рішення комісії з даного питання покласти на Долинський районний відділ Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області (Т. Богачов), доручивши йому надати голові комісії відповідну інформацію до 25 червня 2020 року та 11 грудня 2020 року.

 

3. Готовність органів управління, сил та засобів цивільного захисту до дій під час можливої повені та паводків у 2020 році(Р.Мельник, В.Мирон).

З метою забезпечення готовності районної державної адміністрації, органів місцевого самоврядування, районних служб цивільного захисту, підприємств, установ та організацій району до дій у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій під час паводків і повені комісія вирішила:

3.1. Інформацію доповідачів взяти до відома.

3.2. Сільським головам, керівникам підприємств, установ та організацій району:

- забезпечити безумовне виконання заходів передбачених розпорядженням районної державної адміністрації від 12.02.2020 № 52" Про підвищення готовності органів управління, сил та засобів цивільного захисту до дій під час пропуску можливого льодоходу, повені та паводків у 2020 році";

                                                      Термін: згідно розпорядження

- вживати заходи щодо підвищення готовності органів управління до дій за призначенням під час можливих паводків та повені у 2020 році;

                                                      Термін: постійно

 -  проводити розчистку русел річок, потічків від дерев, пнів, кущів та іншої

рослинності;

- проводити обстеження мостових переходів комунальної форми власності та, при необхідності, проводити  роботи по розчищенню проходів між опорами;

                                                              Термін: постійно

- уточнити та надати інформацію у відділ з питань цивільного захисту, мобілізаційної, оборонної роботи, взаємодії з правоохоронними органами та захисту довкілля районної державної адміністрації  про зони можливих затоплень та об’єкти життєзабезпечення населення, що можуть зазнати підтоплень;

       Термін: до 05 квітня 2020 року

- забезпечити оперативне реагування, та у разі потреби, залучення для ліквідації чи запобігання виникненню надзвичайної ситуації наявних на території району сил та засобів, незалежно від форм власності та підпорядкування.

                                                      Термін: постійно       

3.3. Долинському РВ УДСНС в області (Т. Мельник):

- утримувати наявні плавзасоби для рятування на воді у постійній готовності для залучення до дій в умовах можливого пропуску льодоходу, повені та паводків;

                                      Термін: постійно

- проводити роз’яснювальну роботу з метою інформування та навчання населення діям під час можливої повені та паводків, а також можливості їх залучення до проведення протипаводкових робіт;

       Термін: постійно

- забезпечити моніторинг щодо поточних та очікуваних прогнозів гідрометеорологічної обстановки на території району.

                                                              Термін: постійно

3.4. Контроль за виконанням рішення комісії з цього питання покласти на відділ з  питань цивільного захисту,   мобілізаційної, оборонної роботи, взаємодії з правоохоронними органами та захисту довкілля районної державної адміністрації (П. Іляшенко) та Долинський РВ УДСНС в Івано-Франківській області (Т. Мельник) в межах компетенції.

 

4. Про стан пожежної безпеки населених пунктів району та заходи щодо заборони спалювання сухої трави на території району. Про стан водопровідної мережі, гідрантів та інших джерел протипожежного водопостачання ( Р. Мельник, В.Мирон).

Заслухавши доповіді, та враховуючи результати їх обговорення комісія вирішила:

4.1 Інформацію доповідачів з даного питання взяти до уваги.

4.2 Сільським головам, керівникам підприємств, установ, організацій:

 - посилити постійну готовність добровільних пожежних команд, які створені згідно розпорядження районної державної адміністрації від 24.07.2014  № 180 "Про створення та сприяння функціонуванню добровільної пожежної охорони" та забезпечити протипожежним інвентарем, з метою ліквідації пожеж на стадії їх займання;                                                                   

- вжити заходів щодо залучення до гасіння пожеж сухої трави працівників підприємств, установ, організацій та населення;

                                                                     Термін: постійно

- про факти самовільного спалення рослинності жителями населених пунктів інформувати Долинське відділення поліції Калуського відділу ГУ НП в Івано-Франківській області;

                                                            Термін: при виявленні таких фактів

-   забезпечити виконання завдань, визначених у розпорядженні районної державної адміністрації від 03.01.2020 № 3 “Про посилення пожежної безпеки в районі на 2020 рік”.

                                      Термін: протягом року

4.3. Долинському РВ УДСНС в області (Т. Мельник):

- забезпечити випуск і розповсюдження листівок, буклетів, плакатів та іншої агітаційної продукції з питань попередження пожеж сухої трави;

Термін: постійно

- спільно з Долинським відділенням поліції Калуського відділу ГУ НП в Івано-Франківській області, сільськими головами, представниками громадських організацій організовувати рейдові перевірки населених пунктів, з метою виявлення осіб, що проводять самовільне випалювання сухої рослинності та фіксувати дані порушення.

