12 Квітень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


. На головну / Цивільний захист населення і територій / Протоколи засідань районної комісії з питань ТЕБ та НС

 Протокол № 10/5

СПІЛЬНОГО ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ КОМІСІЇ
З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА

НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ, ТИМЧАСОВОЇ РАЙОННОЇ ПРОТИЕПІДЕМІЧНОЇ КОМІСІЇ

від 24 квітня 2020 року

 

Головував:  голова районної державної адміністрації, голова  комісії        Віктор Лаврик

Присутні:   члени комісій (за списком)

 

 

1. Про продовження карантину у зв'язку з розповсюдженням коронавірусу(COVID-19) (М. Петрушка, М. Вакалюк, В. Фотуйма).

 

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року № 211 «Про запобігання поширення на території України коронавірусу COVID-19» (зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 р. № 291,розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня пов'язаної із поширенням коронавірусної хвороби  (COVID-19) В. Ляшка від 15.04.2020 року № 24 «Про затвердження алгоритму сортування хворих осіб з підозрою на (COVID-19) та вимог до обладнання тимчасового сортувального пункту прийому» та  постанови Головного санітарного лікаря України В.Ляшка від 21.04.2020 року № 11 «Щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) в поминальні дні» комісії вирішили:

 

1.1. Інформацію доповідачів з даного питання взяти до уваги (додається).

 

1.2.Продовжити карантин у режимі надзвичайної ситуації на території району до 11.05.2020 року.

 

1.3. Відділу культури, молоді та спорту і взаємодії з громадськістю районної державної адміністрації (В. Гібчинський), відділу з питань цивільного захисту, мобілізаційної, оборонної роботи, взаємодії з правоохоронними органами та захисту довкілля районної державної адміністрації (П. Іляшенко) залучити засоби масової інформації для інформування населення щодо продовження карантину, карантинні обмеження та відповідальність за їх порушення.

                                                                      Термін: постійно

 

1.4. Територіальним підрозділам центральних органів виконавчої влади, органам місцевого самоврядування району забезпечити неухильне виконання вимог, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року   № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 року  № 291).

Термін: постійно

 

1.5. Комунальному некомерційному підприємству "Долинська багатопрофільна        лікарня", Долинської районної ради Івано-Франківської області (М. Вакалюк), комунальному некомерційному підприємству "Центр надання первинної медичної допомоги " Долинської районної ради Івано-Франківської області (В. Фотуйма), комунальному некомерційному підприємству "Вигодська міська лікарня" (М. Студент), Долинській міськрайонній філії ДУ "Івано-Франківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України " (М.Петрушка) забезпечити виконання:

 

- розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня пов'язаної із поширенням коронавірусної хвороби  (COVID-19) В. Ляшка від 15.04.2020 року № 24 «Про затвердження алгоритму сортування хворих осіб з підозрою на (COVID-19) та вимог до обладнання тимчасового сортувального пункту прийому»;

 

- Порядку проведення протиепідемічних заходів, пов’язаних із самоізоляцією осіб, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211.

                                                                      Термін: постійно

 

1.6. Контроль за виконанням пунктів 1.1-1.4  рішення комісій з цього питання залишаю за собою. Контроль за виконанням пункту 1.5  покласти на голову тимчасової районної протиепідемічної комісії Уляну Гарберу.

 

2. Про запровадження додаткових протиепідемічних обмежувальних заходів на території району (М. Петрушка, Т. Богачов).

 

За результатами доповідей, комісії вирішили:

 

2.1. Інформацію доповідачів з даного питання взяти до уваги (додається).

 

       2.2. Територіальним підрозділам центральних органів виконавчої влади, об'єднаним територіальним громадам, органам місцевого самоврядування району:

                                                                     

2.2.1.  Відповідно до вимог п. 2 доручення Прем’єр-міністра України, голови Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Д. Шмигаля від 21.04.2020 року № 16945/0/1-20 і постанови Головного державного санітарного лікаря України В. Ляшка від 21.04.2020 року № 11 заборонити відвідування громадянами району кладовищ, місць окремих поховань у традиційні післяпасхальні (післявеликодні) поминальні дні, крім випадків здійснення поховання померлого за умови проведення ритуальних обрядів з дотриманням протиепідемічних правил, зокрема участі не більше 10 осіб та забезпечення відстані між присутніми не менше ніж 1,5 метри.

