12 Квітень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


. На головну / Цивільний захист населення і територій / Протоколи засідань районної комісії з питань ТЕБ та НС

Протокол № 3/1

  СПІЛЬНОГО ПОЗАЧЕРГОВОГО ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ КОМІСІЇЗ ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ І ТИМЧАСОВОЇ РАЙОННОЇ ПРОТИЕПІДЕМІЧНОЇ КОМІСІЇ

від 17 березня 2020 року

 

 

Головував:  голова районної державної адміністрації, голова комісії Віктор Лаврик

Присутні:   члени комісії (за списком)

Запрошені: Л. Шевчук.

 

 

 

1. Про заходи спрямовані на запобігання поширенню на території району гострої респіраторної хвороби СOVID-19,  спричиненої коронавірусомSARS-CoV-2 (М. Петрушка, М. Вакалюк, В. Фотуйма).

Заслухавши доповіді, та враховуючи результати їх обговорення, комісії вирішили:

1.1. Інформацію доповідачів з даного питання взяти до уваги.

1.2. Структурним підрозділам районної державної адміністрації, територіальним підрозділам центральних органів виконавчої влади, органам місцевого самоврядування забезпечити організацію виконання та контроль за дотриманням на території району вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020  № 211, зі змінами, внесеною постановою  Кабінету Міністрів України від 16.03.2020  № 215 " Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2  ", відповідно до статті 29 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб"  з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2  і з урахуванням рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 року та протоколу № 2 спільного засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій та тимчасової обласної протиепідемічної комісії від 17 березня 2020 року.

1.3. Установити з 12 березня 2020 року до 3 квітня 2020 року на території району карантин.

1.4.  Сектору освіти районної державної адміністрації (В. Пенджола) на території району призупинити навчальний процес, заборонивши відвідування закладів освіти її здобувачами до 3 квітня 2020 року.

1.5.  Сектору освіти районної державної адміністрації (В. Пенджола) та органам місцевого самоврядування провести роз’яснювальну роботу серед батьків, щодо обмеження контакту дітей між собою.

 1.6. Відділу культури, молоді та спорту і взаємодії з громадськістю районної державної адміністрації (В. Гібчинський) заборонити:

з 00 год. 01 хв. 17 березня 2020 року до 3 квітня 2020 року проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

1.7. Комунальному некомерційному підприємству "Центр надання первинної медичної допомоги " Долинської районної ради Івано-Франківської області (В. Фотуйма), Комунальному некомерційному підприємству "Долинська багатопрофільна       лікарня" Долинської районної ради Івано-Франківської області (М. Вакалюк) та Комунальному некомерційному підприємству "Вигодська міська лікарня" забезпечити:

- тимчасове припинення проведення планових заходів з госпіталізації та планових операцій, крім термінових та невідкладних;

- максимальну готовність та перепрофілювання медичних закладів для прийому та лікування інфікованих хворих у тяжких станах.

Термін: негайно

1.8. Керівникам закладів охорони здоров'я району забезпечити виконання спільного наказу Департаменту охорони здоров'я обласної державної адміністрації та Державної установи "Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України" від 16.03.2020 №85/35 "Про впровадження обмежувальних заходів та посилення протиепідемічного режиму в закладах охорони здоров'я".

1.9.  Долинському відділенню поліції Калуського відділу ГУНП в Івано-Франківській області (В. Данько) вжити заходів на забезпечення виконання цієї постанови та рішення комісій.

Термін: постійно

1.10.  Заборонити з 00 год. 01 хв. 17 березня 2020 року до 3 квітня 2020 року роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), ринків, торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності, а також торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.

1.11. Відділу економіки, житлово-комунального господарства, енергозбереження та інфраструктури районної державної адміністрації ( М. Куцику),  суб’єктам господарювання,  які здійснюють пасажирські перевезення та органам місцевого самоврядування заборонити з 12 год. 00 хв. 18 березня 2020 року до 3 квітня 2020 року:

- регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському внутрішньорайонному сполученні (крім перевезення легковими автомобілями);

- перевезення понад 10 пасажирів одночасно в одному автомобільному транспорті, що здійснює регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах у звичайному режимі руху;

- заїзд на територію автостанції міста Долина автобусів, які здійснюють перевезення пасажирів у приміському, міжміському внутрішньообласному  і міжобласному сполученні, та реалізацію власниками автостанції квитків автомобільним перевізникам, які виконують такі перевезення.

1.12. Структурним підрозділам районної державної адміністрації, територіальним підрозділам центральних органів виконавчої влади, органам місцевого самоврядування, керівникам підприємств, установ, організацій району, незалежно від форми власності забезпечити організацію позмінної роботи працівників, а за технічної можливості роботи в режимі реального часу через Інтернет.

1.13.  Контроль за виконанням рішення комісії з цього питання залишаю за собою.

                                                                

Голова районної державної адміністрації,

голова районної комісії з питань техногенно-

екологічної безпеки та

надзвичайних ситуацій                                                             Віктор Лаврик 

 

 

Перший заступник голови  районної

державної адміністрації, голова тимчасової

районної протиепідемічної комісії                                      Уляна Гарбера

 

 

Секретар комісії з питань техногенно-

екологічної безпеки та

надзвичайних ситуацій                                                        Галина Мелешко

 

 

Секретар тимчасової районної

протиепідемічної комісії                                                   Іван    Шеремета

 

 

Погоджено завідувач сектору

правового забезпечення районної

державної адміністрації                                            Лілія    Григорів
Важлива інформація!

Служба Судової охорони в Івано-Франківській області

Sluzhba-Sudovoyi-Ohorony.jpg 

Детальна інформація за посиланням

http://www.if.gov.ua/news/47820

Пам'ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією або Республікою Білорусь

pamjatka.pdf

На підтримку українських лікарів!
Держпродспоживслужба інформує!
До уваги громадян! Контакти сімейних лікарів!

Важливо!
Актуально!
 
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

Долинщина запрошує!

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області