                                   Термін: протягом пожежонебезпечного періоду

4.4. Відділу культури, молоді та сорту і взаємодії з громадськістю районної державної адміністрації (В. Гібчинський):

- забезпечити висвітлення на сайті райдержадміністрації та в засобах масової інформації публікацій щодо заборони спалювання сухої трави.

                                       Термін: протягом пожежонебезпечного періоду

4.5. Долинському ВУВКГ ( І. Бельбас):

- забезпечити утримання в справному стані пожежних гідрантів;

- при будівництві водопроводів забезпечувати протипожежними водогонами безводні та маловодні вулиці та дільниці.

Термін: постійно

4.6. Сільським головам:

 - облаштувати місця забору води для пожежних автомобілів (під'їзди до річок, ставків, струмків) та забезпечити контроль за їх утриманням;

- оновити склад добровільних пожежних дружин та надати інформацію відділу з питань цивільного захисту, мобілізаційної, оборонної роботи, взаємодії з правоохоронними органами та захисту довкілля районної державної адміністрації .

Термін:постійно

4.7. Контроль за виконанням рішення комісії з даного питання покласти на Долинський РВ УДСНС України в області (Т. Мельник).

 

5. Про основні завдання роботи районної ланки територіальної підсистеми цивільного захисту на 2020 рік та затвердження плану районної комісії з питань ТЕП та НС на 2020 рік ( П. Іляшенко).

З метою забезпечення стабільної роботи районної ланки територіальної підсистеми ЄДС цивільного захисту, комісія вирішила:

       5.1. Інформацію доповідача з даного питання взяти до уваги.

       5.2. Визначити основні напрямки роботи районної ланки територіальної  підсистеми ЄДС цивільного захисту на 2020 рік:

       - накопичення матеріальних цінностей в районний матеріальний резерв для попередження та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій;

                                              Термін: впродовж 2020 року

       - створення підрозділів місцевої пожежної охорони органами місцевого самоврядування Долинського району;

                                                               Термін: впродовж 2020 року

- забезпечення навчання у сфері цивільного захисту керівного складу, посадових осіб та працівників, на яких покладено організацію цивільного захисту згідно плану комплектування, затвердженого розпорядженням районної державної адміністрації від 05.12.2019 № 274 "Про організацію підготовки слухачів у навчально-методичному центрі області у 2020 році";

                                                      Термін: впродовж 2020 року

- продовження роботи щодо технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту та приведення їх у належний стан, придатний до укриття;

                                                      Термін: впродовж 2020 року

- забезпечення протипожежного захисту об'єктів освіти, культури та медицини району.

Термін: впродовж 2020 року

       5.3. Сільським головам, керівникам підприємств, установ, організацій району:

       - з метою оперативного реагування на надзвичайні ситуації, вжити заходи для забезпечення проїзду великогабаритних пожежно-рятувальних автомобілів підвищеної прохідності.

 Термін: постійно

5.4.  Затвердити план роботи районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на 2020 рік (додається).

       5.5. Контроль за виконанням рішення комісії з цього питання покласти на відділ з  питань цивільного захисту,   мобілізаційної, оборонної роботи, взаємодії з правоохоронними органами та захисту довкілля районної державної адміністрації ( П. Іляшенко) та Долинський РВ УДСНС в Івано-Франківській області (Т. Мельник) в межах компетенції.

 

6. Різне(В. Пенджола).

Заслухавши доповідь про стан захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції в закладах загальної середньої та дошкільної освіти на території району, та враховуючи результати її обговорення,  комісія вирішила:

6.1. Інформацію доповідача з даного питання взяти до уваги.

6.2. Сектору освіти районної державної адміністрації (В. Пенджола):

- при перевищенні порогу захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції на 20% рекомендувати призупиняти освітній процес у закладах загальної середньої та дошкільної освіти на території району.   

Термін: постійно                              

6.3. Комунальному некомерційному підприємству «Долинська багатопрофільна        лікарня» (М. Вакалюк), Долинській міськрайонній філії ДУ «Івано-Франківський лабораторний центр МОЗ України» (М. Петрушка):

- проводити щоденний моніторинг рівня захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції на території району.

Термін: постійно

6.4.  Контроль за виконанням рішення комісії з цього питання покласти Сектор освіти районної державної адміністрації (В. Пенджола) та комунальне некомерційне підприємство «Долинська багатопрофільна лікарня» (М. Вакалюк).

                                                                

         

 

Голова районної

державної адміністрації                                                                    Віктор Лаврик 

 

 

Секретар комісії                                                       Галина Мелешко
Важлива інформація!

Служба Судової охорони в Івано-Франківській області

Sluzhba-Sudovoyi-Ohorony.jpg 

Детальна інформація за посиланням

http://www.if.gov.ua/news/47820

Пам'ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією або Республікою Білорусь

pamjatka.pdf

На підтримку українських лікарів!
Держпродспоживслужба інформує!
До уваги громадян! Контакти сімейних лікарів!

Важливо!
Актуально!
 
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

Долинщина запрошує!

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області