 

2.2.2.  Перенести поминальні дні з 25-26 квітня 2020 року на Троїцьку поминальну суботу (6 червня 2020 року).

 

2.2.3. Посилити роз’яснювальну роботу з населенням і священнослужителями різних конфесій щодо необхідності виконання карантинних заходів і перенесення поминальних днів на 06 червня 2020 року.

 

2.2.4.  Припинити рух транспорту до кладовищ, крім спецтехніки та транспорту задіяного в обрядах поховання.

 

2.2.5.  Розмістити на входах до кладовищ оголошення про тимчасове обмеження їх відвідування.

Термін: негайно

 

2.3. Контроль за виконанням рішення комісій з цього питання покласти на на Долинське відділення поліції Калуського відділу ГУНП в Івано-Франківській області (В. Данько) та відділ економіки, житлово-комунального господарства, енергозбереження та інфраструктури районної державної адміністрації (М. Куцик).

 

 

 

3. Про заходи щодо протидії пожежам в природних екосистемах у пожежонебезпечний період 2020 року ( Р. Мельник ).

 

Заслухавши доповідь, та враховуючи результати її обговорення комісії вирішили:

 

3.1. Інформацію доповідача з даного питання взяти до уваги.

 

3.2. Долинській міській, Вигодській селищній, Витвицькій сільській радам об’єднаних територіальних громад, сільським радам, територіальним органам центральних органів виконавчої влади, постійним лісокористувачам:

 

- забезпечити виконання Комплексного плану дій місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, установ, організацій, суб’єктів господарської діяльності щодо забезпечення пожежної безпеки у 2020 році, затвердженого розпорядженням районної державної адміністрації від 03.01.2020 року № 3 «Про  посилення пожежної безпеки в районі на 2020 рік»;

                                              Термін: у визначені планом терміни

 

- забезпечити створення та оновлення в лісових масивах мінералізованих смуг, протипожежних розривів, проведення ремонту спостережних веж, пожежних водойм і доріг протипожежного призначення, очищення лісових масивів від захаращень, насамперед прилеглих до населених пунктів, торфовищ і просік, де проходять повітряні лінії електропередач, нафто-, газо-, продуктопроводи;

 

-    організувати перевірку стану готовності пожежних підрозділів лісокористувачів, об’єднаних територіальних громад, місцевої, добровільної та відомчої пожежної охорони до реагування на пожежі та загоряння;

 

-                  приділити увагу утриманню в робочому стані пожежних автомобілів, мотопомп, техніки, призначеної для пожежогасіння, укомплектованості працівниками, забезпеченню обладнанням, інвентарем, засобами зв’язку та пально-мастильними матеріалами;

 

Термін: до 20 травня 2020 року

 

 

- запровадити цілодобовий моніторинг пожеж у природних екосистемах, зокрема, використанням систем дистанційного спостереження, безпілотних літальних апаратів, забезпечити своєчасне залучення лісокористувачів, служб цивільного захисту, власників земельних ділянок, волонтерів, місцевого населення до гасіння пожеж на початкових стадіях їх виникнення;

 

 

- вжити заходів до дотримання Правил пожежної безпеки в лісах району під час проведення технологічного процесу утилізації порубкових решток час заготівлі лісу та його очищення від захаращень;

 

- встановити контроль за дотриманням лісокористувачами, агропідприємствами, фермерами та населенням вимог пожежної безпеки в лісових масивах, на торфовищах, сільгоспугіддях та інших територіях, що перебувають в користуванні.

 

- організувати проведення рейдів і патрулювань найбільш пожежонебезпечних лісових масивів і торфовищ для здійснення контролю за дотриманням лісокористувачами, населенням та підприємствами вимог пожежної безпеки, приділити увагу проведенню цієї роботи у вихідні і святкові дні.

Термін: протягом пожежонебезпечного періоду

 

3.3. Долинській міській, Вигодській селищній, Витвицькій сільській радам об’єднаних територіальних громад, сільським радам Долинського району:

 

- заборонити на пожежонебезпечний період розведення багать у лісових масивах і випалювання сухої рослинності, сміття на землях лісового фонду, торфовищах, сільгоспугіддях у лісосмугах, заплавах річок і вздовж доріг;

Термін: протягом пожежонебезпечного періоду

 

- організувати проведення навчань (тренувань) для підвищення готовності органів управління та сил цивільного захисту до гасіння пожеж у природних екосистемах. До заходів залучити керівний склад органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, сили і засоби лісокористувачів, підрозділи об’єднаних територіальних громад, місцевої, добровільної та відомчої пожежної охорони, населення, волонтерів;

 

                 Термін: до 30 травня 2020 року

 

- забезпечити введення на період високого та надзвичайно високого класів пожежної небезпеки тимчасових обмежень на відвідування населенням лісових масивів і лісопаркових зон в’їзд до них автотранспортних засобів, проведення лісозаготівельних та інших пожежонебезпечних робіт у лісових масивах, а також полювання;

 

 

- організувати взаємодію з лісокористувачами та власниками земельних угідь і пасовищ щодо утримання їх ділянок в належному протипожежному стані;

 

- організувати із залученням засобів масової інформації проведення роз’яснювальної роботи серед населення щодо недопущення пожеж під час перебування в лісових масивах, лісосмугах, заплавах річок, на торфовищах, сільгоспугіддях, присадибних ділянках та недопущення спалювання сухої рослинності, сміття.

                              Термін: протягом пожежонебезпечного періоду

 

3.4. Долинському відділенню поліції Калуського відділу ГУНП в Івано-Франківській області (В. Данько) вжити заходів щодо розкриття злочинів, пов’язаних із підпалами в природних екосистемах, виявлення зловмисників та забезпечення притягнення їх до відповідальності.

                               Термін: протягом пожежонебезпечного періоду

 

3.5. Відділу економіки, житлово-комунального господарства, енергозбереження та інфраструктури районної державної адміністрації (М. Куцику), Долинському РВ УДСНС України в області (Р. Мельнику), органам місцевого самоврядування, керівникам установ та організацій району:

 

       - зобов'язати орендарів та власників земельних угідь, які безпосередньо прилягають до лісових масивів провести відповідні протипожежні заходи, особливо на землях, які в останні роки не розорюються і заросли трав’яною рослинністю;

                                                      Термін: до 30.04.2020

 

       - заборонити випалювання сухої рослинності під час весняно-літнього періоду, особливо у місцях, які прилягають до об’єктів інфраструктури, енергозбереження та лісових масивів.

                                                      Термін: постійно

      

3.6. Контроль за виконанням рішення комісій з цього питання покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Уляну Гарберу.

 

 

Голова районної державної адміністрації,

голова районної комісії з питань те    хногенно-

екологічної безпеки та

надзвичайних ситуацій                                             Віктор Лаврик

 

 

Перший заступник голови

районної державної адміністрації,

голова тимчасової

районної протиепідемічної комісії                                      Уляна Гарбера

 

 

Секретар комісії з питань техногенно-

екологічної безпеки та

надзвичайних ситуацій                                                     Галина Мелешко

 

 

 

 

Погоджено:

Завідувач сектору правового

забезпечення районної державної адміністрації                  Лілія  Григорів
Важлива інформація!

Служба Судової охорони в Івано-Франківській області

Sluzhba-Sudovoyi-Ohorony.jpg 

Детальна інформація за посиланням

http://www.if.gov.ua/news/47820

Пам'ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією або Республікою Білорусь

pamjatka.pdf

На підтримку українських лікарів!
Держпродспоживслужба інформує!
До уваги громадян! Контакти сімейних лікарів!

Важливо!
Актуально!
 
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

Долинщина запрошує!

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області